Osocze bogatopłytkowe
PON. - SOB. 10:00 - 20:00 +48 22 370 29 60

Osocze bogatopłytkowe

Wampirzy lifting :[ Alchemia czy nauka?

Popsujemy suspens pisząc od razu, że oczywiście – nauka. Wokół zabiegu narosło więcej mitów niż jest „botoksowych głupot” w kobiecych pismach. Działanie jest stosunkowo proste, a efekty spektakularne. „Nakłaniamy” mechanizmy naprawcze naszego organizmu do pracy ze zwiększoną intensywnością w miejscach, w których chcemy by działały. Tak w skrócie.

Medycyna estetyczna dla wszystkich!

Medycyna estetyczna, jeszcze do niedawna, była tematem tabu, unikanym przez, nawet zwykle bardzo ekshibicjonistycznych, celebrytów. Czasy się jednak szybko zmieniają i niegdyś kuluarowe rozmowy szeptem o poprawianiu urody wśród znanych tego świata stały głównym tematem wywiadów mainstreamowych mediów. Gdy celebryci zaczęli mówić otwarcie o swoich metamorfozach, zabiegi medycyny estetycznej trafiły pod strzechy. Już nie były czymś niezręcznym i niepotrzebnie intymnym i  stały się rutyną osób dbających o zdrowie i wygląd, zupełnie jak wizyta u stomatologa czy trening na siłowni.

Sięgnij gwiazd. Lub weź z nich przykład.

Nikogo już nie dziwi, że gwiazdy inwestują w siebie. Nawet najdroższe markowe ubrania nie zastąpią piękna ludzkiego ciała. Medycyna estetyczna stała się sposobem na uwolnienie się od kompleksów i rozwój osobisty. Zabiegi kiedyś prestiżowe, stały się zabiegami podstawowymi, z których po prostu trzeba korzystać, by zachować młody wygląd. A w młodym ciele, mieszka młody duch.

W dzisiejszym świecie, z powszechnym dostępem do najnowszych technologii, nie ma już żadnej wymówki na zaniedbywanie swojego wyglądu.

Zdecydowanie nie lubimy określenia „wampirzy lifting”.

Osocze bogatopłytkowe jest jednym z najbezpieczniejszych materiałów stosowanych do iniekcyjnych zabiegów estetycznych. Podobnie jak klasyczna mezoterapia służy zwiększaniu zdolności regeneracji skóry, ale bez ryzyka wystąpienia nietolerancji, alergii i reakcji autoimmunologicznych.

Jest substancją otrzymywaną z własnej krwi pacjenta, jest bardzo bogate w czynniki wzrostu, przez co stymuluje komórki macierzyste do regeneracji. Wstrzykując otrzymany preparat bezpośrednio w odpowiednie warstwy skóry przyspieszamy proces regeneracji oraz odnowy tkanek i pobudzamy fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. Osocze ma właściwości gojące, hemostatyczne, redukujące ból, powodujące silną biostymulację fibroblastów i regenerację tkanek, jest całkowicie biokompatybilne,  nie powoduje reakcji alergicznych ani immunologicznych.

Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań Cutaneous oraz wirówki Duografter-II hiszpańskiej firmy Proteal. Technologia umożliwia precyzyjne odseparowanie osocza bogatopłytkowego i ubogopłytkowego od materiału bezwartościowego pod względem terapeutycznym. Dzięki temu przy procedurach nie występuje niekorzystny efekt krwawego zabarwienia obszaru zabiegowego.

Masz pytania? Wątpliwości? Wyjaśnimy wszystko!

Jeśli nie uzyskałeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na naszej stronie – zadzwoń lub napisz do nas.

– „Ale zabieg jest krwawy! W Internecie/telewizji/gazecie pokazywali Kim Kardashian/Joannę Krupę…”

Celebrytki lubią sensację i koloryzowanie. Zdjęcie ze znaną krwawą twarzą dobrze się klika i sprzedaje. W rzeczywistości krwi jest tyle, co przy mezoterapii, czyli kropelki. Jeśli nie wiesz co to mezoterapia, kliknij tutaj.

– „Nie chcę nienaturalnego efektu.”

Nie ma możliwości uzyskania nienaturalnego efektu zabiegiem osocza bogatopłytkowego. Jesteś w dobrych rękach. Obiecujemy.

– „W Internecie napisali, że…”

Nie czytaj niepotwierdzonych informacji na forach. Pamiętaj, że rzadko kiedy piszą osoby, które są zadowolone. Większość opinii to opinie osób, które miały złe doświadczenia, więc obraz medycyny estetycznej jest zakłamany. Nie oczekuj też informacji naukowych od zwykłych użytkowników Internetu. Od tego jest kadra podmiotu leczniczego albo podręczniki medyczne.

– „Są tańsze miejsca.”

Tak. Radzimy jednak uważać na te miejsca. Utrzymanie placówki na najwyższym poziomie kosztuje, podobnie jak praca lekarza i najwyższej klasy preparat. Jeżeli zabieg o średniej rynkowej cenie 800 zł kosztuje w jakimś miejscu 200 zł, to na czymś to miejsce oszczędza. W ostatecznym rozrachunku wychodzi na to, że oszczędza na zdrowiu klienta.

– „Nie mogę sobie pozwolić w tej chwili na zabieg.”

Oferujemy liczne rabaty, także indywidualne oraz MediRaty. Jesteśmy elastyczni.

Poznaj 6 powodów, dla których zabieg osoczem bogatopłytkowym jest idealny właśnie dla Ciebie.

 1. Zależy Ci na uzyskaniu efektu liftingu bez skalpela.
 2. Zastanawiasz się, jak skutecznie ujędrnić skórę i odtworzyć jej młodzieńczy blask.
 3. Chcesz zrewitalizować skórę oraz włosy i zapobiec ich nadmiernemu wypadaniu
 4. Pragniesz skorygować zmarszczki bez użycia Botox’u.
 5. Potrzebujesz zregenerować skórę po zabiegach dermatologicznych i chirurgii plastycznej.
 6. Laserowo leczysz blizny potrądzikowe i chcesz zmaksymalizować efekty.

Dlaczego warto zainwestować w siebie i wykonać zabieg?

Jeżeli chociaż jeden z wymienionych powyżej powodów dotyczy Ciebie, zastanów się nad bezkonkurencyjnymi korzyściami:

 1. Najefektywniej odmłodzisz i odżywisz skórę oraz nadasz jej promienny blask. Stosując dodatkowo zewnętrzną pielęgnację odmłodzisz się o dekadę i diametralnie spowolnisz proces starzenia.
 2. Wystarczy wykonać jeden zabieg, by zauważyć diametralną różnicę – zniwelowane zmarszczki i odświeżony, naturalny wygląd twarzy. Pamiętaj jednak, że podobnie jak w przypadku mezoterapii, najlepsze i najdłuższe efekty daje seria minimum trzech zabiegów.
 3. Będziesz miała większą pewność siebie by każdego dnia ruszać na podbój świata.
 4. Doskonalenie Twojego ciała sprawi Ci nieporównywalnie większą przyjemność niż nowe buty.

Dołącz do grona zadowolonych pacjentów. Zrób kolejne selfie ze spektakularnym wyglądem.

Nie zwlekaj z pozytywnymi zmianami. Życie jest krótkie.

Uważaj na zagrożenia!

Bezwzględnie unikaj placówek, które budzą w Tobie jakiekolwiek wątpliwości, np. dotyczące czystości lub przestrzegania procedur medycznych. Sprawdź, czy kadra wykonuje zabiegi w rękawiczkach i sterylizuje narzędzia. Nie daj się także nabrać na nierealne promocje. Pamiętaj, że nawet promocja „-99%” musi się opłacać. Być może placówka chce pozbyć się przeterminowanego preparatu.

Zastanów się również, czy na pewno chcesz wykonać zabieg w większej „klinice”. Ich minusem jest tzw. „masowy przerób”, gdzie każdy pacjent traktowany jest bezosobowo jako np. „zabieg na 15:00”. U nas będziesz VIP’em.

Zabieg może wykonać tylko lekarz. Unikaj kosmetyczek jak ognia.

Pamiętaj, że zabiegi ostrzykiwania osoczem bogatopłytkowym mogą wykonywać tylko lekarze. Prawo zakazuje przerywania ciągłości skóry np. kosmetyczkom, czy nawet doktorom kosmetologii, nawet jeśli mają certyfikaty. Dlaczego tak jest? By wykonywać zabiegi inwazyjne to, oprócz umiejętności, trzeba mieć również odpowiednio wysokie ubezpieczenie, które jest oferowane tylko lekarzom. Nie-lekarz nie wykupi takiego ubezpieczenia. Jeśli podczas zabiegu, przeprowadzanego przez nieuprawnioną kosmetyczkę po kursie, coś poszłoby nie tak (np. zakażenie) – pacjent będzie zostawiony sam sobie.

Zainteresuj się produktem, w szczególności jego terminem przydatności.

Jako pacjent masz pełne prawo poprosić o pokazanie opakowania produktu, którym będzie wykonywany zabieg. Bądź świadomym pacjentem!

Uważaj na pseudokliniki!

Podejmując decyzję o wyborze miejsca, w którym wykonamy zabieg, warto zwrócić uwagę na kilka czynników:

 1. Czy zabiegi inwazyjne wykonują lekarze? Nikt inny nie ma uprawnień i odpowiedniego ubezpieczenia. Tutaj możesz sprawdzić lekarza: Centralny Rejestr Lekarzy RP.
 2. Czy zabiegi nieinwazyjne wykonują magistrzy kosmetologii z odpowiednim przeszkoleniem i doświadczeniem?
 3. Czy lekarze i kosmetolodzy wykonują zabiegi w placówkach będących podmiotami leczniczymi. Każdy podmiot leczniczy ma nadany nr księgi rejestrowej podmiotu leczniczego, po którym można go zweryfikować. Nasz to: 000000165700. Podmioty lecznicze są przygotowane medycznie na każdą ewentualność, posiadają zestawy ratunkowe i antywstrząsowe, przestrzegają rygorystycznych norm i procedur oraz są ubezpieczone. Tutaj możesz sprawdzić placówkę: Rejestr Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą.
 4. Czy urządzenie laserowe jest renomowanej marki?
 5. Czy preparat zabiegowy jest renomowanej marki?
 6. Czy ktoś proponuje Ci dziwne zabiegi np. połączenie silnych kwasów i mikrodermabrazji? Nigdy nie decyduj się na takie hybrydy! Grożą one poważnymi powikłaniami i poszkodowani trafiają później do nas, by ich ratować.

 

uwazaj-na-niebezpieczne-pseudokliniki

 

Wybierz nas i uśmiechnij się. Jesteś w dobrych rękach.

Bejda Medical to przedsiębiorstwo medyczne, ale i podmiot leczniczy. Oznacza to, że podlegamy takim samym surowym rygorom, jak szpitale. Dla pacjenta oznacza to, że niezależnie od tego czy przyszedł na zabieg chirurgiczny, czy na maseczkę, zawsze może oczekiwać takiego samego, najwyższego standardu. Nie wszystkie „kliniki” są podmiotami leczniczymi.

Naszą filozofią jest zastosowanie nowoczesnej medycyny w najmniej inwazyjny dla pacjenta sposób, w kameralnym zaciszu oraz bezpieczeństwie godnym VIP’a. Pacjent jest dla nas najważniejszy, a usługi zawsze „szyte na miarę”. Możecie czuć się bezpiecznie i pewnie, że efekt zabiegów estetycznych będzie zawsze najbardziej zbliżony do naturalnego, jak tylko jest to możliwe.

Od wielu lat skutecznie pomagamy Wam z walce z problemami, które odciskają piętno na wyglądzie. Jednocześnie kultywujemy nową jakość w polskiej medycynie estetycznej, pokazując że nie musicie wybierać między zacofanymi i niebezpiecznymi przychodniami a’la PRL, a „modnymi klinikami”, których lekarze-celebryci odgrywają medialnych błaznów i zdradzają Wasze sekrety w telewizji.

Poznaj naszą kadrę – Twoich osobistych doradców w dziedzinie zdrowia.

Zabiegi osoczem bogatopłytkowym wykonują u nas lekarze z wieloletnim doświadczeniem, eksperci w swoich dziedzinach oraz esteci. Każdy pacjent jest otoczony indywidualną opieką. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i razem zaplanujemy zabieg pod kątem oczekiwanych efektów.  Nie pozwolimy na brak zadowolenia.

Poznaliśmy temat na własnej skórze. Dosłownie.

Tworzenie najlepszej placówki medycznej zaczęliśmy od znalezienia najlepszych metod na rynku i wprowadzenia ich do naszego Centrum. W jaki sposób oceniliśmy, które metody są skuteczne? Testując je na sobie – od powstania Centrum, każdy członek naszej kadry miał wykonany na sobie niemal każdy zabieg, więc znakomicie wiemy o czym mówimy.

Oferujemy tylko to, co najlepsze. Nie wykonujemy nieskutecznych zabiegów. Dane na temat naszych metod i urządzeń mówią same za siebie. W grę wchodzi jedynie najwyższa jakość usług i najlepszy możliwy efekt.

Sprawdzona technologia jest gwarancją satysfakcji.

Pracujemy tylko na najlepszej technologii pozyskiwania osocza bogatopłytkowego z krwi pacjenta. Możesz być pewna jednego – uzyskane osocze będzie najwyższej jakości.

Zaplanujmy razem nowy etap w Twoim życiu.

W naszym centrum medycznym profesjonalna kadra lekarzy umożliwi Ci odzyskanie blasku skóry dzięki zabiegowi osoczem bogatopłytkowym.

>Kliknij tutaj i sprawdź efekty w naszej galerii „przed i po”

Podczas rozmowy z przedstawicielem naszej kadry, telefonicznej lub na miejscu w Centrum, zostaniesz poinformowany o wszystkich wskazaniach, przeciwwskazaniach, etapach zabiegu, zaleceniach pozabiegowych itd..

>Zadzwoń do nas: +48 22 370 29 60

Możesz pokazać nam jakich zmian oczekujesz, przesyłając swoje zdjęcie mailem lub u nas – w gabinecie. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy system, dzięki któremu możesz w domu samodzielnie wstępnie wycenić zabieg. Umówimy Cię na dogodny termin i poinstruujemy, jak przygotować się na dzień zabiegowy.

>Wyślij nam maila: centrum@bejda.pl

Tuż przed zabiegiem zaoferujemy Ci dobrą kawę, herbatę lub coś zimnego do picia i będziemy gotowi na wszystkie pytania, które zadasz, wypełniając dokumenty. Nie przejmuj się – słyszeliśmy już wszystko. Odkazimy Twoją skórę i zastosujemy znieczulenie maścią. Odczuwalne może być tylko pierwsze wkłucie.

Podczas zabiegu lekarz kilkukrotnie wkłuje się w obszar zabiegowy i wprowadzi preparat. Jeśli będzie potrzebna przerwa z przyjemnością w międzyczasie porozmawiamy z Tobą na wybrany temat. Po zabiegu nałożymy preparat przeciwko krwiaczkom i  przyspieszający gojenie. Poinformujemy Cię, jak postępować w drodze do i w domu.

Tuż po zabiegu Twoja twarz w miejscach poddanych zabiegowi będzie nabrzmiała i wrażliwa. Nie przejmuj się, jeżeli wydajesz się spuchnięta. Po kilku dniach opuchlizna zejdzie i obszary osiągną proporcje, jakich oczekiwałaś. Pij dużo wody i wstrzymaj z aktywnością fizyczną na kilka dni.

 

Nadal się wahasz?

Przyjdź na bezpłatną konsultację kosmetologiczną.

Jeśli masz dodatkowe pytania – przyjdź do nas. Nasi kosmetolodzy widzieli i asystowali przy niezliczonej ilości zabiegów. Doradzą i poinformują Cię o wszystkim, co dotyczy zabiegu. Przy okazji mogą wykonać bezpłatną analizę stanu skóry i doradzić pielęgnację.

>Zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną: +48 22 370 29 60

 

bejda-medical-bezplatne-konsultacje-kosmetologiczne

 

Sprawdź opinie o nas w Google!

Zobacz więcej opinii (50+) ->

 

W dzisiejszych czasach wiedza jest na wagę złota.

My dzielimy się nią z Tobą za darmo.

 

bejda-medical-poradnik-estetyczny-demo-01

Kilka faktów o osoczu bogatopłytkowym dla ciekawych.

Osocze bogatopłytkowe jest substancją otrzymywaną z własnej krwi pacjenta, która jest bardzo bogata w czynniki wzrostu. Iniekcje osocza bezpośrednio w odpowiednie warstwy skóry przyspieszają proces regeneracji oraz odnowy tkanek i pobudzają fibroblasty do produkcji nowego kolagenu.

Właściwości otrzymywanego osocza bogatopłytkowego to:

 • właściwości gojące,
 • wyeliminowane w 100% ryzyko alergii,
 • całkowicie biokompatybilne,
 • niepowodujące zapalenia,
 • hemostatyczne,
 • redukujące ból,
 • powodujące silną biostymulację fibroblastów i regenerację tkanek.

Mechanizm działania Cutaneous polega na zwiększaniu zdolności regeneracji i rekonstrukcji tkanek skóry, wspomaga procesy angiogenezy, aktywuje komórki macierzyste i pobudza fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu.

Na jakiej technologii pracujemy?

Pracujemy na systemie Cutaneous 20 i 40 firmy Proteal. To całkowicie sterylne zestawy do przygotowywania osocza bogatopłytkowego z autologicznej krwi żylnej. Każdy zestaw zawiera elementy wymagane w celu pobrania krwi, jej odwirowania i aktywowania osocza bogatopłytkowego. Główny cylinder zbudowany jest ze statycznego– akrylowego związku wielopolimerowego, który gwarantuje nie przyleganie do ścian cylindra płytek krwi lecz są one bezpiecznie osadzone w zawiesinie. Dowolne regulowanie objętości uzyskanego osocza, skutkuje użyciem optymalnej objętości przy każdym zastosowaniu, w zależności od wybranej terapii.

Zgodne z normami i standardami Wspólnoty Europejskiej, zarejestrowane jako wyrób medyczny.

Stosowana wirówka to Duografter-II. Zaawansowana technologia umożliwia precyzyjne odseparowanie osocza bogatopłytkowego i ubogopłytkowego od materiału bezwartościowego pod względem terapeutycznym. Dzięki temu przy procedurach nie występuje niekorzystny efekt krwawego zabarwienia obszaru zabiegowego.

Podejmij decyzję, a resztę zostaw nam.

Jesteśmy Twoim najlepszym wyborem, bo wiemy jak ważny jest dla Ciebie bezkompromisowy profesjonalizm, ale również niepowtarzalna atmosfera. U nas poczujesz, że technologia w połączeniu ze wspaniałymi ludźmi to przyszłość medycyny.

Gwarantujemy, że przekonasz się do medycyny estetyczniej i wrócisz do nas na zabiegi jeszcze nie raz.

 

Masz pytania? Zadzwoń do nas lub wyślij nam maila!

 

>Zadzwoń do nas: +48 22 370 29 60

>Wyślij nam maila: centrum@bejda.pl

 

Przetestuj nas. Umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną!

Nadal nie wiesz, jaki zabieg byłby najlepszy dla Ciebie? Potrzebujesz diagnozy stanu skóry? Nie możesz dobrać dla siebie kosmetyków? Może chcesz po prostu dowiedzieć się więcej o pielęgnacji?

Zadzwoń do nas lub przyjdź i zapisz się na konsultację u profesjonalisty. Wizyta u kosmetologa jest całkowicie bezpłatna. Nawet jeśli nie wykonasz zabiegu, wyjdziesz od nas z kompleksową wiedzą i informacjami z zakresu interesujących Cię tematów.

>Zadzwoń do nas: +48 22 370 29 60

 

bejda-medical-bezplatne-konsultacje-kosmetologiczne

 

Sprawdź opinie o nas w Google!

Zobacz więcej opinii (50+) ->

 

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Wybierają nas pacjenci z całej północnej półkuli.

Nasi pacjenci przyjeżdżają do nas z całej Polski, krajów UE, Bliskiego Wschodu. Wykonaliśmy już tysiące zabiegów na wszystkich fototypach.

Jesteśmy najlepsi w medycynie estetycznej.

 • do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie,
 • nasze terapie są kompleksowe,
 • zapewniamy realistyczne efekty, nie wykonamy zabiegu jeśli nie jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom pacjenta,
 • oferujemy bezkompromisowy, najwyższy standard usług,
 • pracujemy tylko na profesjonalnym sprzęcie i preparatach,
 • zabieg wykonują lekarze z wieloletnim doświadczeniem,
 • nasi pacjenci są zadowoleni z efektów, wracają na kolejne zabiegi i polecają nas swoim bliskim i znajomym.

Organizujemy liczne akcje promocyjne:

 • promocje tematyczne,
 • zniżki na hasło,
 • zniżki happy hours,
 • zniżki dla stałych pacjentów,
 • złotówki na zabiegi za przyprowadzenie przyjaciół/kolegów/znajomych,
 • zniżki grupowe.

 

Nie pozwól, by wątpliwości hamowały Twój rozwój. Nie zwlekaj. Zadzwoń teraz. Czas zacząć zmiany.

Umów się na na zabieg już dziś!

+48 22 370 29 60

 

Zaprenumeruj nasz newsletter!

Otrzymasz nasz bezpłatny Profesjonalny Poradnik Estetyczny i już nigdy nie przegapisz specjalnych promocji na zabiegi osoczem bogatopłytkowym.

 

Polub nas na Facebooku i bierz udział w konkursach!

Obserwuj nas na Instagramie i poznawaj nowości, jako pierwszy!

Instagram

 

Wskazania Wskazania
 • rewitalizacja skóry oraz włosów,
 • korekcja zmarszczek i fałd,
 • regeneracja skóry po zabiegach dermatologicznych i chirurgii plastycznej,
 • przeciwdziałanie nadmiernemu wypadaniu włosów i łysieniu,
 • w leczeniu blizn potrądzikowych.
Przeciwskazania Przeciwskazania
 • ciąża i karmienie piersią,
 • skłonność do blizn przerostowych (keloidów),
 • choroby nowotworowe,
 • choroby układu immunologicznego, immunoterapia,
 • przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych (aspiryna),
 • stany zapalne skóry,
 • infekcje bakteryjne/wirusowe/grzybicze (np. trądzik, opryszczka),
 • choroby ogólnoustrojowe,
 • kolagenozy.
Czy zabieg jest bolesny? Czy zabieg jest bolesny?

Odczuwanie bólu podczas zabiegu jest sprawą indywidualną. Na życzenie wrażliwego pacjenta, lekarz może zastosować dodatkowe znieczulenie miejscowe kremem Emla.

Jak długo trwa zabieg? Jak długo trwa zabieg?

Zabieg trwa zazwyczaj do 30 minut. W przypadku zastosowania znieczulenia miejscowego maścią należy doliczyć 30 – 45 minut.

Przygotowanie do zabiegu Przygotowanie do zabiegu

Zabieg nie wymaga szczególnych przygotowań. Zaleca się jednak nie spożywać alkoholu ani leków takich jak aspiryna co najmniej 24h przed zabiegiem.

Jeśli chorujesz lub przyjmujesz jakiekolwiek leki, nawet witaminy, poinformuj o tym lekarza.

Jak wygląda gabinet zabiegowy? Jak wygląda gabinet zabiegowy?
Opis zabiegu Opis zabiegu

Każdy zabieg składa się z 3 etapów:

Etap I – pobranie krwi.
Pacjent zgłaszający się w celu wykonania zabiegu osoczem bogatopłytkowym nie musi być na czczo. Krew do badania jest pobierana w pozycji siedzącej, a u osób szczególnie wrażliwych w pozycji leżącej.

Etap II – otrzymanie koncentratu bogatopłytkowego.
Krew pobrana w jałowy sposób znajduje się w specjalnym separatorze. Następnie pobrany materiał jest wirowany w wirówce laboratoryjnej.

Etap III – podanie koncentratu bogatopłytkowego.
Osocze bogatopłytkowe podaje się poprzez iniekcję aktywowanego koncentratu na dwa sposoby:

 • z zastosowaniem klasycznej techniki mezoterapii – wersja MESO,
 • liniowo, wzdłuż zmarszczek lub fałdów skóry – technika VOLUMA.
Jak wygląda zabieg? Jak wygląda zabieg?

wkrótce…

Efekty zabiegu Efekty zabiegu

Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego powoduje namnażanie komórek, tworzenie się naczyń włosowatych oraz nowych struktur kolagenu. Przebudowa tkanek zaczyna się już po 48 godzinach od pierwszego zabiegu jednak pierwsze widoczne efekty zabiegu zauważalne są po dwóch tygodniach. Poprawę napięcia, elastyczności, gęstości skóry, przebudowę włókien kolagenowych, redukcję drobnych zmarszczek uzyskujemy po wykonaniu trzech zabiegów. W przypadku leczenia wypadania włosów już po dwóch zabiegach widoczne jest ich znaczne zagęszczenie i poprawa ich kondycji.

Zdjęcia przed i po Zdjęcia przed i po

wkrótce…

Ile zabiegów jest potrzebnych? Ile zabiegów jest potrzebnych?

Dla uzyskania pożądanych efektów rekomendowana jest seria 3 lub 4 zabiegów. Ostateczną liczbę zabiegów i odstępy czasowe pomiędzy nimi ustala lekarz po przeprowadzeniu wywiadu i sprecyzowaniu oczekiwań pacjenta.

Zalecenia pozabiegowe Zalecenia pozabiegowe
 • unikać wysiłku fizycznego,
 • do czasu wygojenia zmieniać poszewkę poduszki,
 • unikać niepotrzebnego dotykania twarzy,
 • nie stosować preparatów z alkoholem do użytku zewnętrznego,
 • nie spożywać alkoholu,
 • unikać sauny i basenów,
 • w przypadku wystąpienia „strupków” natłuszczać i bezwzględnie nie zdrapywać,
 • zakaz peelingów mechanicznych oraz chemicznych do czasu wygojenia,
 • stosować się do zaleceń lekarza i kosmetologa.
Występujące skutki uboczne Występujące skutki uboczne

Po zabiegu mogą wystąpić reakcje zapalne, tj. obrzęk, zaczerwienienie, rumień. Może też pojawić się niewielki krwiak. Wszystkie te objawy ustępują samoistnie w ciągu kilku dni.

Możliwe efekty niepożądane Możliwe efekty niepożądane

Osocze bogatopłytkowe jest autologicznym materiałem, a co za tym idzie gwarantuje pełne bezpieczeństwo. Możliwe efekty niepożądane są związane z samymi iniekcjami:

 • zaczerwienienie, obrzęk i ból w miejscu wstrzyknięcia materiału – objawy te znikają w przeciągu 72 godzin,
 • rzadko świąd w przypadku skóry wrażliwej,
 • nadwrażliwość w miejscu iniekcji.
Zobacz naszą galerię
NIE PRZEGAP!

Poleć nas swoim znajomym i otrzymaj
złotówki na zabiegi

kliknij i dowiedz się więcej

Obdaruj bliską Ci osobę naszą
kartą prezentową

kliknij i dowiedz się więcej

W grupie taniej
przyprowadź znajomych i zgarnij zniżki

kliknij i dowiedz się więcej

Masz firmę? Nagradzaj pracowników
zabiegami SPA

kliknij i dowiedz się więcej

Zaufaj specjalistom,
nie forom internetowym

Odpowiadamy
rzetelnie na pytania

Umów się na wizytę bezpośrednio

Zadzwoń do nas:

Napisz do nas:

Odwiedź nas:

ul. Sokołowska 9
lokal U28,
01-142 Warszawa
zapraszamy
od poniedziałku do soboty
w godzinach 10:00 - 20:00

Napisz szybką wiadomość:

tło trójkątne pod guzikiem - bejdamedical
Umów się na wizytę przez naszych partnerów

Znany lekarz

Bejda Medical

Tourmedica

Tourmedica - Medycyna Estetyczna Warszawa - Bejda Medical
Opinie pacjentów o nas
Znajdź nas na mapie
Bestsellery w sklepie
Nasz Instagram
Mediraty - Medycyna Estetyczna Warszawa - Bejda Medical

instagram logo /bejdamedical

Centrum Dermatologii, Laseroterapii i Medycyny Estetycznej "Bejda Medical sp. z o.o." sp. k.

wróć na górę
umów się na wizytę
Potwierdzenie zapisu na newsletter - bejdamedical