PON. - SOB. 10:00 - 20:00 +48 22 370 29 60

Modelowanie ciała falami radiowymi i akustycznymi

Idealna figura na lato. Każde lato.

Szczupła i umięśniona sylwetka z jędrną skórą to marzenie wielu kobiet i mężczyzn. Niestety osiągnięcie idealnej figury to droga długa i pełna wyrzeczeń. Często najtrudniej jest na początku i przy samym jej końcu. Zabieg modelowania ciała pomoże Ci skutecznie pozbyć się nadprogramowych kilogramów i zredukować cellulit. Nie wykona całej pracy za Ciebie, ale pozwoli zobaczyć motywujące efekty redukcji „o jeden rozmiar”.

Choroby cywilizacyjne XXI wieku.

Otyłość to choroba cywilizacyjna XXI wieku, co do tego lekarze są zgodni. Według badań, na całym świecie żyje ok. 522 mln ludzi otyłych i aż 1,6 mld osób z nadwagą. Zaburzeniem towarzyszącym nadwadze oraz otyłości w przypadku kobiet jest cellulit. Jest to odmiana lipodystrofii, czyli zaburzeń struktury i rozmieszczenia tkanki tłuszczowej, którym towarzyszą zmiany o charakterze obrzękowo-włóknistym, zlokalizowane pod skórą. Niestety „efekt skórki pomarańczy” może pojawić się również u osób szczupłych, aktywnych sportowo i zdrowo odżywiających się. Cellulit jest najprawdopodobniej dziedziczny i w niektórych przypadkach niemożliwy do usunięcia dietą czy aktywnością fizyczną.

Medycyna estetyczna dla wszystkich!

Medycyna estetyczna, jeszcze do niedawna, była tematem tabu, unikanym przez nawet, zwykle bardzo ekshibicjonistycznych, celebrytów. Czasy się jednak szybko zmieniają i niegdyś kuluarowe rozmowy szeptem o poprawianiu urody wśród znanych tego świata stały się głównym tematem wywiadów mainstreamowych mediów. Gdy celebryci zaczęli mówić otwarcie o swoich metamorfozach, zabiegi medycyny estetycznej trafiły pod strzechy. Już nie były czymś niezręcznym i niepotrzebnie intymnym i  stały się rutyną osób dbających o zdrowie i wygląd, zupełnie jak wizyta u stomatologa czy trening na siłowni.

Sięgnij gwiazd. Lub weź z nich przykład.

Nikogo już nie dziwi, że gwiazdy inwestują w siebie. Nawet najdroższe markowe ubrania nie zastąpią piękna ludzkiego ciała. Medycyna estetyczna stała się sposobem na uwolnienie się od kompleksów i rozwój osobisty. Zabiegi kiedyś prestiżowe, stały się zabiegami podstawowymi, z których po prostu trzeba korzystać, by zachować młody wygląd. A w młodym ciele – mieszka młody duch.

W dzisiejszym świecie, z powszechnym dostępem do najnowszych technologii, nie ma już żadnej wymówki na zaniedbywanie swojego wyglądu.

Przedstawiamy boską proporcję.

Postrzeganie piękna przez człowieka ma ścisły związek z matematyką. Istnieje wzór geometryczny, zaprogramowany w kodzie, budującym całą znaną nam naturę, nazywany „boską proporcją”. Boską proporcję, inaczej też zwaną złotym podziałem (łac. sectio aurea), podziałem harmonicznym, złotą proporcją, możemy znaleźć wszędzie: w estetyce, architekturze, malarstwie, muzyce, technice, a nawet finansach. Wiadomo, że nikt nie rodzi się idealnie harmoniczny, jednak w pewnym zakresie możemy nasze proporcje poprawić.

Ciężką pracą i licznymi wyrzeczeniami dietetycznymi możemy zbudować muskulaturę i spalić tłuszcz. Dobry fryzjer pomoże nam dopasować fryzurę idealną do kształtu naszej twarzy. Makijażysta optycznie powiększy oczy i zaakcentuje kości policzkowe. Idealnie skrojone ubrania zatuszują niedoskonałości figury.

Nauka w służbie estetyki.

Jeśli nie jesteśmy zadowoleni z własnego ciała, mamy dwa wyjścia. Pierwszym z nich jest pogodzenie się z rzeczami, których nie da się zmienić, na przykład z naszym wzrostem. Drugim – zmiana tych rzeczy, które da się zmienić. Dlaczego więc nie skorzystać z cudów współczesnej nauki, które umożliwiają udoskonalenie swojego ciała?

Nasze ciało jest naszą wizytówką.

Walka na wielu frontach.

Promocja zdrowego trybu życia przynosi w krajach rozwiniętych poprawę statystyk, jednakże coraz częściej sport i dieta nie wystarczają do osiągnięcia oczekiwanej wagi i obwodów. W grę wchodzą badania diagnostyczne (w tym genetyczne, również dostępne w naszym Centrum), mające na celu wykluczenie chorób, alergii i nietolerancji pokarmowych oraz zabiegi wspomagające, bez których ilość wyrzeczeń do osiągnięcia wymarzonego wyglądu stałaby się w przypadku niektórych osób przytłaczająca.

W walce o piękną figurę nieocenioną pomoc oferuje medycyna estetyczna. Oprócz poważnych metod chirurgicznych, stosuje się bardzo skuteczne procedury małoinwazyjne, oparte o synergiczne działanie fal radiowych (RF) i fal akustycznych/uderzeniowych (AW). Połączenie obu technologii umożliwia jednoczesne „rozbicie” tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz przywrócenie naturalnej jędrności i sprężystość skórze.

Czym dokładnie jest cellulit?

Cellulit to efekt nierównomiernego rozmieszczenia tkanki tłuszczowej. Tak, jak pisaliśmy wyżej – przyczyny leżą najprawdopodobniej głównie w genetyce. Powstaje, gdy nadmiernie powiększone komórki tłuszczowe:

 • upośledzają lokalne krążenie, uciskając przylegające tkanki, w szczególność sieć drobnych naczyń, co daje efekt bólu,
 • są jednocześnie wypychane w kierunku powierzchni skóry, co daje efekt „skórki pomarańczowej”,
 • nadmiernie rozciągają skórę, co daje efekt utraty jędrności i elastyczności.

W jaki sposób działa fala akustyczna?

Emiter fal akustycznych oddziałuje na skórę oraz tkanki podskórne:

 • rozluźniając tkankę łączną,
 • zmniejszając wielkość komórek tłuszczowych (poprzez ich „rozbicie”),
 • przywracając miejscową cyrkulację krwi.

W jaki sposób komórki tłuszczowe są „rozbijane”?

„Uderzenie” fali akustycznej powoduje chwilowy wzrost przepuszczalności błon komórkowych komórek tłuszczowych. Co to znaczy? Glicerol oraz kwasy tłuszczowe, które stanowią główną zawartość komórek tłuszczowych zostają uwolnione oraz wchłonięte, drogą naczyń chłonnych i krwionośnych transportowane do wątroby i wydalone w procesach metabolicznych.

Zabiegi falami akustycznymi, oprócz efektu estetycznego, korzystnie oddziałują na stan naczyń krwionośnych i poprawę wydolności miejscowego układu naczyniowego.

Fale radiowe uzupełniają zabieg.

Zabieg RF można z powodzeniem nazywać liftingiem bez skalpela. Mają na celu podniesienie i modelowanie tkanek „dotkniętych” upływającym czasem lub osłabionych w wyniku rozciągania, pod wpływem zwiększonej ilości tkanki tłuszczowej. Fale radiowe, w przeciwieństwie do chirurgii plastycznej są całkowicie bezbolesne i nieinwazyjne, oprócz unoszenia tkanek, stymulują również fibroblasty do syntezy kolagenu i elastyny, co ujędrnia i odmładza obszar poddany zabiegowi.

Jak działają medyczne fale radiowe?

Zabieg skutecznie i efektywnie zwiększa napięcie i elastyczność skóry. RF można stosować w osób dorosłych w każdym wieku, o każdym fototypie skóry i w dowolnej porze roku, w przeciwieństwie do zabiegów laserowych, które znacznie uwrażliwiają skórę na światło słoneczne.

Nasze urządzenie wyposażone jest w trzy głowice zabiegowe:

 • do stosowania w okolicach oczu,
 • do stosowania na twarzy,
 • do stosowania na ciele.

Każda z głowic posiada komorę próżniową, do której zasysana jest skóra, poddawana zabiegowi oraz dwie elektrody, które emitują fale radiowe, dlatego nasz RF jest „bipolarny”.

Co to znaczy „bipolarny”?

W przeciwieństwie do jednobiegunowych urządzeń radiowych, które wnikają bardzo głęboko, nasz moduł RF  działa zasysając obszar skóry do ograniczonej przestrzeni między elektrodami. Umożliwia to precyzyjną penetrację i kontrolowane dostarczenie energii, co ogranicza możliwych działań niepożądanych do minimum. Oznacza to, że pracujemy tylko na tkankach, które chcemy poddać zabiegowi.

Synergiczne działanie.

Fale akustyczne „rozbijają” tkankę tłuszczową i cellulit, a fale radiowe przywracają skórze jędrność i elastyczność.

Jakie efekty można uzyskać?

Dzięki zabiegowi można:

 • poprawić elastyczność i jędrność skóry na całym ciele,
 • zredukować cellulit i trudną do „spalenia” tkankę tłuszczową.

Masz pytania? Wątpliwości? Wyjaśnimy wszystko!

Jeśli nie uzyskałeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na naszej stronie – zadzwoń lub napisz do nas.

– „Czy to zabieg odchudzający?”

I tak i nie. Modelowanie falami radiowymi i akustycznymi pomoże Ci rozbić tkankę tłuszczową i cellulit oraz przywrócić sprężystość i jędrność skórze, ale nie zastąpi odwiecznego duetu odchudzania, czyli diety i ćwiczeń. To zabieg wspomagający i jako wspomaganie daje świetne rezultaty.

Dla przykładu – zabieg świetnie sobie radzi z opornym tłuszczem na udach, czy brzuchu, którego ciężko jest się pozbyć, nawet intensywnym wysiłkiem i restrykcyjną dietą.

– „To znaczy, że muszę ćwiczyć? Same zabiegi nie wystarczą?”

Bardzo byśmy chcieli ale niestety nie. Efekty samych zabiegów są rewelacyjne ale zawsze powtarzamy, że podejście holistyczne jest dla organizmu najlepsze.

Dieta + ćwiczenia + zabiegi = trwałe efekty

Możemy pomóc w ułożeniu diety i wspomaganiu zabiegami, ćwiczenia zostawiamy Wam :D.

– „Dlaczego zabieg składa się z dwóch urządzeń?”

Z bardzo prostej przyczyny – dla lepszych i trwalszych efektów

Należy jednak pamiętać, że najlepsze efekty uzyskamy łącząc zabiegi z odpowiednio zbilansowaną dietą oraz ćwiczeniami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą konsultacji z ułożeniem diety przez naszą dietetyk Emilię Kołodziejską.

– „W Internecie napisali, że…”

Nie czytaj niepotwierdzonych informacji na forach. Pamiętaj, że rzadko kiedy piszą osoby, które są zadowolone. Większość opinii to opinie osób, które miały złe doświadczenia, więc obraz medycyny estetycznej jest zakłamany. Nie oczekuj też informacji naukowych od zwykłych użytkowników Internetu. Od tego jest kadra podmiotu leczniczego albo podręczniki medyczne.

– „Są tańsze miejsca.”

Tak. Radzimy jednak uważać na te miejsca. Utrzymanie placówki na najwyższym poziomie kosztuje, podobnie jak praca lekarza, czy kosmetologa oraz najwyższej klasy preparat. Jeżeli zabieg o średniej rynkowej cenie 800 zł kosztuje w jakimś miejscu 200 zł, to na czymś to miejsce oszczędza. W ostatecznym rozrachunku wychodzi na to, że oszczędza na zdrowiu klienta.

– „Nie mogę sobie pozwolić w tej chwili na zabieg.”

Oferujemy liczne rabaty, także indywidualne ceny oraz MediRaty. Jesteśmy elastyczni.

Poznaj 4 powody, dla których zabieg modelowania ciała jest idealny właśnie dla Ciebie.

 1. Dbasz o swoje ciało i potrzebujesz wsparcia w jego modelowaniu.
 2. Pragniesz wrócić do swojej sylwetki po ciąży.
 3. Uważasz, że liposukcja nie jest dla Ciebie.
 4. Chcesz poprawić przepływ limfy oraz stan tkanki podskórnej.

Dlaczego warto zainwestować w siebie i wykonać zabieg?

Jeżeli chociaż jeden z wymienionych powyżej powodów dotyczy Ciebie, zastanów się nad bezkonkurencyjnymi korzyściami:

 1. Oczyścisz organizm z toksyn, dzięki pobudzeniu przepływu limfy.
 2. Zdobędziesz większą pewność siebie by każdego dnia ruszać na podbój świata.
 3. Doskonalenie Twojego ciała sprawi Ci nieporównywalnie większą przyjemność niż zakupy.

Dołącz do grona zadowolonych pacjentów. Zrób kolejne selfie ze spektakularnym wyglądem.

Nie zwlekaj z pozytywnymi zmianami. Życie jest krótkie.

Uważaj na zagrożenia!

Bezwzględnie unikaj placówek, które budzą w Tobie jakiekolwiek wątpliwości, np. dotyczące czystości lub przestrzegania procedur medycznych. Sprawdź, czy kadra wykonuje zabiegi w rękawiczkach i sterylizuje narzędzia. Nie daj się także nabrać na nierealne promocje. Pamiętaj, że nawet promocja „-99%” musi się opłacać. Być może placówka chce pozbyć się przeterminowanego preparatu.

Zastanów się również, czy na pewno chcesz wykonać zabieg w większej „klinice”. Ich minusem jest tzw. „masowy przerób”, gdzie każdy pacjent traktowany jest bezosobowo jako np. „zabieg na 15:00”. U nas będziesz VIP’em.

Zabieg powinien wykonać tylko przeszkolony kosmetolog. Unikaj kosmetyczek jak ognia.

Pamiętaj, że każdy zabieg niesie ze sobą zagrożenia. Kosmetyczki mają o wiele niższe kwalifikacje i pracują w miejscach które nie są przystosowane do reagowania w razie np. reakcji uczuleniowej pacjenta. Wybieraj tylko kosmetologów pracujących w podmiotach leczniczych.

Uważaj na pseudokliniki!

Podejmując decyzję o wyborze miejsca, w którym wykonamy zabieg, warto zwrócić uwagę na kilka czynników:

 1. Czy zabiegi inwazyjne wykonują lekarze? Nikt inny nie ma uprawnień i odpowiedniego ubezpieczenia. Tutaj możesz sprawdzić lekarza: Centralny Rejestr Lekarzy RP.
 2. Czy zabiegi nieinwazyjne wykonują magistrzy kosmetologii z odpowiednim przeszkoleniem i doświadczeniem?
 3. Czy lekarze i kosmetolodzy wykonują zabiegi w placówkach będących podmiotami leczniczymi. Każdy podmiot leczniczy ma nadany nr księgi rejestrowej podmiotu leczniczego, po którym można go zweryfikować. Nasz to: 000000165700. Podmioty lecznicze są przygotowane medycznie na każdą ewentualność, posiadają zestawy ratunkowe i antywstrząsowe, przestrzegają rygorystycznych norm i procedur oraz są ubezpieczone. Tutaj możesz sprawdzić placówkę: Rejestr Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą.
 4. Czy urządzenie laserowe jest renomowanej marki?
 5. Czy preparat zabiegowy jest renomowanej marki?
 6. Czy ktoś proponuje Ci dziwne zabiegi np. połączenie silnych kwasów i mikrodermabrazji? Nigdy nie decyduj się na takie hybrydy! Grożą one poważnymi powikłaniami i poszkodowani trafiają później do nas, by ich ratować.

 

uwazaj-na-niebezpieczne-pseudokliniki

 

Wybierz nas i uśmiechnij się. Jesteś w dobrych rękach.

Bejda Medical to przedsiębiorstwo medyczne, ale i podmiot leczniczy. Oznacza to, że podlegamy takim samym surowym rygorom, jak szpitale. . Dla pacjenta oznacza to, że niezależnie od tego czy przyszedł na zabieg chirurgiczny, czy na maseczkę, zawsze może oczekiwać takiego samego, najwyższego standardu. Nie wszystkie „kliniki” są podmiotami leczniczymi.

Naszą filozofią jest zastosowanie nowoczesnej medycyny w najmniej inwazyjny dla pacjenta sposób, w kameralnym zaciszu oraz bezpieczeństwie godnym VIP’a. Pacjent jest dla nas najważniejszy, a usługi zawsze „szyte na miarę”. Możecie czuć się bezpiecznie i pewnie, że efekt zabiegów estetycznych będzie zawsze najbardziej zbliżony do naturalnego, jak tylko jest to możliwe.

Od wielu lat skutecznie pomagamy Wam z walce z problemami, które odciskają piętno na wyglądzie. Jednocześnie kultywujemy nową jakość w polskiej medycynie estetycznej, pokazując że nie musicie wybierać między zacofanymi i niebezpiecznymi przychodniami a’la PRL, a „modnymi klinikami”, których lekarze-celebryci odgrywają medialnych błaznów i zdradzają Wasze sekrety w telewizji.

Poznaj naszą kadrę – Twoich osobistych doradców w dziedzinie zdrowia.

Zabiegi liftingu falami radiowymi wykonują u nas kosmetolodzy z wieloletnim doświadczeniem, eksperci w swoich dziedzinach oraz esteci. Każdy pacjent jest otoczony indywidualną opieką. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i razem zaplanujemy zabieg pod kątem oczekiwanych efektów.  Nie pozwolimy na brak zadowolenia.

Poznaliśmy temat na własnej skórze. Dosłownie.

Tworzenie najlepszej placówki medycznej zaczęliśmy od znalezienia najlepszych metod na rynku i wprowadzenia ich do naszego Centrum. W jaki sposób oceniliśmy, które metody są skuteczne? Testując je na sobie – od powstania Centrum, każdy członek naszej kadry miał wykonany na sobie niemal każdy zabieg, więc znakomicie wiemy o czym mówimy.

Oferujemy tylko to, co najlepsze. Nie wykonujemy nieskutecznych zabiegów. Dane na temat naszych metod i urządzeń mówią same za siebie. W grę wchodzi jedynie najwyższa jakość usług i najlepszy możliwy efekt.

Sprawdzona technologia jest gwarancją satysfakcji.

Pracujemy tylko na najlepszym sprzęcie medycznym. W zależności od oczekiwanych efektów możemy zastosować technologie, ale możesz być pewna jednego – urządzenie będzie najwyższej jakości.

Zaplanujmy razem nowy etap w Twoim życiu.

W naszym centrum medycznym profesjonalna kadra lekarzy umożliwi Ci podniesienie tkanek oraz zniwelowanie zmarszczek i bruzd dzięki zabiegowi bipolarnymi falami radiowymi.

>Kliknij tutaj i sprawdź efekty w naszej galerii „przed i po”

Podczas rozmowy z przedstawicielem naszej kadry, telefonicznej lub na miejscu w Centrum, zostaniesz poinformowany o wszystkich wskazaniach, przeciwwskazaniach, etapach zabiegu, zaleceniach pozabiegowych itd..

>Zadzwoń do nas: +48 22 370 29 60

Możesz pokazać nam jakich zmian oczekujesz, przesyłając swoje zdjęcie mailem lub u nas – w gabinecie. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy system, dzięki któremu możesz w domu samodzielnie wstępnie wycenić zabieg. Umówimy Cię na dogodny termin i poinstruujemy, jak przygotować się na dzień zabiegowy.

>Wyślij nam maila: centrum@bejda.pl

Tuż przed zabiegiem zaoferujemy Ci dobrą kawę, herbatę lub coś zimnego do picia i będziemy gotowi na wszystkie pytania, które zadasz, wypełniając dokumenty. Nie przejmuj się – słyszeliśmy już wszystko. Następnie przygotujemy Twoją skórę do zabiegu.

Kosmetolog nałoży na obszar zabiegowy schłodzony żel, który będzie stanowił jednocześnie ochronę skóry przed przegrzaniem i przewodnik dla fal radiowych. Praca urządzenia polega na zasysaniu fragmentu tkanki i poddawaniu jej działaniu terapeutycznemu przez kilka sekund. Następnie kosmetolog przesunie głowicę nad kolejny obszar i powtórzy proces kilkukrotnie. Głowice są wyposażone w ogniwa chłodzące, które działają podczas jego pracy, ale i tak po zakończeniu procedury schłodzimy dodatkowo skórę coldpack’ami.

Następnie kontynuujemy zabieg wykorzystując falę akustyczną, która jest doskonałym narzędziem stosowanym do leczenia cellulitu i rozbijania tkanki tłuszczowej. Praca urządzenia polega na wykonywaniu masażu w na obszarze, poddawanym zabiegowi, podczas gdy głowica emituje impulsy akustyczne. Po zakończeniu poinformujemy Cię, jak postępować w drodze do i w domu.

Tuż po zabiegu Twoja skóra w miejscach poddanych zabiegowi może być lekko nabrzmiała i wrażliwa, ale możesz spokojnie od razu wrócić do codziennych czynności. Efekty zobaczysz już po pierwszym zabiegu, ale pamiętaj, że najlepiej wykonać serię.

 

Nadal się wahasz?

Przyjdź na bezpłatną konsultację kosmetologiczną.

Jeśli masz dodatkowe pytania – przyjdź do nas. Nasi kosmetolodzy widzieli i asystowali przy niezliczonej ilości zabiegów. Doradzą i poinformują Cię o wszystkim, co dotyczy zabiegu. Przy okazji mogą wykonać bezpłatną analizę stanu skóry i doradzić pielęgnację.

>Zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną: +48 22 370 29 60

 

bejda-medical-bezplatne-konsultacje-kosmetologiczne

 

Sprawdź opinie o nas w Google!

Zobacz więcej opinii (50+) ->

 

W dzisiejszych czasach wiedza jest na wagę złota.

My dzielimy się nią z Tobą za darmo.

 

bejda-medical-poradnik-estetyczny-demo-01

Kilka faktów o AW.

Fala akustyczna jest zwana również falą dźwiękowa, ciśnieniem akustycznym lub falą uderzeniową. Technologia pierwotnie była stosowana do kruszenia kamieni nerkowych. Obecnie znalazła zastosowanie w licznych dziedzinach medycyny, od ortopedii, reumatologii, rehabilitacji przez medycynę sportową i właśnie medycynę estetyczną. Pozwala na skuteczne leczenie dolegliwości bólowych przy urazach lub w przypadkach stanów zapalnych tkanek miękkich.

Kilka faktów o RF.

Radiofrekwencja to promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych, tzn. od 3Hz do 3THz. Fale radiowe mogą być wytwarzane przez prąd zmienny i w szerokim zakresie częstotliwości stosowane są od dawna w wielu dziedzinach życia. Znalazły one zastosowanie również w kosmetologii, głównie w zabiegach nieinwazyjnego odmładzania skóry oraz redukcji tkanki tłuszczowej.

W zabiegach kosmetologicznych wykorzystuje się fale radiowe (RF) wysokiej częstotliwości, najczęściej 0,5-7MHz. Głębokość wnikania promieniowania przez skórę jest tym mniejsza, im wyższa jest częstotliwość fali. Zabiegi z wykorzystaniem radiofrekwencji opierają się na wywołaniu efektu termicznego w tkance. Urządzenia stosowane przy wykonywaniu tego typu procedur wyposażone są w elektrody, między którymi przepływa prąd oraz specjalne systemy chłodzące, ewentualnie żele nanoszone na skórę, które chronią ją przed oparzeniem. Badania wykazały, że kilkakrotne przejście głowicą emitującą fale radiowe o niższej energii w danym obrębie skóry, daje lepsze efekty terapeutyczne niż jednorazowe zastosowanie fali o wyższej energii.

Podejmij decyzję, a resztę zostaw nam.

Jesteśmy Twoim najlepszym wyborem, bo wiemy jak ważny jest dla Ciebie bezkompromisowy profesjonalizm, ale również niepowtarzalna atmosfera. U nas poczujesz, że technologia w połączeniu ze wspaniałymi ludźmi to przyszłość medycyny.

Gwarantujemy, że przekonasz się do medycyny estetyczniej i wrócisz do nas na zabiegi jeszcze nie raz.

Z nami jesteś w dobrych rękach!

Pomożemy Ci zmienić Twoje życie. Decydując się na zabieg u nas, inwestujesz w siebie i swoją przyszłość. Szkoda życia na kompleksy i ciągłe kompromisy.

Oferujemy najlepszą kadrę i najlepszą technologię do zlikwidowania Twojego problemu.

Nie ma czasu do stracenia

Wiemy – zawsze jest coś innego do zrobienia, zawsze są inne wydatki, zawsze jest jakieś „ale”, brak pewności, czy pełnej wiedzy.

Ale czy na pewno? Czy jest coś pilniejszego niż Twoje zdrowie? Mówimy o zdrowiu zarówno fizycznym, jak i psychicznym oraz związanym z nimi komforcie życia.

Wystarczy, że wykonasz pierwszy krok i nam zaufasz. Skutecznie zajmiemy się Twoim przypadkiem.

Dlaczego jesteśmy liderami?

Dlatego, że poprawiamy po innych. Jeżeli miałeś zabieg w innej klinice bez efektów, przyjdź do nas. Jeżeli zgodzisz się opowiedzieć Twoją historię, zaoferujemy Ci zabiegi w indywidualnej, bardzo korzystnej promocji.

 

Masz pytania? Zadzwoń do nas lub wyślij nam maila!

 

>Zadzwoń do nas: +48 22 370 29 60

>Wyślij nam maila: centrum@bejda.pl

 

Przetestuj nas. Umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną!

Nadal nie wiesz, jaki zabieg byłby najlepszy dla Ciebie? Potrzebujesz diagnozy stanu skóry? Nie możesz dobrać dla siebie kosmetyków? Może chcesz po prostu dowiedzieć się więcej o pielęgnacji?

Zadzwoń do nas lub przyjdź i zapisz się na konsultację u profesjonalisty. Wizyta jest całkowicie bezpłatna. Nawet jeśli nie wykonasz zabiegu, wyjdziesz od nas z kompleksową wiedzą i informacjami z zakresu interesujących Cię tematów.

>Zadzwoń do nas: +48 22 370 29 60

 

bejda-medical-bezplatne-konsultacje-kosmetologiczne

 

Sprawdź opinie o nas w Google!

Zobacz więcej opinii (50+) ->

 

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Wybierają nas pacjenci z całej północnej półkuli.

Nasi pacjenci przyjeżdżają do nas z całej Polski, krajów UE, Bliskiego Wschodu. Wykonaliśmy już tysiące zabiegów na wszystkich fototypach.

Jesteśmy najlepsi w medycynie estetycznej.

 • do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie,
 • nasze terapie są kompleksowe,
 • zapewniamy realistyczne efekty, nie wykonamy zabiegu jeśli nie jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom pacjenta,
 • oferujemy bezkompromisowy, najwyższy standard usług,
 • pracujemy tylko na profesjonalnym sprzęcie i preparatach,
 • zabieg wykonują mgr kosmetologii,
 • nasi pacjenci są zadowoleni z efektów, wracają na kolejne zabiegi i polecają nas swoim bliskim i znajomym.

Organizujemy liczne akcje promocyjne:

 • promocje tematyczne,
 • zniżki na hasło,
 • zniżki happy hours,
 • zniżki dla stałych pacjentów,
 • złotówki na zabiegi za przyprowadzenie przyjaciół/kolegów/znajomych,
 • zniżki grupowe.

 

Nie pozwól, by wątpliwości hamowały Twój rozwój. Nie zwlekaj. Zadzwoń teraz. Czas zacząć zmiany.

Umów się na bezpłatną konsultację lub od razu na bezpłatny zabieg próbny!

+48 22 370 29 60

 

Zaprenumeruj nasz newsletter!

Otrzymasz nasz bezpłatny Profesjonalny Poradnik Estetyczny i już nigdy nie przegapisz specjalnych promocji na zabiegi modelowania ciała falami radiowymi i akustycznymi.

 

Polub nas na Facebooku i bierz udział w konkursach!

Obserwuj nas na Instagramie i poznawaj nowości, jako pierwszy!

Instagram

 

Wskazania Wskazania
 • brak elastyczności skóry,
 • brak odpowiedniego napięcia skóry,
 • wiotczenie skóry,
 • cellulit,
 • miejscowa otyłość,
 • pomocniczo w redukcji tkanki tłuszczowej.
Przeciwwskazania Przeciwwskazania

Fale radiowe:

 • wstawiony rozrusznik serca i tym podobne urządzenia stymulujące,
 • choroba nowotworowa i okres pięciu lat bez nawrotu choroby,
 • implanty i wypełniacze w okolicy obszaru zabiegowego,
 • cukrzyca, poważne choroby serca, epilepsja, choroby neurologiczne, aktywne stany zapalne,
 • otwarte rany, świeże blizny, choroby naczyniowe, zapalenie skóry,
 • przebycie operacji na leczonym obszarze w okresie ostatniego miesiąca,
 • kuracja przeciwtrądzikowa izotretinoiną w okresie ostatniego miesiąca,
 • choroby autoimmunologiczne, stosowanie immunosupresantów,
 • przyjmowanie leków rozrzedzających krew (np. aspiryna),
 • występowanie i/lub skłonność do keloidów i bliznowców,
 • atrofia skóry lub wcześniejsze jej występowanie,
 • słabe gojenie się ran,
 • alergia na żel do usg,
 • ciąża.

Fale akustyczne:

 • choroby nowotworowe,
 • ciąża,
 • zakrzepica,
 • rozrusznik serca, implanty w ciele, endoprotezy ceramiczne, protezy cementowe,
 • stosowanie leków przeciwzakrzepowych (np. aspiryna),
 • hemofilia (zaburzenia krzepnięcia krwi),
 • polineuropatia z cukrzycą,
 • ostre / ropne stany zapalne i pourazowe,
 • zaawansowana osteoporoza,
 • terapia sterydami,
 • polipy w miejscu zastosowania,
 • dzieci w fazie wzrostu.
Czy zabieg jest bolesny? Czy zabieg jest bolesny?

Oba zabiegi nie należą do bolesnych. W przypadku fal akustycznych dyskomfort jest uzależniony od zaawansowania cellulitu.

Jak długo trwa zabieg? Jak długo trwa zabieg?

W zależności od wybranej okolicy od 30min do 1,5h.

Jak należy się przygotować do zabiegu? Jak należy się przygotować do zabiegu?

Zabiegi falą radiową i akustyczną nie wymagają szczególnych przygotowań. Zaleca się jednak nie spożywać alkoholu ani leków takich jak aspiryna co najmniej 24h przed zabiegiem.

Jeśli pacjent przyjmuje leki na stałe lub choruje przewlekle — musi poinformować o tym specjalistę.

Jak wygląda gabinet zabiegowy? Jak wygląda gabinet zabiegowy?
Opis zabiegu Opis zabiegu

Podczas zabiegu wykorzystywane są 2 urządzenia (fala radiowa oraz fala akustyczna).

Na skórę nakładany jest specjalny żel. Po przyłożeniu głowicy (Fala Radiowa) skóra w miejscu poddawanym zabiegowi jest zasysana i traktowana falami wysokiej częstotliwości, emitowanymi między bipolarnymi elektrodami. System chłodzenia głowicy zapewnia kontrolę nad temperaturą zabiegu i zabezpiecza tkanki przed przegrzaniem. Następnie kontynuujemy zabieg wykorzystując falę akustyczną, która jest doskonałym narzędziem stosowanym do leczenia cellulitu i rozbijania tkanki tłuszczowej.

Jak wygląda zabieg? Jak wygląda zabieg?

Fala radiowa:

Fala Akustyczna:

Efekty zabiegu Efekty zabiegu

Efektem działania fal radiowych o wysokiej częstotliwości jest gromadzenie się energii cieplnej wewnątrz tkanek. Różne typy tkanki wykazują różne poziomy oporności elektrycznej. W rezultacie skóra właściwa nagrzewa się silniej niż pozostałe tkanki. Efektem zabiegu jest zmniejszenie gruczołów łojowych i przebudowa struktur skóry, w tym załagodzenie trądziku pospolitego, regeneracja kolagenu oraz ujędrnienie skóry.

Pierwsze zauważalne efekty po zabiegach fali akustycznej  w leczeniu cellulitu widoczne są już po 3-4 zabiegach. Jest to bezpieczna, szybka i skuteczna metoda wspomagania procesu leczenia nadwagi. Przy tradycyjnych metodach walki z niechcianymi kilogramami w 90% przypadków zmniejsza się tylko objętość komórek tłuszczowych organizmu. Zabiegi falami akustycznymi powodują ich zniszczenie i tym samym zmniejszenie ich ilości. Dzięki temu efekt jo-jo nie występuje. Fale akustyczne wspomagają również metabolizm, cyrkulację krwi i limfy, a także zmniejszają napięcie mięśni.

Zdjęcia przed i po Zdjęcia przed i po

wkrótce…

Ile zabiegów jest potrzebnych? Ile zabiegów jest potrzebnych?

Dla uzyskania pożądanych efektów rekomendowana jest seria 4 lub 6 zabiegów w odstępach 3-4 tygodniowych. Dla podtrzymania efektów zabiegi falą radiową i akustyczną należy powtarzać.

Ilość zabiegów oraz metody łączenia dobierane są indywidualnie, po konsultacji z naszym specjalistą.

Postępowanie po zabiegu Postępowanie po zabiegu
 • picie dużych ilości wody — ok. 2,5 litra dziennie,
 • stosowanie diety ubogo-tłuszczowej przynajmniej w czasie kuracji,
 • unikanie gorących kąpieli przez 2 dni po zabiegu,
 • unikanie wyczerpujących ćwiczeń fizycznych i sauny oraz spożywania napojów alkoholowych przez 3 dni po zabiegu,
 • nawilżanie skóry odpowiednimi kremami np. Dermalogica®,
 • picie dużych ilości wody — ok. 2,5 litra dziennie (zabieg na ciało).
Występujące skutki uboczne Występujące skutki uboczne
 • obrzęk,
 • zaczerwienienie,
 • krwiak,
 • wybroczyny,
 • ból w miejscu zabiegu.
Możliwe efekty niepożądane Możliwe efekty niepożądane
 • zaognienie utrzymujące się,
 • zaczerwienienie utrzymujące się,
 • podwyższona temperatura ciała,
 • osłabienie,
 • pęknięte lub rozszerzone naczynia krwionośne.
Zobacz naszą galerię
NIE PRZEGAP!

Poleć nas swoim znajomym i otrzymaj
złotówki na zabiegi

kliknij i dowiedz się więcej

Obdaruj bliską Ci osobę naszą
kartą prezentową

kliknij i dowiedz się więcej

W grupie taniej
przyprowadź znajomych i zgarnij zniżki

kliknij i dowiedz się więcej

Masz firmę? Nagradzaj pracowników
zabiegami SPA

kliknij i dowiedz się więcej

Zaufaj specjalistom,
nie forom internetowym

Odpowiadamy
rzetelnie na pytania

Umów się na wizytę bezpośrednio

Zadzwoń do nas:

Napisz do nas:

Odwiedź nas:

ul. Sokołowska 9
lokal U28,
01-142 Warszawa
zapraszamy
od poniedziałku do soboty
w godzinach 10:00 - 20:00

Napisz szybką wiadomość:

tło trójkątne pod guzikiem - bejdamedical
Umów się na wizytę przez naszych partnerów

Znany lekarz

Bejda Medical

Tourmedica

Tourmedica - Medycyna Estetyczna Warszawa - Bejda Medical
Opinie pacjentów o nas
Znajdź nas na mapie
Bestsellery w sklepie
Nasz Instagram
Mediraty - Medycyna Estetyczna Warszawa - Bejda Medical

instagram logo /bejdamedical

Centrum Dermatologii, Laseroterapii i Medycyny Estetycznej "Bejda Medical sp. z o.o." sp. k.

wróć na górę
umów się na wizytę
Potwierdzenie zapisu na newsletter - bejdamedical