PON. - SOB. 10:00 - 20:00 +48 22 370 29 60

Poznaj 7 najczęstszych sytuacji, w których usunięcie tatuażu to najlepsza rzecz, jaką możesz zrobić dla osiągnięcia sukcesu.

Jako eksperci w laserowym usuwaniu tatuaży słyszeliśmy prawdopodobnie już wszystkie historie. Część z tych historii jest nasza. Być może zabrzmi to dziwnie, ale jesteśmy miłośnikami tatuaży. Szczególnie, jeśli są małymi dziełami sztuki.

Tatuaże stają się coraz popularniejszym sposobem indywidualizacji i wyrażenia siebie wśród wszystkich grup społecznych i wiekowych. Do niedawna zarezerwowane dla charakterystycznych grup społecznych (artyści, marynarze, Yakuza 😉 ), obecnie przeniknęły do zachodniej popkultury jako moda. Kiedyś posiadanie tatuażu oznaczało zerwanie ze społecznymi normami, dzisiaj, nawet przez najbardziej zagorzałych konserwatystów, jest traktowane jako nieszkodliwa ekspresja.
3. na 10. Amerykanów ma przynajmniej jeden tatuaż:
32% z nich uważa, że tatuaż uczynił ich bardziej atrakcyjnymi,
27% z nich uważa, że stali się bardziej niepokorni,
20% z nich uważa, że tatuaż uczynił ich bardziej uduchowionymi;

Co jednak, jeśli nie chcesz już swojego tatuażu? Co, jeśli przeszkadza Ci w osiągnięciu sukcesu?

23% osób żałuje wykonanego tatuażu.

 

laserowe usuwanie tatuażu warszawa

 

 1. Twój tatuaż nie wygląda, jak na projekcie. Tatuażysta poległ na całej linii. W głowie masz jedną myśl – „Teraz czeka mnie zakrywanie tego szkaradztwa”. Twoja pewność siebie zalicza cios.
 2. Nie możesz myśleć o niczym innym i cieszyć się życiem.
 3. Tatuaż nie jest już aktualny. Nie byliście sobie przeznaczeni. Zastanawiasz się teraz, co powie ta wyjątkowa nowa osoba w Twoim życiu na imię Twojego ex na ciele. Między wami buduje się ściana.
 4. Tatuaż uniemożliwia Ci zdobycie wymarzonej pracy. Chcesz zostać policjantem, albo masz szansę na świetny kontrakt, ale regulamin stanowiska nie przewiduje tatuaży w widocznych miejscach. Zastanawiasz się, czemu całe życie masz płacić za nieprzemyślaną decyzję młodości.
 5. Nie chcesz już w ogóle tatuaży. Zmienił się Twój styl, światopogląd, może okoliczności życia. Na razie starasz się je zakrywać, ale wiesz, że to półśrodek. Chcesz się rozwijać w inną stronę, ale przeszłość nie pozwala na to.
 6. Tatuaż przypomina Ci o przykrym okresie Twojego życia. Pragniesz poskładać się w całość, a „przypominajka” na Twojej skórze wcale Ci w tym nie pomaga.
 7. Tatuaż stracił swój kształt, kolory i wyrazistość. Wygląda źle i straszy. Zastanawiasz się, czy nie przykryć go nowym, ale boisz się, że nie wyjdzie tak, jak chcesz.
 8. Tatuaż Ci się nie podoba. To był zły pomysł, zły wzór, zła decyzja, tatuaż nie pasuje już do Ciebie, znudził się lub po zwyczajnie przestał podobać. Źle się z nim czujesz, może trochę się go wstydzisz.

Bez względu na powód, usunięcie tatuażu nie będzie tak proste, jak jego zrobienie. Jest to proces, który wymaga cierpliwości i systematyczności.

Poznaj wszystkie fakty i nie daj się już nigdy więcej nabrać na niską jakość.

Być może podjąłeś decyzję o usunięciu tatuażu, ale masz mnóstwo pytań i wątpliwości. Nie wiesz, czy da się tatuaż usunąć do końca i jaka jest najlepsza metoda. Nie wiesz czy to zabieg dla Ciebie, rozważasz różne miejsca i urządzenia. Głowa Cię boli od nadmiaru informacji w Internecie, a wszystkie placówki piszą niezrozumiałym, technicznym językiem. Wypowiedzi na forach straszą bliznami albo nieskutecznością. Czujesz się zagubiony.

Laser jest jedynym skutecznym sposobem.

Jako centrum medyczne, które słynie z laserowego usuwania tatuaży i rocznie skutecznie wykonuje tysiące zabiegów jesteśmy w stanie rozwiać wszelkie wątpliwości.

Jedynym skutecznym zabiegiem usuwającym tatuaże jest zabieg laserowy. Nie chodzi też o jakikolwiek laser, a o laser (najlepiej rubinowy) wykonany w technologii Q-switched. Takie urządzenia są niestety bardzo rzadkie, ponieważ 99% „klinik” nie może sobie na nie pozwolić.

Gwoli ścisłości – powyżej piszemy o usunięciu tatuażu bez usuwania skóry. Istnieją metody chirurgiczne, które także usuną tatuaż poprzez jego wycięcie. Taka opcja nuklearna.

Unikaj niesprawdzonego sprzętu i dziwnych metod.

Wiele placówek używa dziwnych metod i tanich urządzeń do „usuwania” tatuaży. Pół biedy jeśli te „patenty” nie zadziałają. Niestety w wielu przypadkach jest jeszcze gorzej niż przed zabiegiem.

Masz pytania? Wątpliwości? Wyjaśnimy wszystko!

Jeśli nie uzyskałeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na naszej stronie – zadzwoń lub napisz do nas. Chętnie udzielimy Ci informacji.

– „Czy wystarczy jeden zabieg?”

Niestety ludzki organizm ma ograniczenia i  nie jest to możliwe. Już nawet nie chodzi o możliwość poparzenia tkanek, ale o reakcje obronne, które mogą pogorszyć problem. Z tatuażami i makijażem permanentnym walczy się cierpliwie, albo w ogóle.

– „Usuwałam/Usuwałem tatuaże ale nie było efektu. Dlaczego?”

Usuwanie tatuaży może wydawać się proste w wykonaniu, ale tak nie jest. Bardzo ważny jest laser, którym wykonuje się zabieg, ale równie ważna jest adaptacja operatora do zmieniającej się struktury barwnika w skórze z każdym kolejnym zabiegiem. Powodów braku efektów może być bardzo dużo, począwszy od źle wykonanego zabiegu na nieodpowiednim sprzęcie po lekceważące podejście pacjenta do zaleceń pozabiegowych.

– „Klinika X ma laser pikosekundowy i twierdzi, że usuwa tatuaże/przebarwienia w 3 zabiegi.”

Technologia pikosekundowa w zastosowaniach laserowych jest ciekawa, bo przesuwa granice możliwości nauki. Niestety, w medycynie laserowej jest jeszcze mocno niedopracowana i prototypowa, by być przełomową.

W skrócie i naukowo – impuls pikosekudowy ma krótszy czas trwania od nanosekundowego, co miałoby się przełożyć na lepszy skutek zabiegu. W praktyce, jednak różnica tego czasu jest nieznaczna, jeśli porównuje się lasery pikosekundowe z najlepszymi laserami nanosekundowymi. Dodatkowo, sam czas trwania impulsu, pod warunkiem że liczony w maksimum nanosekundach, ma drugorzędne znaczenie i ustępuje miejsca długości fali, która decyduje o absorpcji w barwniku. To właśnie absorpcja dla efektów zabiegu stanowi najważniejszy czynnik, a zależy od technologii wykonania lasera (np. rubinowy laser Q-switched).

Żaden laser, nawet pikosekundowy, nie zmieni delikatnej fizjologii ludzkiej i nie usunie tatuażu z dużą ilością barwnika ze skóry w trzy zabiegi, bez poważnych powikłań, takich jak oparzenia.

– „W Internecie napisali, że…”

Nie czytaj niepotwierdzonych informacji na forach. Pamiętaj, że rzadko kiedy piszą osoby, które są zadowolone. Większość opinii to opinie osób, które miały złe doświadczenia, więc obraz medycyny estetycznej jest zakłamany. Nie oczekuj też informacji naukowych od zwykłych użytkowników Internetu. Od tego jest kadra podmiotu leczniczego albo podręczniki medyczne.

– „Są tańsze miejsca.”

Tak. Radzimy jednak uważać na te miejsca. Utrzymanie placówki na najwyższym poziomie kosztuje, podobnie jak praca lekarza i najwyższej klasy sprzęt. Jeżeli zabieg o średniej rynkowej cenie 800 zł kosztuje w jakimś miejscu 200 zł, to na czymś to miejsce oszczędza. W ostatecznym rozrachunku wychodzi na to, że oszczędza na zdrowiu klienta.

– „Nie mogę sobie pozwolić w tej chwili na zabieg.”

Oferujemy liczne rabaty, także indywidualne oraz MediRaty. Jesteśmy elastyczni.

Uważaj na partaczy!

99% gabinetów/salonów/”klinik” nie ma sprzętu, który nadaje się do bezpiecznego i skutecznego wykonania zabiegu usuwania tatuażu. Brak efektu to jeden z najmniej uciążliwych problemów. Gorsze są częste poparzenia i odbarwienia oraz przebarwienia. Czego jednak można wymagać od „mocno błyskającego światełka” made in China.

Reklamowane są zabiegi „wywabiania” tatuaży różnymi, dziwnymi substancjami. NIGDY NIE RÓB TAKIEGO ZABIEGU. Efekty uboczne to poparzenia chemiczne, martwica skóry, zatrucia, blizny przerosłe, przebarwienia i odbarwienia.

Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz lub nie możesz sobie pozwolić na profesjonalny zabieg usuwania tatuażu laserem rubinowym q-switched rozważ proszę system ratalny albo cover (przykrycie tatuażu innym).

Nigdy nie decyduj się na zabieg, tylko dlatego, że jest tani. Z doświadczenia wiemy, takie decyzje kończą się źle. To do nas przychodzą później poszkodowani, by ich ratować.

Uważaj na zagrożenia!

Bezwzględnie unikaj placówek, które budzą w Tobie jakiekolwiek wątpliwości, np. dotyczące czystości lub przestrzegania procedur medycznych. Sprawdź, czy kadra wykonuje zabiegi w rękawiczkach i sterylizuje narzędzia. Nie daj się także nabrać na nierealne promocje. Pamiętaj, że nawet promocja „-99%” musi się opłacać. Być może placówka chce pozbyć się przeterminowanego preparatu albo urządzenie jest nieskuteczne i bez promocji nikt nie chce wykonać zabiegu.

Zastanów się również, czy na pewno chcesz wykonać zabieg w większej „klinice”. Ich minusem jest tzw. „masowy przerób”, gdzie każdy pacjent traktowany jest bezosobowo jako np. „zabieg na 15:00”. U nas będziesz VIP’em.

 

uwazaj-na-niebezpieczne-pseudokliniki

 

Wystrzegaj się pseudo-klinik!

Podejmując decyzję o wyborze miejsca, w którym wykonamy zabieg, warto zwrócić uwagę na kilka czynników:

 1. Czy zabiegi inwazyjne wykonują lekarze? Nikt inny nie ma uprawnień i odpowiedniego ubezpieczenia. Tutaj możesz sprawdzić lekarza: Centralny Rejestr Lekarzy RP.
 2. Czy zabiegi nieinwazyjne wykonują magistrzy kosmetologii z odpowiednim przeszkoleniem i doświadczeniem?
 3. Czy lekarze i kosmetolodzy wykonują zabiegi w placówkach będących podmiotami leczniczymi. Każdy podmiot leczniczy ma nadany nr księgi rejestrowej podmiotu leczniczego, po którym można go zweryfikować. Nasz to: 000000165700. Podmioty lecznicze są przygotowane medycznie na każdą ewentualność, posiadają zestawy ratunkowe i antywstrząsowe, przestrzegają rygorystycznych norm i procedur oraz są ubezpieczone. Tutaj możesz sprawdzić placówkę: Rejestr Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą.
 4. Czy urządzenie laserowe jest renomowanej marki?
 5. Czy preparat zabiegowy jest renomowanej marki?
 6. Czy ktoś proponuje Ci dziwne zabiegi np. połączenie silnych kwasów i mikrodermabrazji? Nigdy nie decyduj się na takie hybrydy! Grożą one poważnymi powikłaniami i poszkodowani trafiają później do nas, by ich ratować.

Poznaj wszystkie fakty.

 1. TAK, tatuaże da się (u nas 😉 ) usunąć „do końca”. Dla nas wydaje się to oczywiste, jednak wciąż dostajemy takie zapytania. Tatuaże można usunąć w całości, można usunąć tylko ich fragmenty lub jedynie rozjaśnić (np. do wykonania „covera”).
 2. TAK, można usunąć kolory. Z bardzo jasnymi może być problem (za mały kontrast ze skórą dla wszystkich istniejących laserów barwnikowych), ale wtedy posiłkujemy się bardziej inwazyjnym zabiegiem frakcyjnym.
 3. NIE, (u nas 😉 ) zabieg nie powoduje powstawania blizn. Jedyne blizny, czy też ślady w miejscu po tatuażu to te, zrobione przez tatuażystę. Jeżeli nie miał umiejętności to zrobił krzywdę.
 4. NIE, nie da się zacząć usuwać tatuażu dzień po jego zrobieniu. Wierzcie lub nie, mieliśmy takie pytania…
 5. TAK, widzieliśmy już raczej wszystko :).

 

bejda-medical-tatuaze-usmiechnij-sie

 

Zacznij z nami od nowa. Z czystą kartą.

Odwiedzasz naszą stronę, ponieważ pragniesz zmiany. Tak wiemy, czasami zmiany budzą niepokój, ale obiecujemy, że przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy, krok po kroku. Wyjaśnimy wątpliwości i odpowiemy na pytania.

Konsultacja oraz próbny zabieg przed usuwaniem tatuażu lub makijażu permanentnego są bezpłatne. Nawet jeśli nie zdecydujesz się na zabieg.

Po prostu umów się i odwiedź nas. Przekonamy Cię, że warto.

Wybierz nas i uśmiechnij się. Jesteś w dobrych rękach.

Bejda Medical to przedsiębiorstwo medyczne, ale i podmiot leczniczy. Oznacza to, że podlegamy takim samym surowym rygorom, jak szpitale. Dla pacjenta oznacza to, że niezależnie od tego czy przyszedł na zabieg chirurgiczny, czy na maseczkę, zawsze może oczekiwać takiego samego, najwyższego standardu. Nie wszystkie „kliniki” są podmiotami leczniczymi.

Naszą filozofią jest zastosowanie nowoczesnej medycyny w najmniej inwazyjny dla pacjenta sposób, w kameralnym zaciszu oraz bezpieczeństwie godnym VIP’a. Pacjent jest dla nas najważniejszy, a usługi zawsze „szyte na miarę”. Możecie czuć się bezpiecznie i pewnie, że efekt zabiegów estetycznych będzie zawsze najbardziej zbliżony do naturalnego, jak tylko jest to możliwe.

Od wielu lat skutecznie pomagamy Wam z walce z problemami, które odciskają piętno na wyglądzie. Jednocześnie kultywujemy nową jakość w polskiej medycynie estetycznej, pokazując że nie musicie wybierać między zacofanymi
i niebezpiecznymi przychodniami a’la PRL, a „modnymi klinikami”, których lekarze-celebryci odgrywają medialnych błaznów i zdradzają Wasze sekrety w telewizji.

Poznaj naszą kadrę – Twoich osobistych doradców w dziedzinie zdrowia.

Zabiegi usuwania kolorowych tatuaży i makijażu permanentnego wykonują u nas kosmetolodzy z wieloletnim doświadczeniem, eksperci w swoich dziedzinach oraz esteci. Każdy pacjent jest otoczony indywidualną opieką. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i razem zaplanujemy zabieg pod kątem oczekiwanych efektów.
Nie pozwolimy na brak zadowolenia.

Poznaliśmy temat na własnej skórze. Dosłownie.

Tworzenie najlepszej placówki medycznej zaczęliśmy od znalezienia najlepszych metod na rynku i wprowadzenia ich do naszego Centrum. W jaki sposób oceniliśmy, które metody są skuteczne? Testując je na sobie – od powstania Centrum, każdy członek naszej kadry miał wykonany na sobie niemal każdy zabieg, więc znakomicie wiemy o czym mówimy.

Oferujemy tylko to, co najlepsze. Nie wykonujemy nieskutecznych zabiegów. Dane na temat naszych metod i urządzeń mówią same za siebie. W grę wchodzi jedynie najwyższa jakość usług i najlepszy możliwy efekt.

Zaplanujmy razem nowy etap w Twoim życiu.

W naszym centrum medycznym profesjonalna kadra lekarzy i kosmetologów umożliwi Ci pozbycie się raz na zawsze Twojego problemu dzięki zabiegowi usuwania tatuaży laserem rubinowym q-switched.

>Kliknij tutaj i sprawdź efekty w naszej galerii „przed i po”

Podczas rozmowy z przedstawicielem naszej kadry, telefonicznej lub na miejscu w Centrum, zostaniesz poinformowany o wszystkich wskazaniach, przeciwwskazaniach, etapach zabiegu, zaleceniach pozabiegowych itd..

>Zadzwoń do nas: +48 22 370 29 60

Możesz pokazać nam swój tatuaż, przesyłając zdjęcie mailem lub u nas – w gabinecie. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy system, dzięki któremu możesz w domu samodzielnie wstępnie wycenić zabieg. Umówimy Cię na dogodny termin i poinstruujemy, jak przygotować się na dzień zabiegowy.

>Wyślij nam maila: centrum@bejda.pl

Tuż przed zabiegiem zaoferujemy Ci dobrą kawę, herbatę lub coś zimnego do picia i będziemy gotowi na wszystkie pytania, które zadasz, wypełniając dokumenty. Nie przejmuj się – słyszeliśmy już wszystko. Odkazimy Twoją skórę i jeśli sobie życzysz zastosujemy znieczulenie maścią. Tak, czy inaczej przygotuj się na chłodzenie, ale tylko miejsca zabiegowego.

Podczas zabiegu impulsy lasera będą odczuwalne trochę jak pstryczki w skórę. Jeśli będzie potrzebna przerwa z przyjemnością w międzyczasie porozmawiamy z Tobą na wybrany temat. Po zabiegu zastosujemy ponownie chłodzenie oraz okład z preparatem przyspieszającym gojenie. Poinformujemy Cię, jak postępować w drodze do i w domu.

Tuż po zabiegu Twój tatuaż będzie rozjaśniony oraz pokryty białym osadem – to wytrącony barwnik. Po każdym zabiegu możesz oczekiwać rozjaśnienia o około 50%. Najszybciej udało się nam usunąć tatuaż w trzy zabiegi. Szybsze rezultaty wiązałyby się z powikłaniami. Tatuaż będzie znikał na Twoich oczach.

 

Nadal się wahasz?
Przyjdź na bezpłatną konsultację kosmetologiczną
i bezpłatny zabieg próbny!

Jeśli masz dodatkowe pytania – przyjdź do nas. Nasi kosmetolodzy widzieli i asystowali przy niezliczonej ilości zabiegów. Doradzą i poinformują Cię o wszystkim, co dotyczy zabiegu. Przy okazji mogą wykonać bezpłatną analizę stanu skóry i doradzić pielęgnację.

 1. Zadzwoń do nas.
 2. Umów się na bezpłatną konsultację.
 3. Jeżeli nie będzie przeciwwskazań – wykonamy bezpłatny zabieg próbny na fragmencie tatuażu.
 4. Przekonaj się, jak tatuaż znika w Twoich oczach!

>Zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną: +48 22 370 29 60

 

bejda-medical-bezplatne-konsultacje-kosmetologiczne

 

Sprawdź opinie o nas w Google!

Zobacz więcej opinii (50+) ->

 

W dzisiejszych czasach wiedza jest na wagę złota.

My dzielimy się nią z Tobą za darmo.

 

bejda-medical-poradnik-estetyczny-demo-01

Podejmij decyzję, a resztę zostaw nam.

Jesteśmy Twoim najlepszym wyborem, bo wiemy jak ważny jest dla Ciebie bezkompromisowy profesjonalizm, ale również niepowtarzalna atmosfera. U nas poczujesz, że technologia w połączeniu ze wspaniałymi ludźmi to przyszłość medycyny.

Pomożemy Ci stać się najlepszą wersją Ciebie.

Z przyjemnością doradzimy najlepsze zabiegi dla Ciebie. Działamy kompleksowo z zakresu dermatologii, laseroterapii, medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i kosmetologii. Oddajesz się w opiekę najwyższej klasy specjalistów, pracujących na najlepszych dostępnych urządzeniach i preparatach.

Tatuaże to nasza specjalność.

Zabieg laserowego usuwania tatuaży będzie przeprowadzony przy użyciu lasera TattooStar Ruby Effect – najbezpieczniejszego i najskuteczniejszego urządzenia do wytrącania niechcianych barwników ze skóry, niemieckiej firmy światowej klasy Asclepion. W przeciwieństwie do większości technologii obecnych na rynku nie powoduje on uszkodzeń skóry ani ryzyka powstawania blizn. Laserowe usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego wykonujemy w przypadku barwników czarnych jak i kolorowych.

Makijaż permanentny to tatuaż.

Niestety, z założenia jest wykonywany także w okolicach oczu, co w przypadku powiek czyni zabieg bardziej skomplikowanym – musimy ochronić oczy specjalnymi nakładkami pod powiekę. Zabieg na powiekach wykonuje lekarz.

Zabieg na brwi i ustach przebiega tak, jak usuwanie tatuażu i wykonuje go kosmetolog.

Współpracujemy z najlepszymi salonami tatuażu w Warszawie.

Zaufali nam artyści, którym pomagamy w rozjaśnieniu tatuaży ich klientów w celu stworzenia covera lub usunięcia danego tatuażu do naniesienia nowego dzieła.

Podejmij decyzję, a resztę zostaw nam.

Jesteśmy Twoim najlepszym wyborem, bo wiemy jak ważny jest dla Ciebie bezkompromisowy profesjonalizm, ale również niepowtarzalna atmosfera. U nas poczujesz, że technologia w połączeniu ze wspaniałymi ludźmi to przyszłość medycyny.

Gwarantujemy, że przekonasz się do medycyny estetyczniej i wrócisz do nas na zabiegi jeszcze nie raz.

Z nami jesteś w dobrych rękach!

Pomożemy Ci zmienić Twoje życie. Decydując się na zabieg u nas, inwestujesz w siebie i swoją przyszłość. Szkoda życia na kompleksy i ciągłe kompromisy.

Oferujemy najlepszą kadrę i najlepszą technologię do zlikwidowania Twojego problemu.

Pomożemy Ci stać się najlepszą wersją Ciebie.

Z przyjemnością doradzimy najlepsze zabiegi dla Ciebie. Działamy kompleksowo z zakresu dermatologii, laseroterapii, medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i kosmetologii. Oddajesz się w opiekę najwyższej klasy specjalistów, pracujących na najlepszych dostępnych urządzeniach i preparatach.

Nie ma czasu do stracenia

Wiemy – zawsze jest coś innego do zrobienia, zawsze są inne wydatki, zawsze jest jakieś „ale”, brak pewności, czy pełnej wiedzy.

Ale czy na pewno? Czy jest coś pilniejszego niż Twoje zdrowie? Mówimy o zdrowiu zarówno fizycznym, jak i psychicznym oraz związanym z nimi komforcie życia.

Wystarczy, że wykonasz pierwszy krok i nam zaufasz. Skutecznie zajmiemy się Twoim przypadkiem.

Dlaczego jesteśmy liderami?

Dlatego, że poprawiamy po innych. Jeżeli miałeś zabieg w innej klinice bez efektów, przyjdź do nas. Jeżeli zgodzisz się opowiedzieć Twoją historię, zaoferujemy Ci zabiegi w indywidualnej, bardzo korzystnej promocji.

 

Masz pytania? Zadzwoń do nas lub wyślij nam maila!

 

>Zadzwoń do nas: +48 22 370 29 60

>Wyślij nam maila: centrum@bejda.pl

 

Sprawdź opinie o nas w Google!

Zobacz więcej opinii (50+) ->

 

Przetestuj nas. Umów się na bezpłatny zabieg próbny i bezpłatną konsultację kosmetologiczną!

Nadal nie wiesz, jaki zabieg byłby najlepszy dla Ciebie? Potrzebujesz diagnozy stanu skóry? Nie możesz dobrać dla siebie kosmetyków? Może chcesz po prostu dowiedzieć się więcej o pielęgnacji?

Zadzwoń do nas lub przyjdź i zapisz się na konsultację u profesjonalisty. Wizyta jest całkowicie bezpłatna. Nawet jeśli nie wykonasz zabiegu, wyjdziesz od nas z kompleksową wiedzą i informacjami z zakresu interesujących Cię tematów.

>Zadzwoń do nas: +48 22 370 29 60

 

bejda-medical-bezplatne-konsultacje-kosmetologiczne

 

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Wybierają nas pacjenci z całej północnej półkuli.

Nasi pacjenci przyjeżdżają do nas z całej Polski, krajów UE, Bliskiego Wschodu. Wykonaliśmy już tysiące zabiegów
na wszystkich fototypach.

Jesteśmy najlepsi w medycynie estetycznej.

 • do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie,
 • nasze terapie są kompleksowe,
 • zapewniamy realistyczne efekty, nie wykonamy zabiegu jeśli nie jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom pacjenta,
 • oferujemy bezkompromisowy, najwyższy standard usług,
 • pracujemy tylko na profesjonalnym sprzęcie i preparatach,
 • zabieg wykonują mgr kosmetologii,
 • nasi pacjenci są zadowoleni z efektów, wracają na kolejne zabiegi i polecają nas swoim bliskim i znajomym.

Organizujemy liczne akcje promocyjne:

 • promocje tematyczne,
 • zniżki na hasło,
 • zniżki happy hours,
 • zniżki dla stałych pacjentów,
 • złotówki na zabiegi za przyprowadzenie przyjaciół/kolegów/znajomych,
 • zniżki grupowe.

 

Nie pozwól, by wątpliwości hamowały Twój rozwój. Nie zwlekaj. Zadzwoń teraz. Czas zacząć zmiany.

Umów się na bezpłatną konsultację oraz bezpłatny zabieg próbny!

+48 22 370 29 60

 

Zaprenumeruj nasz newsletter!

Otrzymasz nasz bezpłatny Profesjonalny Poradnik Estetyczny i już nigdy nie przegapisz specjalnych promocji na zabiegi usuwania tatuażu i makijażu permanentnego.

 

Polub nas na Facebooku i bierz udział w konkursach!

Obserwuj nas na Instagramie i poznawaj nowości, jako pierwszy!

Instagram

 

Wskazania Wskazania
 • tatuaże czarne,
 • tatuaże kolorowe,
 • makijaż permanentny,
 • inne barwniki pochodzenia egzogennego (spoza organizmu).
Przeciwwskazania Przeciwwskazania
 • ciąża, karmienie piersią,
 • ciemne fototypy skóry,
 • rozrusznik serca,
 • zmiany nowotworowe,
 • zaburzenia krzepnięcia (przeciwwskazanie względne),
 • zaburzenia czucia (przeciwwskazanie względne),
 • zaburzenia krążenia (przeciwwskazanie względne),
 • wrażliwość/uczulenie na światło,
 • świeża opalenizna/korzystanie z solarium (należy zaprzestać użytkowania na miesiąc przed serią),
 • używanie/przyjmowanie preparatów światłouczulajacych np. z retinolem, wit. C, kwasami AHA, BHA,
  z dziurawcem, nagietkiem, tetracykliny (należy odstawić na miesiąc przed serią), retinoidy (należy odstawić
  na co najmniej 3 miesiące przed serią),
 • epilepsja,
 • skłonność do bliznowacenia/keloidów,
 • wcześniejsze głębokie zabiegi złuszczające (w przeciągu ostatniego miesiąca),
 • implanty, wypełniacze oraz nici w okolicy obszaru zabiegowego — nici medyczne wchłanialne do 6 miesięcy
  po zabiegu, nici medyczne niewchłanialne – przeciwwskazanie bezwzględne,
 • infekcje bakteryjne/grzybicze/wirusowe,
 • choroby tkanki łącznej,
 • choroby autoimmunologiczne (przeciwwskazanie względne).
Czy zabieg jest bolesny? Czy zabieg jest bolesny?

W większości przypadków zabieg usuwania barwników jest bardzo dobrze znoszony przez pacjentów. Laser rubinowy jest obecnie najmniej bolesnym laserem do usuwania barwników. Subiektywnie pacjenci twierdzą, że odczuwalny dyskomfort jest porównywalny do obecnego podczas wykonywania tatuażu. Znieczulenie miejscowe jest możliwe, ale często nie jest stosowane.

Jak długo trwa zabieg? Jak długo trwa zabieg?

W zależności od rozmiaru tatuażu i jego rozmieszczenia zabieg może trwać od kilkunastu do kilkudziesięciu minut.

Jak należy się przygotować do zabiegu? Jak należy się przygotować do zabiegu?

Usuwanie tatuaży laserem rubinowym nie wymaga przygotowań. Powierzchnia skóry jest oczyszczana i dezynfekowana, po czym następuje zabieg właściwy. W przypadku pacjentów wrażliwych można użyć maści znieczulającej.

Usuwanie makijażu permanentnego wygląda podobnie, oprócz zabiegu na powiekach. W takim przypadku niezbędnym jest:

 • znieczulenie gałki ocznej,
 • nałożenie specjalnej maści/żelu na gałkę oczną,
 • nałożenie zaślepki tytanowej na gałkę oczną,
 • naciągnięcie powieki na zaślepkę,
 • zdezynfekowanie powieki i znieczulenie maścią.

Dopiero wtedy możemy przystąpić do zabiegu.

Jak wygląda gabinet zabiegowy? Jak wygląda gabinet zabiegowy?
Jak przebiega zabieg? Jak przebiega zabieg?

Efekty zabiegu Efekty zabiegu

Usuwanie tatuaży/makijażu laserem rubinowym jest bardzo skuteczne przy większości typów tatuażu/makijażu. Tatuaż/makijaż może zostać całkowicie usunięty, ale wymaga to cyklicznych sesji. Po każdym zabiegu obserwuje się rozjaśnienie tatuażu/makijażu o ok. 50%, chyba że znajduje się w bliźnie.

Zdjęcia przed i po Zdjęcia przed i po
Ile zabiegów jest potrzebnych? Ile zabiegów jest potrzebnych?

Zabiegi usuwania tatuaży/makijażu wykonuje się w odstępach 3 — 4 tygodni. O tym ile zabiegów należy wykonać oraz jak będzie wyglądało miejsce po usuniętym barwniku decyduje:

 • rodzaj barwnika,
 • głębokość na której jest osadzony pigment,
 • wielkość/gęstość zawartego w komórkach skóry barwnika,
 • kolor tatuażu/makijażu,
 • głębokość wykonanego tatuażu/makijaż,
 • sposób wykonania tatuażu/makijażu,
 • miejsce, w którym został wykonany tatuaż/makijażu,
 • predyspozycje osobniczych pacjenta.
 • fototyp i odcień skóry (im jaśniejsza skóra, tym bardziej bezpieczny, efektywny zabieg i mniejsza tendencja do oparzeń lub przebarwień),
 • indywidualna reakcja układu immunologicznego na działanie lasera.
Postępowanie po zabiegu Postępowanie po zabiegu
 • bezwzględne stosowanie się do poleceń kosmetologa,
 • zakaz wystawiania miejsca zabiegowego na działanie promieni słonecznych — do miesiąca po ostatnim zabiegu,
 • stosowanie filtrów p/słonecznych (SPF 50),
 • zakaz zdrapywania strupków,
 • zakaz intensywnej aktywności fizycznej do momentu wygojenia — sport, siłownia, pływanie, aerobik, fitness, cross-fit, kolarstwo, sauna, taniec, intensywne koncerty i imprezy itd.
 • zakaz mycia miejsca zabiegowego do momentu wygojenia,
 • nawilżanie/natłuszczanie zgodnie z zaleceniami kosmetologa,
 • zakaz spożywania alkoholu do momentu wygojenia.
Występujące skutki uboczne Występujące skutki uboczne
 • zaczerwienienie,
 • obrzęk
 • swędzenie,
 • strupki,
 • pęcherze (bardzo rzadko — zależy od indywidualnych predyspozycji).
Możliwe efekty niepożądane Możliwe efekty niepożądane
 • niecałkowite usunięcie barwnika,
 • zmiana koloru tatuażu (gł. makijaż permanentny – stosowanie barwników metalicznych),
 • zaburzenia barwnikowe (odbarwienia i przebarwienia),
 • blizny i bliznowce (u osób predysponowanych),
 • zmiany tekstury skóry (efekt bibułki) – z reguły cofają się w ciągu 1-3 lat,
 • infekcje bakteryjne,
 • reakcje alergiczne.
Informacja o laserze rubinowym Informacja o laserze rubinowym

Laser Asclepion TattooStar Ruby to najnowszej generacji rubinowy laser medyczny Q-switched niemieckiej produkcji emitujący wiązkę o długości fali 694 nm. Q-switched oznacza technologię kumulowania impulsu w ultrakrótkim czasie, liczonym w nanosekundach. Od długości fali zależy gdzie (w jakiej strukturze tkankowej) wyzwoli się energia lasera. Przełącznik Q-switch wyzwala dynamikę zdarzenia, dzięki której cząsteczki barwnika zostają fizycznie rozdrobnione (mikroeksplozja).

Dotychczas używane lasery klasyczne (czas trwania impulsu liczony w milisekundach) jedynie podgrzewają i odparowują tkanki. Natomiast popularne na rynku służące do usuwania barwników (tatuaże, zmiany pigmentowe) lasery Q-switch Neodymowo-Yagowe generują falę świetlną pochłanianą przez naturalne barwniki skóry (zmiany pigmentowe), barwniki tatuaży, ale również zawartą we krwi hemoglobinę. Pochłanianie impulsu laserowego przez hemoglobinę jest zjawiskiem niekorzystnym i podwyższa ryzyko wystąpienia efektów ubocznych.

Laser rubinowy Asclepion TattooStar Ruby generuje długość fali, której hemoglobina nie absorbuje. Dzięki temu laser jest bezpieczny dla naczyń krwionośnych a tym samym procedura zabiegowa niesie za sobą minimalne ryzyko wystąpienia przebarwień pozapalnych bądź bliznowacenia. Laser Asclepion TattooStar Ruby jest również wyposażony w unikalny opatentowany przez firmę Asclepion system optyczny tzw. mikromacierz, dzięki czemu uzyskano plamkę kwadratową o ostrych brzegach co ułatwia równomierne pokrycie powierzchni zabiegowej.

Jak działa laser rubinowy? Jak działa laser rubinowy?

Światło lasera jest silnie pochłaniane przez melaninę, a słabo pochłaniane przez hemoglobinę i wodę (zminimalizowane ryzyko wystąpienia działań niepożądanych). Ciemnoczerwona długość fali 694 nm pozwala dotrzeć do głęboko położonej melaniny (skóra właściwa), lub barwnika sztucznego. Barwnik niszczony jest natychmiast, odparowanie wody wywołuje zbielenie skóry na ok. 10 min. Rozbite cząstki usuwane są przez naskórek i układ limfatyczny. Procedura jest szybka, bezkrwawa, w większości przypadków bezbolesna, i wyjątkowo efektywna.

Uszeregowana mikromacierz Asclepion Laser Technologies umożliwia uzyskanie jednorodnej plamki zabiegowej przy wszystkich rozmiarach plamki i gęstościach energii oraz jednorodne efekty dzięki płaskiemu profilowi wykresu energii (brak obszarów wyższej i niższej energii w obrębie plamki). Oznacza to, że energia lasera dystrybuowana jest równomiernie, bez niebezpieczeństwa wystąpienia przegrzanych miejsc na skórze (które są skutkiem ubocznym wielu laserów obecnych na rynku) oraz, że do wykonania zabiegu z zapełnieniem obszaru podlegającego terapii w 100% wystarcza jedno przejście.

Zabiegi laserem Asclepion TattooStar Ruby nie pozostawiają blizn na skórze. Jedyne blizny jakie mogą stać się widoczne, to te powstałe w wyniku wykonania tatuażu (liczne nakłucia skóry w celu dostarczenia barwnika). Blizny, które zostawił na ciele tatuażysta można również skutecznie leczyć w naszym centrum laserem frakcyjnym Asclepion Multipulse CO2, po zakończeniu terapii usuwania barwników ze skóry.

Zobacz naszą galerię
NIE PRZEGAP!

Poleć nas swoim znajomym i otrzymaj
złotówki na zabiegi

kliknij i dowiedz się więcej

Obdaruj bliską Ci osobę naszą
kartą prezentową

kliknij i dowiedz się więcej

W grupie taniej
przyprowadź znajomych i zgarnij zniżki

kliknij i dowiedz się więcej

Masz firmę? Nagradzaj pracowników
zabiegami SPA

kliknij i dowiedz się więcej

Zaufaj specjalistom,
nie forom internetowym

Odpowiadamy
rzetelnie na pytania

Umów się na wizytę bezpośrednio

Zadzwoń do nas:

Napisz do nas:

Odwiedź nas:

ul. Sokołowska 9
lokal U28,
01-142 Warszawa
zapraszamy
od poniedziałku do soboty
w godzinach 10:00 - 20:00

Napisz szybką wiadomość:

tło trójkątne pod guzikiem - bejdamedical
Umów się na wizytę przez naszych partnerów

Znany lekarz

Bejda Medical

Tourmedica

Tourmedica - Medycyna Estetyczna Warszawa - Bejda Medical
Opinie pacjentów o nas
Znajdź nas na mapie
Bestsellery w sklepie
Nasz Instagram
Mediraty - Medycyna Estetyczna Warszawa - Bejda Medical

instagram logo /bejdamedical

Centrum Dermatologii, Laseroterapii i Medycyny Estetycznej "Bejda Medical sp. z o.o." sp. k.

wróć na górę
umów się na wizytę
Potwierdzenie zapisu na newsletter - bejdamedical