PON. - SOB. 10:00 - 20:00 +48 22 370 29 60

Usuwanie przebarwień rubinowym laserem Q-switched

Pozbądź się przebarwień i na zawsze zapomnij o mocno kryjącym makijażu!

Nierównomierny koloryt skóry i plamy barwnikowe są źródłem kompleksów i frustracji wielu osób na całym świecie, niezależnie od rasy czy fototypu. Przebarwienia pojawiają się z wielu powodów, zawsze jednak szpecą i ujmują urody. Niektóre z nich świadczą o chorobach i niezdrowym trybie życia inne są wskaźnikiem upływającego czasu. Często są tak ciemne i rozległe, że nawet mocno kryjący podkład nie jest w stanie ich zamaskować. Według statystyk 30% kobiet po trzydziestym roku życia ma problemy barwnikowe. Mężczyźni również nie są wolni od tego problemu.

Przebarwienia mogą pojawić się na policzkach, czole i nosie, a także na dekolcie, dłoniach, tak naprawdę – na całym ciele. Przybierają różne kształty, mogą być ciemniejsze lub jaśniejsze. Towarzyszą Ci od urodzenia, nabywasz je przez lekkomyślne opalanie czy stosowanie niektórych leków i kosmetyków, mogą także pojawić się w wyniku różnych zaburzeń hormonalnych. Są utrapieniem wszystkich, który zależy na pięknej skórze i perfekcyjnym wyglądzie.

Obecnie istnieje kilka metod niwelowania takich defektów kosmetycznych. Niektóre są bardziej skuteczne, inne mniej.

 

bejda-medical-usuwanie-przebarwien-laserem-rubinowym

 

Medycyna estetyczna dla wszystkich!

Medycyna estetyczna, jeszcze do niedawna, była tematem tabu, unikanym przez nawet zwykle bardzo ekshibicjonistycznych celebrytów. Czasy się jednak szybko zmieniają i niegdyś kuluarowe rozmowy szeptem o poprawianiu urody wśród znanych tego świata stały głównym tematem wywiadów mainstreamowych mediów.

Gdy celebryci zaczęli mówić otwarcie o swoich metamorfozach, zabiegi medycyny estetycznej trafiły pod strzechy. Już nie były czymś niezręcznym i niepotrzebnie intymnym i  stały się rutyną osób dbających o zdrowie i wygląd, zupełnie jak wizyta u stomatologa czy trening na siłowni.

Sięgnij gwiazd. Lub weź z nich przykład.

Nikogo już nie dziwi, że gwiazdy inwestują w siebie. Nawet najdroższe markowe ubrania nie zastąpią piękna ludzkiego ciała. Medycyna estetyczna stała się sposobem na uwolnienie się od kompleksów i rozwój osobisty. Zabiegi kiedyś prestiżowe, stały się zabiegami podstawowymi, z których po prostu trzeba korzystać, by zachować młody wygląd. A w młodym ciele, mieszka młody duch.

W dzisiejszym świecie, z powszechnym dostępem do najnowszych technologii, nie ma już żadnej wymówki na zaniedbywanie swojego wyglądu.

Poznaj melaninę – Twojego przyjaciela i wroga jednocześnie.

Kolor skórze nadaje melanina – barwnik, który produkują komórki barwnikowe – melanocyty. Melanina pełni przede wszystkim funkcję ochronną przed promieniowaniem słonecznym, co najlepiej możemy zaobserwować w czasie opalania. Skóra broni się przed promieniowaniem UV, produkując barwnik, który ma ją ochronić przed jego wnikaniem w głąb. Opalenizna jest więc mechanizmem ochronnym organizmu ludzkiego. Problem powstaje, gdy niektóre komórki skóry nie wracają do stanu wyjściowego i nie redukują ilości barwnika. Pojawiają się wtedy przebarwienia.

Melanina może być produkowana przez melanocyty w nadmiernej ilości, może też mieć miejsce sytuacja, jak w przypadku piegów, gdzie występuje nadmierne zagęszczenie melanocytów i melanina gromadzi się punktowo zamiast równomiernie rozprowadzać się w skórze.

Problem jest zdecydowanie bardzo złożony.

Zaburzenia barwnikowe przyjmują różne formy. Mogą mieć charakter wrodzony, ale większość z nich nabywasz w ciągu swojego życia. Wyróżniamy także podział na wewnątrzpochodne (hormonalne) i zewnątrzpochodne (np. posłoneczne). Mogą występować pod postacią:

 • piegów,
 • znamion barwnikowych,
 • plam wątrobowych,
 • plam starczych,
 • przebarwień potrądzikowych,
 • przebarwień posłonecznych i po opalaniu w solarium,
 • i innych.

Barwnik może gromadzić się w naskórku lub w skórze właściwej, przez co możemy wyróżnić zmiany barwnikowe łatwiejsze do usunięcia i trudniejsze.

Uwaga na groźne znamiona.

Obowiązkowo badaj dermatoskopowo wszystkie znamiona o nieregularnym kształcie, lub takie, które zmieniły barwę lub rozmiar w ostatnim czasie. Szczególnie w okresie letnim i po wyjazdach wakacyjnych.

Pamiętaj, że słońce jest naszym przyjacielem tylko 15 minut dziennie…

Potrzebujemy tylko 15 minut bezpośredniej ekspozycji na słońce by zainicjować procesy wytwarzania witaminy D. Reszta czasu spędzonego na słońcu bez wysokiego filtra niszczy kolagen, elastynę i fibroblasty oraz przyczynia się do powstawania zmian nowotworowych na skórze. Jeśli musisz przebywać na słońcu, stosuj wysokie filtry.

… opalanie jest dla nas zabójcze…

Nie ma żadnych pozytywnych stron opalania. Długotrwała ekspozycja na słońce czy lampy solarium nie tylko niszczy skórę, ale i zdrowie. Pamiętaj, że 70-80% zmarszczek to wina promieniowania UV.

… a fotoprotekcja jest koniecznością do końca życia!

Pragniesz jak najdłużej zachować młodość? Stosuj wysokie filtry i nie opalaj się. Nigdy więcej.

Mit nr 1 – opalanie wyrównuje koloryt.

To jedna z groźniejszych „mądrości ludowych”. Jeśli masz jakiekolwiek przebarwienia, to najgorszą rzeczą jaką możesz zrobić jest właśnie opalanie. Nie chodzi nawet o oczywiste zagrożenie nowotworem skóry, po prostu pogłębisz problem. To samo tyczy się zresztą trądziku i śladów po nim.

Uważaj na leki!

Istnieje mnóstwo substancji fotouczulających i uwrażliwiających skórę. Jeśli planujesz jakiekolwiek zabiegi, najpierw zrób listę leków, suplementów, maści, kremów, żeli, oraz ziół, które przyjmujesz, by upewnić się, że nie ma przeciwwskazań. Połączenie np. retinoidów i mikrodermabrazji może skończyć się poważnymi powikłaniami, do tego możemy zaliczyć uporczywe przebarwienia.

Sprawdź hormony.

Jeśli jesteś kobietą i masz przebarwienia, to możesz potrzebować leczenia endokrynologiczno-ginekologicznego.

Fotoprotekcja do końca życia!

Jeżeli udało Ci się usunąć przebarwienia, to już nigdy nie narażaj ich na słońce, bo wrócą.

Przebarwienia może usuwać tylko dermatolog!

Pamiętaj, że odpowiednie kompetencje i doświadczenie do samego nawet rozpoznania rodzaju przebarwienia ma tylko dermatolog. Tylko dermatolog może wykonywać zabiegi laserowe na zmianach barwnikowych. Oddając się w ręce kogokolwiek innego ryzykujesz zdrowiem.

IPL nie nadaje się do usuwania przebarwień!

Po pierwsze urządzenie emituje szeroki zakres fal, czyli jest nieselektywne, po drugie ma niewystarczającą moc, a po trzecie nie penetruje skóry na tyle, by dotrzeć do głęboko rozmieszczonego barwnika. „Podkręcanie ustawień” może co najwyżej wywołać poparzenia.

Nie da się szybko usunąć przebarwień.

Przebarwienia leczy się bardzo ostrożnie. Nieodpowiednie urządzenie lub ustawienia mogą pogorszyć problem. Próba skrócenia czasu potrzebnego do uzyskania efektów może spowodować reakcję obronną organizmu, polegającą na zwielokrotnieniu produkcji melaniny. Jeśli chcesz efektów, to musisz uzbroić się w cierpliwość.

Jakich metod należy unikać?

Do powszechnie stosowanych i nieskutecznych zabiegów należą:

 1. Mikrodermabrazja – drażnienie mechaniczne skóry może powodować nasilenie zmian, a i tak zabieg nie wpłynie na głębiej osadzony barwnik.
 2. Kremy wybielające – można je traktować tylko jako wspomaganie, ponieważ działają tylko na powierzchni naskórka.
 3. Peelingi chemiczne – te silniejsze działają bardzo intensywnie i nieselektywnie, powodując odbarwienia lub przebarwienia pourazowe. Te słabsze można traktować jako wspomaganie.
 4. Cosmelan i Dermamelan – to peeling enzymatyczny, składający się z dwóch etapów: kuracji gabinetowej – nieselektywnej odbarwiająco-złuszczającej i bardziej selektywnej kuracji domowej. Zabieg daje efekty rozjaśniające, ale niestety po zaprzestaniu stosowania problem ma tendencję do powracania przy pierwszym kontakcie ze słońcem.
 5. IPL – nawet najlepszej jakości urządzenia tego typu mają niewystarczająco wysoką moc i są zbyt nieselektywne, by skutecznie usuwać głębokie przebarwienia. Mogą jednocześnie drażnić skórę i pobudzać ją do zwiększenia produkcji barwnika.
 6. Lasery frakcyjne – ich stosowanie może być skuteczne, ale wszystko zależy od rodzaju urządzenia i parametrów zabiegowych. Lasery ablacyjne CO2 dają dobre rezultaty w przypadku niektórych przebarwień, ale nieumiejętne ich zastosowanie może wywołać gorsze efekty od wyjściowych, z powodu dużej mocy i nieselektywności.

Przedstawiamy rubinowy laser Q-switched – sprawdzony sposób na wszelkie barwniki.

Laser Asclepion TattooStar Ruby to najnowszej generacji rubinowy laser medyczny Q-switched niemieckiej produkcji, emitujący wiązkę o długości fali 694 nm. Q-switched oznacza technologię kumulowania impulsu w ultrakrótkim czasie, liczonym w nanosekundach. Od długości fali zależy gdzie (w jakiej strukturze tkankowej) wyzwoli się energia lasera. Przełącznik Q-switch wyzwala dynamikę zdarzenia, dzięki której cząsteczki barwnika zostają fizycznie rozdrobnione (mikroeksplozja).

Dlaczego rubinowy laser Q-switched jest lepszy od innych?

Dotychczas używane lasery klasyczne emitują impulsy o czasie trwania liczonym w milisekundach, przez co jedynie podgrzewają i odparowują tkanki. Natomiast popularne na rynku, służące do usuwania barwników – tatuaży i zmiany pigmentowych, lasery Q-switch Neodymowo-Yagowe generują falę świetlną pochłanianą przez naturalne barwniki skóry (zmiany pigmentowe), barwniki tatuaży ale również zawartą we krwi hemoglobinę. Pochłanianie impulsu laserowego przez hemoglobinę jest zjawiskiem niekorzystnym i podwyższa ryzyko wystąpienia efektów ubocznych.

Laser rubinowy Asclepion TattooStar Ruby generuje długość fali, której hemoglobina nie absorbuje. Dzięki temu laser jest bezpieczny dla naczyń krwionośnych a tym samym procedura zabiegowa niesie za sobą minimalne ryzyko wystąpienia przebarwień pozapalnych bądź bliznowacenia. Laser Asclepion TattooStar Ruby jest również wyposażony w unikalny opatentowany przez firmę Asclepion system optyczny tzw. mikromacierz, dzięki czemu uzyskano plamkę kwadratową o ostrych brzegach, co ułatwia równomierne pokrycie powierzchni zabiegowej.

Jak działa rubinowy laser Q-switched?

Światło lasera jest silnie pochłaniane przez melaninę, a słabo pochłaniane przez hemoglobinę i wodę, co minimalizuje ryzyko wystąpienia działań niepożądanych. Ciemnoczerwone długość fali 694 nm pozwala dotrzeć do głęboko położonej melaniny w skórze właściwej, lub barwnika sztucznego. Barwnik niszczony jest natychmiast, odparowanie wody wywołuje zbielenie skóry na ok. 10 min. Rozbite cząstki usuwane są przez naskórek i układ limfatyczny. Procedura jest szybka, bezkrwawa, w większości przypadków bezbolesna, i wyjątkowo efektywna.

Uszeregowana mikromacierz Asclepion Laser Technologies umożliwia uzyskanie jednorodnej plamki zabiegowej przy wszystkich rozmiarach plamki i gęstościach energii oraz jednorodne efekty dzięki płaskiemu profilowi wykresu energii (brak obszarów wyższej i niższej energii w obrębie plamki). Oznacza to, że energia lasera dystrybuowana jest równomiernie, bez niebezpieczeństwa wystąpienia przegrzanych miejsc na skórze, które są skutkiem ubocznym wielu laserów obecnych na rynku oraz, że do wykonania zabiegu z zapełnieniem obszaru podlegającego terapii w 100% wystarcza jedno przejście.

Ciesz się skórą bez przebarwień i blizn po zabiegu.

Zabiegi laserem Asclepion TattooStar Ruby nie pozostawiają blizn na skórze. Jedyne blizny jakie mogą stać się widoczne w przypadku zabiegów laserem barwnikowym, to te powstałe w wyniku wykonania tatuażu (liczne nakłucia skóry w celu dostarczenia barwnika). Blizny, które zostawił na ciele tatuażysta można również skutecznie leczyć w naszym centrum laserem frakcyjnym Asclepion Multipulse CO2, po zakończeniu terapii usuwania barwników ze skóry.

Jakich efektów możesz się spodziewać?

Musisz uzbroić się w cierpliwość, ale efekty są tego warte. Usuwanie przebarwień rubinowym laserem O-switched jest bardzo skuteczne przy większości typów przebarwień, które mogą zostać całkowicie usunięte, ale zwykle wymaga to serii zabiegów. Po każdej sesji zaobserwujesz przejściowe ściemnienie przebarwienia, którym kompletnie się nie martw oraz złuszczanie, następnie rozjaśnienie o ok. 50%. Efektem ostatecznym jest zlikwidowanie przebarwienia.

Niestety, przebarwienia są problemem przewlekłym i powracającym. Istnieje wiele czynników po stronie pacjenta, które mogą zniwelować efekty zabiegów.

Poznaj 4 powody, dla których konsultacja u nas i zabieg usuwania przebarwień rubinowym laserem Q-switched jest idealny właśnie dla Ciebie.

 1. Masz przebarwienia na twarzy lub ciele, które dla Ciebie są źródłem kompleksów.
 2. Cierpisz na znamiona barwnikowe, które cały czas podrażniasz np. ubraniami.
 3. Twoja cera jest ma skłonność do przebarwień i nie możesz powstrzymać powstawania nowych.
 4. Używasz bardzo mocno kryjących podkładów, co niekorzystnie działa na stan Twojej cery.

Dlaczego warto zainwestować w siebie i wykonać zabieg?

Jeżeli chociaż jeden z wymienionych powyżej powodów dotyczy Ciebie, zastanów się nad bezkonkurencyjnymi korzyściami:

 1. Przede wszystkim zrealizujesz swoje marzenie o idealnej cerze. Czyż nie jest przyjemnie spełniać marzenia?
 2. Pozbędziesz się szpecących przebarwień z twarzy i ciała.
 3. Zapomnisz o konieczności stosowania mocno kryjącego podkładu.
 4. Pozbędziesz się kompleksów i Twoje wakacje nabiorą nowej jakości.
 5. Twoje ciało bez „plamek” będzie wyglądało świetnie.
 6. Przestaniesz odczuwać dyskomfort w sytuacjach społecznych z powodu niedoskonałości.
 7. Zdobędziesz większą pewność siebie i ruszysz na podbój świata.
 8. Doskonalenie Twojego ciała sprawi Ci nieporównywalnie większą przyjemność niż jakiekolwiek zakupy.

Dołącz do grona zadowolonych pacjentów. Zrób kolejne selfie z idealną cerą.

Nie zwlekaj z pozytywnymi zmianami. Życie jest krótkie.

Poznaj wszystkie fakty i nie daj się już nigdy więcej nabrać na niską jakość.

Być może chcesz podjąć decyzję i wykonać zabiegi usuwania przebarwień, ale masz mnóstwo pytań i wątpliwości. Nie wiesz, czy da się przebarwienia usunąć do końca i jaka jest najlepsza metoda. Nie wiesz czy to zabieg dla Ciebie, rozważasz różne miejsca i urządzenia. Głowa Cię boli od nadmiaru informacji w Internecie, a wszystkie placówki piszą niezrozumiałym, technicznym językiem. Wypowiedzi na forach straszą bliznami albo nieskutecznością. Czujesz zagubienie.

Laser jest jedynym skutecznym nieinwazyjnym sposobem.

Jako centrum medyczne, które słynie z laserowego usuwania przebarwień i rocznie wykonuje tysiące efektywnych zabiegów jesteśmy w stanie rozwiać wszelkie wątpliwości. Jedynym skutecznym zabiegiem usuwającym barwniki naturalne bez uszkadzania skóry jest zabieg laserowy.

Nie chodzi też o jakikolwiek laser, a o rubinowy laser Q-switched o długości fali dobranej perfekcyjnie do właściwości absorpcyjnych melaniny. Przebarwienia najlepiej usuwa się właśnie takimi laserami rubinowymi, ponieważ emitują wiązki o długości fali 694 nm, które są absorbowane tylko w barwnikach. Takie urządzenia są niestety bardzo rzadkie, ponieważ 99% „klinik” nie może sobie na nie pozwolić.

Unikaj niesprawdzonego sprzętu i dziwnych metod.

Wiele placówek używa dziwnych metod i tanich urządzeń do „usuwania” przebarwień. Pół biedy jeśli te „patenty” nie zadziałają. Niestety w wielu przypadkach jest jeszcze gorzej niż przed zabiegiem, a ponieważ większość miejsc nie ma ubezpieczenia medycznego (a zabiegu nie wykonuje lekarz) – pacjent jest zostawiony samemu sobie.

Masz pytania? Wątpliwości? Wyjaśnimy wszystko!

Jeśli nie uzyskałeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na naszej stronie – zadzwoń lub napisz do nas. Chętnie udzielimy Ci informacji.

– „Czy wystarczy jeden zabieg?”

Niestety ludzki organizm ma ograniczenia i  nie jest to możliwe. Już nawet nie chodzi o możliwość poparzenia tkanek, ale o reakcje obronne, które mogą pogorszyć problem. Z przebarwieniami walczy się cierpliwie, albo w ogóle.

– „Usuwałam/Usuwałem przebarwienia, ale nie było efektu/wróciły. Dlaczego?”

Po pierwsze, niewielu lekarzy potrafi radzić sobie z problemem, niewiele miejsc ma również potrzebny sprzęt. Po drugie, melanina jest bardzo wrażliwa na światło, nie tylko słoneczne, ale każde UV. Jest wrażliwa również na niektóre substancje i przede wszystkim hormony. Powodów braku efektów może być bardzo dużo, począwszy od źle wykonanego zabiegu po lekceważące podejście pacjenta do zaleceń pozabiegowych.

– „Klinika X ma laser pikosekundowy i twierdzi, że usuwa tatuaże/przebarwienia w 3 zabiegi.”

Technologia pikosekundowa w zastosowaniach laserowych jest ciekawa, bo przesuwa granice możliwości nauki. Niestety, w medycynie laserowej jest jeszcze mocno niedopracowana i prototypowa, by być przełomową.

W skrócie i naukowo – impuls pikosekudowy ma krótszy czas trwania od nanosekundowego, co miałoby się przełożyć na lepszy skutek zabiegu. W praktyce, jednak różnica tego czasu jest nieznaczna, jeśli porównuje się lasery pikosekundowe z najlepszymi laserami nanosekundowymi. Dodatkowo, sam czas trwania impulsu, pod warunkiem że liczony w maksimum nanosekundach, ma drugorzędne znaczenie i ustępuje miejsca długości fali, która decyduje o absorpcji w barwniku. To właśnie absorpcja dla efektów zabiegu stanowi najważniejszy czynnik, a zależy od technologii wykonania lasera (np. rubinowy laser Q-switched).

Żaden laser, nawet pikosekundowy, nie zmieni delikatnej fizjologii ludzkiej i nie usunie przebarwienia z dużą ilością barwnika ze skóry w trzy zabiegi, bez poważnych powikłań takich, jak oparzenia.

– „W Internecie napisali, że…”

Nie czytaj niepotwierdzonych informacji na forach. Pamiętaj, że rzadko kiedy piszą osoby, które są zadowolone. Większość opinii to opinie osób, które miały złe doświadczenia, więc obraz medycyny estetycznej jest zakłamany. Nie oczekuj też informacji naukowych od zwykłych użytkowników Internetu. Od tego jest kadra podmiotu leczniczego albo podręczniki medyczne.

– „Są tańsze miejsca.”

Tak. Radzimy jednak uważać na te miejsca. Utrzymanie placówki na najwyższym poziomie kosztuje, podobnie jak praca lekarza i najwyższej klasy sprzęt. Jeżeli zabieg o średniej rynkowej cenie 800 zł kosztuje w jakimś miejscu 200 zł, to na czymś to miejsce oszczędza. W ostatecznym rozrachunku wychodzi na to, że oszczędza na zdrowiu klienta.

– „Nie mogę sobie pozwolić w tej chwili na zabieg.”

Oferujemy liczne rabaty, także indywidualne oraz MediRaty. Jesteśmy elastyczni.

Uważaj na partaczy!

99% gabinetów/salonów/”klinik” nie ma sprzętu, który nadaje się do bezpiecznego i skutecznego wykonania zabiegu usuwania przebarwień. Brak efektu to jeden z najmniej uciążliwych problemów. Gorsze są częste poparzenia i odbarwienia oraz przebarwienia. Czego jednak można wymagać od „mocno błyskającego światełka” made in China.

Nigdy nie decyduj się na zabieg, tylko dlatego, że jest tani. Z doświadczenia wiemy, że źle się kończą takie decyzje. To do nas przychodzą później poszkodowani, by ich ratować.

Uważaj na zagrożenia!

Bezwzględnie unikaj placówek, które budzą w Tobie jakiekolwiek wątpliwości, np. dotyczące czystości lub przestrzegania procedur medycznych. Sprawdź, czy kadra wykonuje zabiegi w rękawiczkach i sterylizuje narzędzia. Nie daj się także nabrać na nierealne promocje. Pamiętaj, że nawet promocja „-99%” musi się opłacać. Być może placówka chce pozbyć się przeterminowanego preparatu albo urządzenie jest nieskuteczne i bez promocji nikt nie chce wykonać zabiegu.

Zastanów się również, czy na pewno chcesz wykonać zabieg w większej „klinice”. Ich minusem jest tzw. „masowy przerób”, gdzie każdy pacjent traktowany jest bezosobowo jako np. „zabieg na 15:00”. U nas będziesz VIP’em.

Zabieg może wykonać tylko lekarz dermatolog. Unikaj kosmetyczek jak ognia.

Pamiętaj, że zabiegi usuwania przebarwień mogą wykonywać tylko lekarze dermatolodzy, którzy jako jedyni mają ku temu kwalifikacje. Dlaczego tak jest? Przede wszystkim najpierw dermatolog musi zdiagnozować przebarwienie np. badaniem dermatoskopowym, by stwierdzić czy można w ogóle wykonać zabieg. W innym przypadku można pogorszyć stan zmiany nowotworowej. Poza tym, by wykonywać takie zabiegi to, oprócz umiejętności, trzeba mieć również odpowiednio wysokie ubezpieczenie, które jest oferowane tylko lekarzom. Nie-lekarz nie wykupi takiego ubezpieczenia. Jeśli podczas zabiegu, przeprowadzanego przez nieuprawnioną kosmetyczkę po kursie, coś poszłoby nie tak (np. pogorszenie stanu zmiany nowotworowej) – pacjent będzie zostawiony sam sobie.

uwazaj-na-niebezpieczne-pseudokliniki

 

Wystrzegaj się pseudo-klinik!

Podejmując decyzję o wyborze miejsca, w którym wykonamy zabieg, warto zwrócić uwagę na kilka czynników:

 1. Czy zabiegi inwazyjne wykonują lekarze? Nikt inny nie ma uprawnień i odpowiedniego ubezpieczenia. Tutaj możesz sprawdzić lekarza: Centralny Rejestr Lekarzy RP.
 2. Czy zabiegi nieinwazyjne wykonują magistrzy kosmetologii z odpowiednim przeszkoleniem i doświadczeniem?
 3. Czy lekarze i kosmetolodzy wykonują zabiegi w placówkach będących podmiotami leczniczymi. Każdy podmiot leczniczy ma nadany nr księgi rejestrowej podmiotu leczniczego, po którym można go zweryfikować. Nasz to: 000000165700. Podmioty lecznicze są przygotowane medycznie na każdą ewentualność, posiadają zestawy ratunkowe i antywstrząsowe, przestrzegają rygorystycznych norm i procedur oraz są ubezpieczone. Tutaj możesz sprawdzić placówkę: Rejestr Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą.
 4. Czy urządzenie laserowe jest renomowanej marki?
 5. Czy preparat zabiegowy jest renomowanej marki?
 6. Czy ktoś proponuje Ci dziwne zabiegi np. połączenie silnych kwasów i mikrodermabrazji? Nigdy nie decyduj się na takie hybrydy! Grożą one poważnymi powikłaniami i poszkodowani trafiają później do nas, by ich ratować.

Zacznij z nami od nowa. Z czystą kartą.

Odwiedzasz naszą stronę, ponieważ pragniesz zmiany. Tak wiemy, czasami zmiany budzą niepokój, ale obiecujemy, że przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy, krok po kroku. Wyjaśnimy wątpliwości i odpowiemy na pytania.

Pomożemy Ci zmienić Twoje życie. Decydując się na zabieg u nas, inwestujesz w siebie i swoją przyszłość. Szkoda życia na kompleksy i ciągłe kompromisy.

Oferujemy najlepszą kadrę i najlepszą technologię do zlikwidowania Twojego problemu.

Wybierz nas i uśmiechnij się. Jesteś w dobrych rękach.

Bejda Medical to przedsiębiorstwo medyczne, ale i podmiot leczniczy. Oznacza to, że podlegamy takim samym surowym rygorom, jak szpitale. Dla pacjenta oznacza to, że niezależnie od tego czy przyszedł na zabieg chirurgiczny, czy na maseczkę, zawsze może oczekiwać takiego samego, najwyższego standardu. Nie wszystkie „kliniki” są podmiotami leczniczymi.

Naszą filozofią jest zastosowanie nowoczesnej medycyny w najmniej inwazyjny dla pacjenta sposób, w kameralnym zaciszu oraz bezpieczeństwie godnym VIP’a. Pacjent jest dla nas najważniejszy, a usługi zawsze „szyte na miarę”. Możecie czuć się bezpiecznie i pewnie, że efekt zabiegów estetycznych będzie zawsze najbardziej zbliżony do naturalnego, jak tylko jest to możliwe.

Od wielu lat skutecznie pomagamy Wam z walce z problemami, które odciskają piętno na wyglądzie. Jednocześnie kultywujemy nową jakość w polskiej medycynie estetycznej, pokazując że nie musicie wybierać między zacofanymi i niebezpiecznymi przychodniami a’la PRL, a „modnymi klinikami”, których lekarze-celebryci odgrywają medialnych błaznów i zdradzają Wasze sekrety w telewizji.

Poznaj naszą kadrę – Twoich osobistych doradców w dziedzinie zdrowia.

Zabiegi usuwania przebarwień wykonują u nas lekarze dermatolodzy z wieloletnim doświadczeniem, eksperci w swoich dziedzinach oraz esteci. Każdy pacjent jest otoczony indywidualną opieką. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i razem zaplanujemy zabieg pod kątem oczekiwanych efektów. Nie pozwolimy na brak zadowolenia.

Poznaliśmy temat na własnej skórze. Dosłownie.

Tworzenie najlepszej placówki medycznej zaczęliśmy od znalezienia najlepszych metod na rynku i wprowadzenia ich do naszego Centrum. W jaki sposób oceniliśmy, które metody są skuteczne? Testując je na sobie – od powstania Centrum, każdy członek naszej kadry miał wykonany na sobie niemal każdy zabieg, więc znakomicie wiemy o czym mówimy.

Oferujemy tylko to, co najlepsze. Nie wykonujemy nieskutecznych zabiegów. Dane na temat naszych metod i urządzeń mówią same za siebie. W grę wchodzi jedynie najwyższa jakość usług i najlepszy możliwy efekt.

Zaplanujmy razem nowy etap w Twoim życiu.

W naszym centrum medycznym profesjonalna kadra specjalistów umożliwi Ci pozbycie się szpecących przebarwień dzięki zabiegowi rubinowym laserem Q-switched.

>Kliknij tutaj i sprawdź efekty w naszej galerii „przed i po”

Podczas rozmowy z przedstawicielem naszej kadry, telefonicznej lub na miejscu w Centrum, zostaniesz poinformowany o wszystkich wskazaniach, przeciwwskazaniach, etapach zabiegu, zaleceniach pozabiegowych itd..

>Zadzwoń do nas: +48 22 370 29 60

Możesz pokazać nam swoje przebarwienia, przesyłając zdjęcie mailem lub u nas – w gabinecie. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy system, dzięki któremu możesz w domu samodzielnie wstępnie wycenić zabieg. Umówimy Cię na dogodny termin i poinstruujemy, jak przygotować się na dzień zabiegowy.

>Wyślij nam maila: centrum@bejda.pl

Przed zabiegiem niezbędna jest konsultacja dermatologiczna, być może z badaniem dermatoskopowym. Nie zawsze będzie możliwe wykonanie zabiegu tego samego dnia, więc prosimy o wyrozumiałość.

Tuż przed zabiegiem zaoferujemy Ci dobrą kawę, herbatę lub coś zimnego do picia i będziemy gotowi na wszystkie pytania, które zadasz, wypełniając dokumenty. Nie przejmuj się – słyszeliśmy już wszystko.

Obszar zabiegowy można znieczulić maścią Emla, chociaż w przypadku małych przebarwień nie jest to konieczne. Podczas zabiegu laser będzie wielokrotnie „strzelał” w obszarze ze zmianami. Możesz odczuwać „pstryczki jak z gumki recepturki”. Jeśli będzie potrzebna przerwa z przyjemnością w międzyczasie porozmawiamy z Tobą na wybrany temat. Po zabiegu schłodzimy Twoją skórę coldpack’ami, następnie nałożymy preparat przyspieszający gojenie i poinformujemy Cię, jak postępować w drodze do i w domu.

Efektem zabiegu jest przejściowe zbielenie obszaru zabiegowego. Bezpośrednio po zabiegu może występować rumień i/lub obrzęk, strupki, pęcherzyki. Wszystkie te objawy są naturalną reakcją skóry na światło lasera i utrzymują się od kilku dni do kilku tygodni, w zależności od indywidualnego tempa regeneracji Twojej skóry. Możesz od razu po zabiegu wrócić do codziennego życia.

Przebarwienia to problem przewlekły i powracający.

Po każdym zabiegu z użyciem lasera możesz zaobserwować rozjaśnienie zmiany o około 50%. Terapia laserowa daje najszybsze efekty w przypadku przebarwień, które powstają jako wynik starzenia (plamy starcze, piegi), ale pamiętaj, że jeśli masz tendencję, to będą pojawiały się nowe defekty. Starzenia niestety nie da się zatrzymać, ale można mu przeciwdziałać.

Przebarwienia wywołane przez konkretny czynnik (np. słońce lub leki) są trudniejsze do usunięcia i wymagają zlikwidowania przyczyn, bo inaczej wrócą.

 

Nadal się wahasz?

Przyjdź na bezpłatną konsultację kosmetologiczną.

Jeśli masz dodatkowe pytania – przyjdź do nas. Nasi kosmetolodzy widzieli i asystowali przy niezliczonej ilości zabiegów. Doradzą i poinformują Cię o wszystkim, co dotyczy zabiegu. Przy okazji mogą wykonać bezpłatną analizę stanu skóry i doradzić pielęgnację.

>Zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną: +48 22 370 29 60

 

bejda-medical-bezplatne-konsultacje-kosmetologiczne

 

Sprawdź opinie o nas w Google!

Zobacz więcej opinii (50+) ->

 

W dzisiejszych czasach wiedza jest na wagę złota.

My dzielimy się nią z Tobą za darmo.

 

bejda-medical-poradnik-estetyczny-demo-01

 

Podejmij decyzję, a resztę zostaw nam.

Jesteśmy Twoim najlepszym wyborem, bo wiemy jak ważny jest dla Ciebie bezkompromisowy profesjonalizm, ale również niepowtarzalna atmosfera. U nas poczujesz, że technologia w połączeniu ze wspaniałymi ludźmi to przyszłość medycyny.

Gwarantujemy, że przekonasz się do medycyny estetyczniej i wrócisz do nas na zabiegi jeszcze nie raz.

Z nami jesteś w dobrych rękach!

Pomożemy Ci zmienić Twoje życie. Decydując się na zabieg u nas, inwestujesz w siebie i swoją przyszłość. Szkoda życia na kompleksy i ciągłe kompromisy.

Oferujemy najlepszą kadrę i najlepszą technologię do zlikwidowania Twojego problemu.

Pomożemy Ci stać się najlepszą wersją Ciebie.

Z przyjemnością doradzimy najlepsze zabiegi dla Ciebie. Działamy kompleksowo z zakresu dermatologii, laseroterapii, medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i kosmetologii. Oddajesz się w opiekę najwyższej klasy specjalistów, pracujących na najlepszych dostępnych urządzeniach i preparatach.

Nie ma czasu do stracenia

Wiemy – zawsze jest coś innego do zrobienia, zawsze są inne wydatki, zawsze jest jakieś „ale”, brak pewności, czy pełnej wiedzy.

Ale czy na pewno? Czy jest coś pilniejszego niż Twoje zdrowie? Mówimy o zdrowiu zarówno fizycznym, jak i psychicznym oraz związanym z nimi komforcie życia.

Wystarczy, że wykonasz pierwszy krok i nam zaufasz. Skutecznie zajmiemy się Twoim przypadkiem.

Dlaczego jesteśmy liderami?

Dlatego, że poprawiamy po innych. Jeżeli miałeś zabieg w innej klinice bez efektów, przyjdź do nas. Jeżeli zgodzisz się opowiedzieć Twoją historię, zaoferujemy Ci zabiegi w indywidualnej, bardzo korzystnej promocji.

 

Masz pytania? Zadzwoń do nas lub wyślij nam maila!

 

>Zadzwoń do nas: +48 22 370 29 60

>Wyślij nam maila: centrum@bejda.pl

 

Przetestuj nas. Umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną!

Nadal nie wiesz, jaki zabieg byłby najlepszy dla Ciebie? Potrzebujesz diagnozy stanu skóry? Nie możesz dobrać dla siebie kosmetyków? Może chcesz po prostu dowiedzieć się więcej o pielęgnacji?

Zadzwoń do nas lub przyjdź i zapisz się na konsultację u profesjonalisty. Wizyta jest całkowicie bezpłatna. Nawet jeśli nie wykonasz zabiegu, wyjdziesz od nas z kompleksową wiedzą i informacjami z zakresu interesujących Cię tematów.

>Zadzwoń do nas: +48 22 370 29 60

 

bejda-medical-bezplatne-konsultacje-kosmetologiczne

 

Sprawdź opinie o nas w Google!

Zobacz więcej opinii (50+) ->

 

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Wybierają nas pacjenci z całej północnej półkuli.

Nasi pacjenci przyjeżdżają do nas z całej Polski, krajów UE, Bliskiego Wschodu. Wykonaliśmy już tysiące zabiegów
na wszystkich fototypach.

Jesteśmy najlepsi w medycynie estetycznej.

 • do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie,
 • nasze terapie są kompleksowe,
 • zapewniamy realistyczne efekty, nie wykonamy zabiegu jeśli nie jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom pacjenta,
 • oferujemy bezkompromisowy, najwyższy standard usług,
 • pracujemy tylko na profesjonalnym sprzęcie i preparatach,
 • zabiegi wykonują lekarze oraz kosmetolodzy z wieloletnim doświadczeniem,
 • nasi pacjenci są zadowoleni z efektów, wracają na kolejne zabiegi i polecają nas swoim bliskim i znajomym.

Organizujemy liczne akcje promocyjne:

 • promocje tematyczne,
 • zniżki na hasło,
 • zniżki happy hours,
 • zniżki dla stałych pacjentów,
 • złotówki na zabiegi za przyprowadzenie przyjaciół/kolegów/znajomych,
 • zniżki grupowe.

 

Nie pozwól, by wątpliwości hamowały Twój rozwój. Nie zwlekaj. Zadzwoń teraz. Czas zacząć zmiany.

Umów się na zabieg już dziś!

+48 22 370 29 60

 

Zaprenumeruj nasz newsletter!

Otrzymasz nasz bezpłatny Profesjonalny Poradnik Estetyczny i już nigdy nie przegapisz specjalnych promocji na zabiegi usuwania przebarwień i wybielania skóry.

 

Polub nas na Facebooku i bierz udział w konkursach!

Obserwuj nas na Instagramie i poznawaj nowości, jako pierwszy!

Instagram

 

Wskazania Wskazania
 • plama soczewicowata (lentigo),
 • plamy cafe-au-lait,
 • piegi,
 • znamiona naskórkowe,
 • znamiona Beckera,
 • znamiona płaskie,
 • hiperpigmentacja pozapalna,
 • znamię zorganizowane,
 • znamię Ota,
 • znamię Ito,
 • Dermatosis Papulosa Nigra.
Przeciwwskazania Przeciwwskazania
 • ciąża, karmienie piersią,
 • ciemne fototypy skóry,
 • rozrusznik serca,
 • zmiany nowotworowe,
 • zaburzenia krzepnięcia (przeciwwskazanie względne),
 • zaburzenia czucia (przeciwwskazanie względne),
 • zaburzenia krążenia (przeciwwskazanie względne),
 • wrażliwość/uczulenie na światło,
 • świeża opalenizna/korzystanie z solarium (należy zaprzestać użytkowania na miesiąc przed serią),
 • używanie/przyjmowanie preparatów światłouczulajacych np. z retinolem, wit. C, kwasami AHA, BHA,
  z dziurawcem, nagietkiem, tetracykliny (należy odstawić na miesiąc przed serią), retinoidy (należy odstawić
  na co najmniej 3 miesiące przed serią),
 • epilepsja,
 • skłonność do bliznowacenia/keloidów,
 • wcześniejsze głębokie zabiegi złuszczające (w przeciągu ostatniego miesiąca),
 • implanty, wypełniacze oraz nici w okolicy obszaru zabiegowego — nici medyczne wchłanialne do 6 miesięcy po zabiegu, nici medyczne niewchłanialne – przeciwwskazanie bezwzględne,
 • infekcje bakteryjne/grzybicze/wirusowe,
 • choroby tkanki łącznej,
 • choroby autoimmunologiczne (przeciwwskazanie względne).
Czy zabieg jest bolesny? Czy zabieg jest bolesny?

Usuwanie przebarwień jest zabiegiem, w większości przypadków, bardzo dobrze znoszonym przez pacjentów. Laser rubinowy jest obecnie najmniej bolesnym laserem do usuwania barwników. Znieczulenie miejscowe jest możliwe, ale często nie stosowane. Ból można porównać do szczypania i „strzałów z gumki recepturki”.

Jak długo trwa zabieg? Jak długo trwa zabieg?

Czas trwania zabiegu usuwania przebarwień zależy od powierzchni przebarwienia oraz jego rozmieszczenia i może się wahać od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. Znieczulenie, jeśli potrzebne, wymaga dodatkowych 45 minut.

Jak należy się przygotować do zabiegu? Jak należy się przygotować do zabiegu?

Usuwanie przebarwień nie wymaga specjalnych przygotowań tuż przed samym zabiegiem, ale należy wykluczyć wszystkie przeciwwskazania, niektóre nawet na kilka miesięcy przed.

W przypadku zmiany barwnikowej o niejednoznacznej diagnozie koniecznym może się okazać badanie dermatoskopowe.

Tuż przed zabiegiem powierzchnia skóry jest oczyszczana i dezynfekowana, po czym następuje zabieg właściwy.

Jak wygląda gabinet zabiegowy? Jak wygląda gabinet zabiegowy?
Jak przebiega zabieg? Jak przebiega zabieg?

Opis zabiegu Opis zabiegu

Obszar zabiegowy można znieczulić maścią Emla, chociaż w przypadku małych przebarwień nie jest to konieczne. Podczas zabiegu laser będzie wielokrotnie „strzelał” w obszarze ze zmianami. Możesz odczuwać „pstryczki jak z gumki recepturki”. Jeśli będzie potrzebna przerwa z przyjemnością w międzyczasie porozmawiamy z Tobą na wybrany temat. Po zabiegu schłodzimy Twoją skórę coldpack’ami, następnie nałożymy preparat przyspieszający gojenie i poinformujemy Cię, jak postępować w drodze do i w domu.

Efekty zabiegu Efekty zabiegu

Usuwanie przebarwień laserem rubinowym jest bardzo skuteczne przy większości typów przebarwień, które mogą zostać całkowicie usunięte, ale zwykle wymaga to serii zabiegów. Po każdej sesji obserwuje się przejściowe ściemnienie przebarwienia oraz złuszczanie, następnie rozjaśnienie o ok. 50%. Możesz od razu po zabiegu wrócić do codziennego życia. Efektem ostatecznym jest zlikwidowanie przebarwienia.

UWAGA. Przebarwienia są problemem przewlekłym i powracającym. Istnieje wiele czynników po stronie pacjenta, które mogą zniwelować efekty zabiegów.

Zdjęcia przed i po Zdjęcia przed i po
Ile zabiegów jest potrzebnych? Ile zabiegów jest potrzebnych?

Zabiegi laserem rubinowym wykonuje się w odstępach od 3-4 tygodni. O tym ile zabiegów należy wykonać oraz jak będzie wyglądało miejsce po usuniętym barwniku decyduje:

 • rodzaj przebarwienia,
 • głębokość na której jest osadzony pigment,
 • wielkość/ gęstość zawartego w komórkach skóry barwnika,
 • kolor przebarwienia,
 • indywidualne predyspozycje pacjenta,
 • fototyp i odcień skóry (im jaśniejsza skóra, tym bardziej bezpieczny, efektywny zabieg i mniejsza tendencja do oparzeń lub przebarwień),
 • indywidualna reakcja układu immunologicznego na działanie lasera.
Postępowanie po zabiegu Postępowanie po zabiegu

W miejscu usuwanego przebarwienia pojawia się zaczerwienienie, swędzenie a czasami strupki. Jeżeli powstały strupki, to bezpośrednio po zejściu strupków miejsce po usuwanym barwniku może być zaróżowione prze okres około 2 tygodni. Pacjenta obowiązuje pełna ochrona przeciwsłoneczna (SPF 50) przez cały czas leczenia oraz do 6 miesięcy po zakończeniu. W tym okresie nie należy używać również samoopalaczy ani nie korzystać z solarium.

Inne zalecenia:

 • bezwzględne stosowanie się do poleceń lekarza oraz kosmetologa,
 • zakaz wystawiania miejsca zabiegowego na działanie promieni słonecznych — do miesiąca po ostatnim zabiegu,
 • stosowanie filtrów p/słonecznych (SPF 50),
 • zakaz zdrapywania strupków,
 • zakaz intensywnej aktywności fizycznej do momentu wygojenia — sport, siłownia, pływanie, aerobik, fitness, cross-fit, kolarstwo, sauna, taniec, intensywne koncerty i imprezy itd.
 • zakaz mycia miejsca zabiegowego do momentu wygojenia,
 • nawilżanie/natłuszczanie zgodnie z zaleceniami kosmetologa,
 • zakaz spożywania alkoholu do momentu wygojenia.

UWAGA!

Należy pamiętać o tym, że ponowne wystawienie skóry na słońce bez odpowiedniej ochrony SPF spowoduje nawrót przebarwień i zniwelowanie efektów zabiegów. Pacjentom, którzy odbyli serię zabiegów laserem rubinowym na przebarwienia zalecamy nie opalać się już nigdy więcej i na słońcu zawsze stosować filtry ochronne minimum SPF 50.

Występujące skutki uboczne Występujące skutki uboczne
 • zaczerwienienie,
 • przejściowe ściemnienie miejsca zabiegowego,
 • obrzęk
 • swędzenie,
 • strupki,
 • pęcherze (bardzo rzadko — zależy od indywidualnych predyspozycji).
Możliwe efekty niepożądane Możliwe efekty niepożądane
 • niecałkowite usunięcie przebarwienia,
 • zaburzenia barwnikowe (odbarwienia i przebarwienia),
 • blizny i bliznowce (u osób predysponowanych),
 • zmiany tekstury skóry (efekt bibułki) – z reguły cofają się w ciągu 1-3 lat,
 • infekcje bakteryjne,
 • reakcje alergiczne.
Informacja o laserze rubinowym Informacja o laserze rubinowym

Laser Asclepion TattooStar Ruby to najnowszej generacji rubinowy laser medyczny Q-switched niemieckiej produkcji emitujący wiązkę o długości fali 694 nm. Q-switched oznacza technologię kumulowania impulsu w ultrakrótkim czasie, liczonym w nanosekundach. Od długości fali zależy gdzie (w jakiej strukturze tkankowej) wyzwoli się energia lasera. Przełącznik Q-switch wyzwala dynamikę zdarzenia, dzięki której cząsteczki barwnika zostają fizycznie rozdrobnione (mikroeksplozja).

Dotychczas używane lasery klasyczne (czas trwania impulsu liczony w milisekundach) jedynie podgrzewają i odparowują tkanki. Natomiast popularne na rynku służące do usuwania barwników (tatuaże, zmiany pigmentowe) lasery Q-switch Neodymowo-Yagowe generują falę świetlną pochłanianą przez naturalne barwniki skóry (zmiany pigmentowe), barwniki tatuaży ale również zawartą we krwi hemoglobinę. Pochłanianie impulsu laserowego przez hemoglobinę jest zjawiskiem niekorzystnym i podwyższa ryzyko wystąpienia efektów ubocznych.

Laser rubinowy Asclepion TattooStar Ruby generuje długość fali, której hemoglobina nie absorbuje. Dzięki temu laser jest bezpieczny dla naczyń krwionośnych a tym samym procedura zabiegowa niesie za sobą minimalne ryzyko wystąpienia przebarwień pozapalnych bądź bliznowacenia. Laser Asclepion TattooStar Ruby jest również wyposażony w unikalny opatentowany przez firmę Asclepion system optyczny tzw. mikromacierz, dzięki czemu uzyskano plamkę kwadratową o ostrych brzegach co ułatwia równomierne pokrycie powierzchni zabiegowej.

Jak działa laser rubinowy? Jak działa laser rubinowy?

Światło lasera jest silnie pochłaniane przez melaninę, a słabo pochłaniane przez hemoglobinę i wodę (zminimalizowane ryzyko wystąpienia działań niepożądanych). Ciemnoczerwona długość fali 694 nm pozwala dotrzeć do głęboko położonej melaniny (skóra właściwa), lub barwnika sztucznego. Barwnik niszczony jest natychmiast, odparowanie wody wywołuje zbielenie skóry na ok. 10 min. Rozbite cząstki usuwane są przez naskórek i układ limfatyczny. Procedura jest szybka, bezkrwawa, w większości przypadków bezbolesna, i wyjątkowo efektywna.

Uszeregowana mikromacierz Asclepion Laser Technologies umożliwia uzyskanie jednorodnej plamki zabiegowej przy wszystkich rozmiarach plamki i gęstościach energii oraz jednorodne efekty dzięki płaskiemu profilowi wykresu energii (brak obszarów wyższej i niższej energii w obrębie plamki). Oznacza to, że energia lasera dystrybuowana jest równomiernie, bez niebezpieczeństwa wystąpienia przegrzanych miejsc na skórze (które są skutkiem ubocznym wielu laserów obecnych na rynku) oraz, że do wykonania zabiegu z zapełnieniem obszaru podlegającego terapii w 100% wystarcza jedno przejście.

Zabiegi laserem Asclepion TattooStar Ruby nie pozostawiają blizn na skórze. Jedyne blizny jakie mogą stać się widoczne, to te powstałe w wyniku wykonania tatuażu (liczne nakłucia skóry w celu dostarczenia barwnika). Blizny, które zostawił na ciele tatuażysta można również skutecznie leczyć w naszym centrum laserem frakcyjnym Asclepion Multipulse CO2, po zakończeniu terapii usuwania barwników ze skóry.

Zobacz naszą galerię
NIE PRZEGAP!

Poleć nas swoim znajomym i otrzymaj
złotówki na zabiegi

kliknij i dowiedz się więcej

Obdaruj bliską Ci osobę naszą
kartą prezentową

kliknij i dowiedz się więcej

W grupie taniej
przyprowadź znajomych i zgarnij zniżki

kliknij i dowiedz się więcej

Masz firmę? Nagradzaj pracowników
zabiegami SPA

kliknij i dowiedz się więcej

Zaufaj specjalistom,
nie forom internetowym

Odpowiadamy
rzetelnie na pytania

Umów się na wizytę bezpośrednio

Zadzwoń do nas:

Napisz do nas:

Odwiedź nas:

ul. Sokołowska 9
lokal U28,
01-142 Warszawa
zapraszamy
od poniedziałku do soboty
w godzinach 10:00 - 20:00

Napisz szybką wiadomość:

tło trójkątne pod guzikiem - bejdamedical
Umów się na wizytę przez naszych partnerów

Znany lekarz

Bejda Medical

Tourmedica

Tourmedica - Medycyna Estetyczna Warszawa - Bejda Medical
Opinie pacjentów o nas
Znajdź nas na mapie
Bestsellery w sklepie
Nasz Instagram
Mediraty - Medycyna Estetyczna Warszawa - Bejda Medical

instagram logo /bejdamedical

Centrum Dermatologii, Laseroterapii i Medycyny Estetycznej "Bejda Medical sp. z o.o." sp. k.

wróć na górę
umów się na wizytę
Potwierdzenie zapisu na newsletter - bejdamedical