Kosmetolodzy
PON. - SOB. 10:00 - 20:00 +48 22 370 29 60

Kosmetolodzy

Świetny zespół to podstawa!

Centrum medyczne może mieć najlepsze wyposażenie i sprzęt, ale bez perfekcyjnej kadry nie zrobi nic.

Kręgosłupem naszej kadry są kosmetolodzy. Udzielają konsultacji i wykonują własne zabiegi, ale przygotowują również zabiegi lekarskie i w nich asystują. Oprócz tego to właśnie kosmetolodzy udzielają wszystkich informacji pacjentom, na miejscu, przez telefon i mailowo.

To dzięki nim nasze centrum medyczne może w ogóle funkcjonować.

W jaki sposób kosmetolog różni się od kosmetyczki?

Kosmetolodzy, w przeciwieństwie do kosmetyczek, są absolwentami kosmetologii – licencjatu, magisterium, niektórzy mogą pochwalić się doktoratem.

Kosmetolodzy mają pacjentów, a kosmetyczki klientów.

Dobre studia uczą zagadnień dermatologii, chemii, chirurgii i praktyki zabiegowej, także w zakresie laseroterapii. Tak szerokiej wiedzy nie uda się zdobyć na kursach.

Kosmetolodzy ściśle współpracują z lekarzami na zasadzie wspomagania leczenia i pielęgnacji.

Jakie zabiegi wykonują kosmetolodzy?

Co do zasady ustawowej kosmetolodzy mogą wykonywać zabiegi, które nie wiążą się z przerwaniem ciągłości skóry, czyli np. nieinwazyjne laseroterapie – usuwanie tatuaży, trwałe usuwanie owłosienia, fotoodmładzanie, wspomaganie leczenia trądziku i rumienia; inne zabiegi sprzętowe – fale radiowe, fale akustyczne, IPL, mikrodermabrazje, sonoforezy, ultradźwięki, prądy d’Arsonval’a; zabiegi produktowe – rollery, peelingi chemiczne i inne zabiegi na ciało oraz twarz z użyciem kosmetyków.

Dlaczego zabiegów laserowych nie powinny wykonywać kosmetyczki.

Laser to nie zabawka. Żeby zrozumieć działanie, obsługę i wpływ na pacjenta (kwalifikacja: wskazania, przeciwwskazania, diagnostyka itd.) należy odbyć wyczerpujące, wielomiesięczne szkolenia, które zawierają w sobie wiedzę z zakresu dermatologii, chirurgii, laseroterapii, fizyki medycznej czy kosmetologii. Takiej wiedzy nie przyswoi osoba, która nie zdobyła podstaw na studiach.

Na co powinno się zwrócić uwagę, wybierając kosmetologa?

Największym problemem wielu kosmetologów jest brak odpowiedniego wykształcenia i doświadczenia, a niekiedy nawet elementarnej wiedzy dotyczącej budowy skóry. W najlepszym przypadku efektem jest nieskuteczne wykonanie zabiegów. Warto podczas konsultacji zadawać dużo pytań. Wykształcony kosmetolog chętnie podzieli się wiedzą. Pamiętajmy jednak by nie weryfikować wiedzy kosmetologa, używając informacji z Internetu. Od tego są podręczniki naukowe, w Internecie jest dużo głupot.

Zdarzają się również przypadki diagnozowania problemów z cerą na podstawie rozmowy z pacjentką, która nie zmyła makijażu. Innymi grzechami jest nieprzestrzeganie podstawowych zasad higieny i wykonywanie zabiegów gołymi rękami (bez użycia rękawiczek).

Dlaczego warto zaufać naszym kosmetologom?

Zatrudniamy kosmetologów z najlepszym wykształceniem i doświadczeniem zabiegowym. Mimo nawet największej ilości certyfikatów i umiejętności, przeprowadzamy wyczerpujące szkolenia wewnętrzne wstępne oraz okresowe – aktualizujące i przypominające.

U nas kosmetolodzy pracują na najnowocześniejszych urządzeniach medycznych, a dzięki różnorodnej bazie klientów mogą doskonalić swój warsztat na różnych cerach, fototypach czy rasach.

 

Wystrzegaj się pseudo-klinik!

Podejmując decyzję o wyborze miejsca, w którym wykonamy zabieg, warto zwrócić uwagę na kilka czynników:

 1. Czy zabiegi inwazyjne wykonują lekarze? Nikt inny nie ma uprawnień i odpowiedniego ubezpieczenia. Tutaj możesz sprawdzić lekarza: Centralny Rejestr Lekarzy RP.
 2. Czy zabiegi nieinwazyjne wykonują magistrzy kosmetologii z odpowiednim przeszkoleniem i doświadczeniem?
 3. Czy lekarze i kosmetolodzy wykonują zabiegi w placówkach będących podmiotami leczniczymi. Każdy podmiot leczniczy ma nadany nr księgi rejestrowej podmiotu leczniczego, po którym można go zweryfikować. Nasz to: 000000165700. Podmioty lecznicze są przygotowane medycznie na każdą ewentualność, posiadają zestawy ratunkowe i antywstrząsowe, przestrzegają rygorystycznych norm i procedur oraz są ubezpieczone. Tutaj możesz sprawdzić placówkę: Rejestr Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą.
 4. Czy urządzenie laserowe jest renomowanej marki?
 5. Czy preparat zabiegowy jest renomowanej marki?
 6. Czy ktoś proponuje Ci dziwne zabiegi np. połączenie silnych kwasów i mikrodermabrazji? Nigdy nie decyduj się na takie hybrydy! Grożą one poważnymi powikłaniami i poszkodowani trafiają później do nas, by ich ratować.

 

uwazaj-na-niebezpieczne-pseudokliniki

 

Masz pytania? Zadzwoń do nas lub wyślij nam maila!

 

>Zadzwoń do nas: +48 22 370 29 60

>Wyślij nam maila: centrum@bejda.pl

 

Przetestuj nas. Umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną!

Nadal nie wiesz, jaki zabieg byłby najlepszy dla Ciebie? Potrzebujesz diagnozy stanu skóry? Nie możesz dobrać dla siebie kosmetyków? Może chcesz po prostu dowiedzieć się więcej o pielęgnacji?

Zadzwoń do nas lub przyjdź i zapisz się na konsultację u profesjonalisty. Wizyta jest całkowicie bezpłatna. Nawet jeśli nie wykonasz zabiegu, wyjdziesz od nas z kompleksową wiedzą i informacjami z zakresu interesujących Cię tematów.

>Zadzwoń do nas: +48 22 370 29 60

 

bejda-medical-bezplatne-konsultacje-kosmetologiczne

 

Sprawdź opinie o nas w Google!

Zobacz więcej opinii (50+) ->

 

W dzisiejszych czasach wiedza jest na wagę złota.

My dzielimy się nią z Tobą za darmo.

 

bejda-medical-poradnik-estetyczny-demo-01

 

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Wybierają nas pacjenci z całej północnej półkuli.

Nasi pacjenci przyjeżdżają do nas z całej Polski, krajów UE, Bliskiego Wschodu. Wykonaliśmy już tysiące zabiegów na wszystkich fototypach.

Jesteśmy najlepsi w medycynie estetycznej.

 • do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie,
 • nasze terapie są kompleksowe,
 • zapewniamy realistyczne efekty, nie wykonamy zabiegu jeśli nie jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom pacjenta,
 • oferujemy bezkompromisowy, najwyższy standard usług,
 • pracujemy tylko na profesjonalnym sprzęcie i preparatach,
 • zabieg wykonują mgr kosmetologii,
 • nasi pacjenci są zadowoleni z efektów, wracają na kolejne zabiegi i polecają nas swoim bliskim i znajomym.

Organizujemy liczne akcje promocyjne:

 • promocje tematyczne,
 • zniżki na hasło,
 • zniżki happy hours,
 • zniżki dla stałych pacjentów,
 • złotówki na zabiegi za przyprowadzenie przyjaciół/kolegów/znajomych,
 • zniżki grupowe.

 

Nie pozwól, by wątpliwości hamowały Twój rozwój. Nie zwlekaj. Zadzwoń teraz. Czas zacząć zmiany.

Umów się na konsultację lub zabieg już dziś!

+48 22 370 29 60

 

Zaprenumeruj nasz newsletter!

Otrzymasz nasz bezpłatny Profesjonalny Poradnik Estetyczny i już nigdy nie przegapisz specjalnych promocji na zabiegi i kosmetyki.

 

Polub nas na Facebooku i bierz udział w konkursach!

Obserwuj nas na Instagramie i poznawaj nowości, jako pierwszy!

Instagram

mgr Elżbieta Zganiacz


Elżbieta Zganiacz zdjęcie

Ela jest zawsze uśmiechnięta i gwarantujemy, że udzieli Ci się jej pozytywna energia. Dynamiczna i perfekcyjna we wszystkim co robi, chętnie podejmuje nowe wyzwania. Świetnie rozumie się z każdym, a merytoryczna rozmowa z pacjentami to dla niej przyjemność.

W trakcie zabiegów trudno robi się notatki, a warto by było, ponieważ Ela to skarbnica wiedzy, w szczególności (oprócz dermatologicznej i kosmetologicznej) alergologicznej i z zakresu diet eliminacyjnych.

Jeśli ciekawią Cię zagadnienia medyczne, ale nie chcesz czytać głupot w Internecie, Ela chętnie poleci kilka pozycji naukowych. Albo kilkadziesiąt 🙂 .

W Bejda Medical udziela konsultacji z zakresu kosmetologii oraz specjalizuje się i wykonuje wszystkie zabiegi nielekarskie oprócz masaży, które są domeną Mireli. Lasery i zaawansowany sprzęt medyczny nie mają dla niej tajemnic. Asystuje również w zabiegach lekarskich i jest współautorką Profesjonalnego Poradnika Estetycznego Bejda Medical.

Ela ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi z tytułem magistra i jest wychowanką profesora Antoszewskiego. Ma bardzo dużą wiedzę praktyczną oraz doświadczenie zabiegowe, także z sal operacyjnych chirurgii plastycznej. Jest w stałym kontakcie z przedstawicielami różnych specjalizacji medycznych, bo lubi wiedzieć więcej.

Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i uczestniczy w kursach oraz szkoleniach. Ma tyle certyfikatów, że umieszczenie ich tutaj spowoduje problemy z wczytywaniem się strony.

Zbada Twoją skórę, wykona zabieg, zaleci pielęgnację i doradzi w kwestiach badań oraz diety. Jeśli chcesz pozbyć się swoich problemów – słuchaj Eli.

Prywatnie jest pasjonatką mody oraz zdrowego i aktywnego trybu życia.


  mgr Mirela Wolska


  Mirela Wolska zdjęcie

  Mirela jest oazą spokoju, ciepła i pozytywnego podejścia do życia. Jeśli potrzebujesz odpoczynku od zgiełku życia lub anielskiej cierpliwości w analizie swojego przypadku, to nie mogłaś/eś lepiej trafić. Skuteczna i konsekwentna w działaniu jest chodzącą encyklopedią medyczną, ale nie pozwoli Ci poczuć się zagubioną/ym i objaśni wszystkie zagadnienia.

  W Bejda Medical udziela konsultacji z zakresu kosmetologii oraz specjalizuje się i wykonuje wszystkie zabiegi nielekarskie oraz masaże. Lasery i zaawansowany sprzęt medyczny nagina do swojej woli. Asystuje również w zabiegach lekarskich i jest współautorką licznych materiałów edukacyjnych Bejda Medical.

  Mirela jest magistrem kosmetologii, absolwentką Collegium Medicum w Bydgoszczy. Ukończyła również dwuletnie studium uzyskując tytuł technika masażysty. Doświadczenie zdobywała w gabinetach medycyny estetycznej oraz luksusowych SPA.

  Lubi wykonywać zabiegi ujędrniające i modelujące sylwetkę oraz zabiegi na twarz które łączy z masażem, wykorzystując różne techniki relaksacji, liftingu, drenażu limfatycznego. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, dobierając najlepsze terapie i zabiegi. Czas wolny wykorzystuje na dobrą książkę i gotowanie. Uwielbia długie spacery i jazdę na rolkach.

  Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i uczestniczy w kursach oraz szkoleniach. Ma podobny problem z certyfikatami, jak Ela – umieszczenie ich tutaj spowoduje problemy z wczytywaniem się strony.


   Zobacz naszą galerię
   NIE PRZEGAP!

   Poleć nas swoim znajomym i otrzymaj
   złotówki na zabiegi

   kliknij i dowiedz się więcej

   Obdaruj bliską Ci osobę naszą
   kartą prezentową

   kliknij i dowiedz się więcej

   W grupie taniej
   przyprowadź znajomych i zgarnij zniżki

   kliknij i dowiedz się więcej

   Masz firmę? Nagradzaj pracowników
   zabiegami SPA

   kliknij i dowiedz się więcej

   Zaufaj specjalistom,
   nie forom internetowym

   Odpowiadamy
   rzetelnie na pytania

   Umów się na wizytę bezpośrednio

   Zadzwoń do nas:

   Napisz do nas:

   Odwiedź nas:

   ul. Sokołowska 9
   lokal U28,
   01-142 Warszawa
   zapraszamy
   od poniedziałku do soboty
   w godzinach 10:00 - 20:00

   Napisz szybką wiadomość:

   tło trójkątne pod guzikiem - bejdamedical
   Umów się na wizytę przez naszych partnerów

   Znany lekarz

   Bejda Medical

   Tourmedica

   Tourmedica - Medycyna Estetyczna Warszawa - Bejda Medical
   Opinie pacjentów o nas
   Znajdź nas na mapie
   Bestsellery w sklepie
   Nasz Instagram
   Mediraty - Medycyna Estetyczna Warszawa - Bejda Medical

   instagram logo /bejdamedical

   Centrum Dermatologii, Laseroterapii i Medycyny Estetycznej "Bejda Medical sp. z o.o." sp. k.

   wróć na górę
   umów się na wizytę
   Potwierdzenie zapisu na newsletter - bejdamedical