Mezoterapia mikroigłowa rollerami
PON. - SOB. 10:00 - 20:00 +48 22 370 29 60

Mezoterapia mikroigłowa rollerami

Najłatwiejszy sposób na skuteczne nawilżenie skóry.

Mezoterapia mikroigłowa jest to zabieg polegający na stymulacji skóry do produkcji kolagenu i elastyny oraz do przyspieszonej regeneracji, procesów samonaprawczych, poprzez delikatne nakłuwanie jej specjalistyczną głowicą z mikroigiełkami. Oznacza to, że przepuszczalność skóry jest wielokrotnie zwiększona, a skóra gotowa jest do przyjęcia aktywnych substancji czynnych z koktajli.

Jeśli mielibyśmy podać jeden, najbardziej wszechstronny zabieg medycyny estetycznej, byłaby nim właśnie mezoterapia. Zasada działania jest bardzo prosta – podanie substancji leczniczych za pomocą iniekcji bezpośrednio w skórę. Substancjami mogą być: kwas hialuronowy oraz specjalne koktajle na bazie kwasu hialuronowego pod konkretny problem.

Mezoterapia to bardzo skuteczna, a zarazem bezpieczna metoda leczenia wielu problemów skóry. Można jej poddawać różne części ciała, szczególnie te, w których skóra najszybciej traci jędrność. Zabieg stosuje się na ogólne starzenie skóry lub przejściowe pogorszenie jej kondycji, na wypadanie włosów, cellulit, rozstępy, blizny i wiele innych problemów skórnych. Obszar zastosowania jest właściwie nieograniczony i zależy jedynie od dostępności leków.

Dzięki mezoterapii młodość może zachować nasza skóra na twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach. Dzięki mezoterapii można zapomnieć o cieniach pod oczami, zaniedbanych dłoniach, czy wypadających włosach. Dostarczając skórze niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania substancji zachowujemy na dłużej jej piękno.

Medycyna estetyczna dla wszystkich!

Medycyna estetyczna, jeszcze do niedawna, była tematem tabu, unikanym przez, nawet zwykle bardzo ekshibicjonistycznych, celebrytów. Czasy się jednak szybko zmieniają i niegdyś kuluarowe rozmowy szeptem o poprawianiu urody wśród znanych tego świata stały się głównym tematem wywiadów mainstreamowych mediów. Gdy celebryci zaczęli mówić otwarcie o swoich metamorfozach, zabiegi medycyny estetycznej trafiły pod strzechy. Już nie były czymś niezręcznym i niepotrzebnie intymnym i  stały się rutyną osób dbających o zdrowie i wygląd, zupełnie jak wizyta u stomatologa czy trening na siłowni.

Sięgnij gwiazd. Lub weź z nich przykład.

Nikogo już nie dziwi, że gwiazdy inwestują w siebie. Nawet najdroższe markowe ubrania nie zastąpią piękna ludzkiego ciała. Medycyna estetyczna stała się sposobem na uwolnienie się od kompleksów i rozwój osobisty. Zabiegi kiedyś prestiżowe, stały się zabiegami podstawowymi, z których po prostu trzeba korzystać, by zachować młody wygląd. A w młodym ciele, mieszka młody duch.

W dzisiejszym świecie, z powszechnym dostępem do najnowszych technologii, nie ma już żadnej wymówki na zaniedbywanie swojego wyglądu.

Czym różni się mezoterapia igłowa od mikroigłowej?

Mezoterapia igłowa jest wykonywana przez lekarza z użyciem igły i strzykawki. Mezoterapia mikroigłowa jest wykonywana przez kosmetologa przy użyciu rollera. Główną różnicą są:

 • głębokość penetracji skóry, która jest zdecydowanie mniejsza w przypadku rollera,
 • inne preparaty stosowane w poszczególnych zabiegach, dedykowane do mezoterapii mikroigłowej.

Rewitalizacja kompleksowa.

Określenie mezoterapia to zlepek słów oznaczających „leczenie do środka”. Metoda ta polega na dostarczaniu małych dawek substancji leczniczej bezpośrednio w obszar zabiegowy, który wcześniej został nakłuty igiełkami na rollerze. Preparaty dostosowuje się do problemu oraz części ciała. Dostarczane skórze substancje aktywne mają za zadanie pobudzić jej naturalne procesy regeneracyjne. Specjalne koktajle powodują blokadę impulsów komórkowych, które są odpowiedzialne za spalanie energii, przyswajanie tłuszczu oraz przyspieszanie krążenia. Koktajle stosowane na skórę twarzy, szyi i dekoltu to mieszanina wielu substancji rewitalizujących i regenerujących takich jak: kwas hialuronowy, krzemionka organiczna i kompleksy multiwitaminowe, które stymulują metabolizm komórek, zwiększają produkcję kolagenu i elastyny.

Masz pytania? Wątpliwości? Wyjaśnimy wszystko!

Jeśli nie uzyskałeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na naszej stronie – zadzwoń lub napisz do nas.

– „Nie chcę nienaturalnego efektu.”

Nie ma możliwości uzyskania nienaturalnego efektu zabiegiem mezoterapii. Jesteś w dobrych rękach. Obiecujemy.

– „W Internecie napisali, że…”

Nie czytaj niepotwierdzonych informacji na forach. Pamiętaj, że rzadko kiedy piszą osoby, które są zadowolone. Większość opinii to opinie osób, które miały złe doświadczenia, więc obraz medycyny estetycznej jest zakłamany. Nie oczekuj też informacji naukowych od zwykłych użytkowników Internetu. Od tego jest kadra podmiotu leczniczego albo podręczniki medyczne.

– „Są tańsze miejsca.”

Tak. Radzimy jednak uważać na te miejsca. Utrzymanie placówki na najwyższym poziomie kosztuje, podobnie jak praca lekarza i najwyższej klasy preparat. Jeżeli zabieg o średniej rynkowej cenie 800 zł kosztuje w jakimś miejscu 200 zł, to na czymś to miejsce oszczędza. W ostatecznym rozrachunku wychodzi na to, że oszczędza na zdrowiu klienta.

– „Nie mogę sobie pozwolić w tej chwili na zabieg.”

Oferujemy liczne rabaty, także indywidualne oraz MediRaty. Jesteśmy elastyczni.

Poznaj 4 powody, dla których zabieg mezoterapii jest idealny właśnie dla Ciebie.

 1. Chcesz odmłodzić i zrewitalizować swoją skórę.
 2. Zastanawiasz się, jak skutecznie ujędrnić skórę i odtworzyć jej młodzieńczy blask.
 3. Potrzebujesz zregenerować skórę po zabiegach dermatologicznych i chirurgii plastycznej.
 4. Laserowo leczysz blizny potrądzikowe i chcesz zmaksymalizować efekty.

Dlaczego warto zainwestować w siebie i wykonać zabieg?

Jeżeli chociaż jeden z wymienionych powyżej powodów dotyczy Ciebie, zastanów się nad bezkonkurencyjnymi korzyściami:

 1. Najefektywniej odmłodzisz i odżywisz skórę oraz nadasz jej promienny blask. Stosując dodatkowo zewnętrzną pielęgnację odmłodzisz się o lata i diametralnie spowolnisz proces starzenia.
 2. Wystarczy wykonać jeden zabieg, by zauważyć diametralną różnicę – odświeżony, naturalny wygląd twarzy. Pamiętaj jednak, że najlepsze i najdłuższe efekty daje seria minimum trzech zabiegów.
 3. Będziesz miała większą pewność siebie by każdego dnia ruszać na podbój świata.
 4. Doskonalenie Twojego ciała sprawi Ci nieporównywalnie większą przyjemność niż zakupy.

Dołącz do grona zadowolonych pacjentów. Zrób kolejne selfie z odświeżonym wyglądem.

Nie zwlekaj z pozytywnymi zmianami. Życie jest krótkie.

Uważaj na zagrożenia!

Bezwzględnie unikaj placówek, które budzą w Tobie jakiekolwiek wątpliwości, np. dotyczące czystości lub przestrzegania procedur medycznych. Sprawdź, czy kadra wykonuje zabiegi w rękawiczkach i sterylizuje narzędzia. Nie daj się także nabrać na nierealne promocje. Pamiętaj, że nawet promocja „-99%” musi się opłacać. Być może placówka chce pozbyć się przeterminowanego preparatu.

Zastanów się również, czy na pewno chcesz wykonać zabieg w większej „klinice”. Ich minusem jest tzw. „masowy przerób”, gdzie każdy pacjent traktowany jest bezosobowo jako np. „zabieg na 15:00”. U nas będziesz VIP’em.

Zabieg powinien wykonać tylko przeszkolony kosmetolog. Unikaj kosmetyczek jak ognia.

Pamiętaj, że każdy zabieg niesie ze sobą zagrożenia. Kosmetyczki mają o wiele niższe kwalifikacje i pracują w miejscach które nie są przystosowane do reagowania w razie np. reakcji uczuleniowej pacjenta. Wybieraj tylko kosmetologów pracujących w podmiotach leczniczych.

Poznaliśmy temat na własnej skórze. Dosłownie.

Tworzenie najlepszej placówki medycznej zaczęliśmy od znalezienia najlepszych metod na rynku i wprowadzenia ich do naszego Centrum. W jaki sposób oceniliśmy, które metody są skuteczne? Testując je na sobie – od powstania Centrum, każdy członek naszej kadry miał wykonany na sobie niemal każdy zabieg, więc znakomicie wiemy o czym mówimy.

Oferujemy tylko to, co najlepsze. Nie wykonujemy nieskutecznych zabiegów. Dane na temat naszych metod i urządzeń mówią same za siebie. W grę wchodzi jedynie najwyższa jakość usług i najlepszy możliwy efekt.

Zainteresuj się produktem, w szczególności jego terminem przydatności.

Jako pacjent masz pełne prawo poprosić o pokazanie opakowania produktu, którym będzie wykonywany zabieg. Bądź świadomym pacjentem!

Uważaj na pseudokliniki!

Podejmując decyzję o wyborze miejsca, w którym wykonamy zabieg, warto zwrócić uwagę na kilka czynników:

 1. Czy zabiegi inwazyjne wykonują lekarze? Nikt inny nie ma uprawnień i odpowiedniego ubezpieczenia. Tutaj możesz sprawdzić lekarza: Centralny Rejestr Lekarzy RP.
 2. Czy zabiegi nieinwazyjne wykonują magistrzy kosmetologii z odpowiednim przeszkoleniem i doświadczeniem?
 3. Czy lekarze i kosmetolodzy wykonują zabiegi w placówkach będących podmiotami leczniczymi. Każdy podmiot leczniczy ma nadany nr księgi rejestrowej podmiotu leczniczego, po którym można go zweryfikować. Nasz to: 000000165700. Podmioty lecznicze są przygotowane medycznie na każdą ewentualność, posiadają zestawy ratunkowe i antywstrząsowe, przestrzegają rygorystycznych norm i procedur oraz są ubezpieczone. Tutaj możesz sprawdzić placówkę: Rejestr Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą.
 4. Czy urządzenie laserowe jest renomowanej marki?
 5. Czy preparat zabiegowy jest renomowanej marki?
 6. Czy ktoś proponuje Ci dziwne zabiegi np. połączenie silnych kwasów i mikrodermabrazji? Nigdy nie decyduj się na takie hybrydy! Grożą one poważnymi powikłaniami i poszkodowani trafiają później do nas, by ich ratować.

 

Mezoterapia mikroigłowa

 

Wybierz nas i uśmiechnij się. Jesteś w dobrych rękach.

Bejda Medical to przedsiębiorstwo medyczne, ale i podmiot leczniczy. Oznacza to, że podlegamy takim samym surowym rygorom, jak szpitale. Dla pacjenta oznacza to, że niezależnie od tego czy przyszedł na zabieg chirurgiczny, czy na maseczkę, zawsze może oczekiwać takiego samego, najwyższego standardu. Nie wszystkie „kliniki” są podmiotami leczniczymi.

Naszą filozofią jest zastosowanie nowoczesnej medycyny w najmniej inwazyjny dla pacjenta sposób, w kameralnym zaciszu oraz bezpieczeństwie godnym VIP’a. Pacjent jest dla nas najważniejszy, a usługi zawsze „szyte na miarę”. Możecie czuć się bezpiecznie i pewnie, że efekt zabiegów estetycznych będzie zawsze najbardziej zbliżony do naturalnego, jak tylko jest to możliwe.

Od wielu lat skutecznie pomagamy Wam z walce z problemami, które odciskają piętno na wyglądzie. Jednocześnie kultywujemy nową jakość w polskiej medycynie estetycznej, pokazując że nie musicie wybierać między zacofanymi i niebezpiecznymi przychodniami a’la PRL, a „modnymi klinikami”, których lekarze-celebryci odgrywają medialnych błaznów i zdradzają Wasze sekrety w telewizji.

Poznaj naszą kadrę – Twoich osobistych doradców w dziedzinie zdrowia.

Zabiegi mezoterapii mikroigłowej wykonują u nas magistrzy kosmetologii z wieloletnim doświadczeniem, eksperci w swoich dziedzinach oraz esteci. Każdy pacjent jest otoczony indywidualną opieką. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i razem zaplanujemy zabieg pod kątem oczekiwanych efektów.  Nie pozwolimy na brak zadowolenia.

Sprawdzony produkt jest gwarancją satysfakcji.

Pracujemy tylko na najlepszych produktach do mezoterapii. W zależności od oczekiwanych efektów możemy zastosować różne preparaty, ale możesz być pewna jednego – będzie on najwyższej jakości.

Zaplanujmy razem nowy etap w Twoim życiu.

W naszym centrum medycznym profesjonalna kadra kosmetologów umożliwi Ci odzyskanie blasku skóry dzięki zabiegowi mezoterapii mikroigłowej.

>Kliknij tutaj i sprawdź efekty w naszej galerii „przed i po”

Podczas rozmowy z przedstawicielem naszej kadry, telefonicznej lub na miejscu w Centrum, zostaniesz poinformowany o wszystkich wskazaniach, przeciwwskazaniach, etapach zabiegu, zaleceniach pozabiegowych itd..

>Zadzwoń do nas: +48 22 370 29 60

Możesz pokazać nam jakich zmian oczekujesz, przesyłając swoje zdjęcie mailem lub u nas – w gabinecie. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy system, dzięki któremu możesz w domu samodzielnie wstępnie wycenić zabieg. Umówimy Cię na dogodny termin i poinstruujemy, jak przygotować się na dzień zabiegowy.

>Wyślij nam maila: centrum@bejda.pl

Tuż przed zabiegiem zaoferujemy Ci dobrą kawę, herbatę lub coś zimnego do picia i będziemy gotowi na wszystkie pytania, które zadasz, wypełniając dokumenty. Nie przejmuj się – słyszeliśmy już wszystko. Odkazimy Twoją skórę i zastosujemy znieczulenie maścią.

Każdy Dermaroller jest pakowany w osobne, sterylne opakowanie przeznaczone wyłącznie dla jednej pacjentki. Dzięki temu możemy być pewni, że mezoterapia mikroigłowa jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym. Dermarollery posiadają igły o różnej długości, co pozwala wykonać zabieg zarówno bardzo precyzyjny, w obrębie zmarszczek mimicznych z igłami o długości 0,3 mm, jak i zabiegu na okolicę ud, czy pośladków, gdzie długość igły sięga nawet do 1,5 mm.

Podczas zabiegu kosmetolog kilkukrotnie przejedzie rollerem w obszarze zabiegowym, następnie nałoży preparat. Jeśli będzie potrzebna przerwa z przyjemnością w międzyczasie porozmawiamy z Tobą na wybrany temat. Po zabiegu nałożymy preparat przeciwko krwiaczkom i  przyspieszający gojenie. Poinformujemy Cię, jak postępować w drodze do i w domu.

Tuż po zabiegu Twoja twarz w miejscach poddanych zabiegowi będzie nabrzmiała i wrażliwa. Nie przejmuj się, jeżeli wydajesz się spuchnięta. Po kilku dniach opuchlizna zejdzie i obszary osiągną proporcje, jakich oczekiwałaś. Pij dużo wody i wstrzymaj z aktywnością fizyczną na kilka dni.

 

Nadal się wahasz?

Przyjdź na bezpłatną konsultację kosmetologiczną.

Jeśli masz dodatkowe pytania – przyjdź do nas. Nasi kosmetolodzy widzieli i asystowali przy niezliczonej ilości zabiegów. Doradzą i poinformują Cię o wszystkim, co dotyczy zabiegu. Przy okazji mogą wykonać bezpłatną analizę stanu skóry i doradzić pielęgnację.

>Zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną: +48 22 370 29 60

 

bejda-medical-bezplatne-konsultacje-kosmetologiczne

 

Sprawdź opinie o nas w Google!

Zobacz więcej opinii (50+) ->

 

W dzisiejszych czasach wiedza jest na wagę złota.

My dzielimy się nią z Tobą za darmo.

 

bejda-medical-poradnik-estetyczny-demo-01

 

Kilka faktów o kwasie hialuronowym dla ciekawych.

Kwas hialuronowy jest substancją, która naturalnie znajduje się w naszym organizmie. Jest on jednym z głównych czynników odpowiedzialnych za nawodnienie naszej skóry, a wraz z kolagenem i elastyną decyduje o jej jędrności oraz elastyczności. Po 30 roku życia ilość kwasu hialuronowego w naszej skórze systematycznie spada, w wyniku czego zaczyna się ona robić sucha i wiotka, pojawiają się zmarszczki, usta tracą na objętości, a policzki zaczynają opadać. Możemy jednak dostarczyć skórze niezbędnych ilości kwasu hialuronowego w postaci zastrzyków, w celu odwrócenia tych niekorzystnych procesów. Może on być bezpiecznie stosowany u wszystkich osób bez względu na wiek i płeć, nie ma też konieczności wykonywania testów alergicznych, ponieważ jest to naturalny element skóry.

Kwas hialuronowy obecny w wypełniaczach jest specjalnie wzmocniony, jest to tzw. usieciowiony kwas hialuronowy. Dzięki temu efekt zabiegu może utrzymywać się 12-18 miesięcy. Oprócz tego, że nasza skóra została wzbogacona w kwas hialuronowy i jest dzięki temu bardziej sprężysta i lepiej nawodniona, dodatkowo jest stymulowana do produkcji kolagenu, dlatego każde następne wypełnianie zmarszczek jest bardziej skuteczne!

Na jakich preparatach pracujemy?

Stosujemy preparaty CytoCare (twarz, skóra głowy, ciało). Gama CytoCare® 502/516/532 to ekskluzywne koktajle do mezoterapii francuskiego Laboratorium RevitaCare. Skuteczność produktów tkwi w ich składzie. Oprócz zawartości kwasu hialuronowego w skład CytoCare® wchodzi 55 aktywnych składników w tym witaminy, sole nieorganiczne i aminokwasy. Koktajle różnią się nieco między sobą (gęstością kwasu hialuronowego i dodatków) aby lepiej móc dopasować je pod dany problem. CytoCare to również linie koktajli do mezoterapii ciała.

Gama produktów CytoCare jest bardzo szeroka:

 • CytoCare 502/516/532
 • CytoCare StretchCare
 • CytoCare HairCare
 • CytoCare CelluCare
 • CytoCare REVITACARE
 • CytoCare S Line
 • CytoCare R-Fine

Podejmij decyzję, a resztę zostaw nam.

Jesteśmy Twoim najlepszym wyborem, bo wiemy jak ważny jest dla Ciebie bezkompromisowy profesjonalizm, ale również niepowtarzalna atmosfera. U nas poczujesz, że technologia w połączeniu ze wspaniałymi ludźmi to przyszłość medycyny.

Gwarantujemy, że przekonasz się do medycyny estetyczniej i wrócisz do nas na zabiegi jeszcze nie raz.

Z nami jesteś w dobrych rękach!

Pomożemy Ci zmienić Twoje życie. Decydując się na zabieg u nas, inwestujesz w siebie i swoją przyszłość. Szkoda życia na kompleksy i ciągłe kompromisy.

Oferujemy najlepszą kadrę i najlepszą technologię do zlikwidowania Twojego problemu.

Nie ma czasu do stracenia

Wiemy – zawsze jest coś innego do zrobienia, zawsze są inne wydatki, zawsze jest jakieś „ale”, brak pewności, czy pełnej wiedzy.

Ale czy na pewno? Czy jest coś pilniejszego niż Twoje zdrowie? Mówimy o zdrowiu zarówno fizycznym, jak i psychicznym oraz związanym z nimi komforcie życia.

Wystarczy, że wykonasz pierwszy krok i nam zaufasz. Skutecznie zajmiemy się Twoim przypadkiem.

Dlaczego jesteśmy liderami?

Dlatego, że poprawiamy po innych. Jeżeli miałeś zabieg w innej klinice bez efektów, przyjdź do nas. Jeżeli zgodzisz się opowiedzieć Twoją historię, zaoferujemy Ci zabiegi w indywidualnej, bardzo korzystnej promocji.

 

Masz pytania? Zadzwoń do nas lub wyślij nam maila!

 

>Zadzwoń do nas: +48 22 370 29 60

>Wyślij nam maila: centrum@bejda.pl

 

Przetestuj nas. Umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną!

Nadal nie wiesz, jaki zabieg byłby najlepszy dla Ciebie? Potrzebujesz diagnozy stanu skóry? Nie możesz dobrać dla siebie kosmetyków? Może chcesz po prostu dowiedzieć się więcej o pielęgnacji?

Zadzwoń do nas lub przyjdź i zapisz się na konsultację u profesjonalisty. Wizyta jest całkowicie bezpłatna. Nawet jeśli nie wykonasz zabiegu, wyjdziesz od nas z kompleksową wiedzą i informacjami z zakresu interesujących Cię tematów.

>Zadzwoń do nas: +48 22 370 29 60

 

bejda-medical-bezplatne-konsultacje-kosmetologiczne

 

 

Sprawdź opinie o nas w Google!

Zobacz więcej opinii (50+) ->

 

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Wybierają nas pacjenci z całej północnej półkuli.

Nasi pacjenci przyjeżdżają do nas z całej Polski, krajów UE, Bliskiego Wschodu. Wykonaliśmy już tysiące zabiegów na wszystkich fototypach.

Jesteśmy najlepsi w medycynie estetycznej.

 • do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie,
 • nasze terapie są kompleksowe,
 • zapewniamy realistyczne efekty, nie wykonamy zabiegu jeśli nie jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom pacjenta,
 • oferujemy bezkompromisowy, najwyższy standard usług,
 • pracujemy tylko na profesjonalnym sprzęcie i preparatach,
 • zabieg wykonują mgr kosmetologii,
 • nasi pacjenci są zadowoleni z efektów, wracają na kolejne zabiegi i polecają nas swoim bliskim i znajomym.

Organizujemy liczne akcje promocyjne:

 • promocje tematyczne,
 • zniżki na hasło,
 • zniżki happy hours,
 • zniżki dla stałych pacjentów,
 • złotówki na zabiegi za przyprowadzenie przyjaciół/kolegów/znajomych,
 • zniżki grupowe.

 

Nie pozwól, by wątpliwości hamowały Twój rozwój. Nie zwlekaj. Zadzwoń teraz. Czas zacząć zmiany.

Umów się na bezpłatną konsultację lub od razu na zabieg!

+48 22 370 29 60

 

Zaprenumeruj nasz newsletter!

Otrzymasz nasz bezpłatny Profesjonalny Poradnik Estetyczny i już nigdy nie przegapisz specjalnych promocji na zabiegi mezoterapii mikroigłowej.

 

Polub nas na Facebooku i bierz udział w konkursach!

Obserwuj nas na Instagramie i poznawaj nowości, jako pierwszy!

Instagram

 

Wskazania Wskazania
 • skóra ziemista, skóra palacza,
 • skóra przedwcześnie starzejąca się,
 • utrata jędrności skóry,
 • blizny potrądzikowe,
 • cellulit,
 • rozstępy,
 • nadmierne wypadanie włosów.
Przeciwwskazania Przeciwwskazania

Mezoterapia mikroigłowa jest odradzana osobom z licznymi zmianami barwnikowymi, z infekcjami wirusowymi (opryszczka), bakteryjnymi, ze stanami zapalnymi, z uszkodzona skórą. Kobietom w ciąży i karmiącym. Osobom z chorobami autoimmunologicznymi i ogólnoustrojowymi (nowotwory), osobom które przyjmują leki przeciwzakrzepowe (aspiryna), cukrzykom.

Czy zabieg jest bolesny? Czy zabieg jest bolesny?

Mezoterapia mikroigłowa może być odbierana jako zabieg powodujący dyskomfort. W przypadku niskiego progu bólu można zastosować krem znieczulający Emla.

Jak długo trwa zabieg? Jak długo trwa zabieg?

Czas trwania zabiegu mezoterapii mikroigłowej uzależniony jest od wielkości obszaru oraz ewentualnego łączenia terapii z innymi metodami. W przypadku konieczności zastosowania znieczulenia czas zabiegu wydłuża się o około 30 minut.

Jak należy się przygotować do zabiegu? Jak należy się przygotować do zabiegu?

Mezoterapia nie wymaga szczególnych przygotowań. Zaleca się jednak nie spożywać alkoholu ani leków takich jak aspiryna co najmniej 24h przed zabiegiem. Skóra nie może być podrażniona.

Jeśli pacjent przyjmuje leki na stałe lub choruje przewlekle — musi poinformować o tym specjalistę.

Jak wygląda gabinet zabiegowy? Jak wygląda gabinet zabiegowy?
Opis zabiegu Opis zabiegu

Na oczyszczoną i zdezynfekowaną skórę obszaru zabiegowego nanoszona jest porcja uprzednio dobranej do problemu ampułki, po czym kosmetolog dokonuje mikronakłuwania przy pomocy rollera. Po zakończonym mikronakłuwaniu skórze dostarczana jest kolejna porcja ampułki, na którą nakładana jest maska łagodząca. Końcowy etap zabiegu stanowi nałożenie kremu pielęgnacyjnego.

Jak wygląda zabieg? Jak wygląda zabieg?

wkrótce…

Efekty zabiegu Efekty zabiegu
 • kontrolowane usuwanie obumarłych komórek,
 • poprawa mikrokrążenia,
 • zwężenie ujścia mieszków włosowych i łojowych,
 • rozjaśnienie zmian barwnikowych,
 • odświeżenie kolorytu skóry,
 • lepsze wchłanianie produktów,
 • zmniejszenie głębokości zmarszczek,
 • zmniejszenie wydzielania sebum.
Zdjęcia przed i po Zdjęcia przed i po

wkrótce…

Ile zabiegów jest potrzebnych? Ile zabiegów jest potrzebnych?

Zabiegi wykonuje się w serii 3- 10 zabiegów, mniej więcej co 2-4 tygodnie. Specjalista częstotliwość ustala indywidualnie do każdego przypadku.

Postępowanie po zabiegu Postępowanie po zabiegu
 • unikanie opalania w trakcie kuracji oraz przez 4 tygodnie od ostatniego zabiegu,
 • unikanie wysiłku fizycznego po wykonanym zabiegu,
 • do czasu wygojenia zmieniać poszewkę poduszki (przy mezoterapii twarzy),
 • unikanie niepotrzebnego dotykania obszarów zabiegowych,
 • niestosowanie preparatów z alkoholem do użytku zewnętrznego,
 • nie spożywać alkoholu,
 • unikać sauny i basenu do wygojenia,
 • w przypadku wystąpienia strupków natłuszczać i bezwzględnie nie zdrapywać,
 • zakaz peelingów mechanicznych oraz chemicznych do czasu wygojenia,
 • stosowanie się do dodatkowych zaleceń kosmetologa.
Występujące skutki uboczne Występujące skutki uboczne
 • zasinienia,
 • strupki,
 • obrzęk,
 • rumień,
 • miejscowa bolesność.
Możliwe efekty niepożądane Możliwe efekty niepożądane
 • bardzo rzadkie stany alergiczne,
 • wtórne infekcje,
 • przebarwienia (przy niestosowaniu się do zaleceń pozabiegowych).
Zobacz naszą galerię
NIE PRZEGAP!

Poleć nas swoim znajomym i otrzymaj
złotówki na zabiegi

kliknij i dowiedz się więcej

Obdaruj bliską Ci osobę naszą
kartą prezentową

kliknij i dowiedz się więcej

W grupie taniej
przyprowadź znajomych i zgarnij zniżki

kliknij i dowiedz się więcej

Masz firmę? Nagradzaj pracowników
zabiegami SPA

kliknij i dowiedz się więcej

Zaufaj specjalistom,
nie forom internetowym

Odpowiadamy
rzetelnie na pytania

Umów się na wizytę bezpośrednio

Zadzwoń do nas:

Napisz do nas:

Odwiedź nas:

ul. Sokołowska 9
lokal U28,
01-142 Warszawa
zapraszamy
od poniedziałku do soboty
w godzinach 10:00 - 20:00

Napisz szybką wiadomość:

tło trójkątne pod guzikiem - bejdamedical
Umów się na wizytę przez naszych partnerów

Znany lekarz

Bejda Medical

Tourmedica

Tourmedica - Medycyna Estetyczna Warszawa - Bejda Medical
Opinie pacjentów o nas
Znajdź nas na mapie
Bestsellery w sklepie
Nasz Instagram
Mediraty - Medycyna Estetyczna Warszawa - Bejda Medical

instagram logo /bejdamedical

Centrum Dermatologii, Laseroterapii i Medycyny Estetycznej "Bejda Medical sp. z o.o." sp. k.

wróć na górę
umów się na wizytę
Potwierdzenie zapisu na newsletter - bejdamedical