PON. - SOB. 10:00 - 20:00 +48 22 370 29 60

Modelowanie i powiększanie ust

Czy znasz już najszybszą metodę na poprawienie rysów twarzy?

Zabieg powiększania ust, w ostatnich kilku latach, stał się synonimem medycyny estetycznej i jednocześnie najpopularniejszym zabiegiem estetycznym na świecie. Warto tutaj zaznaczyć, że medycyna estetyczna, jeszcze do niedawna, była tematem tabu, unikanym przez, nawet zwykle bardzo ekshibicjonistycznych, celebrytów.

Medycyna estetyczna dla wszystkich!

Czasy się jednak szybko zmieniają i niegdyś kuluarowe rozmowy szeptem o poprawianiu urody wśród znanych tego świata stały głównym tematem wywiadów mainstreamowych mediów. Gdy celebryci zaczęli mówić otwarcie o swoich metamorfozach, zabiegi medycyny estetycznej trafiły pod strzechy. Już nie były czymś niezręcznym i niepotrzebnie intymnym i  stały się rutyną osób dbających o zdrowie i wygląd, zupełnie jak wizyta u stomatologa czy trening na siłowni.

Sięgnij gwiazd. Lub weź z nich przykład.

Nikogo już nie dziwi, że gwiazdy inwestują w siebie. Nawet najdroższe markowe ubrania nie zastąpią piękna ludzkiego ciała. Medycyna estetyczna stała się sposobem na uwolnienie się od kompleksów i rozwój osobisty. Zabiegi kiedyś prestiżowe, stały się zabiegami podstawowymi, z których po prostu trzeba korzystać, by zachować młody wygląd. A w młodym ciele, mieszka młody duch.

W dzisiejszym świecie, z powszechnym dostępem do najnowszych technologii, nie ma już żadnej wymówki na zaniedbywanie swojego wyglądu.

Przedstawiamy boską proporcję.

Postrzeganie piękna przez człowieka ma ścisły związek z matematyką. Istnieje wzór geometryczny, zaprogramowany w kodzie, budującym całą znaną nam naturę, nazywany „boską proporcją”. Boską proporcję, inaczej też zwaną złotym podziałem (łac. sectio aurea), podziałem harmonicznym, złotą proporcją, możemy znaleźć wszędzie: w estetyce, architekturze, malarstwie, muzyce, technice, a nawet finansach. Wiadomo, że nikt nie rodzi się idealnie harmoniczny, jednak w pewnym zakresie możemy nasze proporcje poprawić.

Ciężką pracą i licznymi wyrzeczeniami dietetycznymi możemy zbudować muskulaturę i spalić tłuszcz. Dobry fryzjer pomoże nam dopasować fryzurę idealną do kształtu naszej twarzy. Makijażysta optycznie powiększy oczy i zaakcentuje kości policzkowe. Idealnie skrojone ubrania zatuszują niedoskonałości figury.

Nauka w służbie estetyki.

Jak możemy sobie pomóc medycyną estetyczną? Zasada jest bardzo prosta – medycyna estetyczna modeluje, czyli dodaje tam, gdzie powinno się dodać, a ujmuje tam, gdzie powinno się ująć. Przykład dodawania? Właśnie powiększanie i modelowanie ust. Przykład ujmowania? Rozbijanie tkanki tłuszczowej falą akustyczną albo wycięcie zmiany skórnej.

Jeśli nie jesteśmy zadowoleni z własnego ciała, mamy dwa wyjścia. Pierwszym z nich jest pogodzenie się z rzeczami, których nie da się zmienić, na przykład z naszym wzrostem. Drugim – zmiana tych rzeczy, które da się zmienić. Dlaczego więc nie skorzystać z cudów współczesnej nauki, które umożliwiają udoskonalenie swojego ciała?

Nasze ciało jest naszą wizytówką.

Masz pytania? Wątpliwości? Wyjaśnimy wszystko!

Jeśli nie uzyskałeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na naszej stronie – zadzwoń lub napisz do nas.

– „Obawiam się, że moje usta będą za duże.”

Każdy zabieg jest szczegółowo z Tobą konsultowany. Nie pozwolimy, by efekt był przesadzony lub nieestetyczny. Jeśli Twoje usta są bardzo wąskie, przygotuj się jednak na różnicę w wyglądzie, ale z drugiej strony – właśnie dla tej różnicy wykonujesz zabieg.

– „Nie chcę nienaturalnego efektu.”

Jeśli poinformujesz lekarza, że zależy Ci na jak najbardziej subtelnym modelowaniu – takie modelowanie uzyskasz. Jesteś w dobrych rękach. Obiecujemy.

– „Mówią, że usta powiększa się botoksem/silikonem.”

Nigdy nie stosowano Botox’u do powiększania ust, a silikonu już się nie stosuje.

– „W Internecie napisali, że…”

Nie czytaj niepotwierdzonych informacji na forach. Pamiętaj, że rzadko kiedy piszą osoby, które są zadowolone. Większość opinii to opinie osób, które miały złe doświadczenia, więc obraz medycyny estetycznej jest zakłamany. Nie oczekuj też informacji naukowych od zwykłych użytkowników Internetu. Od tego jest kadra podmiotu leczniczego albo podręczniki medyczne.

– „Są tańsze miejsca.”

Tak. Radzimy jednak uważać na te miejsca. Utrzymanie placówki na najwyższym poziomie kosztuje, podobnie jak praca lekarza i najwyższej klasy preparat. Jeżeli zabieg o średniej rynkowej cenie 800 zł kosztuje w jakimś miejscu 200 zł, to na czymś to miejsce oszczędza. W ostatecznym rozrachunku wychodzi na to, że oszczędza na zdrowiu klienta.

– „Nie mogę sobie pozwolić w tej chwili na zabieg.”

Oferujemy liczne rabaty, także indywidualne oraz MediRaty. Jesteśmy elastyczni.

5 powodów, dla których zabieg modelowania lub powiększania ust jest idealny właśnie dla Ciebie.

 1. Masz generalnie wąskie usta.
 2. Jedna z warg jest większa od drugiej.
 3. Twoje usta są niesymetryczne.
 4. Chcesz zharmonizować kształt lub rozmiar ust z resztą twarzy.
 5. Po prostu chcesz większe usta.

Dlaczego warto zainwestować w siebie i wykonać zabieg?

Jeżeli chociaż jeden z wymienionych powyżej powodów dotyczy Ciebie, zastanów się nad bezkonkurencyjnymi korzyściami:

 1. Przede wszystkim zrealizujesz swoje marzenie o pełnych, idealnie symetrycznych i nawilżonych ustach.  Tak, kwas hialuronowy ma taką właściwość, że wiąże wodę, co czyni usta stale nawilżonymi. Czyż nie jest przyjemnie spełniać marzenia?
 2. Będziesz miała większą pewność siebie ze zniewalającym uśmiechem i staniesz się gotowa na podbój świata.
 3. Pomadki będą na Tobie wyglądały spektakularnie i zapomnisz o optycznym powiększaniu ust makijażem.
 4. Doskonalenie Twojego ciała sprawi Ci nieporównywalnie większą przyjemność niż nowe buty.

Dołącz do grona zadowolonych pacjentów. Zrób kolejne selfie z nowym uśmiechem.

Nie zwlekaj z pozytywnymi zmianami. Życie jest krótkie.

Uważaj na zagrożenia!

Bezwzględnie unikaj placówek, które budzą w Tobie jakiekolwiek wątpliwości, np. dotyczące czystości lub przestrzegania procedur medycznych. Sprawdź, czy kadra wykonuje zabiegi w rękawiczkach i sterylizuje narzędzia. Nie daj się także nabrać na nierealne promocje. Pamiętaj, że nawet promocja „-99%” musi się opłacać. Być może placówka chce pozbyć się przeterminowanego preparatu.

Zastanów się również, czy na pewno chcesz wykonać zabieg w większej „klinice”. Ich minusem jest tzw. „masowy przerób”, gdzie każdy pacjent traktowany jest bezosobowo jako np. „zabieg na 15:00”. U nas będziesz VIP’em.

Zabieg może wykonać tylko lekarz. Unikaj kosmetyczek jak ognia.

Pamiętaj, że zabiegi powiększania ust mogą wykonywać tylko lekarze. Prawo zakazuje przerywania ciągłości skóry np. kosmetyczkom, czy nawet doktorom kosmetologii, nawet jeśli mają certyfikaty. Dlaczego tak jest? By wykonywać zabiegi inwazyjne to, oprócz umiejętności, trzeba mieć również odpowiednio wysokie ubezpieczenie, które jest oferowane tylko lekarzom. Nie-lekarz nie wykupi takiego ubezpieczenia. Jeśli podczas zabiegu, przeprowadzanego przez nieuprawnioną kosmetyczkę po kursie, coś poszłoby nie tak (np. zakażenie) – pacjent będzie zostawiony sam sobie.

Zainteresuj się produktem, w szczególności jego terminem przydatności.

Jako pacjent masz pełne prawo poprosić o pokazanie opakowania produktu, którym będzie wykonywany zabieg. Bądź świadomym pacjentem!

Uważaj na pseudokliniki!

Podejmując decyzję o wyborze miejsca, w którym wykonamy zabieg, warto zwrócić uwagę na kilka czynników:

 1. Czy zabiegi inwazyjne wykonują lekarze? Nikt inny nie ma uprawnień i odpowiedniego ubezpieczenia. Tutaj możesz sprawdzić lekarza: Centralny Rejestr Lekarzy RP.
 2. Czy zabiegi nieinwazyjne wykonują magistrzy kosmetologii z odpowiednim przeszkoleniem i doświadczeniem?
 3. Czy lekarze i kosmetolodzy wykonują zabiegi w placówkach będących podmiotami leczniczymi. Każdy podmiot leczniczy ma nadany nr księgi rejestrowej podmiotu leczniczego, po którym można go zweryfikować. Nasz to: 000000165700. Podmioty lecznicze są przygotowane medycznie na każdą ewentualność, posiadają zestawy ratunkowe i antywstrząsowe, przestrzegają rygorystycznych norm i procedur oraz są ubezpieczone. Tutaj możesz sprawdzić placówkę: Rejestr Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą.
 4. Czy urządzenie laserowe jest renomowanej marki?
 5. Czy preparat zabiegowy jest renomowanej marki?
 6. Czy ktoś proponuje Ci dziwne zabiegi np. połączenie silnych kwasów i mikrodermabrazji? Nigdy nie decyduj się na takie hybrydy! Grożą one poważnymi powikłaniami i poszkodowani trafiają później do nas, by ich ratować.

 

Powiększanie ust Warszawa

 

Wybierz nas i uśmiechnij się. Jesteś w dobrych rękach.

Bejda Medical to przedsiębiorstwo medyczne, ale i podmiot leczniczy. Oznacza to, że podlegamy takim samym surowym rygorom, jak szpitale. Dla pacjenta oznacza to, że niezależnie od tego czy przyszedł na zabieg chirurgiczny, czy na maseczkę, zawsze może oczekiwać takiego samego, najwyższego standardu. Nie wszystkie „kliniki” są podmiotami leczniczymi.

Naszą filozofią jest zastosowanie nowoczesnej medycyny w najmniej inwazyjny dla pacjenta sposób, w kameralnym zaciszu oraz bezpieczeństwie godnym VIP’a. Pacjent jest dla nas najważniejszy, a usługi zawsze „szyte na miarę”. Możecie czuć się bezpiecznie i pewnie, że efekt zabiegów estetycznych będzie zawsze najbardziej zbliżony do naturalnego, jak tylko jest to możliwe.

Od wielu lat skutecznie pomagamy Wam z walce z problemami, które odciskają piętno na wyglądzie. Jednocześnie kultywujemy nową jakość w polskiej medycynie estetycznej, pokazując że nie musicie wybierać między zacofanymi i niebezpiecznymi przychodniami a’la PRL, a „modnymi klinikami”, których lekarze-celebryci odgrywają medialnych błaznów i zdradzają Wasze sekrety w telewizji.

Poznaj naszą kadrę – Twoich osobistych doradców w dziedzinie zdrowia.

Zabiegi modelowania i powiększania ust wykonują u nas lekarze z wieloletnim doświadczeniem, eksperci w swoich dziedzinach oraz esteci. Każdy pacjent jest otoczony indywidualną opieką. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i razem zaplanujemy zabieg pod kątem oczekiwanych efektów.  Nie pozwolimy na brak zadowolenia.

Poznaliśmy temat na własnej skórze. Dosłownie.

Tworzenie najlepszej placówki medycznej zaczęliśmy od znalezienia najlepszych metod na rynku i wprowadzenia ich do naszego Centrum. W jaki sposób oceniliśmy, które metody są skuteczne? Testując je na sobie – od powstania Centrum, każdy członek naszej kadry miał wykonany na sobie niemal każdy zabieg, więc znakomicie wiemy o czym mówimy.

Oferujemy tylko to, co najlepsze. Nie wykonujemy nieskutecznych zabiegów. Dane na temat naszych metod i urządzeń mówią same za siebie. W grę wchodzi jedynie najwyższa jakość usług i najlepszy możliwy efekt.

Sprawdzony produkt jest gwarancją satysfakcji.

Pracujemy tylko na najlepszych kwasach hialuronowych. W zależności od oczekiwanych efektów możemy zastosować różne preparaty, ale możesz być pewna jednego – wypełniacz będzie najwyższej jakości.

Zaplanujmy razem nowy etap w Twoim życiu.

W naszym centrum medycznym profesjonalna kadra lekarzy umożliwi Ci wymodelowanie idealnych ust dzięki zabiegowi kwasem hialuronowym.

>Kliknij tutaj i sprawdź efekty w naszej galerii „przed i po”

Podczas rozmowy z przedstawicielem naszej kadry, telefonicznej lub na miejscu w Centrum, zostaniesz poinformowany o wszystkich wskazaniach, przeciwwskazaniach, etapach zabiegu, zaleceniach pozabiegowych itd..

>Zadzwoń do nas: +48 22 370 29 60

Możesz pokazać nam swoje usta, przesyłając zdjęcie mailem lub u nas – w gabinecie. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy system, dzięki któremu możesz w domu samodzielnie wstępnie wycenić zabieg. Umówimy Cię na dogodny termin i poinstruujemy, jak przygotować się na dzień zabiegowy.

>Wyślij nam maila: centrum@bejda.pl

Tuż przed zabiegiem zaoferujemy Ci dobrą kawę, herbatę lub coś zimnego do picia i będziemy gotowi na wszystkie pytania, które zadasz, wypełniając dokumenty. Nie przejmuj się – słyszeliśmy już wszystko. Odkazimy Twoją skórę i jeśli sobie życzysz zastosujemy znieczulenie maścią. Preparaty posiadają także znieczulenie w swoim składzie, więc odczuwalne może być tylko pierwsze wkłucie.

Podczas zabiegu lekarz kilkukrotnie wkłuje się w czerwień wargową i wprowadzi preparat. Jeśli będzie potrzebna przerwa z przyjemnością w międzyczasie porozmawiamy z Tobą na wybrany temat. Po zabiegu nałożymy preparat przeciwko krwiaczkom i  przyspieszający gojenie. Poinformujemy Cię, jak postępować w drodze do i w domu.

Tuż po zabiegu Twoje usta będą nabrzmiałe i wrażliwe. Nie przejmuj się, jeżeli wydają się duże. Po kilku dniach opuchlizna zejdzie i osiągną rozmiar, jakiego oczekiwałaś. Pij dużo wody i wstrzymaj z pocałunkami.

 

Nadal się wahasz?

Przyjdź na bezpłatną konsultację kosmetologiczną.

Jeśli masz dodatkowe pytania – przyjdź do nas. Nasi kosmetolodzy widzieli i asystowali przy niezliczonej ilości zabiegów. Doradzą i poinformują Cię o wszystkim, co dotyczy zabiegu. Przy okazji mogą wykonać bezpłatną analizę stanu skóry i doradzić pielęgnację.

>Zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną: +48 22 370 29 60

 

bejda-medical-bezplatne-konsultacje-kosmetologiczne

 

Sprawdź opinie o nas w Google!

Zobacz więcej opinii (50+) ->

 

W dzisiejszych czasach wiedza jest na wagę złota.

My dzielimy się nią z Tobą za darmo.

 

bejda-medical-poradnik-estetyczny-demo-01

Modelowanie ust to najpopularniejszy zabieg.

Potwierdzamy. Modelowanie ust kwasem hialuronowym to wciąż jeden z najpopularniejszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Dlaczego? Jest szybkim zabiegiem, który diametralnie poprawia rysy twarzy i kondycje czerwieni wargowej. To też zabieg, który najczęściej wykonują Panie zaczynając swoją „przygodę” z medycyną estetyczną.

Kilka faktów o kwasie hialuronowym dla ciekawych.

Kwas hialuronowy jest substancją, która naturalnie znajduje się w naszym organizmie. Jest on jednym z głównych czynników odpowiedzialnych za nawodnienie naszej skóry, a wraz z kolagenem i elastyną decyduje o jej jędrności oraz elastyczności. Po 30 roku życia ilość kwasu hialuronowego w naszej skórze systematycznie spada, w wyniku czego zaczyna się ona robić sucha i wiotka, pojawiają się zmarszczki, usta tracą na objętości, a policzki zaczynają opadać. Możemy jednak dostarczyć skórze niezbędnych ilości kwasu hialuronowego w postaci zastrzyków, w celu odwrócenia tych niekorzystnych procesów. Może on być bezpiecznie stosowany u wszystkich osób bez względu na wiek i płeć, nie ma też konieczności wykonywania testów alergicznych, ponieważ jest to naturalny element skóry.

Kwas hialuronowy obecny w wypełniaczach jest specjalnie wzmocniony, jest to tzw. usieciowiony kwas hialuronowy. Dzięki temu efekt zabiegu może utrzymywać się 12-18 miesięcy. Oprócz tego, że nasza skóra została wzbogacona w kwas hialuronowy i jest dzięki temu bardziej sprężysta i lepiej nawodniona, dodatkowo jest stymulowana do produkcji kolagenu, dlatego każde następne wypełnianie zmarszczek jest bardziej skuteczne!

Na jakich preparatach pracujemy?

Pracujemy na Juvederm, którego producentem jest Allergan, od ponad trzydziestu lat pionier w rozwoju zabiegów medycyny estetycznej na całym świecie.

Do modelowania i powiększania ust przeznaczone są:

 • Juvederm Ultra Smile,
 • Volbella.

Wszystkie preparaty marki Juvederm posiadają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa, atesty, są najlepiej przebadanymi preparatami na rynku. Juvederm to numer 1 na całym świecie. Co ciekawe preparaty marki Juvederm zawierają również środek znieczulajacy – lidokainę, który  sprawia, że zabiegi są mniej bolesne.

Juvederm to gama posiadajacych znak CE wyrobów medycznych o rożnych specyfikacjach i parametrach technicznych.

Co roku wypełniacze tej marki otrzymują Perłę Dermatologii Estetycznej w różnych kategoriach.

Podejmij decyzję, a resztę zostaw nam.

Jesteśmy Twoim najlepszym wyborem, bo wiemy jak ważny jest dla Ciebie bezkompromisowy profesjonalizm, ale również niepowtarzalna atmosfera. U nas poczujesz, że technologia w połączeniu ze wspaniałymi ludźmi to przyszłość medycyny.

Gwarantujemy, że przekonasz się do medycyny estetyczniej i wrócisz do nas na zabiegi jeszcze nie raz.

 

Masz pytania? Zadzwoń do nas lub wyślij nam maila!

 

>Zadzwoń do nas: +48 22 370 29 60

>Wyślij nam maila: centrum@bejda.pl

 

Przetestuj nas. Umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną!

Nadal nie wiesz, jaki zabieg byłby najlepszy dla Ciebie? Potrzebujesz diagnozy stanu skóry? Nie możesz dobrać dla siebie kosmetyków? Może chcesz po prostu dowiedzieć się więcej o pielęgnacji?

Zadzwoń do nas lub przyjdź i zapisz się na konsultację u profesjonalisty. Wizyta u kosmetologa jest całkowicie bezpłatna. Nawet jeśli nie wykonasz zabiegu, wyjdziesz od nas z kompleksową wiedzą i informacjami z zakresu interesujących Cię tematów.

>Zadzwoń do nas: +48 22 370 29 60

 

bejda-medical-bezplatne-konsultacje-kosmetologiczne

 

Sprawdź opinie o nas w Google!

Zobacz więcej opinii (50+) ->

 

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Wybierają nas pacjenci z całej północnej półkuli.

Nasi pacjenci przyjeżdżają do nas z całej Polski, krajów UE, Bliskiego Wschodu. Wykonaliśmy już tysiące zabiegów na wszystkich fototypach.

Jesteśmy najlepsi w medycynie estetycznej.

 • do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie,
 • nasze terapie są kompleksowe,
 • zapewniamy realistyczne efekty, nie wykonamy zabiegu jeśli nie jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom pacjenta,
 • oferujemy bezkompromisowy, najwyższy standard usług,
 • pracujemy tylko na profesjonalnym sprzęcie i preparatach,
 • zabieg wykonują lekarze z wieloletnim doświadczeniem,
 • nasi pacjenci są zadowoleni z efektów, wracają na kolejne zabiegi i polecają nas swoim bliskim i znajomym.

Organizujemy liczne akcje promocyjne:

 • promocje tematyczne,
 • zniżki na hasło,
 • zniżki happy hours,
 • zniżki dla stałych pacjentów,
 • złotówki na zabiegi za przyprowadzenie przyjaciół/kolegów/znajomych,
 • zniżki grupowe.

 

Nie pozwól, by wątpliwości hamowały Twój rozwój. Nie zwlekaj. Zadzwoń teraz. Czas zacząć zmiany.

Umów się na na zabieg już dziś!

+48 22 370 29 60

 

Zaprenumeruj nasz newsletter!

Otrzymasz nasz bezpłatny Profesjonalny Poradnik Estetyczny i już nigdy nie przegapisz specjalnych promocji na zabiegi modelowania i powiększania ust.

 

Polub nas na Facebooku i bierz udział w konkursach!

Obserwuj nas na Instagramie i poznawaj nowości, jako pierwszy!

Instagram

 

Wskazania Wskazania
 • zbyt mało wykształcona warga górna i/lub dolna,
 • modelowanie i akcentowanie konturu ust,
 • korekta konturu warg i zmian wynikających z postępującego procesu starzenia się ust związanego z odwodnieniem czerwieni wargowej,
 • wypełnienie drobnych zmarszczek wokół ust.
Przeciwskazania Przeciwskazania
 • ciąża i karmienie piersią,
 • skłonność do blizn przerostowych (keloidów),
 • choroby nowotworowe,
 • choroby układu immunologicznego, immunoterapia,
 • przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych (aspiryna),
 • stany zapalne skóry,
 • infekcje bakteryjne/wirusowe/grzybicze (np. trądzik, opryszczka),
 • choroby ogólnoustrojowe,
 • kolagenozy.
Czy zabieg jest bolesny? Czy zabieg jest bolesny?

Odczuwanie bólu podczas zabiegu jest sprawą indywidualną. Zabieg jest wykonywany preparatami zawierającymi substancję znieczulającą w swoim składzie. Na życzenie wrażliwego pacjenta, lekarz może zastosować dodatkowe znieczulenie miejscowe kremem Emla.

Jak długo trwa zabieg? Jak długo trwa zabieg?

Zabieg trwa zazwyczaj do 30 minut. W przypadku zastosowania znieczulenia miejscowego maścią należy doliczyć 30 – 45 minut.

Przygotowanie do zabiegu Przygotowanie do zabiegu

Zabieg nie wymaga szczególnych przygotowań. Zaleca się jednak nie spożywać alkoholu ani leków takich jak aspiryna co najmniej 24h przed zabiegiem.

Jeśli chorujesz lub przyjmujesz jakiekolwiek leki, nawet witaminy, poinformuj o tym lekarza.

Jak wygląda gabinet zabiegowy? Jak wygląda gabinet zabiegowy?
Opis zabiegu Opis zabiegu

Zabieg nie wymaga przeprowadzenia wcześniejszej próby uczuleniowej.

 1. Po konsultacji lekarskiej, zapoznaniu się i podpisaniu dokumentacji medycznej wykonujemy zdjęcia „przed”, które pozwalają ocenić efekty po czasie.
 2. Następnie, jeśli jest taka potrzeba, nakładamy krem znieczulający Emla i czekamy 20-30min.
 3. Lekarz podaje indywidualnie dobrany preparat w ilości, jaką ustalono z pacjentem podczas konsultacji. Sama procedura podania trwa od 15min do 30min.
 4. Po podaniu preparatu lekarz przedstawia  zalecenia pozabiegowe.
 5. Jeśli wystąpiły niewielkie krwiaczki, dodatkowo chłodzimy usta cold pack’ami.
 6. Wykonujemy zdjęcia „po”.
 7. Na koniec nawilżamy usta specjalnym kremem niwelującym zasinienia z witaminą P i K i częstujemy wodą niezbędną do osiągnięcia najlepszych efektów.
Jak wygląda zabieg? Jak wygląda zabieg?

wkrótce…

Efekty zabiegu Efekty zabiegu

Zabieg daje natychmiastowy efekt, który utrzymuje się od 12 do 18 miesięcy. Usta są lepiej nawilżone, odzyskują kolor i młodzieńczą jędrność. Ich kontur jest wymodelowany zgodnie z harmonią twarzy pacjenta. Powiększenie objętości ust powoduje, że znikają małe i średnie zmarszczki dookoła ust, co nasila ogólny efekt odmłodzenia.

Zdjęcia przed i po Zdjęcia przed i po

wkrótce…

Ile zabiegów jest potrzebnych? Ile zabiegów jest potrzebnych?

W zależności od problemu oraz stanu skóry pacjenta/pacjentki jeden zabieg polegający na wstrzykiwaniu kwasu hialuronowego wystarcza na około 9, 12 lub nawet 18 miesięcy. Palenie tytoniu przyspiesza zanikanie wypełniacza.

Już po jednym zabiegu jesteśmy w stanie osiągnąć zamierzony efekt 😉

Uwaga! Odstęp czasowy między zabiegiem wypełniania zmarszczek, a innymi metodami odmładzania skóry (iniekcje toksyny botulinowej – Botox, laseroterapia, peeling chemiczny, mikrodermabrazja) powinien wynosić min. 3 tygodnie.

Zalecenia pozabiegowe Zalecenia pozabiegowe

Natychmiast po zabiegu powinno unikać się dotykania obszaru objętego iniekcjami oraz nadmiernego rozciągania ust i narażania ich na uszkodzenia mechaniczne (np. podgryzanie, szerokie otwieranie ust u stomatologa). Następnie zaleca się rozmasowywanie ust aby uniknąć ewentualnych nierówności. Należy wystrzegać się wysokich temperatur, spożywania alkoholu oraz wysiłku fizycznego. Poza powyższymi zaleceniami pacjent może wrócić do normalnego funkcjonowania.

Występujące skutki uboczne Występujące skutki uboczne

Po zabiegu mogą wystąpić reakcje zapalne, tj. obrzęk, zaczerwienienie, rumień. Może też pojawić się niewielki krwiak. Wszystkie te objawy ustępują samoistnie w ciągu kilku dni.

Możliwe efekty niepożądane Możliwe efekty niepożądane
 • uczulenie na substancję znieczulającą,
 • zaczerwienienie, obrzęk i ból w miejscu wstrzyknięcia materiału – objawy te znikają w przeciągu 72 godzin,
 • rzadko świąd w przypadku skóry wrażliwej,
 • nadwrażliwość w miejscu korekcji,
 • sporadycznie zgrubienia utrzymujące się w obszarze zabiegu przez kilka tygodni.
Zobacz naszą galerię
NIE PRZEGAP!

Poleć nas swoim znajomym i otrzymaj
złotówki na zabiegi

kliknij i dowiedz się więcej

Obdaruj bliską Ci osobę naszą
kartą prezentową

kliknij i dowiedz się więcej

W grupie taniej
przyprowadź znajomych i zgarnij zniżki

kliknij i dowiedz się więcej

Masz firmę? Nagradzaj pracowników
zabiegami SPA

kliknij i dowiedz się więcej

Zaufaj specjalistom,
nie forom internetowym

Odpowiadamy
rzetelnie na pytania

Umów się na wizytę bezpośrednio

Zadzwoń do nas:

Napisz do nas:

Odwiedź nas:

ul. Sokołowska 9
lokal U28,
01-142 Warszawa
zapraszamy
od poniedziałku do soboty
w godzinach 10:00 - 20:00

Napisz szybką wiadomość:

tło trójkątne pod guzikiem - bejdamedical
Umów się na wizytę przez naszych partnerów

Znany lekarz

Bejda Medical

Tourmedica

Tourmedica - Medycyna Estetyczna Warszawa - Bejda Medical
Opinie pacjentów o nas
Znajdź nas na mapie
Bestsellery w sklepie
Nasz Instagram
Mediraty - Medycyna Estetyczna Warszawa - Bejda Medical

instagram logo /bejdamedical

Centrum Dermatologii, Laseroterapii i Medycyny Estetycznej "Bejda Medical sp. z o.o." sp. k.

wróć na górę
umów się na wizytę
Potwierdzenie zapisu na newsletter - bejdamedical