PON. - SOB. 10:00 - 20:00 +48 22 370 29 60

Fotoodmładzanie, rozjaśnianie skóry i peelingi laserowe

3 najskuteczniejsze lasery w 1 innowacyjnej terapii, która bezkrwawo odmłodzi Cię nawet o dekadę!

Zdrowy i młody wygląd zwiększa atrakcyjność. Atrakcyjność ułatwia sukces w życiu. Zjawisko to jest faktem, udowodnionym naukowo.

Niestety wraz z upływem czasu ciało starzeje się. Niezdrowy tryb życia oraz szkodliwe czynniki środowiskowe, takie jak zanieczyszczenia czy nadużywanie światłą słonecznego, przyspieszają ten proces. Zmarszczki, bruzdy, opadająca skóra o nierównomiernym kolorze i strukturze są źródłem kompleksów i frustracji wielu osób na całym świecie, niezależnie od rasy czy fototypu. Skóra traci swoją jędrność i elastyczność, a kremy pielęgnacyjne przestają pomagać.

Stajesz przed wyborem: zaakceptować zmiany albo im przeciwdziałać. Jeśli wybierzesz drugą opcję – staniesz przed kolejnym wyborem, tym razem metody. Tych jest kilka, charakteryzują się odmiennymi mechanizmami działania oraz wskazaniami. Każda z nich ma swoje plusy i minusy, dlatego w Bejda Medical stawiamy na terapie kompleksowe i holistyczne podejście do zabiegów.

Medycyna estetyczna dla wszystkich!

Medycyna estetyczna, jeszcze do niedawna, była tematem tabu, unikanym przez, nawet zwykle bardzo ekshibicjonistycznych, celebrytów. Czasy się jednak szybko zmieniają i niegdyś kuluarowe rozmowy szeptem o poprawianiu urody wśród znanych tego świata stały głównym tematem wywiadów mainstreamowych mediów. Gdy celebryci zaczęli mówić otwarcie o swoich metamorfozach, zabiegi medycyny estetycznej trafiły pod strzechy. Już nie były czymś niezręcznym i niepotrzebnie intymnym i  stały się rutyną osób dbających o zdrowie i wygląd, zupełnie jak wizyta u stomatologa czy trening na siłowni.

Sięgnij gwiazd. Lub weź z nich przykład.

Nikogo już nie dziwi, że gwiazdy inwestują w siebie. Nawet najdroższe markowe ubrania nie zastąpią piękna ludzkiego ciała. Medycyna estetyczna stała się sposobem na uwolnienie się od kompleksów i rozwój osobisty. Zabiegi kiedyś prestiżowe, stały się zabiegami podstawowymi, z których po prostu trzeba korzystać, by zachować młody wygląd. A w młodym ciele, mieszka młody duch.

W dzisiejszym świecie, z powszechnym dostępem do najnowszych technologii, nie ma już żadnej wymówki na zaniedbywanie swojego wyglądu.

Poznaj mechanizmy starzenia, by nauczyć się im przeciwdziałać.

Starzenie jest naturalnym procesem, któremu podlega cały organizm, ale jego skutki są najwcześniej widoczne na skórze. Naukowo określa się to zjawisko jako zmniejszenie biologicznej aktywności komórek organizmu, spowolnienie procesów regeneracyjnych i utrata zdolności adaptacyjnych ustroju.

Jednym z pierwszych symptomów starzenia się skóry jest jej suchość, spowodowana utratą zdolności do wiązania wody i zatrzymywania jej w naskórku. Następnie silniej zaznaczają się zmarszczki mimiczne, pojawiają się drobne zmarszczki wokół kącików oczu i ust, a naskórek staje się cieńszy i szorstki. Keratynocyty pomnażają się w zwolnionym tempie, fibroblasty staja się coraz mniej aktywne, zwalnia synteza kolagenu i elastyny, zmniejsza się ilość kwasu hialuronowego. Naczynia włosowate stają się kruche z powodu zmian krążenia we włośniczkach.

Z każdą dekadą zwlekania z rozpoczęciem terapii antystarzeniowych, problem staje się poważniejszy.

 1. W wieku 30 lat może pojawić się nadmiar skóry powiek górnych, który spowoduje ich opadanie. Często zauważamy „kurze łapki” w bocznych kącikach oka.
 2. Po ukończeniu 40 lat fałdy nosowo-wargowe stają się wyraźnie zaznaczone i tworzą bruzdy.  Pojawiają się poprzeczne zmarszczki czoła i „zmarszczki marsowe” (między brwiami).
 3. Po 50 roku życia opada koniec nosa, linia żuchwy staje się wyraźnie mniej zaznaczona, pojawiają się zmarszczki na szyi, opadają policzki (tworząc tzw. „chomiki”).
 4. U osób w wieku 60 lat wzwyż następuje poważne ścieńczenie skóry oraz zanik tkanki podskórnej.

Jak możesz zapobiegać starzeniu skóry na co dzień?

Przede wszystkim staraj się unikać:

 • promieniowania ultrafioletowego (słońce, solarium),
 • stresu i braku snu,
 • spalin i zanieczyszczeń powietrza oraz wody,
 • papierosów, alkoholu oraz innych używek,
 • konserwowanej i słodzonej żywności,
 • nadmiaru leków bez recepty np. leków przeciwbólowych i suplementów diety (jeśli nie zostały Ci przepisane przez lekarza).

Prowadź zdrowy tryb życia:

 • uprawiaj sport,
 • zdrowo i świadomie się odżywiaj,
 • przebywaj często na zewnątrz,
 • odpoczywaj aktywnie,
 • pielęgnuj skórę dobranymi dla Ciebie preparatami,
 • okresowo wykonuj badania, by monitorować ewentualne problemy zdrowotne,
 • nie bój się medycyny estetycznej, ale i nie przesadzaj z nią.

Pamiętaj, że słońce jest naszym przyjacielem tylko 15 minut dziennie…

Potrzebujemy tylko 15 minut bezpośredniej ekspozycji na słońce by zainicjować procesy wytwarzania witaminy D. Reszta czasu spędzonego na słońcu bez wysokiego filtra niszczy kolagen, elastynę i fibroblasty oraz przyczynia się do powstawania zmian nowotworowych na skórze. Jeśli musisz przebywać na słońcu, stosuj wysokie filtry.

… opalanie jest dla nas zabójcze…

Nie ma żadnych pozytywnych stron opalania. Długotrwała ekspozycja na słońce czy lampy solarium nie tylko niszczy skórę, ale i zdrowie. Pamiętaj, że 70-80% zmarszczek to wina promieniowania UV.

… a fotoprotekcja jest koniecznością do końca życia!

Pragniesz jak najdłużej zachować młodość? Stosuj wysokie filtry i nie opalaj się. Nigdy więcej.

Jakie zabiegi odmładzające na urządzeniach oferuje konkurencja?

1. Urządzenia generujące plazmę. 

Technologia do zastosowań medycznych ma około dziesięciu lat i niewiele zmieniło się od momentu wprowadzenia jej na rynek. Działają punktowo, wywołując ablację (odparowanie) skóry. Ogromnym minusem tego typu urządzeń jest całkowicie manualna praca operatora. W porównaniu do lasera CO2 ze skanerem frakcyjnym, w którym można ustawić wszystkie parametry i wykonać zabieg automatycznie, ze stałą głębokością penetracji i precyzją pola zabiegowego sięgającą kilku mikrometrów, dziurki tworzone przez operatora urządzenia plazmowego są różnej głębokości i w niestałych odległościach od siebie. W praktyce – operator wyposażony jest w plazmowy skalpel, którym nie jest w stanie manipulować z precyzją skanera i którym może zrobić bardzo poważną krzywdę przez moment nieuwagi. Jeśli dodatkowo operatorem jest nie-lekarz, to sama wizja zabiegu staje się przerażająca.

2. Radiofrekwencja mikroigłowa.

Pomysł całkiem świeży, łączy fale radiowe i mikronakłuwanie. Minusem jest fakt, że operator musi wbić się na głębokość nawet do 3,5 mm (całkiem głęboko), a następnie podgrzać tkanki do temperatury wynoszącej tylko 45-60 stopni. Dlaczego tylko? Ponieważ w porównaniu (znowu) do lasera CO2, który jednocześnie działa bezdotykowo i odparowuje tkankę, oczyszczając i zamykając mikrouszkodzenie, wielokrotne nakłuwanie skóry w niskiej temperaturze niegwarantującej unicestwienia patogenów, zwiększa ryzyko powikłań infekcyjnych. Pamiętaj też, że w porównaniu nawet do mezoterapii igłowej (też kłucie, ale igłą) – przegrzane tkanki goją się dłużej. Jeśli możesz wybrać laser – wybierz laser.

Dla kogo przeznaczone jest fotoodmładzanie?

Dla wszystkich dorosłych osób, którzy szukają alternatywy do medycyny estetycznej z użyciem igły oraz inwazyjnych zabiegów i operacji chirurgii plastycznej. Zabiegi laserowe są również świetne na początek przygody z medycyną odmładzającą i stanowią świetną bazę pod przyszłe procedury z użyciem wypełniaczy i toksyny botulinowej.

Czym jest nieablacyjne fotoodmładzanie laserowe?

Fotoodmładzanie laserowe wykorzystuje zjawisko fototermolizy selektywnej. Polega ona na absorpcji impulsów lasera tylko w określonych tkankach, które są celem zabiegu i nie naruszaniu pozostałych. Fototermoliza selektywna jest możliwa dzięki zróżnicowanej „wrażliwości” tkanek na określone długości fali światła, emitowanego przez urządzenia laserowe.

Nieablacyjność oznacza, że impuls przechodzi przez zewnętrzną warstwę skóry (naskórek) nie uszkadzając jej i delikatnie ogrzewa komórki w głębszych warstwach skóry (w skórze właściwej). Komórki te, zwane fibroblastami, są stymulowane do produkcji większej ilości kolagenu i elastyny, co poprawia strukturę skóry, naprawia ją i odmładza.

W wyniku tego procesu przywracamy skórze jej gęstość, jędrność i napięcie, co z kolei niweluje jej opadanie, zmarszczki i, w zależności od urządzenia, przebarwienia, rozszerzone naczynka, rumień, nierównomierny koloryt, rozszerzone ujścia gruczołów łojowych itd.

Pierwsza seria zabiegów – laser diodowy.

Nieablacyjne fotoodmładzanie laserem diodowym w Bejda Medical wykonujemy laserem Asclepion MedioStar NeXT z głowicą generującą impulsy o długości fali 810 nm, absorbowane głównie w melaninie. Głowica jest wyposażona efektywny system chłodzenia pola zabiegowego z czujnikiem i automatyczną kontrolą temperatury skóry, bazujący na ogniwach Peltiera. Oprócz efektów charakterystycznych dla fotoodmładzania, zabieg tym laserem ma właściwości rozjaśniające skórę i wspomagające leczenie trądziku.

Druga seria zabiegów – frakcyjny laser żółty.

Nieablacyjne fotoodmładzanie laserem żółtym w Bejda Medical wykonujemy laserem Asclepion QuadroStarPro Yellow ze skanerem frakcyjnym, generującym impulsy o długości fali 577 nm, absorbowane głównie w hemoglobinie. Głowica jest wyposażona efektywny system chłodzenia pola zabiegowego z czujnikiem i automatyczną kontrolą temperatury skóry, bazujący na ogniwach Peltiera. Oprócz efektów charakterystycznych dla fotoodmładzania, zabieg tym laserem ma właściwości redukujące rumień oraz zamykające drobne i powierzchniowe naczynia krwionośne.

Trzecia seria zabiegów – peeling ablacyjny frakcyjnym laserem CO2.

Ablacja oznacza odparowanie tkanki. W Bejda Medical pracujemy na laserze Asclepion Multipulse CO2 ze skanerem frakcyjnym. Peeling tym urządzeniem odbywa się z użyciem bardzo niskiej mocy, co gwarantuje szybką rekonwalescencję. Zadaniem zabiegu jest zainicjowanie przebudowy zewnętrznej warstwy skóry i delikatne złuszczanie.

Dlaczego używamy trzech urządzeń?

Wymienione lasery działają synergicznie. Uzupełniają się wzajemnie w taki sposób, że zastosowane razem nie mają żadnych ograniczeń i tworzą ostateczną laserową procedurę odmładzającą. Bardzo ważna jest tutaj kolejność, ponieważ dzięki niej przeszkody dla następnego lasera likwidujemy poprzednim (np. nadmiar melaniny jest przeszkodą w zamykaniu naczynek frakcyjnym laserem żółtym, ale usuwamy ten nadmiar wcześniej laserem diodowym).

Jakich efektów możesz się spodziewać?

Efekty zabiegów są następujące:

 • spłycenie zmarszczek,
 • wyrównanie płytkich blizn potrądzikowych,
 • przebudowa i poprawa tekstury skóry,
 • zagęszczenie skóry i poprawa jej jędrności,
 • obkurczenie rozszerzonych ujść gruczołów łojowych,
 • zmniejszenie nadmiernego wydzielania sebum,
 • rozjaśnienie przebarwień i ujednolicenie kolorytu skóry,
 • zredukowanie rumienia,
 • usunięcie niewielkich naczyń krwionośnych (np. okolica nosa czy policzków),
 • zredukowanie trądziku,
 • generalna poprawa witalności skóry.

Dlaczego nasza innowacyjna procedura jest lepsza od innych?

Przede wszystkim wykorzystujemy trzy rożne najwyższej klasy lasery medyczne, z których wszystkie charakteryzują się najlepszymi parametrami dostępnymi na rynku i mamy na to innowacyjny sposób.

6 powodów, dla których nasza procedura jest idealna właśnie dla Ciebie.

 1. Masz zmarszczki, ale może nie lubisz igieł, albo uważasz, że za wcześnie na Botox.
 2. Chcesz napiąć, zagęścić i podnieść skórę lecz nie przepadasz za chirurgią.
 3. Pragniesz wyrównać koloryt, rozjaśnić swoją skórę i poprawić jej fakturę i przywrócić witalność.
 4. Twoja cera charakteryzuje się rozszerzonymi ujściami gruczołów łojowych i wydziela nadmiar sebum.
 5. Często i łatwo się czerwienisz.
 6. Cierpisz uporczywy trądzik kosmetyczny, ale bez stanów zapalnych, więc nie chcesz przyjmować izotretynoiny.

Dlaczego warto zainwestować w siebie i wykonać zabieg?

Jeżeli chociaż jeden z wymienionych powyżej powodów dotyczy Ciebie, zastanów się nad bezkonkurencyjnymi korzyściami:

 1. Przede wszystkim zrealizujesz swoje marzenie o idealnej cerze. Czyż nie jest przyjemnie spełniać marzenia?
 2. Odmłodzisz się bez udziału skalpela i igieł.
 3. Zapomnisz o konieczności stosowania mocno kryjącego podkładu, a Twoja skóra odpocznie.
 4. Pozbędziesz się kompleksów i Twoje wakacje nabiorą nowej jakości.
 5. Zniwelujesz zmarszczki i przywrócisz swojej skórze naturalny, świeży wygląd.
 6. Przestaniesz się tak łatwo czerwienić w sytuacjach społecznych.
 7. Zdobędziesz większą pewność siebie i ruszysz na podbój świata.
 8. Doskonalenie Twojego ciała sprawi Ci nieporównywalnie większą przyjemność niż jakiekolwiek zakupy.

Dołącz do grona zadowolonych pacjentów. Zrób kolejne selfie z idealną cerą.

Nie zwlekaj z pozytywnymi zmianami. Życie jest krótkie.

Poznaj wszystkie fakty i nie daj się już nigdy więcej nabrać na niską jakość.

Być może chcesz podjąć decyzję i wykonać zabiegi fotoodmładzania, ale masz mnóstwo pytań i wątpliwości. Nie wiesz, na czym polega fotoodmładzanie i jaka jest najlepsza metoda. Nie wiesz czy to zabieg dla Ciebie, rozważasz różne miejsca i urządzenia. Głowa Cię boli od nadmiaru informacji w Internecie, a wszystkie placówki piszą niezrozumiałym, technicznym językiem. Wypowiedzi na forach straszą bliznami albo nieskutecznością. Czujesz zagubienie.

Laser jest jedynym skutecznym nieinwazyjnym sposobem.

Jako centrum medyczne, które słynie ze skutecznych procedur laserowych i rocznie wykonuje tysiące efektywnych zabiegów, jesteśmy w stanie rozwiać wszelkie wątpliwości. Jedynym skutecznym zabiegiem kompleksowo odmładzającym, bez użycia igły czy skalpela, jest nasza procedura z użyciem lasera diodowego, frakcyjnego lasera żółtego oraz frakcyjnego lasera CO2.

Unikaj niesprawdzonego sprzętu i dziwnych metod.

Wiele placówek używa dziwnych metod i tanich urządzeń do odmładzania. Pół biedy jeśli te „patenty” nie zadziałają. Niestety w wielu przypadkach jest jeszcze gorzej niż przed zabiegiem.

Masz pytania? Wątpliwości? Wyjaśnimy wszystko!

Jeśli nie uzyskałeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na naszej stronie – zadzwoń lub napisz do nas. Chętnie udzielimy Ci informacji.

– „Dlaczego nie wystarcza jeden zabieg?”

Niestety ludzki organizm ma ograniczenia i  nie jest to możliwe. Już nawet nie chodzi o możliwość poparzenia tkanek, ale o reakcje obronne, które mogą pogorszyć problem. Odmładzanie wymaga cierpliwości.

– „W Internecie napisali, że…”

Nie czytaj niepotwierdzonych informacji na forach. Pamiętaj, że rzadko kiedy piszą osoby, które są zadowolone. Większość opinii to opinie osób, które miały złe doświadczenia, więc obraz medycyny estetycznej jest zakłamany. Nie oczekuj też informacji naukowych od zwykłych użytkowników Internetu. Od tego jest kadra podmiotu leczniczego albo podręczniki medyczne.

– „Są tańsze miejsca.”

Tak. Radzimy jednak uważać na te miejsca. Utrzymanie placówki na najwyższym poziomie kosztuje, podobnie jak praca lekarza i najwyższej klasy sprzęt. Jeżeli zabieg o średniej rynkowej cenie 800 zł kosztuje w jakimś miejscu 200 zł, to na czymś to miejsce oszczędza. W ostatecznym rozrachunku wychodzi na to, że oszczędza na zdrowiu klienta.

– „Nie mogę sobie pozwolić w tej chwili na zabieg.”

Oferujemy liczne rabaty, także indywidualne oraz MediRaty. Jesteśmy elastyczni.

Uważaj na partaczy!

99% gabinetów/salonów/”klinik” nie ma sprzętu, który nadaje się do bezpiecznego i skutecznego wykonywania zabiegów laserowych. Brak efektu to jeden z najmniej uciążliwych problemów. Gorsze są częste poparzenia i odbarwienia oraz przebarwienia. Czego jednak można wymagać od „mocno błyskającego światełka” made in China.

Nigdy nie decyduj się na zabieg, tylko dlatego, że jest tani. Z doświadczenia wiemy, że źle się kończą takie decyzje. To do nas przychodzą później poszkodowani, by ich ratować.

Uważaj na zagrożenia!

Bezwzględnie unikaj placówek, które budzą w Tobie jakiekolwiek wątpliwości, np. dotyczące czystości lub przestrzegania procedur medycznych. Sprawdź, czy kadra wykonuje zabiegi w rękawiczkach i sterylizuje narzędzia. Nie daj się także nabrać na nierealne promocje. Pamiętaj, że nawet promocja „-99%” musi się opłacać. Być może placówka chce pozbyć się przeterminowanego preparatu albo urządzenie jest nieskuteczne i bez promocji nikt nie chce wykonać zabiegu.

Zastanów się również, czy na pewno chcesz wykonać zabieg w większej „klinice”. Ich minusem jest tzw. „masowy przerób”, gdzie każdy pacjent traktowany jest bezosobowo jako np. „zabieg na 15:00”. U nas będziesz VIP’em.

Zabieg powinien wykonać wykwalifikowany kosmetolog. Unikaj kosmetyczek jak ognia.

Pacjenci, którzy trafiają do naszej placówki po wizycie u kosmetyczki i zabiegach „fotoodmładzania”, jednogłośnie twierdzą, że była to ich jedna z najgorszych decyzji w życiu i gdyby mieli większą wiedzę wcześniej, nie popełniliby tego błędu.

Brak skuteczności zabiegów to najmniejszy z uciążliwych problemów. Trafiają do nas pacjenci poparzeni, z rozległymi bliznami po zabiegach wykonywanych przez kosmetyczki lub osoby bez wykształcenia, na sprzęcie niewiadomego pochodzenia, zatrudniane w miejscach sieciowych.

Kolejną grupą pacjentów, są osoby które miały nieprzyjemność skorzystać z „megaofert” zakupów grupowych. Większości udaje się pomóc, stosując prawidłowe techniki laserowego fotoodmładzania, pozostałym zostają inwazyjne zabiegi usuwania blizn czy leczenia odczynów naczyniowych.

 

fotoodmładzanie warszawa

 

Wystrzegaj się pseudo-klinik!

Podejmując decyzję o wyborze miejsca, w którym wykonamy zabieg, warto zwrócić uwagę na kilka czynników:

 1. Czy zabiegi inwazyjne wykonują lekarze? Nikt inny nie ma uprawnień i odpowiedniego ubezpieczenia. Tutaj możesz sprawdzić lekarza: Centralny Rejestr Lekarzy RP.
 2. Czy zabiegi nieinwazyjne wykonują magistrzy kosmetologii z odpowiednim przeszkoleniem i doświadczeniem?
 3. Czy lekarze i kosmetolodzy wykonują zabiegi w placówkach będących podmiotami leczniczymi. Każdy podmiot leczniczy ma nadany nr księgi rejestrowej podmiotu leczniczego, po którym można go zweryfikować. Nasz to: 000000165700. Podmioty lecznicze są przygotowane medycznie na każdą ewentualność, posiadają zestawy ratunkowe i antywstrząsowe, przestrzegają rygorystycznych norm i procedur oraz są ubezpieczone. Tutaj możesz sprawdzić placówkę: Rejestr Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą.
 4. Czy urządzenie laserowe jest renomowanej marki?
 5. Czy preparat zabiegowy jest renomowanej marki?
 6. Czy ktoś proponuje Ci dziwne zabiegi np. połączenie silnych kwasów i mikrodermabrazji? Nigdy nie decyduj się na takie hybrydy! Grożą one poważnymi powikłaniami i poszkodowani trafiają później do nas, by ich ratować.

Zacznij z nami od nowa. Z czystą kartą.

Odwiedzasz naszą stronę, ponieważ pragniesz zmiany. Tak wiemy, czasami zmiany budzą niepokój, ale obiecujemy, że przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy, krok po kroku. Wyjaśnimy wątpliwości i odpowiemy na pytania.

Pomożemy Ci zmienić Twoje życie. Decydując się na zabieg u nas, inwestujesz w siebie i swoją przyszłość. Szkoda życia na kompleksy i ciągłe kompromisy.

Oferujemy najlepszą kadrę i najlepszą technologię do zlikwidowania Twojego problemu.

Wybierz nas i uśmiechnij się. Jesteś w dobrych rękach.

Bejda Medical to przedsiębiorstwo medyczne, ale i podmiot leczniczy. Oznacza to, że podlegamy takim samym surowym rygorom, jak szpitale. Dla pacjenta oznacza to, że niezależnie od tego czy przyszedł na zabieg chirurgiczny, czy na maseczkę, zawsze może oczekiwać takiego samego, najwyższego standardu. Nie wszystkie „kliniki” są podmiotami leczniczymi.

Naszą filozofią jest zastosowanie nowoczesnej medycyny w najmniej inwazyjny dla pacjenta sposób, w kameralnym zaciszu oraz bezpieczeństwie godnym VIP’a. Pacjent jest dla nas najważniejszy, a usługi zawsze „szyte na miarę”. Możecie czuć się bezpiecznie i pewnie, że efekt zabiegów estetycznych będzie zawsze najbardziej zbliżony do naturalnego, jak tylko jest to możliwe.

Od wielu lat skutecznie pomagamy Wam z walce z problemami, które odciskają piętno na wyglądzie. Jednocześnie kultywujemy nową jakość w polskiej medycynie estetycznej, pokazując że nie musicie wybierać między zacofanymi i niebezpiecznymi przychodniami a’la PRL, a „modnymi klinikami”, których lekarze-celebryci odgrywają medialnych błaznów i zdradzają Wasze sekrety w telewizji.

Poznaj naszą kadrę – Twoich osobistych doradców w dziedzinie zdrowia.

Zabiegi fotoodmładzania wykonują u nas kosmetolodzy z wieloletnim doświadczeniem, eksperci w swoich dziedzinach oraz esteci. Każdy pacjent jest otoczony indywidualną opieką. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i razem zaplanujemy zabieg pod kątem oczekiwanych efektów. Nie pozwolimy na brak zadowolenia.

Poznaliśmy temat na własnej skórze. Dosłownie.

Tworzenie najlepszej placówki medycznej zaczęliśmy od znalezienia najlepszych metod na rynku i wprowadzenia ich do naszego Centrum. W jaki sposób oceniliśmy, które metody są skuteczne? Testując je na sobie – od powstania Centrum, każdy członek naszej kadry miał wykonany na sobie niemal każdy zabieg, więc znakomicie wiemy o czym mówimy.

Oferujemy tylko to, co najlepsze. Nie wykonujemy nieskutecznych zabiegów. Dane na temat naszych metod i urządzeń mówią same za siebie. W grę wchodzi jedynie najwyższa jakość usług i najlepszy możliwy efekt.

Zaplanujmy razem nowy etap w Twoim życiu.

W naszym centrum medycznym profesjonalna kadra specjalistów umożliwi Ci odmłodzenie skóry, dzięki zabiegom z użyciem lasera diodowego, frakcyjnego lasera żółtego oraz frakcyjnego lasera CO2.

>Kliknij tutaj i sprawdź efekty w naszej galerii „przed i po”

Podczas rozmowy z przedstawicielem naszej kadry, telefonicznej lub na miejscu w Centrum, zostaniesz poinformowany o wszystkich wskazaniach, przeciwwskazaniach, etapach zabiegu, zaleceniach pozabiegowych itd..

>Zadzwoń do nas: +48 22 370 29 60

Możesz pokazać nam stan swojej skóry, przesyłając zdjęcie mailem lub u nas – w gabinecie. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy system, dzięki któremu możesz w domu samodzielnie wstępnie wycenić zabieg. Umówimy Cię na dogodny termin i poinstruujemy, jak przygotować się na dzień zabiegowy.

>Wyślij nam maila: centrum@bejda.pl

Przed rozpoczęciem procedury niezbędna może być konsultacja dermatologiczna, być może z badaniem dermatoskopowym, by wykluczyć wszystkie przeciwwskazania. Tuż przed każdym zabiegiem zaoferujemy Ci dobrą kawę, herbatę lub coś zimnego do picia i będziemy gotowi na wszystkie pytania, które zadasz, wypełniając dokumenty. Nie przejmuj się – słyszeliśmy już wszystko.

Oczyścimy Twoją skórę i przygotujemy Cię do zabiegu. Założysz specjalne okulary lub zaślepki na oczy, w zależności na jakim obszarze będziemy pracowali. Podczas zabiegu laser będzie wielokrotnie „strzelał” w obszarze ze zmianami. Możesz odczuwać ciepło lub „igiełki”. Jeśli będzie potrzebna przerwa z przyjemnością w międzyczasie porozmawiamy z Tobą na wybrany temat. Po zabiegu schłodzimy Twoją skórę coldpack’ami, następnie nałożymy preparat przyspieszający gojenie i poinformujemy Cię, jak postępować w drodze do i w domu.

Na efekty trzeba poczekać, ale już po drugim zobaczysz wyraźną poprawę. Bezpośrednio po zabiegu może występować rumień i/lub obrzęk, strupki (CO2). Wszystkie te objawy są naturalną reakcją skóry na światło lasera i utrzymują się od kilku dni do kilku tygodni, w zależności od indywidualnego tempa regeneracji Twojej skóry. Możesz od razu po zabiegu wrócić do codziennego życia.

 

Nadal się wahasz?

Przyjdź na bezpłatną konsultację kosmetologiczną.

Jeśli masz dodatkowe pytania – przyjdź do nas. Nasi kosmetolodzy widzieli i asystowali przy niezliczonej ilości zabiegów. Doradzą i poinformują Cię o wszystkim, co dotyczy zabiegu. Przy okazji mogą wykonać bezpłatną analizę stanu skóry i doradzić pielęgnację.

>Zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną: +48 22 370 29 60

 

bejda-medical-bezplatne-konsultacje-kosmetologiczne

 

Sprawdź opinie o nas w Google!

Zobacz więcej opinii (50+) ->

 

W dzisiejszych czasach wiedza jest na wagę złota.

My dzielimy się nią z Tobą za darmo.

 

bejda-medical-poradnik-estetyczny-demo-01

 

Podejmij decyzję, a resztę zostaw nam.

Jesteśmy Twoim najlepszym wyborem, bo wiemy jak ważny jest dla Ciebie bezkompromisowy profesjonalizm, ale również niepowtarzalna atmosfera. U nas poczujesz, że technologia w połączeniu ze wspaniałymi ludźmi to przyszłość medycyny.

Gwarantujemy, że przekonasz się do medycyny estetyczniej i wrócisz do nas na zabiegi jeszcze nie raz.

Z nami jesteś w dobrych rękach!

Pomożemy Ci zmienić Twoje życie. Decydując się na zabieg u nas, inwestujesz w siebie i swoją przyszłość. Szkoda życia na kompleksy i ciągłe kompromisy.

Oferujemy najlepszą kadrę i najlepszą technologię do zlikwidowania Twojego problemu.

Pomożemy Ci stać się najlepszą wersją Ciebie.

Z przyjemnością doradzimy najlepsze zabiegi dla Ciebie. Działamy kompleksowo z zakresu dermatologii, laseroterapii, medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i kosmetologii. Oddajesz się w opiekę najwyższej klasy specjalistów, pracujących na najlepszych dostępnych urządzeniach i preparatach.

Nie ma czasu do stracenia

Wiemy – zawsze jest coś innego do zrobienia, zawsze są inne wydatki, zawsze jest jakieś „ale”, brak pewności, czy pełnej wiedzy.

Ale czy na pewno? Czy jest coś pilniejszego niż Twoje zdrowie? Mówimy o zdrowiu zarówno fizycznym, jak i psychicznym oraz związanym z nimi komforcie życia.

Wystarczy, że wykonasz pierwszy krok i nam zaufasz. Skutecznie zajmiemy się Twoim przypadkiem.

Dlaczego jesteśmy liderami?

Dlatego, że poprawiamy po innych. Jeżeli miałeś zabieg w innej klinice bez efektów, przyjdź do nas. Jeżeli zgodzisz się opowiedzieć Twoją historię, zaoferujemy Ci zabiegi w indywidualnej, bardzo korzystnej promocji.

 

Masz pytania? Zadzwoń do nas lub wyślij nam maila!

 

>Zadzwoń do nas: +48 22 370 29 60

>Wyślij nam maila: centrum@bejda.pl

 

Przetestuj nas. Umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną!

Nadal nie wiesz, jaki zabieg byłby najlepszy dla Ciebie? Potrzebujesz diagnozy stanu skóry? Nie możesz dobrać dla siebie kosmetyków? Może chcesz po prostu dowiedzieć się więcej o pielęgnacji?

Zadzwoń do nas lub przyjdź i zapisz się na konsultację u profesjonalisty. Wizyta jest całkowicie bezpłatna. Nawet jeśli nie wykonasz zabiegu, wyjdziesz od nas z kompleksową wiedzą i informacjami z zakresu interesujących Cię tematów.

>Zadzwoń do nas: +48 22 370 29 60

 

bejda-medical-bezplatne-konsultacje-kosmetologiczne

 

Sprawdź opinie o nas w Google!

Zobacz więcej opinii (50+) ->

 

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Wybierają nas pacjenci z całej północnej półkuli.

Nasi pacjenci przyjeżdżają do nas z całej Polski, krajów UE, Bliskiego Wschodu. Wykonaliśmy już tysiące zabiegów na wszystkich fototypach.

Jesteśmy najlepsi w medycynie estetycznej.

 • do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie,
 • nasze terapie są kompleksowe,
 • zapewniamy realistyczne efekty, nie wykonamy zabiegu jeśli nie jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom pacjenta,
 • oferujemy bezkompromisowy, najwyższy standard usług,
 • pracujemy tylko na profesjonalnym sprzęcie i preparatach,
 • zabieg wykonują mgr kosmetologii,
 • nasi pacjenci są zadowoleni z efektów, wracają na kolejne zabiegi i polecają nas swoim bliskim i znajomym.

Organizujemy liczne akcje promocyjne:

 • promocje tematyczne,
 • zniżki na hasło,
 • zniżki happy hours,
 • zniżki dla stałych pacjentów,
 • złotówki na zabiegi za przyprowadzenie przyjaciół/kolegów/znajomych,
 • zniżki grupowe.

 

Nie pozwól, by wątpliwości hamowały Twój rozwój. Nie zwlekaj. Zadzwoń teraz. Czas zacząć zmiany.

Umów się na bezpłatną konsultację oraz bezpłatny zabieg próbny!

+48 22 370 29 60

 

Zaprenumeruj nasz newsletter!

Otrzymasz nasz bezpłatny Profesjonalny Poradnik Estetyczny i już nigdy nie przegapisz specjalnych promocji na zabiegi fotoodmładzania, rozjaśniania skóry i peelingów laserowych.

 

Polub nas na Facebooku i bierz udział w konkursach!

Obserwuj nas na Instagramie i poznawaj nowości, jako pierwszy!

Instagram

 

Wskazania Wskazania

Fotoodmładzanie:

 • widoczne zmarszczki,
 • rozszerzone ujścia gruczołów łojowych,
 • nierównomierna tekstura skóry,
 • brak jędrności skóry,
 • ciemne, rozległe przebarwienia skórne,
 • brak wizualnej witalności skóry.

Peeling laserowy:

 • rozszerzone ujścia gruczołów łojowych,
 • nierówna tekstura skóry,
 • płytkie blizny potrądzikowe,
 • poszarzała cera.
Przeciwskazania Przeciwskazania

Fotoodmładzanie oraz peeling laserowy:

 • ciąża, karmienie piersią,
 • ciemne fototypy skóry,
 • rozrusznik serca,
 • zmiany nowotworowe,
 • zaburzenia krzepnięcia (względne),
 • zaburzenia czucia (względne),
 • zaburzenia krążenia (względne),
 • wrażliwość na światło,
 • świeża opalenizna / korzystanie z solarium (należy zaprzestać użytkowania na miesiąc przed serią),
 • używanie / przyjmowanie preparatów światłouczulajacych np. z retinolem, wit. C, kwasami AHA, BHA, z dziurawcem, nagietkiem, tetracykliny (należy odstawić na miesiąc przed serią), retinoidy (należy odstawić na co najmniej 3 miesiące przed serią),
 • epilepsja,
 • skłonność do bliznowacenia,
 • wcześniejsze głębokie zabiegi złuszczające (w przeciągu ostatniego miesiąca),
 • implanty, wypełniacze oraz nici w okolicy obszaru zabiegowego; nici medyczne wchłanialne do 6 miesięcy po zabiegu, nici medyczne niewchłanialne – przeciwwskazanie bezwzględne,
 • infekcje bakteryjne / grzybicze / wirusowe,
 • choroby tkanki łącznej.
Czy zabieg jest bolesny? Czy zabieg jest bolesny?

Fotoodmładzanie laserem diodowym powoduje indywidualne odczuwanie bólu  i zależy od pacjenta oraz partii ciała, na której wykonywany jest zabieg. Fotoodmładzanie wykonuje się głowicą Asclepion MedioStar NeXT wyposażoną w efektywny system chłodzenia pola zabiegowego z czujnikiem i automatyczną kontrolą temperatury skóry, bazujący na ogniwach Peltiera. Umożliwia to bezpieczną pracę z wyższymi parametrami i mniejszym dyskomfortem dla pacjenta.

Plamka zabiegowa ma kształt kwadratu i charakteryzuje się wysoką oraz jednorodną gęstością energii na całym obszarze, generowaną przez wiązki włókien kwarcowych (technologia TAPER). Oznacza to, że do równomiernego pokrycia całej powierzchni, na której chcemy pracować wystarcza jedno przejście lasera. W konkretnym przypadku bardzo wrażliwego pacjenta specjalista przeprowadzający zabieg może zastosować na małej powierzchni znieczulenie miejscowe maścią.

Zaleca się nie stosować znieczulenia przy fotoodmładzaniu ze względu na lepsze efekty terapeutyczne.

Peeling laserowy jest zabiegiem nieco bardziej odczuwalnym. Z racji niskich ustawień lasera można wykonać zabieg bez dodatkowego znieczulenia. Osoby bardzo wrażliwe są znieczulane przed zabiegiem kremem Emla.

Jak długo trwa zabieg? Jak długo trwa zabieg?

Czas trwania zabiegu zależy od obszaru. Ze znieczuleniem cała procedura może wymagać 1 -1,5 h.

Przygotowanie do zabiegu Przygotowanie do zabiegu

Przed zabiegiem nie wolno przyjmować leków przeciwbólowych bez konsultacji. W gabinecie zmywany jest makijaż (jeżeli obszar zabiegowy jest na twarzy), skóra jest oczyszczana i dezynfekowana i można przystąpić do zabiegu.

W przypadku peelingu laserowego, możliwe jest również znieczulenie (dodatkowe 30 — 45 minut).

Opis zabiegu Opis zabiegu

Przed rozpoczęciem procedury niezbędna może być konsultacja dermatologiczna, być może z badaniem dermatoskopowym, by wykluczyć wszystkie przeciwwskazania.

Oczyścimy Twoją skórę i przygotujemy Cię do zabiegu. Założysz specjalne okulary lub zaślepki na oczy, w zależności na jakim obszarze będziemy pracowali. Podczas zabiegu laser będzie wielokrotnie „strzelał” w obszarze ze zmianami. Możesz odczuwać ciepło lub „igiełki” (w zależności od użytego lasera).

Jak wygląda zabieg? Jak wygląda zabieg?

Efekty zabiegu Efekty zabiegu

Fotoodmładzanie:

 • spłycenie drobnych zmarszczek,
 • obkurczenie rozszerzonych ujść gruczołów łojowych,
 • poprawa tekstura skóry,
 • zagęszczenie skóry,
 • poprawa jędrności skóry,
 • rozjaśnienie przebarwień,
 • poprawa witalności skóry.

Peeling laserowy:

 • obkurczenie rozszerzonych ujść gruczołów łojowych,
 • przebudowa i poprawa tekstury skóry,
 • zagęszczenie skóry,
 • usunięcie niewielkich naczyń krwionośnych (np. okolica nosa czy policzków),
 • zmniejszenie nadmiernego wydzielania sebum,
 • zniwelowanie płytkich blizn potrądzikowych,
 • ujednolicenie kolorytu skóry.
Zdjęcia przed i po Zdjęcia przed i po
Ile zabiegów jest potrzebnych? Ile zabiegów jest potrzebnych?

Do uzyskania pełnego efektu terapeutycznego wykonuje się 3 do 4 zabiegów w odstępach 3 do 4 tygodni.

W przypadku peelingu laserowego przerwy między zabiegami mogą być nieco dłuższe (nawet do 8 tygodni).

Zalecenia pozabiegowe Zalecenia pozabiegowe
 • bezwzględne stosowanie się do poleceń kosmetologa,
 • zakaz wystawiania miejsca zabiegowego na działanie promieni słonecznych — do miesiąca po ostatnim zabiegu,
 • stosowanie filtrów p/słonecznych (SPF 50),
 • zakaz intensywnej aktywności fizycznej minimum tydzień po zabiegu — sport, siłownia, aerobik, fitness, cross-fit, kolarstwo, taniec, intensywne koncerty i imprezy itd.
 • zakaz przegrzewania organizmu (np. gorące kąpiele, sauna) minimum tydzień po zabiegu,
 • nawilżanie/natłuszczanie zgodnie z zaleceniami kosmetologa,
 • zakaz spożywania alkoholu minimum tydzień po zabiegu,
 • zakaz mechanicznego drażnienia skóry w okolicy zabiegu,
 • zakaz stosowania preparatów na skórę na bazie alkoholu,
 • zakaz korzystania basenu minimum tydzień po zabiegu,
 • zakaz zdrapywania ewentualnych pęcherzyków, czy strupków.
Występujące skutki uboczne Występujące skutki uboczne
 • rumień,
 • zsinienie,
 • obrzęk,
 • zwiększona wrażliwość skóry,
 • pęcherzyki,
 • strupki.
Możliwe efekty niepożądane Możliwe efekty niepożądane
 • infekcje bakteryjne,
 • reakcje alergiczne.
Zobacz naszą galerię
NIE PRZEGAP!

Poleć nas swoim znajomym i otrzymaj
złotówki na zabiegi

kliknij i dowiedz się więcej

Obdaruj bliską Ci osobę naszą
kartą prezentową

kliknij i dowiedz się więcej

W grupie taniej
przyprowadź znajomych i zgarnij zniżki

kliknij i dowiedz się więcej

Masz firmę? Nagradzaj pracowników
zabiegami SPA

kliknij i dowiedz się więcej

Zaufaj specjalistom,
nie forom internetowym

Odpowiadamy
rzetelnie na pytania

Umów się na wizytę bezpośrednio

Zadzwoń do nas:

Napisz do nas:

Odwiedź nas:

ul. Sokołowska 9
lokal U28,
01-142 Warszawa
zapraszamy
od poniedziałku do soboty
w godzinach 10:00 - 20:00

Napisz szybką wiadomość:

tło trójkątne pod guzikiem - bejdamedical
Umów się na wizytę przez naszych partnerów

Znany lekarz

Bejda Medical

Tourmedica

Tourmedica - Medycyna Estetyczna Warszawa - Bejda Medical
Opinie pacjentów o nas
Znajdź nas na mapie
Bestsellery w sklepie
Nasz Instagram
Mediraty - Medycyna Estetyczna Warszawa - Bejda Medical

instagram logo /bejdamedical

Centrum Dermatologii, Laseroterapii i Medycyny Estetycznej "Bejda Medical sp. z o.o." sp. k.

wróć na górę
umów się na wizytę
Potwierdzenie zapisu na newsletter - bejdamedical