Pytania i odpowiedzi
PON. - SOB. 10:00 - 20:00 +48 22 370 29 60

Pytania i odpowiedzi

Najczęściej zadawane pytania, czyli wszystkim dobrze znane FAQ (ang. Frequently Asked Questions).

Codziennie otrzymujemy mnóstwo pytań, niektóre z nich powtarzają się dość często. Postanowiliśmy umieścić je tutaj i odpowiedzieć, abyście mieli do nich dostęp zawsze kiedy będziecie potrzebowali.

 

1. Kwestie finansowe.

1.1 Gdzie mogę znaleźć cennik?

Tutaj na stronie  oraz na recepcji w Centrum.

1.2. Czy oferujecie zniżki na zabiegi w promocjach, pakietach lub dla stałych pacjentów?

Tak, mamy liczne promocje stałe, okresowe, spontaniczne, indywidualne. Ze wszystkimi aktualnymi promocjami można zapoznać się klikając tutaj:

–>Promocje i nowości

1.3. Co mogę zrobić, jeśli chcę wiedzieć o promocjach wcześniej?

Jeśli chcesz wiedzieć o nadchodzących promocjach wcześniej, możesz:

 • Zaprenumerować nasz newsletter! Otrzymasz nasz bezpłatny Profesjonalny Poradnik Estetyczny i już nigdy nie przegapisz specjalnych promocji na zabiegi i kosmetyki.
 • Polubić nasz fanpage na Facebooku, gdzie umieszczamy promocje, konkursy, porady i inne fajne rzeczy.
 • Obserwować nas na Instagramie, gdzie umieszczamy wszystko, co powyżej plus ciekawe zdjęcia.

 

 

1.4. Czy można u Was płacić kartą?

Tak, można. Obsługujemy wszystkie popularne systemy.

1.5. Czy macie system ratalny?

Tak. Korzystamy z najpopularniejszej usługi ratalnej w medycynie:

–>MediRaty.

1.6 Czy w pobliżu znajduję się bankomat?

Nasze Centrum mieści się w budynku mieszkalno-usługowym. W budynku jest dostępny bankomat. Tuż przy markecie Simply.

 

2. Kwestie logistyczne.

2.1. W jakich godzinach pracuje Centrum?

Jesteśmy otwarci od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 – 20:00.

2.2. Z jakim wyprzedzeniem muszę się umawiać?

To zależy od zabiegu. By umówić się na zabiegi lekarskie dobrze jest zadzwonić do nas tydzień, czasami dwa tygodnie wcześniej. W przypadku zabiegów kosmetologicznych wystarczy kilka dni wcześniej.

Tak, czy inaczej, zachęcamy do kontaktu telefonicznego:

+48 22 370 29 61

lub mailowego:

centrum@bejda.pl

jak najszybciej ;).

Nasza recepcja pomoże znaleźć jak najszybszy termin wizyty u konkretnego specjalisty.

2.3. Gdzie znajduje się Centrum? Jak do Was dojechać?

Nasz adres to:

ul. Sokołowska 9, lokal U28,
01-142 Warszawa

Krótka instrukcja dojazdu:

 1. Bejda Medical mieści się na ulicy Sokołowskiej 9, w nowym kompleksie mieszkalno-usługowym na Woli, w lokalu U28.
 2. Kompleks znajduje się bliżej ul. Górczewskiej.
 3. Lokal U28 znajduje się w alejce przy aptece, po prawej stronie alejki.
 4. Ulica Sokołowska jest równoległa do Alei Prymasa Tysiąclecia i znajduje się pomiędzy ulicą Górczewską i Wolską.
 5. Do niedawna można było do nas dojechać od strony zarówno ul. Górczewskiej, jak i Wolskiej. Obecnie miasto buduje nam przystanek metra, dzięki któremu dojazd będzie jeszcze łatwiejszy ? i musiało zamknąć ul. Górczewską ? , więc można dojechać tylko od strony ul. Wolskiej.
 6. Jeśli planujesz dojechać komunikacją miejską – do skrzyżowania ulic Sokołowskiej i Wolskiej dojeżdżają tramwaje: 10, 11, 13, 26, 27 — przystanek Sokołowska.

 

2.4. Czy macie parking?

Do dyspozycji pacjentów jest parking zewnętrzny przy budynku.

2.5. Nie mieszkam w Warszawie, czy mogę przesłać zdjęcia aby wstępnie skonsultować swój zabieg a tym samym przyjazd?

Oczywiście! Wszystkie przesłane nam zdjęcia to dokumentacja poufna. Jeśli chcesz wykonać zabieg, ale brakuje Ci pewności, czy to dobry wybór dla Ciebie – wyślij nam maila, pomożemy przeprowadzić wstępną kwalifikację oraz zaplanować czas na przyjazd:

 centrum@bejda.pl

Możesz też do nas zadzwonić:

+48 22 370 29 61

 

3. Kwestie zabiegowe.

3.1. Nie jestem osobą pełnoletnią, czy mogę przyjść do Was na zabieg?

Zależy na jaki. Jeśli są to zabiegi nieinwazyjne typu peelingi, zabiegi dla cer problematycznych itp. oczywiście. W niektórych przypadkach personel ma prawo poprosić o zgodę opiekuna lub jego obecność podczas wizyty.

Zabiegi inwazyjne osób nieletnich wykonujemy tylko i wyłącznie ze zgodą opiekuna/rodzica.

3.2. Czy muszę jakoś specjalnie przygotować się do zabiegu?

Wszystkie informacje umieściliśmy na każdej podstronie poszczególnych zabiegów.

Nie masz czasu czytać?

Zadzwoń:

+48 22 370 29 61

o wszystkim Ci opowiemy ;).

3.3. Macie opinię lidera w usuwaniu tatuaży. Czy da się usunąć tatuaż „do zera”?

To pytanie otrzymujemy codziennie, od osób z całej Polski i nie tylko. Od osób w każdym przedziale wiekowym. Tak, da się pod warunkiem iż został wykonany profesjonalnie. Potrzeba czasu oraz cierpliwości ale jest to możliwe. Przeszkodą dla lasera są głównie jasne kolorowe barwniki takie jak różowy, błękitny czy żółty. Laser nie „widzi” (nie odróżnia od skóry) kolorów pastelowych oraz białego barwnika ale i na to mamy swoje sposoby. Zainteresowanych tym tematem zapraszamy tu:

–>Usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego

3.4. Mam x lat, chciałabym/chciałbym wykonać jakiś zabieg ale zupełnie nie wiem od czego zacząć? Czy ktoś doradzi mi co będzie dla mnie najlepsze?

Oczywiście! W takich przypadkach zachęcamy do umówienia się na bezpłatną konsultację z naszymi specjalistami kosmetologami.

Zapraszamy do Centrum celu pełnej analizy skóry, doboru pielęgnacji domowej, zabiegów regeneracyjnych i naprawiających skórę.

Jeśli chcesz od razu skonsultować zabiegi typowo lekarskie, bez wstępnej konsultacji u kosmetologa skontaktuj się z naszą recepcją. Umówimy Cię bezpośrednio do naszych lekarzy chirurgów plastyków, dermatologów, lekarzy medycyny estetycznej*. Cena konsultacji to 200 zł. Jeśli nie ma przeciwwskazań, po konsultacji możemy przystąpić do zabiegu.

*potoczne określenie lekarzy wykonujących zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, nie związane ze specjalizacją.

Nasi lekarze wyznają „retusz przyszłości”. Chcą aby każdy pacjent stał się lepszą wersją siebie, nie swoją karykaturą. Doradzają najlepiej, kierując się wysokim poziomem estetyki oraz zachowania jak najbardziej naturalnego efektu końcowego.

3.5. Czy mogę zamówić kosmetyki, które macie w klinice?

Wszystkie kosmetyki, które posiadamy w naszej placówce (oraz wiele wiele innych), są również dostępne w naszym sklepie internetowym:

–>http://sklep.bejda.pl/

3.6. Jaki system zabiegowy byłby najodpowiedniejszy w celu kompleksowego poprawienia kondycji i wyglądu skóry twarzy, szyi i dekoltu? Czyli co możecie dla mnie zrobić?

Konsultacja kosmetologiczna lub lekarska jest konieczna i niezbędna, bez niej bardzo ciężko dobrać nam konkretne terapie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego.

Z założenia ustalenie programu zabiegowego pozwalającego na kompleksowe i długotrwałe efekty opiera się na 3 filarach:

 1. W pierwszej kolejności zalecane są zabiegi z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej, umożliwiające odświeżenie skóry i przygotowanie jej do kolejnych działań.
 2. Drugi z filarów stanowią zabiegi laserowe (fotoodmładzanie, zamykanie naczyń), celujące w konkretne problemy.
 3. Ostatnim etapem są terapie z dziedziny dermatologii estetycznej (osocze bogatopłytkowe, mezoterapia igłowa, wypełniacze, nici PDO oraz toksyna botulinowa).

Taka kolejność stwarza szanse najpełniejszego i najskuteczniejszego wykorzystania zasobów wszystkich dziedzin w przywracaniu młodego i zdrowego wyglądu.

3.7. Czy bezpośrednio po zabiegu eksfoliacji mogę nałożyć make-up?

Jeżeli zabieg przebiegł bez żadnych komplikacji, nie istnieje żadne ograniczenia w stosunku do stosowania kosmetyków kolorowych bezpośrednio po jego zakończeniu. Wyjątek stanowi sytuacja, w której kosmetolog odradzi to w związku z okolicznościami, o których dowiedział się w czasie wywiadu lub łączenia eksfoliacji chemicznej z bardziej inwazyjnymi zabiegami (np. mezoterapia mikroigłowa); oraz kiedy peeling musi po nałożeniu „pobyć” na skórze kilka godzin. Jeśli to możliwe, zalecamy nienakładanie podkładu ani pudru zaraz po peelingu lub jego bardzo delikatne i „oddychające” wersje.

3.8. W jakim czasie po zabiegu eksfoliacji zauważę efekt złuszczania?

Wystąpienie złuszczania oraz jego rodzaj zależny jest od typu użytego kwasu oraz osobniczych uwarunkowań skóry pacjenta. Zwyczajowo pierwsze objawy procesu złuszczania uwidaczniają się w 2 lub 3 dobie po przeprowadzonym zabiegu. Każdy peeling może powodować złuszczanie w nieco innym czasie. Nie ma tutaj reguły. Kierujemy się raczej rodzajem cery i obserwacjami.

3.9. Dlaczego w trakcie trwania serii zabiegów epilacji oraz 4 tygodnie przed nią nie można się opalać?

Światło emitowane przez laser pochłaniane jest przez specyficzny chromofor – melaninę. Jest to naturalny barwnik decydujący o kolorze naszej skóry i włosów. Jeżeli skóra jest wystawiona na działanie promieniowania UV, dochodzi do naturalnego procesu obronnego jakim jest zwiększanie się ilości melaniny w skórze, co obserwujemy jako opaleniznę. Im większa zawartość barwnika skóry, tym mniejsza efektywność zabiegu, przy jednoczesnym zwiększeniu ryzyka poparzeń. Wiązka emitowana przez laser jest bowiem absorbowana już w powierzchniowych warstwach skóry, co ogranicza jej penetrację do cebulki włosowej. Mówiąc prościej im większy kontrast między ciemnym włosem a jasną skóra, tym zabiegi są bezpieczniejsze i efektywniejsze.

3.10. Dlaczego po zabiegu z wykorzystaniem fali akustycznej powinnam spożywać duże ilości wody?

Po zabiegu fali akustycznej rekomenduje się spożywanie przewidzianej przez dietetyków dziennej normy ok. 2 litrów wody. Zabieg bowiem prowadzi do zwiększenia metabolizmu komórkowego i ogólnoustrojowego, a w związku z tym do przyspieszonego usuwania toksyn. Dodatkowe wykonywanie ruchów drenujących skutkuje stymulacją pracy nerek i zwiększeniem diurezy. Oba te czynniki przy niedostatecznej podaży wody mogą prowadzić do odwodnienia i pogorszenia kondycji organizmu oraz skóry. Wzmocnisz efekty dołączając dodatkowo ruch fizyczny (np.: marsz, bieganie, jazda na rowerze, pływanie).

 

Lista pytań będzie uzupełniania. Jeśli masz dodatkowe pytania – dzwoń i pisz!

+48 22 370 29 60

centrum@bejda.pl

 

 

Wystrzegaj się pseudo-klinik!

Podejmując decyzję o wyborze miejsca, w którym wykonamy zabieg, warto zwrócić uwagę na kilka czynników:

 1. Czy zabiegi inwazyjne wykonują lekarze? Nikt inny nie ma uprawnień i odpowiedniego ubezpieczenia. Tutaj możesz sprawdzić lekarza: Centralny Rejestr Lekarzy RP.
 2. Czy zabiegi nieinwazyjne wykonują magistrzy kosmetologii z odpowiednim przeszkoleniem i doświadczeniem?
 3. Czy lekarze i kosmetolodzy wykonują zabiegi w placówkach będących podmiotami leczniczymi. Każdy podmiot leczniczy ma nadany nr księgi rejestrowej podmiotu leczniczego, po którym można go zweryfikować. Nasz to: 000000165700. Podmioty lecznicze są przygotowane medycznie na każdą ewentualność, posiadają zestawy ratunkowe i antywstrząsowe, przestrzegają rygorystycznych norm i procedur oraz są ubezpieczone. Tutaj możesz sprawdzić placówkę: Rejestr Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą.
 4. Czy urządzenie laserowe jest renomowanej marki?
 5. Czy preparat zabiegowy jest renomowanej marki?
 6. Czy ktoś proponuje Ci dziwne zabiegi np. połączenie silnych kwasów i mikrodermabrazji? Nigdy nie decyduj się na takie hybrydy! Grożą one poważnymi powikłaniami i poszkodowani trafiają później do nas, by ich ratować.

 

uwazaj-na-niebezpieczne-pseudokliniki

 

Masz pytania? Zadzwoń do nas lub wyślij nam maila!

 

>Zadzwoń do nas: +48 22 370 29 60

>Wyślij nam maila: centrum@bejda.pl

 

Przetestuj nas. Umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną!

Nadal nie wiesz, jaki zabieg byłby najlepszy dla Ciebie? Potrzebujesz diagnozy stanu skóry? Nie możesz dobrać dla siebie kosmetyków? Może chcesz po prostu dowiedzieć się więcej o pielęgnacji?

Zadzwoń do nas lub przyjdź i zapisz się na konsultację u profesjonalisty. Wizyta jest całkowicie bezpłatna. Nawet jeśli nie wykonasz zabiegu, wyjdziesz od nas z kompleksową wiedzą i informacjami z zakresu interesujących Cię tematów.

>Zadzwoń do nas: +48 22 370 29 60

 

bejda-medical-bezplatne-konsultacje-kosmetologiczne

Sprawdź opinie o nas w Google!

Zobacz więcej opinii (50+) ->

 

W dzisiejszych czasach wiedza jest na wagę złota.

My dzielimy się nią z Tobą za darmo.

 

bejda-medical-poradnik-estetyczny-demo-01

 

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Wybierają nas pacjenci z całej północnej półkuli.

Nasi pacjenci przyjeżdżają do nas z całej Polski, krajów UE, Bliskiego Wschodu. Wykonaliśmy już tysiące zabiegów na wszystkich fototypach.

Jesteśmy najlepsi w medycynie estetycznej.

 • do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie,
 • nasze terapie są kompleksowe,
 • zapewniamy realistyczne efekty, nie wykonamy zabiegu jeśli nie jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom pacjenta,
 • oferujemy bezkompromisowy, najwyższy standard usług,
 • pracujemy tylko na profesjonalnym sprzęcie i preparatach,
 • zabieg wykonują mgr kosmetologii,
 • nasi pacjenci są zadowoleni z efektów, wracają na kolejne zabiegi i polecają nas swoim bliskim i znajomym.

Organizujemy liczne akcje promocyjne:

 • promocje tematyczne,
 • zniżki na hasło,
 • zniżki happy hours,
 • zniżki dla stałych pacjentów,
 • złotówki na zabiegi za przyprowadzenie przyjaciół/kolegów/znajomych,
 • zniżki grupowe.

 

Nie pozwól, by wątpliwości hamowały Twój rozwój. Nie zwlekaj. Zadzwoń teraz. Czas zacząć zmiany.

Umów się na konsultację lub zabieg już dziś!

+48 22 370 29 60

 

Zaprenumeruj nasz newsletter!

Otrzymasz nasz bezpłatny Profesjonalny Poradnik Estetyczny i już nigdy nie przegapisz specjalnych promocji na zabiegi i kosmetyki.

 

Polub nas na Facebooku i bierz udział w konkursach!

Obserwuj nas na Instagramie i poznawaj nowości, jako pierwszy!

Instagram

Zobacz naszą galerię
NIE PRZEGAP!

Poleć nas swoim znajomym i otrzymaj
złotówki na zabiegi

kliknij i dowiedz się więcej

Obdaruj bliską Ci osobę naszą
kartą prezentową

kliknij i dowiedz się więcej

W grupie taniej
przyprowadź znajomych i zgarnij zniżki

kliknij i dowiedz się więcej

Masz firmę? Nagradzaj pracowników
zabiegami SPA

kliknij i dowiedz się więcej

Zaufaj specjalistom,
nie forom internetowym

Odpowiadamy
rzetelnie na pytania

Umów się na wizytę bezpośrednio

Zadzwoń do nas:

Napisz do nas:

Odwiedź nas:

ul. Sokołowska 9
lokal U28,
01-142 Warszawa
zapraszamy
od poniedziałku do soboty
w godzinach 10:00 - 20:00

Napisz szybką wiadomość:

tło trójkątne pod guzikiem - bejdamedical
Umów się na wizytę przez naszych partnerów

Znany lekarz

Bejda Medical

Tourmedica

Tourmedica - Medycyna Estetyczna Warszawa - Bejda Medical
Opinie pacjentów o nas
Znajdź nas na mapie
Bestsellery w sklepie
Nasz Instagram
Mediraty - Medycyna Estetyczna Warszawa - Bejda Medical

instagram logo /bejdamedical

Centrum Dermatologii, Laseroterapii i Medycyny Estetycznej "Bejda Medical sp. z o.o." sp. k.

wróć na górę
umów się na wizytę
Potwierdzenie zapisu na newsletter - bejdamedical