PON. - SOB. 10:00 - 20:00 +48 22 370 29 60

Niechirurgiczny lifting nićmi PDO

Poznaj innowacyjną metodę, która zrewolucjonizowała lifting.

Podstawową metodą liftingu jest operacja plastyczna, która ma na celu usunięcie nadmiaru i podniesienie tkanek. Jest to bardzo skuteczny sposób na odmłodzenie swojego wyglądu, niestety wiąże się z poważną ingerencją w organizm i możliwymi powikłaniami.

Dzięki medycynie estetycznej możesz wybrać alternatywne rozwiązanie, wynalezione w 2008 przez południowokoreańskich lekarzy, którzy odkryli dodatkowe właściwości biomedycznych nici PDO i opracowali nowatorski system ich aplikacji.

Zabiegi z użyciem wchłanialnych nici liftingujących PDO działają podobnie do tradycyjnego liftingu chirurgicznego. Procedury są małoinwazyjne i oprócz unoszenia tkanek, stymulują również stymulują fibroblasty do syntezy kolagenu i elastyny, co ujędrnia i odmładza obszar poddany zabiegowi.

Implantację nici PDO można połączyć z innymi zabiegami medycyny estetycznej, które działają synergicznie.

Medycyna estetyczna dla wszystkich!

Medycyna estetyczna, jeszcze do niedawna, była tematem tabu, unikanym przez, nawet zwykle bardzo ekshibicjonistycznych, celebrytów. Czasy się jednak szybko zmieniają i niegdyś kuluarowe rozmowy szeptem o poprawianiu urody wśród znanych tego świata stały głównym tematem wywiadów mainstreamowych mediów. Gdy celebryci zaczęli mówić otwarcie o swoich metamorfozach, zabiegi medycyny estetycznej trafiły pod strzechy. Już nie były czymś niezręcznym i niepotrzebnie intymnym i  stały się rutyną osób dbających o zdrowie i wygląd, zupełnie jak wizyta u stomatologa czy trening na siłowni.

Sięgnij gwiazd. Lub weź z nich przykład.

Nikogo już nie dziwi, że gwiazdy inwestują w siebie. Nawet najdroższe markowe ubrania nie zastąpią piękna ludzkiego ciała. Medycyna estetyczna stała się sposobem na uwolnienie się od kompleksów i rozwój osobisty. Zabiegi kiedyś prestiżowe, stały się zabiegami podstawowymi, z których po prostu trzeba korzystać, by zachować młody wygląd. A w młodym ciele, mieszka młody duch.

W dzisiejszym świecie, z powszechnym dostępem do najnowszych technologii, nie ma już żadnej wymówki na zaniedbywanie swojego wyglądu.

Przedstawiamy boską proporcję.

Postrzeganie piękna przez człowieka ma ścisły związek z matematyką. Istnieje wzór geometryczny, zaprogramowany w kodzie, budującym całą znaną nam naturę, nazywany „boską proporcją”. Boską proporcję, inaczej też zwaną złotym podziałem (łac. sectio aurea), podziałem harmonicznym, złotą proporcją, możemy znaleźć wszędzie: w estetyce, architekturze, malarstwie, muzyce, technice, a nawet finansach. Wiadomo, że nikt nie rodzi się idealnie harmoniczny, jednak w pewnym zakresie możemy nasze proporcje poprawić.

Ciężką pracą i licznymi wyrzeczeniami dietetycznymi możemy zbudować muskulaturę i spalić tłuszcz. Dobry fryzjer pomoże nam dopasować fryzurę idealną do kształtu naszej twarzy. Makijażysta optycznie powiększy oczy i zaakcentuje kości policzkowe. Idealnie skrojone ubrania zatuszują niedoskonałości figury.

Nauka w służbie estetyki.

Jeśli nie jesteśmy zadowoleni z własnego ciała, mamy dwa wyjścia. Pierwszym z nich jest pogodzenie się z rzeczami, których nie da się zmienić, na przykład z naszym wzrostem. Drugim – zmiana tych rzeczy, które da się zmienić. Dlaczego więc nie skorzystać z cudów współczesnej nauki, które umożliwiają udoskonalenie swojego ciała?

Nasze ciało jest naszą wizytówką.

Czym są zabiegi liftingu nićmi PDO?

W skrócie – można je z powodzeniem nazywać liftingiem bez skalpela. Mają na celu podniesienie i modelowanie tkanek „dotkniętych” upływającym czasem lub indywidualnym układem anatomicznym twarzy i ubytkami tkanki podskórnej, tworzą „szkielet” podtrzymujący te tkanki a po pewnym czasie rozpuszczają się i zostają wchłonięte przez organizm.

Wraz z wiekiem tkanka podskórna ulega stopniowemu zanikowi, obserwujemy utratę elastyczności, „opadanie” policzków, powiek, żuchwy. Na twarzy tworzą się charakterystyczne fałdy i bruzdy uwidaczniające upływ czasu. Podanie odpowiedniej ilości nici w newralgiczne okolice, pomaga przywrócić odpowiednie napięcie oraz zniwelować fałdy i bruzdy.

Zabieg przewyższa swoimi zaletami iniekcje botoksu, ponieważ zachowuje normalną funkcjonalność mięśni.

Jakie efekty można uzyskać?

Dzięki zabiegowi można:

 • wygładzić głębokie zmarszczki pojawiające się na czole, wokół ust i oczu,
 • ponieść brwi i powieki,
 • zlikwidować podwójny podbródek,
 • skorygować i zwiększyć objętość policzków,
 • ujędrnić zwiotczałą skórę okolic szyi i dekoltu oraz piersi, brzucha, czy też pośladków,
 • delikatnie unieść biust,
 • uzyskać efekt lipolizy (jeśli jest taka potrzeba – wówczas nici implantowane są do tkanki tłuszczowej) i wyszczuplić okolicę poddaną zabiegowi.

Zanim zdecydujesz się na lifting chirurgiczny spróbuj nici PDO.

Warto odbyć konsultację z zakresu medycyny estetycznej, np. u chirurga plastyka, który doradzi czy właśnie zabiegami nićmi PDO można uniknąć skalpela. Czasem podanie odpowiedniej ilości nici w okolicę policzków i bruzd nosowo-wargowych skutecznie napina i odmładza twarz o wiele lat. Skalpel może jeszcze poczekać.

Masz pytania? Wątpliwości? Wyjaśnimy wszystko!

Jeśli nie uzyskałeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na naszej stronie – zadzwoń lub napisz do nas.

– „Obawiam się, że zmiany będą za duże.”

Każdy zabieg jest szczegółowo z Tobą konsultowany. Nie pozwolimy, by efekt był przesadzony lub nieestetyczny.

– „Nie chcę nienaturalnego efektu.”

Jeśli poinformujesz lekarza, że zależy Ci na jak najbardziej subtelnym efekcie – taki efekt uzyskasz. Jesteś w dobrych rękach. Obiecujemy.

– „W Internecie napisali, że…”

Nie czytaj niepotwierdzonych informacji na forach. Pamiętaj, że rzadko kiedy piszą osoby, które są zadowolone. Większość opinii to opinie osób, które miały złe doświadczenia, więc obraz medycyny estetycznej jest zakłamany. Nie oczekuj też informacji naukowych od zwykłych użytkowników Internetu. Od tego jest kadra podmiotu leczniczego albo podręczniki medyczne.

– „Są tańsze miejsca.”

Tak. Radzimy jednak uważać na te miejsca. Utrzymanie placówki na najwyższym poziomie kosztuje, podobnie jak praca lekarza i najwyższej klasy preparat. Jeżeli zabieg o średniej rynkowej cenie 800 zł kosztuje w jakimś miejscu 200 zł, to na czymś to miejsce oszczędza. W ostatecznym rozrachunku wychodzi na to, że oszczędza na zdrowiu klienta.

– „Nie mogę sobie pozwolić w tej chwili na zabieg.”

Oferujemy liczne rabaty, także indywidualne oraz MediRaty. Jesteśmy elastyczni.

Poznaj 4 powody, dla których zabieg nićmi PDO jest idealny właśnie dla Ciebie.

 1. Masz 30 lat i więcej.
 2. Szukasz efektywnej alternatywy dla liftingu chirurgicznego.
 3. Pragniesz generalnie zmniejszyć i wygładzić niepożądane linie, zmarszczki oraz fałdy i nadać skórze świeższy, bardziej promienny wygląd.
 4. Zastanawiasz się, jak skutecznie ujędrnić skórę i odtworzyć jej młodzieńczy blask.

Dlaczego warto zainwestować w siebie i wykonać zabieg?

Jeżeli chociaż jeden z wymienionych powyżej powodów dotyczy Ciebie, zastanów się nad bezkonkurencyjnymi korzyściami:

 1. Zlikwidujesz głębokie zmarszczki mimiczne i bruzdy. Lifting bez skalpela.
 2. Najefektywniej odmłodzisz i odżywisz skórę oraz nadasz jej promienny blask. Stosując dodatkowo zewnętrzną pielęgnację odmłodzisz się o dekadę i diametralnie spowolnisz proces starzenia.
 3. Wystarczy wykonać jeden zabieg, by zauważyć diametralną różnicę – zlikwidowane bruzdy i odświeżony, naturalny wygląd twarzy.
 4. Zdobędziesz większą pewność siebie by każdego dnia ruszać na podbój świata.
 5. Doskonalenie Twojego ciała sprawi Ci nieporównywalnie większą przyjemność niż zakupy.

Dołącz do grona zadowolonych pacjentów. Zrób kolejne selfie ze spektakularnym wyglądem.

Nie zwlekaj z pozytywnymi zmianami. Życie jest krótkie.

Uważaj na zagrożenia!

Bezwzględnie unikaj placówek, które budzą w Tobie jakiekolwiek wątpliwości, np. dotyczące czystości lub przestrzegania procedur medycznych. Sprawdź, czy kadra wykonuje zabiegi w rękawiczkach i sterylizuje narzędzia. Nie daj się także nabrać na nierealne promocje. Pamiętaj, że nawet promocja „-99%” musi się opłacać. Być może placówka chce pozbyć się przeterminowanego preparatu.

Zastanów się również, czy na pewno chcesz wykonać zabieg w większej „klinice”. Ich minusem jest tzw. „masowy przerób”, gdzie każdy pacjent traktowany jest bezosobowo jako np. „zabieg na 15:00”. U nas będziesz VIP’em.

Zabieg może wykonać tylko lekarz. Unikaj kosmetyczek jak ognia.

Pamiętaj, że zabiegi wypełniania zmarszczek i bruzd kwasem hialuronowym mogą wykonywać tylko lekarze. Prawo zakazuje przerywania ciągłości skóry np. kosmetyczkom, czy nawet doktorom kosmetologii, nawet jeśli mają certyfikaty. Dlaczego tak jest? By wykonywać zabiegi inwazyjne to, oprócz umiejętności, trzeba mieć również odpowiednio wysokie ubezpieczenie, które jest oferowane tylko lekarzom. Nie-lekarz nie wykupi takiego ubezpieczenia. Jeśli podczas zabiegu, przeprowadzanego przez nieuprawnioną kosmetyczkę po kursie, coś poszłoby nie tak (np. zakażenie) – pacjent będzie zostawiony sam sobie.

Zainteresuj się produktem, w szczególności jego terminem przydatności.

Jako pacjent masz pełne prawo poprosić o pokazanie opakowania produktu, którym będzie wykonywany zabieg. Bądź świadomym pacjentem!

Uważaj na pseudokliniki!

Podejmując decyzję o wyborze miejsca, w którym wykonamy zabieg, warto zwrócić uwagę na kilka czynników:

 1. Czy zabiegi inwazyjne wykonują lekarze? Nikt inny nie ma uprawnień i odpowiedniego ubezpieczenia. Tutaj możesz sprawdzić lekarza: Centralny Rejestr Lekarzy RP.
 2. Czy zabiegi nieinwazyjne wykonują magistrzy kosmetologii z odpowiednim przeszkoleniem i doświadczeniem?
 3. Czy lekarze i kosmetolodzy wykonują zabiegi w placówkach będących podmiotami leczniczymi. Każdy podmiot leczniczy ma nadany nr księgi rejestrowej podmiotu leczniczego, po którym można go zweryfikować. Nasz to: 000000165700. Podmioty lecznicze są przygotowane medycznie na każdą ewentualność, posiadają zestawy ratunkowe i antywstrząsowe, przestrzegają rygorystycznych norm i procedur oraz są ubezpieczone. Tutaj możesz sprawdzić placówkę: Rejestr Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą.
 4. Czy urządzenie laserowe jest renomowanej marki?
 5. Czy preparat zabiegowy jest renomowanej marki?
 6. Czy ktoś proponuje Ci dziwne zabiegi np. połączenie silnych kwasów i mikrodermabrazji? Nigdy nie decyduj się na takie hybrydy! Grożą one poważnymi powikłaniami i poszkodowani trafiają później do nas, by ich ratować.

 

lifting twarzy warszawa

 

Wybierz nas i uśmiechnij się. Jesteś w dobrych rękach.

Bejda Medical to przedsiębiorstwo medyczne, ale i podmiot leczniczy. Oznacza to, że podlegamy takim samym surowym rygorom, jak szpitale. Dla pacjenta oznacza to, że niezależnie od tego czy przyszedł na zabieg chirurgiczny, czy na maseczkę, zawsze może oczekiwać takiego samego, najwyższego standardu. Nie wszystkie „kliniki” są podmiotami leczniczymi.

Naszą filozofią jest zastosowanie nowoczesnej medycyny w najmniej inwazyjny dla pacjenta sposób, w kameralnym zaciszu oraz bezpieczeństwie godnym VIP’a. Pacjent jest dla nas najważniejszy, a usługi zawsze „szyte na miarę”. Możecie czuć się bezpiecznie i pewnie, że efekt zabiegów estetycznych będzie zawsze najbardziej zbliżony do naturalnego, jak tylko jest to możliwe.

Od wielu lat skutecznie pomagamy Wam z walce z problemami, które odciskają piętno na wyglądzie. Jednocześnie kultywujemy nową jakość w polskiej medycynie estetycznej, pokazując że nie musicie wybierać między zacofanymi i niebezpiecznymi przychodniami a’la PRL, a „modnymi klinikami”, których lekarze-celebryci odgrywają medialnych błaznów i zdradzają Wasze sekrety w telewizji.

Poznaj naszą kadrę – Twoich osobistych doradców w dziedzinie zdrowia.

Zabiegi wypełniania zmarszczek i bruzd kwasem hialuronowym wykonują u nas lekarze z wieloletnim doświadczeniem, eksperci w swoich dziedzinach oraz esteci. Każdy pacjent jest otoczony indywidualną opieką. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i razem zaplanujemy zabieg pod kątem oczekiwanych efektów.  Nie pozwolimy na brak zadowolenia.

Poznaliśmy temat na własnej skórze. Dosłownie.

Tworzenie najlepszej placówki medycznej zaczęliśmy od znalezienia najlepszych metod na rynku i wprowadzenia ich do naszego Centrum. W jaki sposób oceniliśmy, które metody są skuteczne? Testując je na sobie – od powstania Centrum, każdy członek naszej kadry miał wykonany na sobie niemal każdy zabieg, więc znakomicie wiemy o czym mówimy.

Oferujemy tylko to, co najlepsze. Nie wykonujemy nieskutecznych zabiegów. Dane na temat naszych metod i urządzeń mówią same za siebie. W grę wchodzi jedynie najwyższa jakość usług i najlepszy możliwy efekt.

Sprawdzony produkt jest gwarancją satysfakcji.

Pracujemy tylko na najlepszych kwasach hialuronowych. W zależności od oczekiwanych efektów możemy zastosować różne preparaty, ale możesz być pewna jednego – produkt będzie najwyższej jakości.

Zaplanujmy razem nowy etap w Twoim życiu.

W naszym centrum medycznym profesjonalna kadra lekarzy umożliwi Ci wymodelowanie idealnych proporcji oraz zniwelowanie zmarszczek i bruzd dzięki zabiegowi nićmi PDO.

>Kliknij tutaj i sprawdź efekty w naszej galerii „przed i po”

Podczas rozmowy z przedstawicielem naszej kadry, telefonicznej lub na miejscu w Centrum, zostaniesz poinformowany o wszystkich wskazaniach, przeciwwskazaniach, etapach zabiegu, zaleceniach pozabiegowych itd..

>Zadzwoń do nas: +48 22 370 29 60

Możesz pokazać nam jakich zmian oczekujesz, przesyłając swoje zdjęcie mailem lub u nas – w gabinecie. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy system, dzięki któremu możesz w domu samodzielnie wstępnie wycenić zabieg. Umówimy Cię na dogodny termin i poinstruujemy, jak przygotować się na dzień zabiegowy.

>Wyślij nam maila: centrum@bejda.pl

Tuż przed zabiegiem zaoferujemy Ci dobrą kawę, herbatę lub coś zimnego do picia i będziemy gotowi na wszystkie pytania, które zadasz, wypełniając dokumenty. Nie przejmuj się – słyszeliśmy już wszystko. Odkazimy Twoją skórę i zastosujemy znieczulenie maścią. Odczuwalne może być tylko pierwsze wkłucie.

Podczas zabiegu lekarz kilkukrotnie wkłuje się w obszar zabiegowy i wprowadzi nici. Jeśli będzie potrzebna przerwa z przyjemnością w międzyczasie porozmawiamy z Tobą na wybrany temat. Po zabiegu nałożymy preparat przeciwko krwiaczkom i  przyspieszający gojenie. Nici nie są ani widoczne, ani wyczuwalne pod skórą, a zabieg nie pozostawia blizn. Lifting twarzy wygląda bardzo naturalnie. Poinformujemy Cię, jak postępować w drodze do i w domu.

Tuż po zabiegu Twoja twarz w miejscach poddanych zabiegowi będzie nabrzmiała i wrażliwa. Nie przejmuj się, jeżeli wydajesz się spuchnięta. Po kilku dniach opuchlizna zejdzie i obszary osiągną proporcje, jakich oczekiwałaś. Wstrzymaj z aktywnością fizyczną na kilka dni. Efekty liftingu utrzymują się około roku, natomiast efekty rewitalizacji nawet 2-3 lata.

 

Nadal się wahasz?

Przyjdź na bezpłatną konsultację kosmetologiczną.

Jeśli masz dodatkowe pytania – przyjdź do nas. Nasi kosmetolodzy widzieli i asystowali przy niezliczonej ilości zabiegów. Doradzą i poinformują Cię o wszystkim, co dotyczy zabiegu. Przy okazji mogą wykonać bezpłatną analizę stanu skóry i doradzić pielęgnację.

>Zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną: +48 22 370 29 60

 

bejda-medical-bezplatne-konsultacje-kosmetologiczne

 

Sprawdź opinie o nas w Google!

Zobacz więcej opinii (50+) ->

 

W dzisiejszych czasach wiedza jest na wagę złota.

My dzielimy się nią z Tobą za darmo.

 

bejda-medical-poradnik-estetyczny-demo-01

 

Kilka faktów o niciach PDO dla ciekawych.

Określenie PDO oznacza nazwę substancji chemicznej, z której zostały wykonane nici, czyli polidioksanon. Materiał ten jest stosowany w medycynie od ponad dwudziestu lat do produkcji wchłanialnych nici chirurgicznych używanych podczas wszystkich rutynowych zabiegów operacyjnych oraz w implantach ortopedycznych. Nici polidioksanowe są wchłanialne, co stanowi ich dużą zaletę, ponieważ po zrealizowaniu swojej funkcji, nie wymagają usunięcia. Nici PDO zostały bardzo dobrze poznane i ich stosowanie jest bezpieczne dla pacjenta.

Polidioksanon jest włóknem syntetycznym, powstającym w wyniku procesu chemicznego zwanego polimeryzacją z monomeru p-dioksanonu. Wprowadzony do organizmu pacjenta ulega powolnej hydrolizie tworząc monomery kwasu 2-hydroksyetoksyoctowego, które rozpadają się na wodę i dwutlenek węgla. Końcowe produkty rozpadu polidioksanonu są obojętne dla organizmu ludzkiego, a zatem całkowicie bezpieczne. Resorpcja nici trwa od 180 do 240 dni. Polidioksanon stymuluje tkanki do regeneracji, a pozytywny efekt zabiegu utrzymuje się nawet po całkowitej resorpcji nici.

Zastosowanie polidioksanonu do pobudzania produkcji przez organizm nowego kolagenu zaczęto badać na początku XXI wieku w Korei Południowej. Odkryto wtedy dodatkowe właściwości biomedyczne tego materiał – stymulowanie fibroblastów do syntezy naturalnego kolagenu oraz zwiększanie produkcji kwasu hialuronowego i elastyny.

Podejmij decyzję, a resztę zostaw nam.

Jesteśmy Twoim najlepszym wyborem, bo wiemy jak ważny jest dla Ciebie bezkompromisowy profesjonalizm, ale również niepowtarzalna atmosfera. U nas poczujesz, że technologia w połączeniu ze wspaniałymi ludźmi to przyszłość medycyny.

Gwarantujemy, że przekonasz się do medycyny estetyczniej i wrócisz do nas na zabiegi jeszcze nie raz.

 

Masz pytania? Zadzwoń do nas lub wyślij nam maila!

 

>Zadzwoń do nas: +48 22 370 29 60

>Wyślij nam maila: centrum@bejda.pl

 

Przetestuj nas. Umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną!

Nadal nie wiesz, jaki zabieg byłby najlepszy dla Ciebie? Potrzebujesz diagnozy stanu skóry? Nie możesz dobrać dla siebie kosmetyków? Może chcesz po prostu dowiedzieć się więcej o pielęgnacji?

Zadzwoń do nas lub przyjdź i zapisz się na konsultację u profesjonalisty. Wizyta u kosmetologa jest całkowicie bezpłatna. Nawet jeśli nie wykonasz zabiegu, wyjdziesz od nas z kompleksową wiedzą i informacjami z zakresu interesujących Cię tematów.

>Zadzwoń do nas: +48 22 370 29 60

 

bejda-medical-bezplatne-konsultacje-kosmetologiczne

 

Sprawdź opinie o nas w Google!

Zobacz więcej opinii (50+) ->

 

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Wybierają nas pacjenci z całej północnej półkuli.

Nasi pacjenci przyjeżdżają do nas z całej Polski, krajów UE, Bliskiego Wschodu. Wykonaliśmy już tysiące zabiegów na wszystkich fototypach.

Jesteśmy najlepsi w medycynie estetycznej.

 • do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie,
 • nasze terapie są kompleksowe,
 • zapewniamy realistyczne efekty, nie wykonamy zabiegu jeśli nie jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom pacjenta,
 • oferujemy bezkompromisowy, najwyższy standard usług,
 • pracujemy tylko na profesjonalnym sprzęcie i preparatach,
 • zabieg wykonują lekarze z wieloletnim doświadczeniem,
 • nasi pacjenci są zadowoleni z efektów, wracają na kolejne zabiegi i polecają nas swoim bliskim i znajomym.

Organizujemy liczne akcje promocyjne:

 • promocje tematyczne,
 • zniżki na hasło,
 • zniżki happy hours,
 • zniżki dla stałych pacjentów,
 • złotówki na zabiegi za przyprowadzenie przyjaciół/kolegów/znajomych,
 • zniżki grupowe.

 

Nie pozwól, by wątpliwości hamowały Twój rozwój. Nie zwlekaj. Zadzwoń teraz. Czas zacząć zmiany.

Umów się na na zabieg już dziś!

+48 22 370 29 60

 

Zaprenumeruj nasz newsletter!

Otrzymasz nasz bezpłatny Profesjonalny Poradnik Estetyczny i już nigdy nie przegapisz specjalnych promocji na zabiegi niechirurgicznego liftingu nićmi PDO.

 

Polub nas na Facebooku i bierz udział w konkursach!

Obserwuj nas na Instagramie i poznawaj nowości, jako pierwszy!

Instagram

 

Wskazania Wskazania
 • poziome i pionowe zmarszczki czoła,
 • lifting czoła,
 • obniżone zewnętrzne krawędzie brwi,
 • dolna powieka – „worki” pod oczami,
 • obszary zaniku w obrębie policzków,
 • fałdy nosowo-wargowe,
 • bruzda policzkowo-jarzmowa,
 • fałd podbródkowy,
 • linie marionetki,
 • V lifting,
 • opadające policzki i obszar pod dolną szczęką (tzw. chomiczki),
 • fałdy skóry na policzku.

*delikatny lifting piersi jest możliwy, jednak konieczna jest wcześniejsza konsultacja lekarska

Przeciwskazania Przeciwskazania
 • otwarte rany lub zmiany chorobowe skóry,
 • choroba nowotworowa,
 • zaburzenia krzepliwości krwi,
 • terapia przeciwzakrzepowa,
 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • choroby autoimmunologiczne,
 • zaburzenia psychiczne.
Czy zabieg jest bolesny? Czy zabieg jest bolesny?

Lifting twarzy nićmi PDO wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Odczucia w jego trakcie porównywalne są do zabiegu akupunktury.

Jak długo trwa zabieg? Jak długo trwa zabieg?

Lifting twarzy, w zależności od obszaru, trwa 1 — 1,5 h.

Przygotowanie do zabiegu Przygotowanie do zabiegu

Zabieg nićmi PDO nie wymaga szczególnych przygotowań. Zaleca się jednak nie spożywać alkoholu ani leków takich jak aspiryna co najmniej 24h przed zabiegiem.

Jeśli chorujesz lub przyjmujesz jakiekolwiek leki, nawet witaminy, poinformuj o tym lekarza.

Jak wygląda gabinet zabiegowy? Jak wygląda gabinet zabiegowy?
Opis zabiegu Opis zabiegu

Lifting twarzy poprzedzony jest konsultacją lekarską, podczas której ustalany jest zakres zabiegu oraz omawiane są poszczególne jego etapy. Obszar zabiegowy poddawany jest znieczuleniu miejscowemu przy użyciu kremu, po czym następuje implantacja nici. Przeciętnie na twarz przeznacza się około 30-40 nici.

Jak wygląda zabieg? Jak wygląda zabieg?

wkrótce…

Efekty zabiegu Efekty zabiegu
 • ujędrnienie  i rewitalizacja skóry,
 • wygładzenie zmarszczek,
 • poprawa owalu twarzy,
 • lifting skóry poprzez wzmocnienie tkanek.
Zdjęcia przed i po Zdjęcia przed i po

wkrótce…

Ile zabiegów jest potrzebnych? Ile zabiegów jest potrzebnych?

Pierwszy efekt zabiegu jest natychmiastowy. Po 2-3 tygodniach następuje kolejna poprawa wyglądu, a ostateczny efekt zabiegu widać po 2-3 miesiącach, kiedy organizm zaczyna produkować nowy kolagen.

Zalecenia pozabieowe Zalecenia pozabieowe

Bezpośrednio po zabiegu pacjent wraca do normalnego funkcjonowania. Powstałe od wkłuć zaczerwienienia ustępują po 3-5 godzinach. Obecne w skórze nici są niewrażliwe na światło słoneczne i niskie temperatury – zabiegowi można się poddawać się przez cały rok.

 • należy bezwzględnie stosować się do zaleceń lekarza,
 • zakaz wizyt stomatologicznych min. 2 tyg. po zabiegu (w przypadku zabiegu nićmi w okolicach ust możliwość przemieszczenia nici),
 • zakaz jazdy na motocyklu, skoków do wody etc. (możliwość przemieszczenia nici) min. 2 tyg. po zabiegu,
 • zakaz zabiegów złuszczających i drażniących w miejscu zabiegu min. 2 tyg. po zabiegu,
 • zakaz stosowania kosmetyków drażniących w obszarze zabiegowym min. 2 tygodnie po zabiegu.
Występujące skutki uboczne Występujące skutki uboczne

Po zabiegu mogą wystąpić reakcje zapalne, tj. obrzęk, zaczerwienienie, rumień. Może też pojawić się niewielki krwiak. Wszystkie te objawy ustępują samoistnie w ciągu kilku dni.

Możliwe efekty niepożądane Możliwe efekty niepożądane
 • zaczerwienienie, obrzęk i ból w miejscu wkłuć – objawy te znikają w przeciągu 72 godzin,
 • rzadko świąd w przypadku skóry wrażliwej,
 • nadwrażliwość w miejscu korekcji,
 • stany zapalne skóry i tkanki podskórnej,
 • zrosty i zwłóknienia w obrębie skóry.
Zobacz naszą galerię
NIE PRZEGAP!

Poleć nas swoim znajomym i otrzymaj
złotówki na zabiegi

kliknij i dowiedz się więcej

Obdaruj bliską Ci osobę naszą
kartą prezentową

kliknij i dowiedz się więcej

W grupie taniej
przyprowadź znajomych i zgarnij zniżki

kliknij i dowiedz się więcej

Masz firmę? Nagradzaj pracowników
zabiegami SPA

kliknij i dowiedz się więcej

Zaufaj specjalistom,
nie forom internetowym

Odpowiadamy
rzetelnie na pytania

Umów się na wizytę bezpośrednio

Zadzwoń do nas:

Napisz do nas:

Odwiedź nas:

ul. Sokołowska 9
lokal U28,
01-142 Warszawa
zapraszamy
od poniedziałku do soboty
w godzinach 10:00 - 20:00

Napisz szybką wiadomość:

tło trójkątne pod guzikiem - bejdamedical
Umów się na wizytę przez naszych partnerów

Znany lekarz

Bejda Medical

Tourmedica

Tourmedica - Medycyna Estetyczna Warszawa - Bejda Medical
Opinie pacjentów o nas
Znajdź nas na mapie
Bestsellery w sklepie
Nasz Instagram
Mediraty - Medycyna Estetyczna Warszawa - Bejda Medical

instagram logo /bejdamedical

Centrum Dermatologii, Laseroterapii i Medycyny Estetycznej "Bejda Medical sp. z o.o." sp. k.

wróć na górę
umów się na wizytę
Potwierdzenie zapisu na newsletter - bejdamedical