Leczenie łysienia
PON. - SOB. 10:00 - 20:00 +48 22 370 29 60

Leczenie łysienia

Czas leczy? W przypadku łysienia jest Twoim wrogiem.

Problem utraty włosów dotyczy znaczącej części społeczeństwa. Mitem jest, że borykają się z nim tylko panowie w podeszłym wieku. Statystyki mówią o 60% wszystkich kobiet i ponad 80% wszystkich mężczyzn, z czego powiększające się zakola oraz łysienie na szczycie głowy dotyka również młodych mężczyzn, a Alopecia (łysienie plackowate) potrafi pojawić się poniżej dwudziestego roku życia.

Łysienie to nie tylko defekt kosmetyczny, ale i poważny problem psychologiczny. Powoduje zaniżoną samoocenę, kompleksy a nawet poważniejsze zaburzenia. Dlatego od zarania dziejów oferowano magiczne eliksiry na porost włosów. Dla kontrastu, w dzisiejszych czasach istnieją metody medycyny estetycznej, które rzeczywiście działają.

Medycyna estetyczna dla wszystkich!

Medycyna estetyczna, jeszcze do niedawna, była tematem tabu, unikanym przez, nawet zwykle bardzo ekshibicjonistycznych, celebrytów. Czasy się jednak szybko zmieniają i niegdyś kuluarowe rozmowy szeptem o poprawianiu urody wśród znanych tego świata stały głównym tematem wywiadów mainstreamowych mediów. Gdy celebryci zaczęli mówić otwarcie o swoich metamorfozach, zabiegi medycyny estetycznej trafiły pod strzechy. Już nie były czymś niezręcznym i niepotrzebnie intymnym i  stały się rutyną osób dbających o zdrowie i wygląd, zupełnie jak wizyta u stomatologa czy trening na siłowni.

Sięgnij gwiazd. Lub weź z nich przykład.

Nikogo już nie dziwi, że gwiazdy inwestują w siebie. Nawet najdroższe markowe ubrania nie zastąpią piękna ludzkiego ciała. Medycyna estetyczna stała się sposobem na uwolnienie się od kompleksów i rozwój osobisty. Zabiegi kiedyś prestiżowe, stały się zabiegami podstawowymi, z których po prostu trzeba korzystać, by zachować młody wygląd. A w młodym ciele, mieszka młody duch.

W dzisiejszym świecie, z powszechnym dostępem do najnowszych technologii, nie ma już żadnej wymówki na zaniedbywanie swojego wyglądu.

Dlaczego tracimy włosy?

Łysienie, to przejściowe lub trwałe wypadanie włosów. Jego istotą są miniaturyzacja i zanik włosa, polegające na zmniejszeniu jego długości i grubości oraz utracie barwnika. Możemy wyodrębnić różne typy łysienia:

 • plackowate,
 • androgenowe,
 • dynamiczne,
 • okresowe,
 • wywołane różnorodnymi czynnikami.

By wystąpiła utrata włosów, mieszki włosowe muszą zostać osłabione. Istnieje wiele czynników, które mogą być tego przyczyną:

 • długotrwały stres,
 • przyjmowane leki,
 • choroby o podłożu autoimmunologicznym,
 • tendencje genetyczne
 • niedobory pokarmowe,
 • zmiany hormonalne.

Jak możemy zapobiegać łysieniu?

Istnieje kilka metod walki z utrata włosów. Do najpopularniejszych należą:

 • suplementacja diety witaminami oraz mikroelementami (może wspomóc leczenie, ale poprawy można oczekiwać tylko w przypadku niedoborów),
 • leczenie farmakologiczne (skuteczne, może powodować liczne skutki uboczne, szczególnie dla mężczyzn),
 • mezoterapie koktajlami na bazie kwasu hialuronowego oraz osoczem bogatopłytkowym (złoty środek – metoda małoinwazyjna i bardzo skuteczna w większości przypadków),
 • przeszczep włosów (metoda bardzo kosztowna, ale najskuteczniejsza).

Co to jest mezoterapia?

Jeśli mielibyśmy podać jeden, najbardziej wszechstronny zabieg medycyny estetycznej, byłaby nim właśnie mezoterapia. Zasada działania jest bardzo prosta – podanie substancji leczniczych za pomocą iniekcji bezpośrednio w skórę. Substancjami mogą być: osocze bogatopłytkowe, kwas hialuronowy oraz specjalne koktajle na bazie kwasu hialuronowego pod konkretny problem.

Mezoterapia to bardzo skuteczna, a zarazem bezpieczna metoda leczenia wielu problemów skóry. Można jej poddawać różne części ciała, szczególnie te, w których skóra najszybciej traci jędrność. Zbieg stosuje się na ogólne starzenie skóry lub przejściowe pogorszenie jej kondycji, na wypadanie włosów, cellulit, rozstępy, blizny i wiele innych problemów skórnych. Obszar zastosowania jest właściwie nieograniczony i zależy jedynie od dostępności leków.

Rewitalizacja kompleksowa.

Określenie mezoterapia to zlepek słów oznaczających „leczenie do środka”. Metoda ta polega na wstrzykiwaniu małych dawek substancji leczniczej bezpośrednio w miejsca zmienione chorobowo. Leki dostosowuje się do problemu oraz części ciała. Dostarczane skórze substancje aktywne mają za zadanie pobudzić jej naturalne procesy regeneracyjne. Specjalne koktajle powodują blokadę impulsów komórkowych, które są odpowiedzialne za spalanie energii, przyswajanie tłuszczu oraz przyspieszanie krążenia. Dla przykładu – koktajle stosowane na skórę twarzy, szyi i dekoltu to mieszanina wielu substancji rewitalizujących i regenerujących takich jak: kwas hialuronowy, krzemionka organiczna i kompleksy multiwitaminowe, które stymulują metabolizm komórek, zwiększają produkcję kolagenu i elastyny.

Co to jest osocze bogatopłytkowe?

Osocze bogatopłytkowe jest jednym z najbezpieczniejszych materiałów stosowanych do iniekcyjnych zabiegów estetycznych. Podobnie jak klasyczna mezoterapia służy zwiększaniu zdolności regeneracji skóry, ale bez ryzyka wystąpienia nietolerancji, alergii i reakcji autoimmunologicznych, ponieważ jest preparatem całkowicie autologicznym – w 100% kompatybilnym z Twoim organizmem.

Jest substancją otrzymywaną z własnej krwi pacjenta, jest bardzo bogate w czynniki wzrostu, przez co stymuluje komórki macierzyste do regeneracji. Wstrzykując otrzymany preparat bezpośrednio w odpowiednie warstwy skóry przyspieszamy proces regeneracji oraz odnowy tkanek i pobudzamy fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. Osocze ma właściwości gojące, hemostatyczne, redukujące ból, powodujące silną biostymulację fibroblastów i regenerację tkanek, jest całkowicie biokompatybilne,  nie powoduje reakcji alergicznych ani immunologicznych.

Najlepsze efekty dają terapie łączone.

Zabieg leczenia łysienia polega na wprowadzeniu w skórę koktajli witaminowo-minerałowych i osocza bogatopłytkowego.  Pod wpływem mikrourazu, spowodowanego nakłuciem skóry, aktywowane są procesy regeneracyjne, poprawia się ukrwienie i odżywienie skóry. Cebulki włosów są aktywowane do pracy i włosy zaczynają rosnąć.

Masz pytania? Wątpliwości? Wyjaśnimy wszystko!

Jeśli nie uzyskałeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na naszej stronie – zadzwoń lub napisz do nas.

– „W Internecie napisali, że…”

Nie czytaj niepotwierdzonych informacji na forach. Pamiętaj, że rzadko kiedy piszą osoby, które są zadowolone. Większość opinii to opinie osób, które miały złe doświadczenia, więc obraz medycyny estetycznej jest zakłamany. Nie oczekuj też informacji naukowych od zwykłych użytkowników Internetu. Od tego jest kadra podmiotu leczniczego albo podręczniki medyczne.

– „Są tańsze miejsca.”

Tak. Radzimy jednak uważać na te miejsca. Utrzymanie placówki na najwyższym poziomie kosztuje, podobnie jak praca lekarza i najwyższej klasy preparat. Jeżeli zabieg o średniej rynkowej cenie 800 zł kosztuje w jakimś miejscu 200 zł, to na czymś to miejsce oszczędza. W ostatecznym rozrachunku wychodzi na to, że oszczędza na zdrowiu klienta.

– „Nie mogę sobie pozwolić w tej chwili na zabieg.”

Oferujemy liczne rabaty, także indywidualne oraz MediRaty. Jesteśmy elastyczni.

Poznaj 5 powodów, dla których zabieg mezoterapii na skórę głowy jest idealny właśnie dla Ciebie.

 1. Zauważasz pierwsze oznaki łysienia: zakola, przerzedzenie włosów szczególnie na czubku głowy.
 2. Twoje włosy są generalnie słabe i wypadają przy przeczesywaniu i każdym myciu.
 3. Często wykonujesz zabiegi fryzjerskie, które mają negatywny wpływ na kondycję włosów (np. farbowanie).
 4. W Twojej rodzinie istnieje tendencja do łysienia.
 5. Chcesz zregenerować włosy po przebytej chorobie.
 6. Po prostu zależy Ci na bujniejszej fryzurze.

Dlaczego warto zainwestować w siebie i wykonać zabieg?

Jeżeli chociaż jeden z wymienionych powyżej powodów dotyczy Ciebie, zastanów się nad bezkonkurencyjnymi korzyściami:

 1. Mezoterapia jest bardzo skuteczna i jednocześnie nie wymaga od Ciebie specjalnych przygotowań czy rekonwalescencji.
 2. Wystarczy, że wykonasz jedną serię zabiegów, a zauważysz diametralną różnicę – silniejsze, bujniejsze i pełne blasku włosy.
 3. Przestaniesz martwić się swoim problemem i skoncentrujesz na tym, co sprawia Ci przyjemność.
 4. Zdobędziesz większą pewność siebie by każdego dnia ruszać na podbój świata.
 5. Doskonalenie Twojego ciała sprawi Ci nieporównywalnie większą przyjemność niż nowe buty.

Dołącz do grona zadowolonych pacjentów. Zrób kolejne selfie z bujną fryzurą.

Nie zwlekaj z pozytywnymi zmianami. Życie jest krótkie.

Uważaj na zagrożenia!

Bezwzględnie unikaj placówek, które budzą w Tobie jakiekolwiek wątpliwości, np. dotyczące czystości lub przestrzegania procedur medycznych. Sprawdź, czy kadra wykonuje zabiegi w rękawiczkach i sterylizuje narzędzia. Nie daj się także nabrać na nierealne promocje. Pamiętaj, że nawet promocja „-99%” musi się opłacać. Być może placówka chce pozbyć się przeterminowanego preparatu.

Zastanów się również, czy na pewno chcesz wykonać zabieg w większej „klinice”. Ich minusem jest tzw. „masowy przerób”, gdzie każdy pacjent traktowany jest bezosobowo jako np. „zabieg na 15:00”. U nas będziesz VIP’em.

Zabieg może wykonać tylko lekarz. Unikaj kosmetyczek jak ognia.

Pamiętaj, że zabiegi mezoterapii mogą wykonywać tylko lekarze. Prawo zakazuje przerywania ciągłości skóry np. kosmetyczkom, czy nawet doktorom kosmetologii, nawet jeśli mają certyfikaty. Dlaczego tak jest? By wykonywać zabiegi inwazyjne to, oprócz umiejętności, trzeba mieć również odpowiednio wysokie ubezpieczenie, które jest oferowane tylko lekarzom. Nie-lekarz nie wykupi takiego ubezpieczenia. Jeśli podczas zabiegu, przeprowadzanego przez nieuprawnioną kosmetyczkę po kursie, coś poszłoby nie tak (np. zakażenie) – pacjent będzie zostawiony sam sobie.

Zainteresuj się produktem, w szczególności jego terminem przydatności.

Jako pacjent masz pełne prawo poprosić o pokazanie opakowania produktu, którym będzie wykonywany zabieg. Bądź świadomym pacjentem!

Uważaj na pseudokliniki!

Podejmując decyzję o wyborze miejsca, w którym wykonamy zabieg, warto zwrócić uwagę na kilka czynników:

 1. Czy zabiegi inwazyjne wykonują lekarze? Nikt inny nie ma uprawnień i odpowiedniego ubezpieczenia. Tutaj możesz sprawdzić lekarza: Centralny Rejestr Lekarzy RP.
 2. Czy zabiegi nieinwazyjne wykonują magistrzy kosmetologii z odpowiednim przeszkoleniem i doświadczeniem?
 3. Czy lekarze i kosmetolodzy wykonują zabiegi w placówkach będących podmiotami leczniczymi. Każdy podmiot leczniczy ma nadany nr księgi rejestrowej podmiotu leczniczego, po którym można go zweryfikować. Nasz to: 000000165700. Podmioty lecznicze są przygotowane medycznie na każdą ewentualność, posiadają zestawy ratunkowe i antywstrząsowe, przestrzegają rygorystycznych norm i procedur oraz są ubezpieczone. Tutaj możesz sprawdzić placówkę: Rejestr Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą.
 4. Czy urządzenie laserowe jest renomowanej marki?
 5. Czy preparat zabiegowy jest renomowanej marki?
 6. Czy ktoś proponuje Ci dziwne zabiegi np. połączenie silnych kwasów i mikrodermabrazji? Nigdy nie decyduj się na takie hybrydy! Grożą one poważnymi powikłaniami i poszkodowani trafiają później do nas, by ich ratować.

 

uwazaj-na-niebezpieczne-pseudokliniki

 

Wybierz nas i uśmiechnij się. Jesteś w dobrych rękach.

Bejda Medical to przedsiębiorstwo medyczne, ale i podmiot leczniczy. Oznacza to, że podlegamy takim samym surowym rygorom, jak szpitale. Dla pacjenta oznacza to, że niezależnie od tego czy przyszedł na zabieg chirurgiczny, czy na maseczkę, zawsze może oczekiwać takiego samego, najwyższego standardu. Nie wszystkie „kliniki” są podmiotami leczniczymi.

Naszą filozofią jest zastosowanie nowoczesnej medycyny w najmniej inwazyjny dla pacjenta sposób, w kameralnym zaciszu oraz bezpieczeństwie godnym VIP’a. Pacjent jest dla nas najważniejszy, a usługi zawsze „szyte na miarę”. Możecie czuć się bezpiecznie i pewnie, że efekt zabiegów estetycznych będzie zawsze najbardziej zbliżony do naturalnego, jak tylko jest to możliwe.

Od wielu lat skutecznie pomagamy Wam z walce z problemami, które odciskają piętno na wyglądzie. Jednocześnie kultywujemy nową jakość w polskiej medycynie estetycznej, pokazując że nie musicie wybierać między zacofanymi i niebezpiecznymi przychodniami a’la PRL, a „modnymi klinikami”, których lekarze-celebryci odgrywają medialnych błaznów i zdradzają Wasze sekrety w telewizji.

Poznaj naszą kadrę – Twoich osobistych doradców w dziedzinie zdrowia.

Zabiegi mezoterapii wykonują u nas lekarze z wieloletnim doświadczeniem, eksperci w swoich dziedzinach oraz esteci. Każdy pacjent jest otoczony indywidualną opieką. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i razem zaplanujemy zabieg pod kątem oczekiwanych efektów.  Nie pozwolimy na brak zadowolenia.

Poznaliśmy temat na własnej skórze. Dosłownie.

Tworzenie najlepszej placówki medycznej zaczęliśmy od znalezienia najlepszych metod na rynku i wprowadzenia ich do naszego Centrum. W jaki sposób oceniliśmy, które metody są skuteczne? Testując je na sobie – od powstania Centrum, każdy członek naszej kadry miał wykonany na sobie niemal każdy zabieg, więc znakomicie wiemy o czym mówimy.

Oferujemy tylko to, co najlepsze. Nie wykonujemy nieskutecznych zabiegów. Dane na temat naszych metod i urządzeń mówią same za siebie. W grę wchodzi jedynie najwyższa jakość usług i najlepszy możliwy efekt.

Sprawdzony produkt jest gwarancją satysfakcji.

Pracujemy tylko na najlepszych produktach do mezoterapii. W zależności od oczekiwanych efektów możemy zastosować różne preparaty, ale możesz być pewna jednego – będzie on najwyższej jakości.

Zaplanujmy razem nowy etap w Twoim życiu.

W naszym centrum medycznym profesjonalna kadra lekarzy umożliwi Ci odzyskanie bujnej fryzury dzięki zabiegowi osoczem bogatopłytkowym.

>Kliknij tutaj i sprawdź efekty w naszej galerii „przed i po”

Podczas rozmowy z przedstawicielem naszej kadry, telefonicznej lub na miejscu w Centrum, zostaniesz poinformowany o wszystkich wskazaniach, przeciwwskazaniach, etapach zabiegu, zaleceniach pozabiegowych itd..

>Zadzwoń do nas: +48 22 370 29 60

>Wyślij nam maila: centrum@bejda.pl

Tuż przed zabiegiem zaoferujemy Ci dobrą kawę, herbatę lub coś zimnego do picia i będziemy gotowi na wszystkie pytania, które zadasz, wypełniając dokumenty. Nie przejmuj się – słyszeliśmy już wszystko. Podczas zabiegu lekarz kilkukrotnie wkłuje się w obszar zabiegowy i wprowadzi preparat. Jeśli będzie potrzebna przerwa z przyjemnością w międzyczasie porozmawiamy z Tobą na wybrany temat. Po zabiegu poinformujemy Cię, jak postępować w drodze do i w domu.

 

Nadal się wahasz?

Przyjdź na bezpłatną konsultację kosmetologiczną.

Jeśli masz dodatkowe pytania – przyjdź do nas. Nasi kosmetolodzy widzieli i asystowali przy niezliczonej ilości zabiegów. Doradzą i poinformują Cię o wszystkim, co dotyczy zabiegu. Przy okazji mogą wykonać bezpłatną analizę stanu skóry i doradzić pielęgnację.

>Zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną: +48 22 370 29 60

 

bejda-medical-bezplatne-konsultacje-kosmetologiczne

 

Sprawdź opinie o nas w Google!

Zobacz więcej opinii (50+) ->

 

W dzisiejszych czasach wiedza jest na wagę złota.

My dzielimy się nią z Tobą za darmo.

 

bejda-medical-poradnik-estetyczny-demo-01

 

Kilka faktów o kwasie hialuronowym dla ciekawych.

Kwas hialuronowy jest substancją, która naturalnie znajduje się w naszym organizmie. Jest on jednym z głównych czynników odpowiedzialnych za nawodnienie naszej skóry, a wraz z kolagenem i elastyną decyduje o jej jędrności oraz elastyczności. Po 30 roku życia ilość kwasu hialuronowego w naszej skórze systematycznie spada, w wyniku czego zaczyna się ona robić sucha i wiotka, pojawiają się zmarszczki, usta tracą na objętości, a policzki zaczynają opadać. Możemy jednak dostarczyć skórze niezbędnych ilości kwasu hialuronowego w postaci zastrzyków, w celu odwrócenia tych niekorzystnych procesów. Może on być bezpiecznie stosowany u wszystkich osób bez względu na wiek i płeć, nie ma też konieczności wykonywania testów alergicznych, ponieważ jest to naturalny element skóry.

Kwas hialuronowy obecny w wypełniaczach jest specjalnie wzmocniony, jest to tzw. usieciowiony kwas hialuronowy. Dzięki temu efekt zabiegu może utrzymywać się 12-18 miesięcy. Oprócz tego, że nasza skóra została wzbogacona w kwas hialuronowy i jest dzięki temu bardziej sprężysta i lepiej nawodniona, dodatkowo jest stymulowana do produkcji kolagenu, dlatego każde następne wypełnianie zmarszczek jest bardziej skuteczne!

Na jakich preparatach pracujemy?

Stosujemy preparaty CytoCare (twarz, skóra głowy, ciało). Gama CytoCare® 502/516/532 to ekskluzywne koktajle do mezoterapii francuskiego Laboratorium RevitaCare. Skuteczność produktów tkwi w ich składzie. Oprócz zawartości kwasu hialuronowego w skład CytoCare® wchodzi 55 aktywnych składników w tym witaminy, sole nieorganiczne i aminokwasy. Koktajle różnią się nieco między sobą (gęstością kwasy hialuronowego i dodatków) aby lepiej móc dopasować je pod dany problem. CytoCare to również linie koktajli do mezoterapii ciała.

Gama produktów CytoCare jest bardzo szeroka:

 • CytoCare 502/516/532
 • CytoCare StretchCare
 • CytoCare HairCare
 • CytoCare CelluCare
 • CytoCare REVITACARE
 • CytoCare S Line
 • CytoCare R-Fine

Kilka faktów o osoczu bogatopłytkowym dla ciekawych.

Osocze bogatopłytkowe jest substancją otrzymywaną z własnej krwi pacjenta, która jest bardzo bogata w czynniki wzrostu. Iniekcje osocza bezpośrednio w odpowiednie warstwy skóry przyspieszają proces regeneracji oraz odnowy tkanek i pobudzają fibroblasty do produkcji nowego kolagenu.

Właściwości otrzymywanego osocza bogatopłytkowego to:

 • właściwości gojące,
 • wyeliminowane w 100% ryzyko alergii,
 • całkowicie biokompatybilne,
 • niepowodujące zapalenia,
 • hemostatyczne,
 • redukujące ból,
 • powodujące silną biostymulację fibroblastów i regenerację tkanek.

Mechanizm działania Cutaneous polega na zwiększaniu zdolności regeneracji i rekonstrukcji tkanek skóry, wspomaga procesy angiogenezy, aktywuje komórki macierzyste i pobudza fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu.

Na jakiej technologii pracujemy?

Pracujemy na systemie Cutaneous 20 i 40 firmy Proteal. To całkowicie sterylne zestawy do przygotowywania osocza bogatopłytkowego z autologicznej krwi żylnej. Każdy zestaw zawiera elementy wymagane w celu pobrania krwi, jej odwirowania i aktywowania osocza bogatopłytkowego. Główny cylinder zbudowany jest ze statycznego– akrylowego związku wielopolimerowego, który gwarantuje nie przyleganie do ścian cylindra płytek krwi lecz są one bezpiecznie osadzone w zawiesinie. Dowolne regulowanie objętości uzyskanego osocza, skutkuje użyciem optymalnej objętości przy każdym zastosowaniu, w zależności od wybranej terapii.

Zgodne z normami i standardami Wspólnoty Europejskiej, zarejestrowane jako wyrób medyczny.

Stosowana wirówka to Duografter-II. Zaawansowana technologia umożliwia precyzyjne odseparowanie osocza bogatopłytkowego i ubogopłytkowego od materiału bezwartościowego pod względem terapeutycznym. Dzięki temu przy procedurach nie występuje niekorzystny efekt krwawego zabarwienia obszaru zabiegowego.

Podejmij decyzję, a resztę zostaw nam.

Jesteśmy Twoim najlepszym wyborem, bo wiemy jak ważny jest dla Ciebie bezkompromisowy profesjonalizm, ale również niepowtarzalna atmosfera. U nas poczujesz, że technologia w połączeniu ze wspaniałymi ludźmi to przyszłość medycyny.

Gwarantujemy, że przekonasz się do medycyny estetyczniej i wrócisz do nas na zabiegi jeszcze nie raz.

 

Masz pytania? Zadzwoń do nas lub wyślij nam maila!

 

>Zadzwoń do nas: +48 22 370 29 60

>Wyślij nam maila: centrum@bejda.pl

 

Przetestuj nas. Umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną!

Nadal nie wiesz, jaki zabieg byłby najlepszy dla Ciebie? Potrzebujesz diagnozy stanu skóry? Nie możesz dobrać dla siebie kosmetyków? Może chcesz po prostu dowiedzieć się więcej o pielęgnacji?

Zadzwoń do nas lub przyjdź i zapisz się na konsultację u profesjonalisty. Wizyta u kosmetologa jest całkowicie bezpłatna. Nawet jeśli nie wykonasz zabiegu, wyjdziesz od nas z kompleksową wiedzą i informacjami z zakresu interesujących Cię tematów.

>Zadzwoń do nas: +48 22 370 29 60

 

bejda-medical-bezplatne-konsultacje-kosmetologiczne

 

Sprawdź opinie o nas w Google!

Zobacz więcej opinii (50+) ->

 

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Wybierają nas pacjenci z całej północnej półkuli.

Nasi pacjenci przyjeżdżają do nas z całej Polski, krajów UE, Bliskiego Wschodu. Wykonaliśmy już tysiące zabiegów na wszystkich fototypach.

Jesteśmy najlepsi w medycynie estetycznej.

 • do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie,
 • nasze terapie są kompleksowe,
 • zapewniamy realistyczne efekty, nie wykonamy zabiegu jeśli nie jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom pacjenta,
 • oferujemy bezkompromisowy, najwyższy standard usług,
 • pracujemy tylko na profesjonalnym sprzęcie i preparatach,
 • zabieg wykonują lekarze z wieloletnim doświadczeniem,
 • nasi pacjenci są zadowoleni z efektów, wracają na kolejne zabiegi i polecają nas swoim bliskim i znajomym.

Organizujemy liczne akcje promocyjne:

 • promocje tematyczne,
 • zniżki na hasło,
 • zniżki happy hours,
 • zniżki dla stałych pacjentów,
 • złotówki na zabiegi za przyprowadzenie przyjaciół/kolegów/znajomych,
 • zniżki grupowe.

 

Nie pozwól, by wątpliwości hamowały Twój rozwój. Nie zwlekaj. Zadzwoń teraz. Czas zacząć zmiany.

Umów się na na zabieg już dziś!

+48 22 370 29 60

 

Zaprenumeruj nasz newsletter!

Otrzymasz nasz bezpłatny Profesjonalny Poradnik Estetyczny i już nigdy nie przegapisz specjalnych promocji na zabiegi leczenia łysienia.

 

Polub nas na Facebooku i bierz udział w konkursach!

Obserwuj nas na Instagramie i poznawaj nowości, jako pierwszy!

Instagram

 

Wskazania Wskazania
 • wypadanie włosów,
 • problemy ze skórą głowy,
 • cienkie, rzadkie włosy,
 • słaba kondycja włosów (suche, zniszczone, niedostatecznie odżywione).
Przeciwskazania Przeciwskazania
 • alergia, uczulenie na składniki preparatu,
 • ciąża, okres karmienia piersią,
 • stany zapalne na skórze, opryszczka,
 • zła tolerancja zabiegu (skóra „naczynkowa”, ryzyko powstawania zwłóknień),
 • choroby nowotworowe,
 • choroby autoimmunologiczne,
 • stosowanie leków przeciwkrzepliwych (aspiryna).
Czy zabieg jest bolesny? Czy zabieg jest bolesny?

Nakłucia są mało bolesne, przypominają ukłucia szpilki. Zabiegi na skórę głowy wykonuje się bez znieczulenia.

Jak długo trwa zabieg? Jak długo trwa zabieg?

Zabieg trwa zazwyczaj około 30 minut.

Przygotowanie zabiegu Przygotowanie zabiegu

Zabieg nie wymaga szczególnych przygotowań. Zaleca się jednak nie spożywać alkoholu ani leków takich jak aspiryna co najmniej 24h przed zabiegiem.

Jeśli chorujesz lub przyjmujesz jakiekolwiek leki, nawet witaminy, poinformuj o tym lekarza.

Jak wygląda gabinet zabiegowy? Jak wygląda gabinet zabiegowy?
Opis zabiegu Opis zabiegu

Iniekcje koktajli na bazie kwasu hialuronowego wykonywane są strzykawką z bardzo cienką igłą co 0,5-1,5 cm. Po zabiegu pozostają ślady na skórze w postaci punkcików lub kratki – w zależności od techniki zabiegu. Czas utrzymywania się śladów zależy od rodzaju preparatu – od 6–72 godzin. Z racji okolicy owłosionej skóry głowy są niewidoczne.

Zabieg mezoterapii osoczem bogatopłytkowym składa się z 3 etapów:

Etap I – pobranie krwi.
Pacjent zgłaszający się w celu wykonania zabiegu osoczem bogatopłytkowym nie musi być na czczo. Krew do badania jest pobierana w pozycji siedzącej, a u osób szczególnie wrażliwych w pozycji leżącej.

Etap II – otrzymanie koncentratu bogatopłytkowego.
Krew pobrana w jałowy sposób znajduje się w specjalnym separatorze. Następnie pobrany materiał jest wirowany w wirówce laboratoryjnej.

Etap III – podanie koncentratu bogatopłytkowego.
Osocze bogatopłytkowe podaje się poprzez iniekcję aktywowanego koncentratu w skórę głowy.

Jak wygląda zabieg? Jak wygląda zabieg?

wkrótce…

Efekty zabiegu Efekty zabiegu

Mezoterapia działa lepiej od najdroższej i najbardziej zaawansowanej technologicznie odżywki, maski czy wcierek do włosów.

Dlaczego? Ponieważ dostarczamy substancje aktywne bezpośrednio na pożądaną głębokość (nawet 4-6 mm) do skóry właściwej. Systematycznie stosowane zabiegi mezoterapii powodują regenerację skóry głowy, poprawiają mikrokrążenie a także szybszy wzrost i zagęszczenie włosów. Można powiedzieć, że dostarczenie skórze koktajlu zawierającego substancje aktywne sprawia, że zaczyna ona na nowo żyć i prawidłowo funkcjonować, co poprawia jej wygląd oraz stan włosów.

Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego powoduje namnażanie komórek, tworzenie się naczyń włosowatych oraz nowych struktur kolagenu. Przebudowa tkanek zaczyna się już po 48 godzinach od pierwszego zabiegu jednak pierwsze widoczne efekty zabiegu zauważalne są po dwóch tygodniach. Poprawę napięcia, elastyczności, gęstości skóry, przebudowę włókien kolagenowych, redukcję drobnych zmarszczek uzyskujemy po wykonaniu trzech zabiegów. W przypadku leczenia wypadania włosów już po dwóch zabiegach widoczne jest ich znaczne zagęszczenie i poprawa ich kondycji.

Zdjęcia przed i po Zdjęcia przed i po

wkrótce…

Ile zabiegów jest potrzebnych? Ile zabiegów jest potrzebnych?

W zależności od obszaru oraz wskazań powinno się wykonać od 3 do nawet 6 zabiegów co około 3 tygodnie, ponieważ najskuteczniejsze są zabiegi wykonywane w seriach.

Ilość zabiegów oraz częstotliwość ustalana jest z lekarzem prowadzącym podczas konsultacji.

Zalecenia pozabiegowe Zalecenia pozabiegowe
 • unikać wysiłku fizycznego,
 • pić dużo wody,
 • do czasu wygojenia zmieniać poszewkę poduszki,
 • unikać niepotrzebnego dotykania twarzy,
 • nie stosować preparatów z alkoholem do użytku zewnętrznego,
 • nie spożywać alkoholu,
 • unikać sauny i basenów,
 • w przypadku wystąpienia „strupków” natłuszczać i bezwzględnie nie zdrapywać,
 • zakaz peelingów mechanicznych oraz chemicznych do czasu wygojenia,
 • stosować się do zaleceń lekarza i kosmetologa.
Występujące skutki uboczne Występujące skutki uboczne

Po zabiegu mogą wystąpić reakcje zapalne, tj. obrzęk, zaczerwienienie, rumień. Może też pojawić się niewielki krwiak. Wszystkie te objawy ustępują samoistnie w ciągu kilku dni. Po zabiegu stosuje się masaż, dzięki któremu wstrzykiwane w skórę składniki są równomiernie rozprowadzane.

Możliwe efekty niepożądane Możliwe efekty niepożądane

Mezoterapia koktajlami na bazie kwasu hialuronowego:

 • zaczerwienienie, obrzęk i ból w miejscu wstrzyknięcia materiału – objawy te znikają w przeciągu 72 godzin,
 • bardzo rzadkie stany alergiczne objawiające się rumieniem, ustępujące samoistnie po kilku minutach lub godzinach;
 • utrzymujące się zasinienia i krwiaki – ryzyko zmian wzrasta w przypadku stosowania bezpośrednio przed zabiegiem leków przeciwkrzepliwych (np. aspiryny).

Osocze bogatopłytkowe jest autologicznym materiałem, a co za tym idzie gwarantuje pełne bezpieczeństwo. Możliwe efekty niepożądane są związane z samymi iniekcjami:

 • zaczerwienienie, obrzęk i ból w miejscu wstrzyknięcia materiału – objawy te znikają w przeciągu 72 godzin,
 • rzadko świąd w przypadku skóry wrażliwej,
 • nadwrażliwość w miejscu iniekcji.
Zobacz naszą galerię
NIE PRZEGAP!

Poleć nas swoim znajomym i otrzymaj
złotówki na zabiegi

kliknij i dowiedz się więcej

Obdaruj bliską Ci osobę naszą
kartą prezentową

kliknij i dowiedz się więcej

W grupie taniej
przyprowadź znajomych i zgarnij zniżki

kliknij i dowiedz się więcej

Masz firmę? Nagradzaj pracowników
zabiegami SPA

kliknij i dowiedz się więcej

Zaufaj specjalistom,
nie forom internetowym

Odpowiadamy
rzetelnie na pytania

Umów się na wizytę bezpośrednio

Zadzwoń do nas:

Napisz do nas:

Odwiedź nas:

ul. Sokołowska 9
lokal U28,
01-142 Warszawa
zapraszamy
od poniedziałku do soboty
w godzinach 10:00 - 20:00

Napisz szybką wiadomość:

tło trójkątne pod guzikiem - bejdamedical
Umów się na wizytę przez naszych partnerów

Znany lekarz

Bejda Medical

Tourmedica

Tourmedica - Medycyna Estetyczna Warszawa - Bejda Medical
Opinie pacjentów o nas
Znajdź nas na mapie
Bestsellery w sklepie
Nasz Instagram
Mediraty - Medycyna Estetyczna Warszawa - Bejda Medical

instagram logo /bejdamedical

Centrum Dermatologii, Laseroterapii i Medycyny Estetycznej "Bejda Medical sp. z o.o." sp. k.

wróć na górę
umów się na wizytę
Potwierdzenie zapisu na newsletter - bejdamedical