PON. - SOB. 10:00 - 20:00 +48 22 370 29 60

Trwałe usuwanie owłosienia – epilacja laserem diodowym

Kto jeszcze chce zapomnieć o uciążliwym goleniu i depilacji? Kto jeszcze chce więcej czasu dla siebie?

Bądźmy szczerzy. Nikt nie lubi się golić. Czy jesteś mężczyzną, skazanym na codzienne rytuały usuwania zarostu, czy kobietą, która pozbywa się owłosienia od rzęs w dół – dbanie o gładką skórę jest udręką. Jest to czynność, która wymaga czasu i uwagi. Chwila rozkojarzenia może grozić zacięciem i nieestetycznymi bliznami. Wiele osób cierpi również na wrażliwą i reaktywną skórę, która bardzo szybko się podrażnia, jeśli użyją maszynki. Dla nich możliwość pozbycia się problemu owłosienia raz, a dobrze jest wybawieniem.

Dlaczego usuwamy owłosienie? Powody zwykle są dwa i mogą się łączyć: dla urody i dla wygody. Zgodnie z aktualnymi standardami estetyki, kobiety pozbywają się włosków z całego ciała, czasami również z twarzy, mężczyźni natomiast zwykle z barków, ramion, klatki piersiowej, pleców, pach. Sportowcy oraz osoby aktywne fizycznie likwidują owłosienie z całego ciała dla wygody i higieny.

 

bejda-medical-trwale-usuwanie-owlosienia-laserem-diodowym

 

Medycyna estetyczna dla wszystkich!

Medycyna estetyczna, jeszcze do niedawna, była tematem tabu, unikanym przez, nawet zwykle bardzo ekshibicjonistycznych, celebrytów. Czasy się jednak szybko zmieniają i niegdyś kuluarowe rozmowy szeptem o poprawianiu urody wśród znanych tego świata stały głównym tematem wywiadów mainstreamowych mediów.

Gdy celebryci zaczęli mówić otwarcie o swoich metamorfozach, zabiegi medycyny estetycznej trafiły pod strzechy. Już nie były czymś niezręcznym i niepotrzebnie intymnym i  stały się rutyną osób dbających o zdrowie i wygląd, zupełnie jak wizyta u stomatologa czy trening na siłowni.

Sięgnij gwiazd. Lub weź z nich przykład.

Nikogo już nie dziwi, że gwiazdy inwestują w siebie. Nawet najdroższe markowe ubrania nie zastąpią piękna ludzkiego ciała. Medycyna estetyczna stała się sposobem na uwolnienie się od kompleksów i rozwój osobisty. Zabiegi kiedyś prestiżowe, stały się zabiegami podstawowymi, z których po prostu trzeba korzystać, by zachować młody wygląd. A w młodym ciele, mieszka młody duch.

W dzisiejszym świecie, z powszechnym dostępem do najnowszych technologii, nie ma już żadnej wymówki na zaniedbywanie swojego wyglądu.

Kiedy problem przestaje być jedynie estetyczny.

Często wśród Pacjentów pojawia się również wstydliwy problem nadmiernego owłosienia, czyli uwarunkowanej genetycznie lub chorobowo przypadłości, która sprawia, że owłosienie jest grube i ciemne oraz rośnie w nadmiernej ilości lub w miejscach, w których nie powinno. Nadmierne owłosienie może być przyczyną poważnych kompleksów i braku komfortu emocjonalnego, które obniżają jakość życia.

Rzeczowo o przyczynach nadmiernego owłosienia.

Często spotykanym podłożem jest obciążenie genetyczne. Po prostu niektórzy ludzi rodzą się z większymi predyspozycjami do nasilonego owłosienia. Duże znaczenie może mieć tutaj Twoje pochodzenie etniczne. Jeśli Twoi przodkowie pochodzą z południowej Europy lub Azji, ciemne włoski, nawet w okolicy twarzy i nawet jeśli jesteś kobietą, są całkowicie normalnym zjawiskiem i nie powinny Cię niepokoić pod kątem zdrowotnym.

Całkowicie inną kwestią są zaburzenia hormonalne, które mogą powodować tzw. hirsutyzm. W takim przypadku nawet zwykle skuteczne zabiegi trwałego usuwania owłosienia, bez wprowadzenia odpowiedniego leczenia, mogą wcale nie być „trwałe”.

Problem hirsutyzmu jest zdecydowanie bardzo złożony.

Nadmierne owłosienie jest często jednym z pierwszych objawów poważnych zaburzeń hormonalnych o rożnym źródle:

 • zespół policystycznych jajników,
 • przerost kory nadnerczy,
 • hiperprolaktynemia,
 • choroba Cushinga i zespół Cushinga,
 • tzw. wirylizujące nowotwory jajnika,
 • stosowanie leków działających androgennie,
 • anoreksja.

Nie lekceważ objawów towarzyszących.

Zaburzenia hormonalne mogą stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia i utrudnić, a nawet uniemożliwić posiadanie potomstwa. Następujące symptomy, występujące w grupie, powinny wzbudzić Twój niepokój:

 • przetłuszczanie się skóry i włosów,
 • trądzik,
 • zaburzenia miesiączkowania,
 • łysienie typu męskiego,
 • obniżony głos,
 • odkładanie się tkanki tłuszczowej w okolicy pasa biodrowego, barkowego, szyi, przy tym szczupłe ręce i nogi,
 • tzw. twarz księżycowata z silnym owłosieniem,
 • rozstępy na skórze bioder, ud, pośladków, piersi,
 • nadciśnienie tętnicze.

Pamiętaj, że zaburzenia hormonalne wymagają leczenia endokrynologiczno-ginekologicznego. Zaniedbane prowadzą do poważnych powikłań.

Co, tak naprawdę, musisz wiedzieć o włosach?

Włosy, razem z paznokciami, są tzw. „przydatkami”. Znajdują się na całej skórze, z wyjątkiem wewnętrznej strony dłoni, warg, podeszew i powierzchni zgięć stawów. Wyrastają z zagłębień skóry tworzących kanał, zwany mieszkiem włosowym, do którego podstawy przyczepiony jest mięsień przywłosowy. Do tego kanału uchodzą przewody gruczołów łojowych. Podstawową substancją budującą włos jest keratyna, a w jego pigmencie znajduje się barwnik zwany melaniną, który nadaje mu kolor. Melanina jest bardzo istotną substancją w epilacji laserowej, co opiszemy dalej.

Włos składa się z:

 • łodygi,
 • korzenia,
 • pochewki (otoczki),
 • opuszki (cebulki),
 • brodawki

i podlega powtarzającym się cyklom wzrostu, które mogą trwać od kilki miesięcy do kilku lat, co zależy od okolicy ciała:

 • anagen – trwa kilka lat, w tym czasie następuje wzrost nowego włosa,
 • katagen – okres trwający od 2 do 3 tygodni, w czasie którego włos obumiera,
 • telogen – trwa kilka miesięcy, podczas niego martwy włos zostaje wypchnięty przez nowo rosnący.

U ludzi fazy wzrostu różnych włosów nie są ze sobą zsynchronizowane – różne włosy znajdują się w różnych fazach wzrostu. Również same fazy na poszczególnych częściach ciała mają różne czasy trwania i tak – np. okolice brody trzeba golić częściej niż inne partie ciała. Warto tutaj zapamiętać, że na potrzeby epilacji laserowej, najważniejszą fazą wzrostu jest anagen.

Pamiętaj, że słońce jest naszym przyjacielem tylko 15 minut dziennie…

Potrzebujemy tylko 15 minut bezpośredniej ekspozycji na słońce by zainicjować procesy wytwarzania witaminy D. Reszta czasu spędzonego na słońcu bez wysokiego filtra niszczy kolagen, elastynę i fibroblasty oraz przyczynia się do powstawania zmian nowotworowych na skórze. Jeśli musisz przebywać na słońcu, stosuj wysokie filtry.

… opalanie jest dla nas zabójcze…

Nie ma żadnych pozytywnych stron opalania. Długotrwała ekspozycja na słońce czy lampy solarium nie tylko niszczy skórę, ale i zdrowie. Pamiętaj, że 70-80% zmarszczek to wina promieniowania UV.

… a fotoprotekcja jest koniecznością do końca życia!

Pragniesz jak najdłużej zachować młodość? Stosuj wysokie filtry i nie opalaj się. Nigdy więcej.

Poznaj wszystkie sposoby usuwania owłosienia, by świadomie wybrać najlepszą dla Ciebie.

Usuwanie włosków jest stare jak świat, więc zrozumiałym jest, że powstało wiele metod:

 • golenie – stosunkowo łatwe w stosowaniu, bezbolesne i tanie, powoduje jednak podrażnienia, a nieuwaga może skutkować skaleczeniami i bliznami;
 • depilacja woskiem – rezultaty są bardziej trwałe niż golenie, ale jest zabiegiem bolesnym i powoduje podrażnienia;
 • depilacja chemiczna – kremy do depilacji i pianki bezboleśnie rozpuszczają widoczną część włosów ale istnieje ryzyko podrażnień i uczuleń, a rezultaty są krótkotrwałe,
 • depilacja mechaniczna przy użyciu depilatorów elektrycznych – metoda dająca trwalsze rezultaty niż golenie, ale bolesna i drażniąca;
 • epilacja elektrochirurgiczna – daje trwałe rezultaty, ale jest zabiegiem bardzo czasochłonnym, ponieważ każdy włosek należy usuwać osobno,
 • epilacja IPL,
 • epilacja laserowa.

Poznaj 5 powodów, dla których zabieg epilacji laserowej jest idealny właśnie dla Ciebie.

 1. Masz dość poświęcania czasu na ciągłe golenie lub depilacje woskiem.
 2. Cierpisz kiedy po goleniu lub depilacji Twoje włoski wrastają i żadna ze znanych Ci metod nie łagodzi problemu.
 3. Chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze.
 4. Oczekujesz trwałych efektów, zmęczyły Cię domowe metody usuwania zbędnego owłosienia.
 5. Korzystałaś/łeś z urządzeń typu IPL ale nie widziałaś/łeś zadowalających efektów.

Dlaczego warto zainwestować w siebie i wykonać zabieg?

Jeżeli chociaż jeden z wymienionych powyżej powodów dotyczy Ciebie, zastanów się nad bezkonkurencyjnymi korzyściami:

 1. Przede wszystkim zrealizujesz swoje marzenie o idealnie gładkiej skórze. Czyż nie jest przyjemnie spełniać marzenia?
 2. Pozbędziesz się większości włosków na długo.
 3. Zapomnisz o konieczności golenia codziennie lub „zapuszczania” włosków aby wykonać depilację woskiem.
 4. Pozbędziesz się kompleksów i Twoje wakacje nabiorą nowej jakości.
 5. Twoje nogi będą wyglądały świetnie, a Ty zaoszczędzisz czas.
 6. Podrażnienia i wrastające włoski przestaną być Twoim problemem.
 7. Zdobędziesz większą pewność siebie i ruszysz na podbój świata.
 8. Doskonalenie Twojego ciała sprawi Ci nieporównywalnie większą przyjemność niż jakiekolwiek zakupy.

Dołącz do grona zadowolonych pacjentów.

Nie zwlekaj z pozytywnymi zmianami. Życie jest krótkie. Zaoszczędź na goleniu czas i pieniądze.

Poznaj wszystkie fakty i nie daj się już nigdy więcej nabrać na niską jakość.

Być może chcesz podjąć decyzję i wykonać zabiegi usuwania zbędnego owłosienia, ale masz mnóstwo pytań i wątpliwości. Nie wiesz, czy da się usunąć wszystkie włoski do końca i jaka jest najlepsza metoda. Nie wiesz czy to zabieg dla Ciebie, rozważasz różne miejsca i urządzenia. Głowa Cię boli od nadmiaru informacji w Internecie, a wszystkie placówki piszą niezrozumiałym, technicznym językiem. Wypowiedzi na forach straszą poparzeniami albo nieskutecznością. Czujesz zagubienie.

Laser jest jedynym skutecznym sposobem.

Jako centrum medyczne, które słynie z różnych zabiegów laserowych i rocznie wykonuje tysiące efektywnych zabiegów jesteśmy w stanie rozwiać wszelkie wątpliwości. Jedynym skutecznym zabiegiem usuwającym zbędne owłosienie jest zabieg laserowy.

Nie chodzi też o jakikolwiek laser, a o laser diodowy o odpowiedniej długości fali. W Bejda Medical używamy lasera niemieckiej firmy Asclepion MedioStar NeXT, emitującym impulsy o długości fali 810 nm, które są absorbowanie w melaninie, która jest składnikiem włosa.

Unikaj niesprawdzonego sprzętu i dziwnych metod.

Wiele placówek używa IPL, który ma swoje zastosowania w innych zabiegach – jednak przy usuwaniu włosów tylko je osłabia, zamiast usunąć całkowicie mieszki włosowe wraz z cebulką. IPL ma swoje ograniczenia. „Lasery” niewiadomego pochodzenia lub te najpopularniejsze wcale nie gwarantują efektów. Jeśli na taki laser może sobie pozwolić każdy to znaczy, że jego jakość nie jest aż tak dobra.

Masz pytania? Wątpliwości? Wyjaśnimy wszystko!

Jeśli nie uzyskałeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na naszej stronie – zadzwoń lub napisz do nas. Chętnie udzielimy Ci informacji.

– „Czy wystarczy jeden zabieg?”

Konieczny jest cykl minimum 4 zabiegów, przeprowadzanych w odstępach około miesiąca. Skuteczność zabiegów i ich ilość jest uzależniona od:

 • obszaru, na którym rośnie włos (rożne długości faz wzrostu),
 • koloru i grubości włosa,
 • głębokości jego osadzenia,
 • fototypu skóry,
 • przestrzegania zaleceń pozabiegowych,
 • uregulowanej gospodarki hormonalnej (bardzo ważne),
 • ogólnego stanu zdrowia,
 • predyspozycji genetycznych.

– „Usuwałam/Usuwałem owłosienie, ale nie było poprawy, zabieg przynosił niewielkie rezultaty. Dlaczego?”

Najczęstszą przyczyną są nieuregulowana gospodarka hormonalna lub inne problemy zdrowotne. Osoby cierpiące na choroby tarczycy, zespół policystycznych jajników a nawet hirsutyzm muszą terapie usuwania owłosienia prowadzić dwutorowo: normując poziomy hormonów pod okiem lekarza a także kontynuując zabiegi laserowe. Wykonywanie zabiegów przy bardzo rozchwianej gospodarce hormonalnej nie przyniesie trwałych i skutecznych efektów.

Równie istotnym czynnikiem jest przestrzeganie odstępów między zabiegami na dane partie twarzy czy ciała. Sumienność stosowania się do zaleceń kosmetologa jest gwarancją sukcesu. Zabiegi wykonywane za często lub za rzadko mogą np. pobudzić cebulki do wzrostu zamiast je osłabić.

Dość istotną kwestią, z którą spotkaliśmy się już wielokrotnie jest brak całkowitej szczerości pacjentów w zakresie stosowanych metod usuwania owłosienia oraz korzystania z różnych urządzeń domowych. W ostatnich latach na rynku pojawiło się mnóstwo ogólnodostępnych sprzętów „laserowych” do użytku domowego, które tak naprawdę laserami nie są i nie przynoszą efektów, a mogą jedynie zaszkodzić.

Podczas korzystania z profesjonalnych zabiegów laserowego usuwania owłosienia, należy zaprzestać stosowania wszelkich urządzeń typu „laser do użytku domowego”. Pacjenci często chcąc przyspieszyć efekty, pomiędzy zabiegami z użyciem lasera diodowego, korzystają z urządzeń do domowego użytku, powodując pobudzenie cebulek do wzrostu, a nierzadko oparzenia i przebarwienia. Najmniej negatywnym skutkiem takich praktyk jest konieczność „restartu” terapii laserem diodowym.

– „Mam bardzo silne owłosienie na całym ciele, wykonałam/łem kilka zabiegów. Czemu tak długo to trwa?”

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej być może przyczyną jest nieuregulowana gospodarka hormonalna. Należy pamiętać, że zabiegi laserowego usuwania owłosienia wykonuje się w serii od 4 nawet do 10 zabiegów (liczba zabiegów jest kwestią indywidualną) w odstępach około miesiąca. Czas ten zależy od fazy wzrostu włosa i nie da się go przyspieszyć. Rozpoczynając terapię należy pamiętać, iż proces uszkadzania jak największej ilości cebulek włosowych trwa, a organizm ludzki ma swoje ograniczenia.

– „W Internecie napisali, że…”

Nie czytaj niepotwierdzonych informacji na forach. Pamiętaj, że rzadko kiedy piszą osoby, które są zadowolone. Większość opinii to opinie osób, które miały złe doświadczenia, więc obraz medycyny estetycznej jest zakłamany. Nie oczekuj też informacji naukowych od zwykłych użytkowników Internetu. Od tego jest kadra podmiotu leczniczego albo podręczniki medyczne.

– „Są tańsze miejsca.”

Tak. Radzimy jednak uważać na te miejsca. Utrzymanie placówki na najwyższym poziomie kosztuje, podobnie jak praca lekarza i najwyższej klasy sprzęt. Jeżeli zabieg o średniej rynkowej cenie 800 zł kosztuje w jakimś miejscu 200 zł, to na czymś to miejsce oszczędza. W ostatecznym rozrachunku wychodzi na to, że oszczędza na zdrowiu klienta.

– „Nie mogę sobie pozwolić w tej chwili na zabieg.”

Oferujemy liczne rabaty, także indywidualne oraz MediRaty. Jesteśmy elastyczni.

Uważaj na partaczy!

99% gabinetów/salonów/”klinik” nie ma sprzętu, który nadaje się do bezpiecznego i skutecznego wykonania zabiegu usuwania owłosienia. Brak efektu to jeden z najmniej uciążliwych problemów. Gorsze są częste poparzenia i odbarwienia oraz przebarwienia. Czego jednak można wymagać od „mocno błyskającego światełka” made in China.

Nigdy nie decyduj się na zabieg, tylko dlatego, że jest tani. Z doświadczenia wiemy, że źle się kończą takie decyzje. To do nas przychodzą później poszkodowani, by ich ratować.

Uważaj na zagrożenia!

Bezwzględnie unikaj placówek, które budzą w Tobie jakiekolwiek wątpliwości, np. dotyczące czystości lub przestrzegania procedur medycznych. Sprawdź, czy kadra wykonuje zabiegi w rękawiczkach i sterylizuje narzędzia. Nie daj się także nabrać na nierealne promocje. Pamiętaj, że nawet promocja „-99%” musi się opłacać. Być może placówka chce pozbyć się przeterminowanego preparatu albo urządzenie jest nieskuteczne i bez promocji nikt nie chce wykonać zabiegu.

Zastanów się również, czy na pewno chcesz wykonać zabieg w większej „klinice”. Ich minusem jest tzw. „masowy przerób”, gdzie każdy pacjent traktowany jest bezosobowo jako np. „zabieg na 15:00”. U nas będziesz VIP’em.

Zabieg powinien wykonać wykwalifikowany specjalista. Unikaj kosmetyczek jak ognia.

Pacjenci, którzy trafiają do naszej placówki po wizycie u kosmetyczki i zabiegach „depilacji laserowej”, jednogłośnie twierdzą, że była to ich jedna z najgorszych decyzji w życiu i gdyby mieli większą wiedzę wcześniej, nie popełniliby tego błędu.

Brak skuteczności zabiegów to najmniejszy z uciążliwych problemów. Trafiają do nas pacjenci poparzeni, z rozległymi bliznami po „laserowych” zabiegach usuwania owłosienia wykonywanych przez kosmetyczki lub osoby bez wykształcenia, zatrudniane w miejscach sieciowych.

Kolejną grupą pacjentów, są osoby które miały nieprzyjemność skorzystać z „megaofert” zakupów grupowych. Większości udaje się pomóc, stosując prawidłowe techniki laserowego usuwania owłosienia, pozostałym zostają inwazyjne zabiegi usuwania blizn czy leczenia odczynów naczyniowych.

 

uwazaj-na-niebezpieczne-pseudokliniki

 

Wystrzegaj się pseudo-klinik!

Podejmując decyzję o wyborze miejsca, w którym wykonamy zabieg, warto zwrócić uwagę na kilka czynników:

 1. Czy zabiegi inwazyjne wykonują lekarze? Nikt inny nie ma uprawnień i odpowiedniego ubezpieczenia. Tutaj możesz sprawdzić lekarza: Centralny Rejestr Lekarzy RP.
 2. Czy zabiegi nieinwazyjne wykonują magistrzy kosmetologii z odpowiednim przeszkoleniem i doświadczeniem?
 3. Czy lekarze i kosmetolodzy wykonują zabiegi w placówkach będących podmiotami leczniczymi. Każdy podmiot leczniczy ma nadany nr księgi rejestrowej podmiotu leczniczego, po którym można go zweryfikować. Nasz to: 000000165700. Podmioty lecznicze są przygotowane medycznie na każdą ewentualność, posiadają zestawy ratunkowe i antywstrząsowe, przestrzegają rygorystycznych norm i procedur oraz są ubezpieczone. Tutaj możesz sprawdzić placówkę: Rejestr Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą.
 4. Czy urządzenie laserowe jest renomowanej marki?
 5. Czy preparat zabiegowy jest renomowanej marki?
 6. Czy ktoś proponuje Ci dziwne zabiegi np. połączenie silnych kwasów i mikrodermabrazji? Nigdy nie decyduj się na takie hybrydy! Grożą one poważnymi powikłaniami i poszkodowani trafiają później do nas, by ich ratować.

Zacznij z nami od nowa. Z czystą kartą.

Odwiedzasz naszą stronę, ponieważ pragniesz zmiany. Tak wiemy, czasami zmiany budzą niepokój, ale obiecujemy, że przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy, krok po kroku. Wyjaśnimy wątpliwości i odpowiemy na pytania.

Pomożemy Ci zmienić Twoje życie. Decydując się na zabieg u nas, inwestujesz w siebie i swoją przyszłość. Szkoda życia na kompleksy i ciągłe kompromisy.

Oferujemy najlepszą kadrę i najlepszą technologię do zlikwidowania Twojego problemu.

Wybierz nas i uśmiechnij się. Jesteś w dobrych rękach.

Bejda Medical to przedsiębiorstwo medyczne, ale i podmiot leczniczy. Oznacza to, że podlegamy takim samym surowym rygorom, jak szpitale. Dla pacjenta oznacza to, że niezależnie od tego czy przyszedł na zabieg chirurgiczny, czy na maseczkę, zawsze może oczekiwać takiego samego, najwyższego standardu. Nie wszystkie „kliniki” są podmiotami leczniczymi.

Naszą filozofią jest zastosowanie nowoczesnej medycyny w najmniej inwazyjny dla pacjenta sposób, w kameralnym zaciszu oraz bezpieczeństwie godnym VIP’a. Pacjent jest dla nas najważniejszy, a usługi zawsze „szyte na miarę”. Możecie czuć się bezpiecznie i pewnie, że efekt zabiegów estetycznych będzie zawsze najbardziej zbliżony do naturalnego, jak tylko jest to możliwe.

Od wielu lat skutecznie pomagamy Wam z walce z problemami, które odciskają piętno na wyglądzie. Jednocześnie kultywujemy nową jakość w polskiej medycynie estetycznej, pokazując że nie musicie wybierać między zacofanymi i niebezpiecznymi przychodniami a’la PRL, a „modnymi klinikami”, których lekarze-celebryci odgrywają medialnych błaznów i zdradzają Wasze sekrety w telewizji.

Poznaj naszą kadrę – Twoich osobistych doradców w dziedzinie zdrowia.

Zabiegi usuwania zbędnego owłosienia wykonują u nas mgr kosmetologii z ogromnym doświadczeniem, eksperci w swoich dziedzinach oraz esteci. Każdy pacjent jest otoczony indywidualną opieką. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i razem zaplanujemy zabieg pod kątem oczekiwanych efektów. Nie pozwolimy na brak zadowolenia.

Poznaliśmy temat na własnej skórze. Dosłownie.

Tworzenie najlepszej placówki medycznej zaczęliśmy od znalezienia najlepszych metod na rynku i wprowadzenia ich do naszego Centrum. W jaki sposób oceniliśmy, które metody są skuteczne? Testując je na sobie – od powstania Centrum, każdy członek naszej kadry miał wykonany na sobie niemal każdy zabieg, więc znakomicie wiemy o czym mówimy.

Oferujemy tylko to, co najlepsze. Nie wykonujemy nieskutecznych zabiegów. Dane na temat naszych metod i urządzeń mówią same za siebie. W grę wchodzi jedynie najwyższa jakość usług i najlepszy możliwy efekt.

Najlepszy laser usuwający zbędne owłosienie to laser diodowy.

W Bejda Medical zabiegi laserowego usuwania owłosienia wykonujemy laserem diodowym Asclepion MedioStar NeXT. Głowica do zabiegów epilacji została wyposażona w efektywny system chłodzenia pola zabiegowego z czujnikiem i automatyczną kontrolą temperatury skóry, bazujący na ogniwach Peltiera. Umożliwia to bezpieczną pracę z wyższymi parametrami i mniejszym dyskomfortem dla pacjenta.

Plamka zabiegowa ma kształt kwadratu i charakteryzuje się wysoką oraz jednorodną gęstością energii na całym obszarze, generowaną przez wiązki włókien kwarcowych (technologia TAPER). Oznacza to, że do równomiernego pokrycia całej powierzchni, na której chcemy pracować wystarcza jedno przejście lasera. W konkretnym przypadku bardzo wrażliwego pacjenta specjalista przeprowadzający zabieg może zastosować na małej powierzchni znieczulenie miejscowe maścią.

Laser diodowy marki Asclepion to obecnie lider na rynku. Pozwala w tym samym czasie wykonać zabiegi na dużo większej powierzchni niż inne sprzęty tego typu. Dodatkowo jest od nich znacznie skuteczniejszy.

Zaplanujmy razem nowy etap w Twoim życiu.

W naszym centrum medycznym profesjonalna kadra specjalistów umożliwi Ci pozbycie się zbędnego owłosienia raz na długi czas, dzięki zastosowaniu lasera diodowego.

>Kliknij tutaj i sprawdź efekty w naszej galerii „przed i po”

Podczas rozmowy z przedstawicielem naszej kadry, telefonicznej lub na miejscu w Centrum, zostaniesz poinformowany o wszystkich wskazaniach, przeciwwskazaniach, etapach zabiegu, zaleceniach pozabiegowych itd..

>Zadzwoń do nas: +48 22 370 29 60

>Wyślij nam maila: centrum@bejda.pl

Tuż przed zabiegiem zaoferujemy Ci dobrą kawę, herbatę lub coś zimnego do picia i będziemy gotowi na wszystkie pytania, które zadasz, wypełniając dokumenty. Nie przejmuj się – słyszeliśmy już wszystko.

Najlepsze efekty osiągamy unikając znieczulenia. W obszarach szczególnie wrażliwych, na małej powierzchni, możemy zastosować znieczulenie miejscowe maścią Emla. Chłodzenie stosujemy zawsze.

Podczas zabiegu uszkodzone cebulki charakterystycznie „strzelają”. Możesz odczuwać ukłucia. Jeśli będzie potrzebna przerwa z przyjemnością w międzyczasie porozmawiamy z Tobą na wybrany temat. Po zabiegu schłodzimy Twoją skórę coldpack’ami, następnie nawilżymy skórę i poinformujemy Cię, jak postępować w drodze do i w domu.

Zabieg przynosi efekty od razu. Włoski odrastają wolniej i są zdecydowanie słabsze. Czasem efekt ten widać po wypadaniu włosków np. po kilku dniach od zabiegu. Bezpośrednio po zabiegu może występować delikatne podrażnienie w okolicy mieszków włosowych, które po schłodzeniu i nawilżeniu ustępuje. Wszystkie te objawy są naturalną reakcją skóry na światło lasera i utrzymują się krótkotrwale. Pacjent od razu po zabiegu może wrócić do codziennego życia.

Jak to jest z tym usuwaniem włosków „na zawsze”.

Po każdym zabiegu z użyciem lasera można zaobserwować ubytek włosów i ich osłabienie. Pierwszy zabieg powinien usunąć 50% aktywnych cebulek włosowych. Każdy kolejny, następne aktywne cebulki aby po całej serii móc cieszyć się gładką skórą. Po pierwszym zabiegu najczęściej występuje efekt wow. 😉 Każdy kolejny zabieg jest równie skuteczny, jednak wizualnie mniej zauważalny gołym okiem.

Nie ufaj miejscom, które twierdzą, że da się usunąć 100% włosów na zawsze. Z medycznego punktu widzenia to kłamstwo ponieważ ludzki organizm wyposażony jest w potężne mechanizmy naprawcze i włoski kiedyś w końcu wrócą. Da się natomiast osiągnąć naprawdę satysfakcjonujące efekty na nawet 8 lat (lub do gwałtownej zmiany gospodarki hormonalnej np. okres ciąży i karmienia). Nie wierzysz? Zapytaj nasz personel.

 

Nadal się wahasz?

Przyjdź na bezpłatną konsultację kosmetologiczną i bezpłatny zabieg próbny.

Jeśli masz dodatkowe pytania – przyjdź do nas. Nasi kosmetolodzy wykonali niezliczoną ilość skutecznych zabiegów. Doradzą i poinformują Cię o wszystkim, co dotyczy zabiegu. Przy okazji mogą wykonać bezpłatną analizę stanu skóry i doradzić pielęgnację.

Jeśli należysz do sceptyków, oferujemy Ci bezpłatny zabieg próbny, który wykonamy na jednej z Twoich pach. Wychodzimy z założenia, że najlepiej jest przekonać się o skuteczności naszych zabiegów naocznie.

>Zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną i bezpłatny zabieg próbny: +48 22 370 29 60

 

bejda-medical-bezplatne-konsultacje-kosmetologiczne

 

Sprawdź opinie o nas w Google!

Zobacz więcej opinii (50+) ->

 

W dzisiejszych czasach wiedza jest na wagę złota.

My dzielimy się nią z Tobą za darmo.

 

bejda-medical-poradnik-estetyczny-demo-01

 

Podejmij decyzję, a resztę zostaw nam.

Jesteśmy Twoim najlepszym wyborem, bo wiemy jak ważny jest dla Ciebie bezkompromisowy profesjonalizm, ale również niepowtarzalna atmosfera. U nas poczujesz, że technologia w połączeniu ze wspaniałymi ludźmi to przyszłość medycyny.

Gwarantujemy, że przekonasz się do medycyny estetyczniej i wrócisz do nas na zabiegi jeszcze nie raz.

Z nami jesteś w dobrych rękach!

Pomożemy Ci zmienić Twoje życie. Decydując się na zabieg u nas, inwestujesz w siebie i swoją przyszłość. Szkoda życia na kompleksy i ciągłe kompromisy.

Oferujemy najlepszą kadrę i najlepszą technologię do zlikwidowania Twojego problemu.

Pomożemy Ci stać się najlepszą wersją Ciebie.

Z przyjemnością doradzimy najlepsze zabiegi dla Ciebie. Działamy kompleksowo z zakresu dermatologii, laseroterapii, medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i kosmetologii. Oddajesz się w opiekę najwyższej klasy specjalistów, pracujących na najlepszych dostępnych urządzeniach i preparatach.

Nie ma czasu do stracenia

Wiemy – zawsze jest coś innego do zrobienia, zawsze są inne wydatki, zawsze jest jakieś „ale”, brak pewności, czy pełnej wiedzy.

Ale czy na pewno? Czy jest coś pilniejszego niż Twoje zdrowie? Mówimy o zdrowiu zarówno fizycznym, jak i psychicznym oraz związanym z nimi komforcie życia.

Wystarczy, że wykonasz pierwszy krok i nam zaufasz. Skutecznie zajmiemy się Twoim przypadkiem.

Dlaczego jesteśmy liderami?

Dlatego, że poprawiamy po innych. Jeżeli miałeś zabieg w innej klinice bez efektów, przyjdź do nas. Jeżeli zgodzisz się opowiedzieć Twoją historię, zaoferujemy Ci zabiegi w indywidualnej, bardzo korzystnej promocji.

 

Masz pytania? Zadzwoń do nas lub wyślij nam maila!

 

>Zadzwoń do nas: +48 22 370 29 60

>Wyślij nam maila: centrum@bejda.pl

 

Przetestuj nas. Umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną!

Nadal nie wiesz, jaki zabieg byłby najlepszy dla Ciebie? Potrzebujesz diagnozy stanu skóry? Nie możesz dobrać dla siebie kosmetyków? Może chcesz po prostu dowiedzieć się więcej o pielęgnacji?

Zadzwoń do nas lub przyjdź i zapisz się na konsultację u profesjonalisty. Wizyta i zabieg próbny są całkowicie bezpłatne. Nawet jeśli nie wykonasz zabiegu, wyjdziesz od nas z kompleksową wiedzą i informacjami z zakresu interesujących Cię tematów.

>Zadzwoń do nas: +48 22 370 29 60

 

bejda-medical-bezplatne-konsultacje-kosmetologiczne

 

Sprawdź opinie o nas w Google!

Zobacz więcej opinii (50+) ->

 

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Wybierają nas pacjenci z całej północnej półkuli.

Nasi pacjenci przyjeżdżają do nas z całej Polski, krajów UE, Bliskiego Wschodu. Wykonaliśmy już tysiące zabiegów na wszystkich fototypach skóry.

Jesteśmy najlepsi w medycynie estetycznej.

 • do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie,
 • nasze terapie są kompleksowe,
 • zapewniamy realistyczne efekty, nie wykonamy zabiegu jeśli nie jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom pacjenta,
 • oferujemy bezkompromisowy, najwyższy standard usług,
 • pracujemy tylko na profesjonalnym sprzęcie i preparatach,
 • zabieg wykonują mgr kosmetologii,
 • nasi pacjenci są zadowoleni z efektów, wracają na kolejne zabiegi i polecają nas swoim bliskim i znajomym.

Organizujemy liczne akcje promocyjne:

 • promocje tematyczne,
 • zniżki na hasło,
 • zniżki happy hours,
 • zniżki dla stałych pacjentów,
 • złotówki na zabiegi za przyprowadzenie przyjaciół/kolegów/znajomych,
 • zniżki grupowe.

 

Nie pozwól, by wątpliwości hamowały Twój rozwój. Nie zwlekaj. Zadzwoń teraz. Czas zacząć zmiany.

Umów się na bezpłatną konsultację oraz bezpłatny zabieg próbny!

+48 22 370 29 60

 

Zaprenumeruj nasz newsletter!

Otrzymasz nasz bezpłatny Profesjonalny Poradnik Estetyczny i już nigdy nie przegapisz specjalnych promocji na zabiegi trwałego usuwania owłosienia.

 

Polub nas na Facebooku i bierz udział w konkursach!

Obserwuj nas na Instagramie i poznawaj nowości, jako pierwszy!

Instagram

 

Wskazania Wskazania

Epilacja:

 • twarzy,
 • ramion,
 • pleców,
 • brzucha,
 • okolic intymnych,
 • nóg.
Przeciwskazania Przeciwskazania
 • ciąża, karmienie piersią,
 • ciemne fototypy skóry,
 • rozrusznik serca,
 • zmiany nowotworowe,
 • zaburzenia krzepnięcia (przeciwwskazanie względne),
 • zaburzenia czucia (przeciwwskazanie względne),
 • zaburzenia krążenia (przeciwwskazanie względne),
 • wrażliwość/uczulenie na światło,
 • świeża opalenizna/korzystanie z solarium (należy zaprzestać użytkowania na miesiąc przed serią),
 • używanie/przyjmowanie preparatów światłouczulajacych np. z retinolem, wit. C, kwasami AHA, BHA, z dziurawcem, nagietkiem, tetracykliny (należy odstawić na miesiąc przed serią), retinoidy (należy odstawić na co najmniej 3 miesiące przed serią),
 • epilepsja,
 • skłonność do bliznowacenia/keloidów,
 • wcześniejsze głębokie zabiegi złuszczające (w przeciągu ostatniego miesiąca),
 • implanty, wypełniacze oraz nici w okolicy obszaru zabiegowego — nici medyczne wchłanialne do 6 miesięcy po zabiegu, nici medyczne niewchłanialne – przeciwwskazanie bezwzględne,
 • infekcje bakteryjne/grzybicze/wirusowe,
 • choroby tkanki łącznej,
 • choroby autoimmunologiczne (przeciwwskazanie względne).
Czy zabieg jest bolesny? Czy zabieg jest bolesny?

Epilacja laserem diodowym powoduje indywidualne występowanie odczuwania  bólu, zależne od pacjenta i partii ciała,  na której wykonywany jest zabieg. Głowica Asclepion MedioStar NeXT do zabiegów epilacji została wyposażona w efektywny system chłodzenia pola zabiegowego z czujnikiem i automatyczną kontrolą temperatury skóry, bazujący na ogniwach Peltiera. Umożliwia to bezpieczną pracę z wyższymi parametrami i mniejszym dyskomfortem dla pacjenta.

Plamka zabiegowa ma kształt kwadratu i charakteryzuje się wysoką oraz jednorodną fluencją (gęstością energii) na całym obszarze, generowaną przez wiązki włókien kwarcowych (technologia TAPER). Oznacza to, że do równomiernego pokrycia całej powierzchni, na której chcemy pracować wystarcza jedno przejście lasera.

W konkretnym przypadku bardzo wrażliwego pacjenta specjalista przeprowadzający zabieg może zastosować na małej powierzchni znieczulenie miejscowe maścią.

Jak długo trwa zabieg? Jak długo trwa zabieg?

Epilacja trwa, w zależności od obszaru, od kilkunastu do kilkudziesięciu minut.

Jak należy się przygotować do zabiegu? Jak należy się przygotować do zabiegu?

Należy dokładnie ogolić miejsce zabiegowe oraz nie przyjmować leków przeciwbólowych bez konsultacji z kosmetologiem.

Jak wygląda gabinet zabiegowy? Jak wygląda gabinet zabiegowy?
Jak przebiega zabieg? Jak przebiega zabieg?

Opis zabiegu Opis zabiegu

Obszar zabiegowy jest oczyszczany tuż przed zabiegiem, usuwa się dezodoranty i inne kosmetyki. Włosy należy wcześniej zgolić. Gęste włosy należy golić bardzo dokładnie, ponieważ owłosienie na skórze absorbuje światło lasera, nagrzewa się i może spowodować wystąpienie pęcherzy. Następnie na skórę nakładany jest żel USG i kosmetolog przystępuje do zabiegu właściwego.

Podczerwone światło lasera przechodzi przez powierzchowne warstwy skóry nie uszkadzając ich, a melanina znajdująca się w mieszkach włosowych absorbuje jego energię. Powstająca w wyniku absorpcji energia cieplna powoduje uszkodzenie otoczenia mieszków włosowych odpowiedzialnego za odrastanie włosa.

Należy pamiętać, że na energię lasera reagują włosy, które są w fazie wzrostu, czyli ok. 30% widocznego owłosienia. Dlatego konieczny jest cykl minimum 4 zabiegów, przeprowadzanych w odstępach około miesiąca, aby pozostałe włosy, będące w fazie zaniku i spoczynku weszły w fazę wzrostu i zareagowały na działanie światła lasera.

Efekty zabiegu Efekty zabiegu

Efekty pojawiają się już po pierwszym zabiegu. Włoski stają się cieńsze i wolniej odrastają, a przede wszystkim nie wrastają już w skórę. Po serii zabiegów można zapomnieć o goleniu czy depilacji na wiele lat (przy uregulowanej gospodarce hormonalnej).

Zdjęcia przed i po Zdjęcia przed i po
Ile zabiegów jest potrzebnych? Ile zabiegów jest potrzebnych?

Konieczny jest cykl minimum 4 zabiegów, przeprowadzanych w odstępach około miesiąca. Skuteczność zabiegów i ich ilość jest uzależniona od:

 • koloru i grubości włosa,
 • głębokości jego osadzenia,
 • fototypu skóry,
 • przestrzegania zaleceń pozabiegowych,
 • uregulowanej gospodarki hormonalnej (bardzo ważne),
 • ogólnego stanu zdrowia,
 • predyspozycji genetycznych.
Postępowanie po zabiegu Postępowanie po zabiegu
 • bezwzględne stosowanie się do poleceń kosmetologa,
 • unikanie opalania w trakcie kuracji oraz przez 4 tygodnie od ostatniego zabiegu,
 • stosowanie kremów z filtrem przeciwsłonecznym o faktorze co najmniej SPF 30 np. Pure Light SPF 30 Chroma White TRx®, Dynamic Skin Recovery SPF 30 AgeSmart®, Solar Defense Booster SPF 50 Dermalogica®,
 • zakaz stosowania kosmetyków na bazie alkoholu, z AHA i preparatów z retinoidami (np. retinol) w trakcie kuracji oraz przez 4 tygodnie od ostatniego zabiegu,
 • stosowanie kremu łagodzącego (Alantan, B-panthen, Panthenol) kilka razy dziennie do 72 godzin po zabiegu,
 • nawilżanie skóry odpowiednimi kremami np. Dermalogica®,
 • zakaz zdrapywania ewentualnych strupków.
Występujące skutki uboczne Występujące skutki uboczne
 • zaczerwienienie,
 • podrażnienie okołomieszkowe.
Możliwe efekty niepożądane Możliwe efekty niepożądane
 • bardzo rzadko występują miejscowe przebarwienia lub odbarwienia,
 • pęcherzyki i strupki.
Zobacz naszą galerię
NIE PRZEGAP!

Poleć nas swoim znajomym i otrzymaj
złotówki na zabiegi

kliknij i dowiedz się więcej

Obdaruj bliską Ci osobę naszą
kartą prezentową

kliknij i dowiedz się więcej

W grupie taniej
przyprowadź znajomych i zgarnij zniżki

kliknij i dowiedz się więcej

Masz firmę? Nagradzaj pracowników
zabiegami SPA

kliknij i dowiedz się więcej

Zaufaj specjalistom,
nie forom internetowym

Odpowiadamy
rzetelnie na pytania

Umów się na wizytę bezpośrednio

Zadzwoń do nas:

Napisz do nas:

Odwiedź nas:

ul. Sokołowska 9
lokal U28,
01-142 Warszawa
zapraszamy
od poniedziałku do soboty
w godzinach 10:00 - 20:00

Napisz szybką wiadomość:

tło trójkątne pod guzikiem - bejdamedical
Umów się na wizytę przez naszych partnerów

Znany lekarz

Bejda Medical

Tourmedica

Tourmedica - Medycyna Estetyczna Warszawa - Bejda Medical
Opinie pacjentów o nas
Znajdź nas na mapie
Bestsellery w sklepie
Nasz Instagram
Mediraty - Medycyna Estetyczna Warszawa - Bejda Medical

instagram logo /bejdamedical

Centrum Dermatologii, Laseroterapii i Medycyny Estetycznej "Bejda Medical sp. z o.o." sp. k.

wróć na górę
umów się na wizytę
Potwierdzenie zapisu na newsletter - bejdamedical