PON. - SOB. 10:00 - 20:00 +48 22 370 29 60

Leczenie trądziku laserem diodowym

Nie obciążaj swojego organizmu niepotrzebnie! Spróbuj laserowego leczenia trądziku.

Trądzik jest powszechnie występującym schorzeniem skóry. Ma je ponad 90% nastolatków i 25% wszystkich dorosłych. Ponieważ większość kobiet i mężczyzn wszelkich narodowości cierpi na tą przypadłość, jest to jedna z najczęściej występujących chorób na świecie.

Może pojawić się w okresie dojrzewania, ale może też mieć na niego wpływ dieta, tryb życia, zanieczyszczenia środowiska. Leczenie poważniejszych przypadków polega na stosowaniu m.in. antybiotyków i retinoidów, jednak te leki mocno obciążają organizm.

Jak działa laser?

Zabieg laserowy przy użyciu lasera diodowego MeDioStar NeXT stanowi alternatywną metodę leczenia. Energia lasera, przenika głęboko do skóry i osiąga skutek dzięki absorpcji szczególnie przez pigment lub podobne substancje światłoczułe. W tym procesie zniszczeniu ulegają bakterie beztlenowe, tworzące barwniki porfirynowe, które uznaje się za lokalnie wywołujące chorobę trądziku.

Światło laserowe posiada więc nie tylko działanie antybakteryjne, ale także hamuje wydzielanie łoju, poprzez niszczenie gruczołów łojowych oraz osłabienie ich zdolności sekrecyjnych. Początkowo na obszarze dotkniętym chorobą przeprowadza się jeden zabieg. Najbardziej korzystne jest przeprowadzenie zabiegu w pierwszej fazie pojawienia się krostki lub ropnia przed powstaniem blizn.

Dzięki miejscowemu i precyzyjnemu działaniu lasera zabieg nie powoduje obciążenia dla organizmu, a bakterie nie uodparniają się. Laser działa również biostymulująco, co poprawia generalny stan skóry.

Pamiętaj, że słońce jest naszym przyjacielem tylko 15 minut dziennie…

Potrzebujemy tylko 15 minut bezpośredniej ekspozycji na słońce by zainicjować procesy wytwarzania witaminy D. Reszta czasu spędzonego na słońcu bez wysokiego filtra niszczy kolagen, elastynę i fibroblasty oraz przyczynia się do powstawania zmian nowotworowych na skórze. Jeśli musisz przebywać na słońcu, stosuj wysokie filtry.

… opalanie jest dla nas zabójcze…

Nie ma żadnych pozytywnych stron opalania. Długotrwała ekspozycja na słońce czy lampy solarium nie tylko niszczy skórę, ale i zdrowie. Pamiętaj, że 70-80% zmarszczek to wina promieniowania UV.

… a fotoprotekcja jest koniecznością do końca życia!

Pragniesz jak najdłużej zachować młodość? Stosuj wysokie filtry i nie opalaj się. Nigdy więcej.

Dołącz do grona zadowolonych pacjentów. Zrób kolejne selfie z idealną cerą.

Nie zwlekaj z pozytywnymi zmianami. Życie jest krótkie.

Poznaj wszystkie fakty i nie daj się już nigdy więcej nabrać na niską jakość.

Być może chcesz podjąć decyzję i wykonać zabiegi fotoodmładzania, ale masz mnóstwo pytań i wątpliwości. Nie wiesz, na czym polega laserowe leczenie trądziku i jaka jest najlepsza metoda. Nie wiesz czy to zabieg dla Ciebie, rozważasz różne miejsca i urządzenia. Głowa Cię boli od nadmiaru informacji w Internecie, a wszystkie placówki piszą niezrozumiałym, technicznym językiem. Wypowiedzi na forach straszą bliznami albo nieskutecznością. Czujesz zagubienie.

Laser jest jedynym skutecznym nieinwazyjnym sposobem.

Jako centrum medyczne, które słynie ze skutecznych procedur laserowych i rocznie wykonuje tysiące efektywnych zabiegów, jesteśmy w stanie rozwiać wszelkie wątpliwości. Jedynym skutecznym zabiegiem kompleksowo odmładzającym, bez użycia igły czy skalpela, jest nasza procedura z użyciem lasera diodowego, frakcyjnego lasera żółtego oraz frakcyjnego lasera CO2.

Unikaj niesprawdzonego sprzętu i dziwnych metod.

Wiele placówek używa dziwnych metod i tanich urządzeń do odmładzania. Pół biedy jeśli te „patenty” nie zadziałają. Niestety w wielu przypadkach jest jeszcze gorzej niż przed zabiegiem.

Masz pytania? Wątpliwości? Wyjaśnimy wszystko!

Jeśli nie uzyskałeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na naszej stronie – zadzwoń lub napisz do nas. Chętnie udzielimy Ci informacji.

– „Dlaczego nie wystarcza jeden zabieg?”

Niestety ludzki organizm ma ograniczenia i  nie jest to możliwe. Już nawet nie chodzi o możliwość poparzenia tkanek, ale o reakcje obronne, które mogą pogorszyć problem. Odmładzanie wymaga cierpliwości.

– „W Internecie napisali, że…”

Nie czytaj niepotwierdzonych informacji na forach. Pamiętaj, że rzadko kiedy piszą osoby, które są zadowolone. Większość opinii to opinie osób, które miały złe doświadczenia, więc obraz medycyny estetycznej jest zakłamany. Nie oczekuj też informacji naukowych od zwykłych użytkowników Internetu. Od tego jest kadra podmiotu leczniczego albo podręczniki medyczne.

– „Są tańsze miejsca.”

Tak. Radzimy jednak uważać na te miejsca. Utrzymanie placówki na najwyższym poziomie kosztuje, podobnie jak praca lekarza i najwyższej klasy sprzęt. Jeżeli zabieg o średniej rynkowej cenie 800 zł kosztuje w jakimś miejscu 200 zł, to na czymś to miejsce oszczędza. W ostatecznym rozrachunku wychodzi na to, że oszczędza na zdrowiu klienta.

– „Nie mogę sobie pozwolić w tej chwili na zabieg.”

Oferujemy liczne rabaty, także indywidualne oraz MediRaty. Jesteśmy elastyczni.

Uważaj na partaczy!

99% gabinetów/salonów/”klinik” nie ma sprzętu, który nadaje się do bezpiecznego i skutecznego wykonywania zabiegów laserowych. Brak efektu to jeden z najmniej uciążliwych problemów. Gorsze są częste poparzenia i odbarwienia oraz przebarwienia. Czego jednak można wymagać od „mocno błyskającego światełka” made in China.

Nigdy nie decyduj się na zabieg, tylko dlatego, że jest tani. Z doświadczenia wiemy, że źle się kończą takie decyzje. To do nas przychodzą później poszkodowani, by ich ratować.

Uważaj na zagrożenia!

Bezwzględnie unikaj placówek, które budzą w Tobie jakiekolwiek wątpliwości, np. dotyczące czystości lub przestrzegania procedur medycznych. Sprawdź, czy kadra wykonuje zabiegi w rękawiczkach i sterylizuje narzędzia. Nie daj się także nabrać na nierealne promocje. Pamiętaj, że nawet promocja „-99%” musi się opłacać. Być może placówka chce pozbyć się przeterminowanego preparatu albo urządzenie jest nieskuteczne i bez promocji nikt nie chce wykonać zabiegu.

Zastanów się również, czy na pewno chcesz wykonać zabieg w większej „klinice”. Ich minusem jest tzw. „masowy przerób”, gdzie każdy pacjent traktowany jest bezosobowo jako np. „zabieg na 15:00”. U nas będziesz VIP’em.

Zabieg powinien wykonać wykwalifikowany kosmetolog. Unikaj kosmetyczek jak ognia.

Pacjenci, którzy trafiają do naszej placówki po wizycie u kosmetyczki i zabiegach „laserowych”, jednogłośnie twierdzą, że była to ich jedna z najgorszych decyzji w życiu i gdyby mieli większą wiedzę wcześniej, nie popełniliby tego błędu.

Brak skuteczności zabiegów to najmniejszy z uciążliwych problemów. Trafiają do nas pacjenci poparzeni, z rozległymi bliznami po zabiegach wykonywanych przez kosmetyczki lub osoby bez wykształcenia, na sprzęcie niewiadomego pochodzenia, zatrudniane w miejscach sieciowych.

Kolejną grupą pacjentów, są osoby które miały nieprzyjemność skorzystać z „megaofert” zakupów grupowych. Większości udaje się pomóc, stosując prawidłowe techniki laserowego leczenia trądziku, pozostałym zostają inwazyjne zabiegi usuwania blizn czy leczenia odczynów naczyniowych.

 

uwazaj-na-niebezpieczne-pseudokliniki

 

Wystrzegaj się pseudo-klinik!

Podejmując decyzję o wyborze miejsca, w którym wykonamy zabieg, warto zwrócić uwagę na kilka czynników:

 1. Czy zabiegi inwazyjne wykonują lekarze? Nikt inny nie ma uprawnień i odpowiedniego ubezpieczenia. Tutaj możesz sprawdzić lekarza: Centralny Rejestr Lekarzy RP.
 2. Czy zabiegi nieinwazyjne wykonują magistrzy kosmetologii z odpowiednim przeszkoleniem i doświadczeniem?
 3. Czy lekarze i kosmetolodzy wykonują zabiegi w placówkach będących podmiotami leczniczymi. Każdy podmiot leczniczy ma nadany nr księgi rejestrowej podmiotu leczniczego, po którym można go zweryfikować. Nasz to: 000000165700. Podmioty lecznicze są przygotowane medycznie na każdą ewentualność, posiadają zestawy ratunkowe i antywstrząsowe, przestrzegają rygorystycznych norm i procedur oraz są ubezpieczone. Tutaj możesz sprawdzić placówkę: Rejestr Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą.
 4. Czy urządzenie laserowe jest renomowanej marki?
 5. Czy preparat zabiegowy jest renomowanej marki?
 6. Czy ktoś proponuje Ci dziwne zabiegi np. połączenie silnych kwasów i mikrodermabrazji? Nigdy nie decyduj się na takie hybrydy! Grożą one poważnymi powikłaniami i poszkodowani trafiają później do nas, by ich ratować.

Zacznij z nami od nowa. Z czystą kartą.

Odwiedzasz naszą stronę, ponieważ pragniesz zmiany. Tak wiemy, czasami zmiany budzą niepokój, ale obiecujemy, że przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy, krok po kroku. Wyjaśnimy wątpliwości i odpowiemy na pytania.

Pomożemy Ci zmienić Twoje życie. Decydując się na zabieg u nas, inwestujesz w siebie i swoją przyszłość. Szkoda życia na kompleksy i ciągłe kompromisy.

Oferujemy najlepszą kadrę i najlepszą technologię do zlikwidowania Twojego problemu.

Wybierz nas i uśmiechnij się. Jesteś w dobrych rękach.

Bejda Medical to przedsiębiorstwo medyczne, ale i podmiot leczniczy. Oznacza to, że podlegamy takim samym surowym rygorom, jak szpitale. Dla pacjenta oznacza to, że niezależnie od tego czy przyszedł na zabieg chirurgiczny, czy na maseczkę, zawsze może oczekiwać takiego samego, najwyższego standardu. Nie wszystkie „kliniki” są podmiotami leczniczymi.

Naszą filozofią jest zastosowanie nowoczesnej medycyny w najmniej inwazyjny dla pacjenta sposób, w kameralnym zaciszu oraz bezpieczeństwie godnym VIP’a. Pacjent jest dla nas najważniejszy, a usługi zawsze „szyte na miarę”. Możecie czuć się bezpiecznie i pewnie, że efekt zabiegów estetycznych będzie zawsze najbardziej zbliżony do naturalnego, jak tylko jest to możliwe.

Od wielu lat skutecznie pomagamy Wam z walce z problemami, które odciskają piętno na wyglądzie. Jednocześnie kultywujemy nową jakość w polskiej medycynie estetycznej, pokazując że nie musicie wybierać między zacofanymi i niebezpiecznymi przychodniami a’la PRL, a „modnymi klinikami”, których lekarze-celebryci odgrywają medialnych błaznów i zdradzają Wasze sekrety w telewizji.

Poznaj naszą kadrę – Twoich osobistych doradców w dziedzinie zdrowia.

Zabiegi fotoodmładzania wykonują u nas kosmetolodzy z wieloletnim doświadczeniem, eksperci w swoich dziedzinach oraz esteci. Każdy pacjent jest otoczony indywidualną opieką. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i razem zaplanujemy zabieg pod kątem oczekiwanych efektów. Nie pozwolimy na brak zadowolenia.

Poznaliśmy temat na własnej skórze. Dosłownie.

Tworzenie najlepszej placówki medycznej zaczęliśmy od znalezienia najlepszych metod na rynku i wprowadzenia ich do naszego Centrum. W jaki sposób oceniliśmy, które metody są skuteczne? Testując je na sobie – od powstania Centrum, każdy członek naszej kadry miał wykonany na sobie niemal każdy zabieg, więc znakomicie wiemy o czym mówimy.

Oferujemy tylko to, co najlepsze. Nie wykonujemy nieskutecznych zabiegów. Dane na temat naszych metod i urządzeń mówią same za siebie. W grę wchodzi jedynie najwyższa jakość usług i najlepszy możliwy efekt.

Zaplanujmy razem nowy etap w Twoim życiu.

W naszym centrum medycznym profesjonalna kadra specjalistów umożliwi Ci pozbycie się trądziku, dzięki zabiegom z użyciem lasera diodowego.

>Kliknij tutaj i sprawdź efekty w naszej galerii „przed i po”

Podczas rozmowy z przedstawicielem naszej kadry, telefonicznej lub na miejscu w Centrum, zostaniesz poinformowany o wszystkich wskazaniach, przeciwwskazaniach, etapach zabiegu, zaleceniach pozabiegowych itd..

>Zadzwoń do nas: +48 22 370 29 60

Możesz pokazać nam stan swojej skóry, przesyłając zdjęcie mailem lub u nas – w gabinecie. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy system, dzięki któremu możesz w domu samodzielnie wstępnie wycenić zabieg. Umówimy Cię na dogodny termin i poinstruujemy, jak przygotować się na dzień zabiegowy.

>Wyślij nam maila: centrum@bejda.pl

Przed rozpoczęciem procedury niezbędna może być konsultacja dermatologiczna, być może z badaniem dermatoskopowym, by wykluczyć wszystkie przeciwwskazania. Tuż przed każdym zabiegiem zaoferujemy Ci dobrą kawę, herbatę lub coś zimnego do picia i będziemy gotowi na wszystkie pytania, które zadasz, wypełniając dokumenty. Nie przejmuj się – słyszeliśmy już wszystko.

Oczyścimy Twoją skórę i przygotujemy Cię do zabiegu. Założysz specjalne okulary lub zaślepki na oczy, w zależności na jakim obszarze będziemy pracowali. Podczas zabiegu laser będzie wielokrotnie „strzelał” w obszarze ze zmianami. Możesz odczuwać ciepło lub „igiełki”. Jeśli będzie potrzebna przerwa z przyjemnością w międzyczasie porozmawiamy z Tobą na wybrany temat. Po zabiegu schłodzimy Twoją skórę coldpack’ami, następnie nałożymy preparat przyspieszający gojenie i poinformujemy Cię, jak postępować w drodze do i w domu.

Na efekty trzeba poczekać, ale już po drugim zobaczysz wyraźną poprawę. Bezpośrednio po zabiegu może występować rumień i/lub obrzęk. Wszystkie te objawy są naturalną reakcją skóry na światło lasera i utrzymują się do kilku dni, w zależności od indywidualnego tempa regeneracji Twojej skóry. Możesz od razu po zabiegu wrócić do codziennego życia.

 

Nadal się wahasz?

Przyjdź na bezpłatną konsultację kosmetologiczną.

Jeśli masz dodatkowe pytania – przyjdź do nas. Nasi kosmetolodzy widzieli i asystowali przy niezliczonej ilości zabiegów. Doradzą i poinformują Cię o wszystkim, co dotyczy zabiegu. Przy okazji mogą wykonać bezpłatną analizę stanu skóry i doradzić pielęgnację.

>Zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną: +48 22 370 29 60

 

bejda-medical-bezplatne-konsultacje-kosmetologiczne

 

Sprawdź opinie o nas w Google!

Zobacz więcej opinii (50+) ->

 

W dzisiejszych czasach wiedza jest na wagę złota.

My dzielimy się nią z Tobą za darmo.

 

bejda-medical-poradnik-estetyczny-demo-01

 

Podejmij decyzję, a resztę zostaw nam.

Jesteśmy Twoim najlepszym wyborem, bo wiemy jak ważny jest dla Ciebie bezkompromisowy profesjonalizm, ale również niepowtarzalna atmosfera. U nas poczujesz, że technologia w połączeniu ze wspaniałymi ludźmi to przyszłość medycyny.

Gwarantujemy, że przekonasz się do medycyny estetyczniej i wrócisz do nas na zabiegi jeszcze nie raz.

Z nami jesteś w dobrych rękach!

Pomożemy Ci zmienić Twoje życie. Decydując się na zabieg u nas, inwestujesz w siebie i swoją przyszłość. Szkoda życia na kompleksy i ciągłe kompromisy.

Oferujemy najlepszą kadrę i najlepszą technologię do zlikwidowania Twojego problemu.

Pomożemy Ci stać się najlepszą wersją Ciebie.

Z przyjemnością doradzimy najlepsze zabiegi dla Ciebie. Działamy kompleksowo z zakresu dermatologii, laseroterapii, medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i kosmetologii. Oddajesz się w opiekę najwyższej klasy specjalistów, pracujących na najlepszych dostępnych urządzeniach i preparatach.

Nie ma czasu do stracenia

Wiemy – zawsze jest coś innego do zrobienia, zawsze są inne wydatki, zawsze jest jakieś „ale”, brak pewności, czy pełnej wiedzy.

Ale czy na pewno? Czy jest coś pilniejszego niż Twoje zdrowie? Mówimy o zdrowiu zarówno fizycznym, jak i psychicznym oraz związanym z nimi komforcie życia.

Wystarczy, że wykonasz pierwszy krok i nam zaufasz. Skutecznie zajmiemy się Twoim przypadkiem.

Dlaczego jesteśmy liderami?

Dlatego, że poprawiamy po innych. Jeżeli miałeś zabieg w innej klinice bez efektów, przyjdź do nas. Jeżeli zgodzisz się opowiedzieć Twoją historię, zaoferujemy Ci zabiegi w indywidualnej, bardzo korzystnej promocji.

 

Masz pytania? Zadzwoń do nas lub wyślij nam maila!

 

>Zadzwoń do nas: +48 22 370 29 60

>Wyślij nam maila: centrum@bejda.pl

 

Przetestuj nas. Umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną!

Nadal nie wiesz, jaki zabieg byłby najlepszy dla Ciebie? Potrzebujesz diagnozy stanu skóry? Nie możesz dobrać dla siebie kosmetyków? Może chcesz po prostu dowiedzieć się więcej o pielęgnacji?

Zadzwoń do nas lub przyjdź i zapisz się na konsultację u profesjonalisty. Wizyta jest całkowicie bezpłatna. Nawet jeśli nie wykonasz zabiegu, wyjdziesz od nas z kompleksową wiedzą i informacjami z zakresu interesujących Cię tematów.

>Zadzwoń do nas: +48 22 370 29 60

 

bejda-medical-bezplatne-konsultacje-kosmetologiczne

 

Sprawdź opinie o nas w Google!

Zobacz więcej opinii (50+) ->

 

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Wybierają nas pacjenci z całej północnej półkuli.

Nasi pacjenci przyjeżdżają do nas z całej Polski, krajów UE, Bliskiego Wschodu. Wykonaliśmy już tysiące zabiegów na wszystkich fototypach.

Jesteśmy najlepsi w medycynie estetycznej.

 • do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie,
 • nasze terapie są kompleksowe,
 • zapewniamy realistyczne efekty, nie wykonamy zabiegu jeśli nie jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom pacjenta,
 • oferujemy bezkompromisowy, najwyższy standard usług,
 • pracujemy tylko na profesjonalnym sprzęcie i preparatach,
 • zabieg wykonują mgr kosmetologii,
 • nasi pacjenci są zadowoleni z efektów, wracają na kolejne zabiegi i polecają nas swoim bliskim i znajomym.

Organizujemy liczne akcje promocyjne:

 • promocje tematyczne,
 • zniżki na hasło,
 • zniżki happy hours,
 • zniżki dla stałych pacjentów,
 • złotówki na zabiegi za przyprowadzenie przyjaciół/kolegów/znajomych,
 • zniżki grupowe.

 

Nie pozwól, by wątpliwości hamowały Twój rozwój. Nie zwlekaj. Zadzwoń teraz. Czas zacząć zmiany.

Umów się na bezpłatną konsultację oraz bezpłatny zabieg próbny!

+48 22 370 29 60

 

Zaprenumeruj nasz newsletter!

Otrzymasz nasz bezpłatny Profesjonalny Poradnik Estetyczny i już nigdy nie przegapisz specjalnych promocji na zabiegi laserowego leczenia trądziku.

 

Polub nas na Facebooku i bierz udział w konkursach!

Obserwuj nas na Instagramie i poznawaj nowości, jako pierwszy!

Instagram

 

Wskazania Wskazania
 • trądzik pospolity,
 • trądzik odwrócony,
 • rozszerzone ujścia gruczołów łojowych,
 • nierównomierna tekstura skóry,
 • brak jędrności skóry,
 • brak wizualnej witalności skóry,
 • poszarzała cera.
Przeciwskazania Przeciwskazania
 • ciąża, karmienie piersią,
 • ciemne fototypy skóry,
 • rozrusznik serca,
 • zmiany nowotworowe,
 • zaburzenia krzepnięcia (względne),
 • zaburzenia czucia (względne),
 • zaburzenia krążenia (względne),
 • wrażliwość na światło,
 • świeża opalenizna / korzystanie z solarium (należy zaprzestać użytkowania na miesiąc przed serią),
 • używanie / przyjmowanie preparatów światłouczulajacych np. z retinolem, wit. C, kwasami AHA, BHA,
  z dziurawcem, nagietkiem, tetracykliny (należy odstawić na miesiąc przed serią), retinoidy (należy odstawić na co najmniej 3 miesiące przed serią),
 • epilepsja,
 • skłonność do bliznowacenia,
 • wcześniejsze głębokie zabiegi złuszczające (w przeciągu ostatniego miesiąca),
 • implanty, wypełniacze oraz nici w okolicy obszaru zabiegowego; nici medyczne wchłanialne do 6 miesięcy po zabiegu, nici medyczne niewchłanialne – przeciwwskazanie bezwzględne,
 • infekcje bakteryjne / grzybicze / wirusowe,
 • choroby tkanki łącznej,
Czy zabieg jest bolesny? Czy zabieg jest bolesny?

W przypadku zabiegów laserem diodowym wystąpienie odczuwania bólu jest bardzo indywidualne i zależy od pacjenta oraz partii ciała, na której wykonywany jest zabieg. Głowica Asclepion MedioStar NeXT do zabiegów wspomagających leczenie trądziku, została wyposażona w efektywny system chłodzenia pola zabiegowego z czujnikiem i automatyczną kontrolą temperatury skóry, bazujący na ogniwach Peltiera. Umożliwia to bezpieczną pracę z wyższymi parametrami i mniejszym dyskomfortem dla pacjenta.

Plamka zabiegowa ma kształt kwadratu i charakteryzuje się wysoką oraz jednorodną gęstością energii na całym obszarze, generowaną przez wiązki włókien kwarcowych (technologia TAPER). Oznacza to, że do równomiernego pokrycia całej powierzchni, na której chcemy pracować wystarcza jedno przejście lasera. W konkretnym przypadku bardzo wrażliwego pacjenta specjalista przeprowadzający zabieg może zastosować na małej powierzchni znieczulenie miejscowe maścią.

Jak długo trwa zabieg? Jak długo trwa zabieg?

W zależności od obszaru zabieg może trwać od kilkunastu do kilkudziesięciu minut.

Przygotowanie do zabiegu Przygotowanie do zabiegu

Przed zabiegiem nie wolno przyjmować leków przeciwbólowych bez konsultacji. W gabinecie zmywany jest makijaż (jeżeli obszar zabiegowy jest na twarzy), skóra jest oczyszczana i dezynfekowana i można przystąpić do zabiegu.

Opis zabiegu Opis zabiegu

Zabieg laserowy przy użyciu lasera diodowego MeDioStar NeXT stanowi alternatywną metodę leczenia. Energia lasera, przenika głęboko do skóry i osiąga skutek dzięki absorpcji szczególnie przez pigment lub podobne substancje światłoczułe. W tym procesie zniszczeniu ulegają bakterie beztlenowe, tworzące barwniki porfirynowe, które uznaje się za lokalnie wywołujące chorobę trądziku.

Światło laserowe posiada więc nie tylko działanie antybakteryjne, ale także hamuje wydzielanie łoju, poprzez niszczenie gruczołów łojowych oraz osłabienie ich zdolności sekrecyjnych. Początkowo na obszarze dotkniętym chorobą przeprowadza się jeden zabieg. Najbardziej korzystne jest przeprowadzenie zabiegu w pierwszej fazie pojawienia się krostki lub ropnia przed powstaniem blizn.

Efekty zabiegu Efekty zabiegu
 • obkurczenie rozszerzonych ujść gruczołów łojowych,
 • poprawa tekstury skóry,
 • zagęszczenie skóry,
 • poprawa jędrności skóry,
 • rozjaśnienie przebarwień naskórkowych,
 • poprawa witalności skóry,
 • zmniejszenie nadmiernego wydzielania sebum,
 • ujednolicenie kolorytu skóry.
Zdjęcia przed i po Zdjęcia przed i po

wkrótce…

Ile zabiegów jest potrzebnych? Ile zabiegów jest potrzebnych?

Zwykle do uzyskania pełnego efektu terapeutycznego wykonuje się 3 do 4 zabiegów w odstępach jednotygodniowych.

Zalecenia pozabiegowe Zalecenia pozabiegowe
 • unikanie opalania w trakcie kuracji oraz przez 4 tygodnie od ostatniego zabiegu,
 • stosowanie kremów z filtrem przeciwsłonecznym o faktorze co najmniej SPF 30 np. Pure Light SPF 30 Chroma White TRx®, Dynamic Skin Recovery SPF 30 AgeSmart®, Solar Defense Booster SPF 50 Dermalogica®,
 • zakaz stosowania kosmetyków na bazie alkoholu, z AHA i preparatów z retinoidami (np. retinol) w trakcie kuracji oraz przez 4 tygodnie od ostatniego zabiegu,
 • stosowanie kremu łagodzącego (Alantan, B-panthen, Panthenol) kilka razy dziennie do 72 godzin po zabiegu, nawilżanie skóry odpowiednimi kremami np. Dermalogica®.
Występujące skutki uboczne Występujące skutki uboczne
 • rumień,
 • zsinienie,
 • obrzęk,
 • zwiększona wrażliwość skóry.
Możliwe efekty niepożądane Możliwe efekty niepożądane
 • utrzymujące się zaczerwienienie,
 • podrażnienie okołomieszkowe,
 • bardzo rzadko występują miejscowe przebarwienia lub odbarwienia,
 • pęcherzyki i strupki.
Zobacz naszą galerię
NIE PRZEGAP!

Poleć nas swoim znajomym i otrzymaj
złotówki na zabiegi

kliknij i dowiedz się więcej

Obdaruj bliską Ci osobę naszą
kartą prezentową

kliknij i dowiedz się więcej

W grupie taniej
przyprowadź znajomych i zgarnij zniżki

kliknij i dowiedz się więcej

Masz firmę? Nagradzaj pracowników
zabiegami SPA

kliknij i dowiedz się więcej

Zaufaj specjalistom,
nie forom internetowym

Odpowiadamy
rzetelnie na pytania

Umów się na wizytę bezpośrednio

Zadzwoń do nas:

Napisz do nas:

Odwiedź nas:

ul. Sokołowska 9
lokal U28,
01-142 Warszawa
zapraszamy
od poniedziałku do soboty
w godzinach 10:00 - 20:00

Napisz szybką wiadomość:

tło trójkątne pod guzikiem - bejdamedical
Umów się na wizytę przez naszych partnerów

Znany lekarz

Bejda Medical

Tourmedica

Tourmedica - Medycyna Estetyczna Warszawa - Bejda Medical
Opinie pacjentów o nas
Znajdź nas na mapie
Bestsellery w sklepie
Nasz Instagram
Mediraty - Medycyna Estetyczna Warszawa - Bejda Medical

instagram logo /bejdamedical

Centrum Dermatologii, Laseroterapii i Medycyny Estetycznej "Bejda Medical sp. z o.o." sp. k.

wróć na górę
umów się na wizytę
Potwierdzenie zapisu na newsletter - bejdamedical