Lekarze
PON. - SOB. 10:00 - 20:00 +48 22 370 29 60

Lekarze

Świetni specjaliści to absolutna podstawa. Naucz się ich rozpoznawać.

Każdy z nas boryka się z problemami zdrowotnymi. Te dermatologiczne potrafią dokuczać przez wiele lat. Wiele lat tułaczki od lekarza do lekarza, od jednej terapii do drugiej. Kilogramy zażytych leków i często kiepskie efekty. W głowie pytanie: „gdzie został popełniony błąd?”.

Dobrze wiemy, jak ciężko jest znaleźć dobrego lekarza. Nie każdy idzie na medycynę z powołania. Niektórzy traktują ją jako po prostu kolejny zawód. Niestety, najbardziej zawodzą się na takich lekarzach pacjenci.

Czy osoba udzielająca konsultacji lekarskiej lub wykonująca zabieg lekarski jest lekarzem?

Można to łatwo sprawdzić. Potrzebne są tylko: imię i nazwisko. Jedynym wiarygodnym źródłem informacji o lekarzach jest Rejestr Naczelnej Izby Lekarskiej:

 

http://rejestr.nil.org.pl/

 

Jeżeli rejestr nie znajduje nikogo o danym imieniu i nazwisku – oznacza to, że dana osoba nie jest lekarzem.

Czy lekarz ma specjalizację? Jaką?

W przypadku problemów dermatologicznych (np. trądzik) potrzebujesz dermatologa. Jeśli chcesz wyciąć zmianę z jak najmniej widoczną blizną – potrzebujesz chirurga plastycznego. Informacje na temat specjalizacji wyświetlają się w tabelce informacji o danym lekarzu.

Którego stopnia specjalizację posiada lekarz?

By zostać lekarzem należy odbyć sześcioletnie jednolite studia na wydziale lekarskim uczelni medycznej oraz odbyć trzynastomięsięczny staż podyplomowy i zdać z wynikiem pozytywnym Lekarski Egzamin Końcowy. Następnie można wybrać specjalizację.

Do 1999 roku występowała dwustopniowa specjalizacja np. „dermatologia i wenerologia st. I” następnie „dermatologia i wenerologia st. II”.

Obecnie istnieje model specjalizacji oparty na modułach. Wyróżniamy:

 • moduły podstawowe, np. chirurgia ogólna (2 lata),
 • moduły specjalistyczne, np. chirurgia plastyczna (kolejne 4 lata),
 • moduły jednolite np. kardiochirurgia (6 lat).

Oznacza to, że lekarz, który chce zostać kardiochirurgiem musi wybrać moduł jednolity z kardiochirurgii. Natomiast lekarz, który chce zostać chirurgiem plastycznym musi ukończyć moduł podstawowy z chirurgii ogólnej, a następnie moduł specjalistyczny z chirurgii plastycznej.

Specjalizacja z „medycyny estetycznej” nie istnieje.

Lekarze bez specjalizacji mogą wykonywać inwazyjne zabiegi z „medycyny estetycznej”, ale termin „lekarz medycyny estetycznej” wprowadza w błąd.

Formalnoprawnie i medycznoadministracyjnie „medycyna estetyczna” nie istnieje. Oznacza to, że nie ma ustawy, która by ją normowała. Nie istnieje również taka specjalizacja i – co za tym idzie –
nie ma czegoś takiego jak „lekarz medycyny estetycznej”. Ponieważ nie ma takich regulacji, każdy lekarz może się tak nazwać. W rezultacie znamię z naszej skóry może usuwać laserowo nawet… stomatolog. Pomimo że skóra nie jest objęta jego specjalizacją.

Dla własnego bezpieczeństwa szczególną uwagę należy zwrócić na konsultację i zabiegi zarezerwowane wyłącznie dla danych specjalizacji. Pamiętaj, że np. dermatoskopia zarezerwowana jest dla dermatologa, a wycięcia chirurgiczne dla chirurga.

Pamiętaj, że żaden, nawet kilkudniowy, kurs „medycyny estetycznej” nie zastąpi lekarzowi lat specjalizacji.

Czy lekarz posiada stopień lub tytuł naukowy?

Stopnie naukowe to: „doktor” oraz „doktor habilitowany”. W medycynie dodaje się jeszcze element „nauk medycznych”, czyli „doktor nauk medycznych” oraz „doktor habilitowany nauk medycznych”.

Stopień naukowy może, ale nie musi mieć związku ze specjalizacją. Istnieją lekarze bez żadnej specjalizacji, ale ze stopniem naukowym. Tacy lekarze pracują zwykle na uczelniach i poświęcają pracy naukowej.

Tytuł naukowy to tytuł profesora, nadawany przez Prezydenta RP (głównie za zasługi).

Nie zawsze warto kierować się wyłącznie tytułami naukowymi. Czasami lekarz specjalista ma większe umiejętności zabiegowe niż profesor, bo lekarz nastawił się na wykonywanie zabiegów, a profesor na działania akademickie. Czasami jest na odwrót. Nie ma reguły.

Uważaj na oszustów! Nie każdy jest tym, za kogo się podaje.

Istnieją także lekarze, którzy ze swojej działalności uczynili cyrk medialny i wbrew pierwszej, naczelnej zasadzie medycyny „po pierwsze, nie szkodzić” właśnie szkodzą.

Szkodzą wszystkim. Szkodzą pacjentom, rozpowiadając poufne informacje o nich. Szkodzą samej medycynie, niszcząc zaufanie opinii publicznej. Szkodzą innym lekarzom, podszywając się w mediach pod specjalistów, którymi nie są. Budują w umysłach społeczeństwa fałszywy i krzywdzący obraz „lekarza celebryty – medialnego pajaca”.

Nie wierz mediom! Show ma się dobrze sprzedać, nie musi być prawdziwe.

Nazywanie kogoś przez popularną telewizję czy gazetę (papierową bądź internetową) „chirurgiem gwiazd” nie oznacza prawdy. Taka osoba może nie być chirurgiem (ani ogólnym ani plastycznym). Może nie mieć nawet żadnej specjalizacji. Przekonaj się samodzielnie. Wpisz tutaj imię i nazwisko znanej postaci:

 

http://rejestr.nil.org.pl/

 

Lekarze występując w mediach np. telewizji łamią prawo. Zgodnie z art. 63 Kodeksu Etyki Lekarskiej:

 1. Lekarz tworzy swoją zawodową opinię jedynie w oparciu o wyniki swojej pracy, dlatego wszelkie reklamowanie się jest zabronione.
 2. Lekarz nie powinien wyrażać zgody na używanie swego nazwiska i wizerunku dla celów komercyjnych.

Najważniejsza jest diagnoza! Błąd na początku oznacza niewłaściwe leczenie.

Wszyscy doświadczyliśmy na jakimś etapie życia problemów medycznych, trudnych do poprawnego zdiagnozowania albo diagnozowanych różnie przez różnych lekarzy. W następstwie albo leczyliśmy się długo i bez skutku, albo co chwilę zmienialiśmy terapie i leki. Na trudne problemy jest jednak rada, którą warto stosować:

Wybieraj lekarzy z klinicznym doświadczeniem.

Lekarz z klinicznym doświadczeniem to (w uproszczeniu) taki, który leczył w szpitalu. W szpitalach jest więcej pacjentów, więcej przypadków oraz więcej różnorodności przypadków. Pamiętaj również, że jeśli pacjent trafił do szpitala, to jego stan musiał być poważny. Jeśli lekarz radzi sobie z takimi sytuacjami, to możesz mieć pewność, że da sobie radę z przypadkami nie wymagającymi hospitalizacji.

Leczenie musi być nowoczesne. Medycyna rozwija się bardzo szybko.

Wiedza lekarza musi być aktualna. Wracamy tutaj do tematu klinicznego doświadczenia. Przydatne informacje można też uzyskać na zagranicznych konsyliach, konferencjach, szkoleniach itp..

Wybieraj lekarzy z doświadczeniem w pracy na nowoczesnych urządzeniach medycznych.

Główną przewagą nowoczesnych placówek prywatnych nad szpitalami jest wyposażenie i sprzęt. Zwróć uwagę, na jakich urządzeniach pracują lekarze. Przyszłość medycyny to technologia.

 

Wybierz naszych lekarzy! Będziesz w dobrych rękach.

 

Wystrzegaj się pseudo-klinik!

Podejmując decyzję o wyborze miejsca, w którym wykonamy zabieg, warto zwrócić uwagę na kilka czynników:

 1. Czy zabiegi inwazyjne wykonują lekarze? Nikt inny nie ma uprawnień i odpowiedniego ubezpieczenia. Tutaj możesz sprawdzić lekarza: Centralny Rejestr Lekarzy RP.
 2. Czy zabiegi nieinwazyjne wykonują magistrzy kosmetologii z odpowiednim przeszkoleniem i doświadczeniem?
 3. Czy lekarze i kosmetolodzy wykonują zabiegi w placówkach będących podmiotami leczniczymi. Każdy podmiot leczniczy ma nadany nr księgi rejestrowej podmiotu leczniczego, po którym można go zweryfikować. Nasz to: 000000165700. Podmioty lecznicze są przygotowane medycznie na każdą ewentualność, posiadają zestawy ratunkowe i antywstrząsowe, przestrzegają rygorystycznych norm i procedur oraz są ubezpieczone. Tutaj możesz sprawdzić placówkę: Rejestr Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą.
 4. Czy urządzenie laserowe jest renomowanej marki?
 5. Czy preparat zabiegowy jest renomowanej marki?
 6. Czy ktoś proponuje Ci dziwne zabiegi np. połączenie silnych kwasów i mikrodermabrazji? Nigdy nie decyduj się na takie hybrydy! Grożą one poważnymi powikłaniami i poszkodowani trafiają później do nas, by ich ratować.

 

uwazaj-na-niebezpieczne-pseudokliniki

Masz pytania? Zadzwoń do nas lub wyślij nam maila!

 

>Zadzwoń do nas: +48 22 370 29 60

>Wyślij nam maila: centrum@bejda.pl

 

Przetestuj nas. Umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną!

Nadal nie wiesz, jaki zabieg byłby najlepszy dla Ciebie? Potrzebujesz diagnozy stanu skóry? Nie możesz dobrać dla siebie kosmetyków? Może chcesz po prostu dowiedzieć się więcej o pielęgnacji?

Zadzwoń do nas lub przyjdź i zapisz się na konsultację u profesjonalisty. Wizyta jest całkowicie bezpłatna. Nawet jeśli nie wykonasz zabiegu, wyjdziesz od nas z kompleksową wiedzą i informacjami z zakresu interesujących Cię tematów.

>Zadzwoń do nas: +48 22 370 29 60

 

bejda-medical-bezplatne-konsultacje-kosmetologiczne

Sprawdź opinie o nas w Google!

Zobacz więcej opinii (50+) ->

 

W dzisiejszych czasach wiedza jest na wagę złota.

My dzielimy się nią z Tobą za darmo.

 

bejda-medical-poradnik-estetyczny-demo-01

 

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Wybierają nas pacjenci z całej północnej półkuli.

Nasi pacjenci przyjeżdżają do nas z całej Polski, krajów UE, Bliskiego Wschodu. Wykonaliśmy już tysiące zabiegów na wszystkich fototypach.

Jesteśmy najlepsi w medycynie estetycznej.

 • do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie,
 • nasze terapie są kompleksowe,
 • zapewniamy realistyczne efekty, nie wykonamy zabiegu jeśli nie jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom pacjenta,
 • oferujemy bezkompromisowy, najwyższy standard usług,
 • pracujemy tylko na profesjonalnym sprzęcie i preparatach,
 • zabieg wykonują mgr kosmetologii,
 • nasi pacjenci są zadowoleni z efektów, wracają na kolejne zabiegi i polecają nas swoim bliskim i znajomym.

Organizujemy liczne akcje promocyjne:

 • promocje tematyczne,
 • zniżki na hasło,
 • zniżki happy hours,
 • zniżki dla stałych pacjentów,
 • złotówki na zabiegi za przyprowadzenie przyjaciół/kolegów/znajomych,
 • zniżki grupowe.

 

Nie pozwól, by wątpliwości hamowały Twój rozwój. Nie zwlekaj. Zadzwoń teraz. Czas zacząć zmiany.

Umów się na konsultację lub zabieg już dziś!

+48 22 370 29 60

 

Zaprenumeruj nasz newsletter!

Otrzymasz nasz bezpłatny Profesjonalny Poradnik Estetyczny i już nigdy nie przegapisz specjalnych promocji na zabiegi i kosmetyki.

 

Polub nas na Facebooku i bierz udział w konkursach!

Obserwuj nas na Instagramie i poznawaj nowości, jako pierwszy!

Instagram

prof. nadzw. UM, dr hab. n. med. Bogusław Antoszewski


Bogusław Antoszewski zdjęcie

Profesor Antoszewski to człowiek renesansu, który objął patronat naszej placówki. Jego prace naukowe służą przyszłym pokoleniom najlepszych chirurgów plastyków. Stawia na ciągły rozwój i samodoskonalenie. Oaza spokoju, Gentleman i perfekcjonista w każdym calu.

 • Specjalista chirurgii plastycznej,
 • Kierownik Kliniki Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej UM w Łodzi,
 • Członek Zespołu Ekspertów w dziedzinie chirurgii plastycznej,
 • Członek Rady Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi,
 • Członek Komisji Etycznej Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej,
 • Członek Polskiego Towarzystwa Antropologicznego,
 • Konsultant Wojewódzki w dziedzinie chirurgii plastycznej.

dr n.med. Stanisław Wiącek


Stanisław Wiącek zdjęcie

Specjalista w dziedzinie dermatologii i wenerologii z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem klinicznym, Ordynator Oddziału Dermatologicznego Kutnowskiego Szpitala Samorządowego. Uwielbia wyzwania, nie boi się „trudnych” przypadków. Do Pana doktora trafiają osoby borykające się z różnymi formami najcięższych schorzeń. Uwielbia najmłodszych pacjentów, poświęcając im bardzo dużo ciepła i uwagi.

Jest specjalistą w zakresie:

 • dermatologii dziecięcej (lekarz przyjazny małym pacjentom),
 • chorób bakteryjnych, wirusowych, pasożytniczych,
 • grzybic, drożdżyc skóry i błon śluzowych,
 • chorób alergicznych, pokrzywek, chorób zawodowych, atopowych,
 • chorób z autoagresji, kolagenoz, chorób pęcherzowych, chorób naczyniowych,
 • łuszczycy,
 • nowotworów, stanów przedrakowych, rzekomonowotworowych,
 • trądzik – najnowsze metody leczenia, retionoidy,
 • fotodermatoz,
 • brodawek, znamion, nowotworów skóry,
 • chorób przenoszonych drogą płciową,
 • leczenia owrzodzeń podudzi,
 • dermatoskopowej diagnostyki znamion,
 • dermatochirurgii tradycyjnej oraz laserowej,
 • laseroterapii skóry oraz naczyń krwionośnych.

dr n.med. Daria Charytonowicz


Daria Charytonowicz zdjęcie

Doktor Daria Charytonowicz to świetna specjalistka, pełna pasji do wykonywanego zawodu. Najbardziej pochłania ją chirurgia rekonstrukcyjna. Wychowanka profesora Bogusława Antoszewskiego. Zawsze pozytywna i szczera. Prywatnie mama i miłośniczka sportu, która uwielbia podróżować.

 • specjalizantka chirurgii plastycznej,
 • od 2014 roku rezydent w Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej SPSK im. Orłowskiego CMKP w Warszawie,
 • wcześniej rezydent i doktorant Kliniki Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi,
 • w latach 2011 – 2013 rezydent w Klinice Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi,
 • Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej,
 • autorka i współautorka licznych publikacji oraz doniesień zjazdowych z zakresu chirurgii plastycznej,
 • uczestniczka licznych kursów szkoleniowych z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej i anti-aging.

dr n.med. Józef Konecki


Doktor Józef Konecki to specjalista z 30 letnim doświadczeniem klinicznym, również onkologicznym. Od lat specjalizuje się w laseroterapii. W Bejda Medical wykonuje zabiegi drobnej chirurgii ambulatoryjnej; zabiegi laserem Co2 w zakresie wycięć jak i redukcji blizn.

 • absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi,
 • lekarz ze specjalizacją drugiego stopnia z chirurgii ogólnej,
 • uczestnik licznych kursów, kongresów, konferencji oraz szkoleń z zakresu chirurgii i dermatologii,
 • uczestnik licznych kursów i szkoleń z zakresu laseroterapii,
 • Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

lekarz dermatolog Grażyna Kulesza-Włodarska


Doktor Grażyna Kulesza-Włodarska to świetna specjalistka zarówno w dziedzinie dermatologii jak i medycyny estetycznej. Od 2003 roku zabiegi estetyczne i rozwój nowoczesnych technik pochłonęły jej obszar zainteresowań bez reszty. 😉

Specjalizuje się w zabiegach:
– Wolumetrii podporowej;
– Wypełniania bruzd nosowo-wargowych, linii marionetki, doliny łez;
Wypełniania i nawilżania ust, przywracania symetrii czerwieni wargowej;
– Rewitalizacji okolic oka;
– Poprawy wyglądu i proporcji rysów twarz;
– Regeneracji skóry dłoni i szyi;
– Posługuje się techniką igłową i kaniulową;
– Pełen zakres technik podstawowych i zaawansowanych metod usuwania i wypełniania zmarszczek.
– Mezoterapii igłowej dotyczącej skóry owłosionej głowy, skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, rozstępów.

Zawsze uśmiechnięta, zaangażowana i pełna pasji.

 • specjalista II stopnia z zakresu dermatologii i wenerologii,
 • absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi,
 • od 2003 roku zajmuje się zabiegami medycyny estetycznej,
 • posiada liczne certyfikaty uprawniające do wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej,
 • ukończyła Q Med Academi w Paryżu - Restylane Masterclass,
 • ukończyła Medical Aesthetics Academy Allergan - techniki zaawansowane: Juvederm,
 • prowadzi szkolenia w zakresie podstawowych i zaawansowanych technik stosowania wypełniaczy i preparatów likwidujących zmarszczki mimiczne.

lekarz dermatolog Marcin Noweta


Marcin Noweta zdjęcie

W pracy zawodowej zajmuje się leczeniem przewlekłych chorób skóry oraz wczesnej diagnostyce znamion oraz nowotworów skóry. Swoim pacjentom oferuje również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Doświadczenie i umiejętności zdobywał na wielu certyfikowanych kursach, szkoleniach w kraju i zagranicą. Na pierwszym miejscu stawia satysfakcję pacjenta, dlatego wciąż systematycznie podnosi swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe, będąc na bieżąco z najnowszymi doniesieniami naukowymi i technikami zabiegowymi.

 • absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi,
 • Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego,
 • Członek European Academy of Dermatology and Venerology,
 • autor i współautor licznych publikacji z zakresu dermatologii i wenerologii,
 • redaktor prowadzący portalu dermatologicznego e-dermatologia.pl,
 • uczestnik międzynarodowych, licznych kursów i szkoleń z zakresu medycyny estetycznej.

lekarz dermatolog Jolanta Mroczyńska


 Jolanta Mroczyńska zdjęcie

Doktor Jolanta Mroczyńska to wulkan pozytywnej energii. Posiada ogromne doświadczenie, którym chętnie się dzieli. Powtarza, że „jest tam, gdzie dzieje się coś wartościowego, pracuje tam gdzie może się rozwijać”. Bardzo cieszymy się, że wybrała Bejda Medical.
Uśmiech Pani doktor i celne diagnozy – bezcenne.

 • absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku (obecnie GUM),
 • specjalizację II stopnia uzyskała w 1997 r. w Klinice Dermatologicznej w Warszawie,
 • Członek Polskiego Towarzystwa Lekarskiego i Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego,
 • pracownik na Oddziale Dermatologicznym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku,
 • uczestniczka bardzo wielu kongresów, szkoleń i konferencji naukowych z zakresu dermatologii, alergologii i dermatologii estetycznej,
 • Członek Międzynarodowego Zespołu Lekarzy badających wpływ leczenia zewnętrznego na przebieg atopowego zapalenia skóry,
 • specjalizuje się w leczeniu trądziku, łuszczycy, chorób alergicznych i wirusowych,
 • wykonuje zabiegi kriochirurgiczne, elektrokoagulacji i łyżeczkowania,
 • posiada dyplomy i certyfikaty potwierdzające umiejętności z zakresu leczenia dermatologicznego i dermatoskopii.

lek. Marek Sanocki


Doktor Marek Sanocki to świetny specjalista w dziedzinie chorób wewnętrznych, medycyny estetycznej i kosmetologii. Jego wiedza i doświadczenie daje poczucie bezpieczeństwa pacjentów, którzy „oddali się w jego ręce”. Posiada niezwykłe poczucie humoru. Gwarantujemy, że po 3 minutach rozmowy z doktorem poprawia się humor 😉
Prywatnie przyjaciel doktor Anny Luki Petri.

 • absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie (1996r),
 • w 2007 r uzyskał specjalizację z zakresu Chorób Wewnętrznych,
 • absolwent studiów podyplomowych z zakresu Kosmetologii oraz Medycyny Estetycznej w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia,
 • Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging,
 • uczestnik licznych konferencji oraz szkoleń z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.

lek. Anna Petri


Doktor Anna Luka Petri to niezwykła osobowość. Od wielu lat zajmuje się medycyną estetyczną, twierdząc, że „to sztuka, której potrzeba czasu i uwagi”. Wiele lat spędziła w Stanach pracując i doskonaląc swoje umiejętności. Dziś Panią doktor złapać można w Bejda Medical i Na Wyspach.

Pacjentów rozbraja jej poczucie humoru i amerykański akcent 😉

 • jest Certyfikowanym Lekarzem Medycyny Estetycznej,
 • odbyła szkolenie w Miami Plastic Surgery, Floryda, USA, specjalizacja w niechirurgicznych zabiegach odmładzających,
 • absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie, dyplom z wyróżnieniem,
 • absolwentka wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie,
 • pracownik naukowy w zakresie badań nad szpikiem kostnym w Connecticut,
 • pracownik naukowy w zakresie badań klinicznych w dziedzinie chirurgii ortopedycznej w Colorado i Californii, USA,
 • lekarz medycyny estetycznej (MedSpa Doctor) na prestiżowych statkach pasażerskich Steiner Transocean Limited pływających po całym świecie, uznana za najlepszego lekarza medycyny estetycznej w całej flocie,
 • Członek World Anti-Aging Academy of Medicine (WAAAM),
 • Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej,
 • uczestniczka międzynarodowych kongresów, konferencji oraz szkoleń.

dr n. med. dermatolog Agnieszka Pszonak


Doktor Agnieszka Pszonak to oaza spokoju. Jej ogromne doświadczenie i bijące, wewnętrzne ciepło sprawiają, że pacjenci ufają Pani doktor bezgranicznie. Poza dermatologią, zajmuje się medycyną estetyczną, wciąż poszerzając swoje kwalifikacje.

Pani doktor jest obecnie na urlopie macierzyńskim.

 • absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego,
 • pracuje w Klinice Dermatologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego CSK MON, gdzie uzyskała stopień doktora nauk medycznych i tytuł specjalisty dermatologa – wenerologa,
 • Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Autorka i współautorka prac naukowych w czasopismach specjalistycznych,
 • na bieżąco pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach związanych z dermatologią kliniczną i estetyczną.

Zobacz naszą galerię
NIE PRZEGAP!

Poleć nas swoim znajomym i otrzymaj
złotówki na zabiegi

kliknij i dowiedz się więcej

Obdaruj bliską Ci osobę naszą
kartą prezentową

kliknij i dowiedz się więcej

W grupie taniej
przyprowadź znajomych i zgarnij zniżki

kliknij i dowiedz się więcej

Masz firmę? Nagradzaj pracowników
zabiegami SPA

kliknij i dowiedz się więcej

Zaufaj specjalistom,
nie forom internetowym

Odpowiadamy
rzetelnie na pytania

Umów się na wizytę bezpośrednio

Zadzwoń do nas:

Napisz do nas:

Odwiedź nas:

ul. Sokołowska 9
lokal U28,
01-142 Warszawa
zapraszamy
od poniedziałku do soboty
w godzinach 10:00 - 20:00

Napisz szybką wiadomość:

tło trójkątne pod guzikiem - bejdamedical
Umów się na wizytę przez naszych partnerów

Znany lekarz

Bejda Medical

Tourmedica

Tourmedica - Medycyna Estetyczna Warszawa - Bejda Medical
Opinie pacjentów o nas
Znajdź nas na mapie
Bestsellery w sklepie
Nasz Instagram
Mediraty - Medycyna Estetyczna Warszawa - Bejda Medical

instagram logo /bejdamedical

Centrum Dermatologii, Laseroterapii i Medycyny Estetycznej "Bejda Medical sp. z o.o." sp. k.

wróć na górę
umów się na wizytę
Potwierdzenie zapisu na newsletter - bejdamedical