Masaże i bandaże Arosha
PON. - SOB. 10:00 - 20:00 +48 22 370 29 60

Masaże i bandaże Arosha

Idealna figura na lato. Każde lato.

Długie godziny przy biurku, siedzący tryb życia, brak sportu, schodzenia towarzyszące i zaczynamy cierpieć na tak zwane bóle pleców czy ciała a także obrzęki i cellulit. Ból psuje radość z życia, często uniemożliwiając prawidłowe funkcjonowanie. Cellulit spędza sen z powiek o idealnej sylwetce. Często najtrudniej jest zdać sobie sprawę z popełnianych codziennie błędów postawy, higieny pracy czy odżywiania. W naszym Centrum możesz przeanalizować i ułożyć na nowo swoją zbilansowaną dietę, skorzystać z zabiegów modelujących ciało a także masaży terapeutycznych. Zabiegi modelowania ciała i masaże w połączeniu z dobrze dobraną dietą pozwolą Ci skutecznie pozbyć się nadprogramowych kilogramów i zredukować cellulit. Nie wykonają całej pracy za Ciebie, ale pozwolą zobaczyć motywujące efekty redukcji „o jeden rozmiar”. A ból karku czy pleców już nie będzie Ciebie dotyczył.

Choroby cywilizacyjne XXI wieku.

Otyłość to choroba cywilizacyjna XXI wieku, co do tego lekarze są zgodni. Według badań, na całym świecie żyje ok. 522 mln ludzi otyłych i aż 1,6 mld osób z nadwagą. Zaburzeniem towarzyszącym nadwadze oraz otyłości w przypadku kobiet jest cellulit. Jest to odmiana lipodystrofii, czyli zaburzeń struktury i rozmieszczenia tkanki tłuszczowej, którym towarzyszą zmiany o charakterze obrzękowo-włóknistym, zlokalizowane pod skórą. Niestety „efekt skórki pomarańczy” może pojawić się również u osób szczupłych, aktywnych sportowo i zdrowo odżywiających się. Cellulit jest najprawdopodobniej dziedziczny i w niektórych przypadkach niemożliwy do usunięcia dietą czy aktywnością fizyczną.

Wszelkiego rodzaju bóle mięśni i stawów to pokłosie lat pracy w złej pozycji, przeciążeń kręgosłupa, kontuzji sportowych czy przebytych urazów. Problem pojawia się już w dzieciństwie. W szkołach dzieci obciążane są nosząc bardzo ciężkie tornistry. Na zajęciach wychowania fizycznego nauczyciele nie dbają o prawidłowość wykonywania ćwiczeń (w licznych grupach nie da się przypilnować każdego dziecka). W szkołach nie dba się o prawidłową postawę, nie uczy się tzw. higieny pracy. Coraz mniej dzieci uczestniczy w zajęciach sportowych, również ze względów zdrowotnych. Latami błędne schematy są utrwalane aby potem odezwać się skrzywieniami kręgosłupa czy bólem. Część schodzeń wymaga rehabilitacji pod okiem specjalisty, na bardzo wiele rodzajów bólu ciała wybawieniem są masaże.

Medycyna estetyczna dla wszystkich!

Historia masaży wywodzi się ze starożytności kiedy to były traktowane jako część obrzędów religijnych związanych z medycyną ludową. Pierwsze pojawiły się w Indiach i Chinach. Przez lata przeżywały swoje wzloty i upadki aby obecnie stać się obszerną dziedziną medycyny. Polska ma w tym temacie również swoje zasługi. 😉

Rodzajów masaży są tysiące, każdy zakątek świata proponuje własne, wypracowane techniki. Na pewno masaż możemy podzielić ze względu na cele: lecznicze, relaksacyjne lub przygotowywania mięśni do wysiłku. W naszym Centrum oferujemy 9 różnych masaży. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Sięgnij gwiazd. Lub weź z nich przykład.

Nikogo już nie dziwi, że gwiazdy inwestują w siebie. Nawet najdroższe markowe ubrania nie zastąpią piękna ludzkiego ciała. Medycyna estetyczna stała się sposobem na uwolnienie się od kompleksów i rozwój osobisty. Zabiegi kiedyś prestiżowe, stały się zabiegami podstawowymi, z których po prostu trzeba korzystać, by zachować młody wygląd. A w młodym ciele – mieszka młody duch.

W dzisiejszym świecie, z powszechnym dostępem do najnowszych technologii, nie ma już żadnej wymówki na zaniedbywanie swojego wyglądu.

Przedstawiamy boską proporcję.

Postrzeganie piękna przez człowieka ma ścisły związek z matematyką. Istnieje wzór geometryczny, zaprogramowany w kodzie, budującym całą znaną nam naturę, nazywany „boską proporcją”. Boską proporcję, inaczej też zwaną złotym podziałem (łac. sectio aurea), podziałem harmonicznym, złotą proporcją, możemy znaleźć wszędzie: w estetyce, architekturze, malarstwie, muzyce, technice, a nawet finansach. Wiadomo, że nikt nie rodzi się idealnie harmoniczny, jednak w pewnym zakresie możemy nasze proporcje poprawić.

Ciężką pracą i licznymi wyrzeczeniami dietetycznymi możemy zbudować muskulaturę i spalić tłuszcz. Dobry fryzjer pomoże nam dopasować fryzurę idealną do kształtu naszej twarzy. Makijażysta optycznie powiększy oczy i zaakcentuje kości policzkowe. Idealnie skrojone ubrania zatuszują niedoskonałości figury.

Nauka w służbie estetyki.

Jeśli nie jesteśmy zadowoleni z własnego ciała, mamy dwa wyjścia. Pierwszym z nich jest pogodzenie się z rzeczami, których nie da się zmienić, na przykład z naszym wzrostem. Drugim – zmiana tych rzeczy, które da się zmienić. Dlaczego więc nie skorzystać z cudów współczesnej nauki, które umożliwiają udoskonalenie swojego ciała?

Nasze ciało jest naszą wizytówką.

Wiemy też jak uśmierzać ból. Wiele technik masażu leczniczego i relaksacyjnego pozwala pozbyć się go raz na zawsze.

Walka na wielu frontach.

Promocja zdrowego trybu życia przynosi w krajach rozwiniętych poprawę statystyk, jednakże coraz częściej sport i dieta nie wystarczają do osiągnięcia oczekiwanej wagi i obwodów. W grę wchodzą badania diagnostyczne (w tym genetyczne, również dostępne w naszym Centrum), mające na celu wykluczenie chorób, alergii i nietolerancji pokarmowych oraz zabiegi wspomagające, bez których ilość wyrzeczeń do osiągnięcia wymarzonego wyglądu stałaby się w przypadku niektórych osób przytłaczająca.

W walce o piękną figurę nieocenioną pomoc oferuje medycyna estetyczna. Oprócz poważnych metod chirurgicznych, stosuje się bardzo skuteczne procedury małoinwazyjne, oparte o synergiczne działanie fal radiowych (RF) i fal akustycznych/uderzeniowych (AW) a także masaży takich jak: drenaż limfatyczny czy antycellulitowy. Jeśli cierpisz na cellulit wodny czy obrzęki świetnym rozwiązaniem są bandaże Arosha. Łączenie metod pod ścisłą kontrolą specjalisty pozwala uzyskać najlepsze efekty terapeutyczne.

Jeśli zmagasz się z którymś z wyżej wymienionych problemów, zapisz się na bezpłatną konsultację, podczas której dowiesz się jaki plan zabiegowy zalecilibyśmy Tobie.

Czym dokładnie jest cellulit?

Cellulit to efekt nierównomiernego rozmieszczenia tkanki tłuszczowej. Tak, jak pisaliśmy wyżej – przyczyny leżą najprawdopodobniej głównie w genetyce. Powstaje, gdy nadmiernie powiększone komórki tłuszczowe:

 • upośledzają lokalne krążenie, uciskając przylegające tkanki, w szczególność sieć drobnych naczyń, co daje efekt bólu,
 • są jednocześnie wypychane w kierunku powierzchni skóry, co daje efekt „skórki pomarańczowej”,
 • nadmiernie rozciągają skórę, co daje efekt utraty jędrności i elastyczności.

W jaki sposób działa manualny drenaż limfatyczny?

Drenaż limfatyczny jest to masaż mający na celu pobudzenie przepływu limfy w organizmie. Ta technika zapobiega chorobom wynikającym z obrzęków zastoinowych, zapalnych, onkotycznych i chłonnych.

Badania dowodzą, że drenaż limfatyczny jest niezbędnym elementem podczas kuracji odchudzających i redukcji cellulitu. Przyspiesza efekty kuracji i pomaga pozbyć się toksyn, np. po intensywnej terapii falą akustyczną.

Drenaż limfatyczny jest terapią zalecaną pacjentom w trakcie kuracji antycellulitowych i odchudzających, jako jeden z kluczowych zabiegów wspierających/uzupełniających.

Sprawdza się doskonale w przypadku:

 • zwalczania zespołu ciężkich nóg,
 • profilaktyki powstawaniu żylaków,
 • poprawy stanu odżywienia i napięcia skóry,
 • zmniejszanie obrzęków wodnych oraz tłuszczowych,
 • detoksykacji organizmu,
 • regeneracji po zabiegach liposukcji.

W wyniku manualnej stymulacji odpowiednich punktów na ciele następuje lepsze odżywienie, poprawa pracy komórek oraz odpowiednia regulacja krążenia krwi jak i funkcjonowania organów wewnętrznych. Skóra poddawana masażowi staje się bardziej jędrna i elastyczna.

Metabolizm tkanki tłuszczowej oraz przemiana materii w partiach skórnych, podskórnych i w mięśniach „wchodzą na wyższe obroty”. Dochodzi do usprawnienia przepływu chłonki w układzie limfatycznym. Eliminowane są tym sposobem czynniki sprzyjające powstawaniu cellulitu.

Masaż limfatyczny jest świetną profilaktyką w zapobieganiu niewydolności krążenia obwodowego, szczególnie w obrębie kończyn dolnych. Dodatkowo u wielu pacjentów pozwala pozbyć się efektu zimnych stóp.

Czym jest dokładnie bańka chińska?

Masaż bańką chińską jest jedną z odmian tzw. bańki zimnej czy też próżniowej, która działa na zasadzie zasysania tkanki pod ciśnieniem. Najczęściej spotykane i używane się gumowe bańki jednak na rynku istnieją również szklane i bambusowe.

Wywodzi się z medycyny ludowej, której głównym kierunkiem wykorzystania baniek było leczenie przeziębień, grypy w celu zwiększania odporności organizmu. Z czasem zaczęto stosować je w przypadkach dolegliwości mięśniowych, bólów kręgosłupa oraz walki z uporczywym cellulitem.

Zabieg bańką chińską jest masażem relaksacyjno-leczniczym. Zmniejsza napięcie mięśniowe, które niesie za sobą wiele dolegliwości bólowych. Przed rozpoczęciem terapii bańką chińską w celu leczniczym, terapeuta upewnia się czy źródłem bólu jest rzeczywiście napięcie mięśniowe. Tą metodą nie rozpracujemy bólu, którego genezą są zrosty okołokorzeniowe, wady w obrębie struktur kręgosłupa itd.

W jaki sposób bańka chińska mi pomoże?

Masaż bańkami chińskimi możemy zastosować przy:

 • bólach kręgosłupa (mięśniowopochodnych),
 • dolegliwościach mięśniowych,
 • dolegliwościach płucnych,
 • problemach ukrwienia, szczególnie w obrębie kończyn dolnych,
 • redukcji cellulitu,
 • zabiegach modelowania sylwetki,
 • chęci poprawy krążenia i przepływu limfy,
 • chęci odżywienia i napięcia tkanek.

Bańkę chińską stosuje się głównie jako nieinwazyjną metodę walki z cellulitem różnego typu. Z powodzeniem ten rodzaj masażu można zastosować jako świetne uzupełnienie innych zabiegów modelujących ciało takich jak: fala akustyczna, fala radiowa, mezoterapie.

Jeśli zmagasz się z którymś z powyższych problemów, bańka chińska jest dla Ciebie!

W naszym Centrum często wykorzystujemy bańkę chińską dodatkowo przy masażu wyszczuplającym (antycellulitowym).

Bandaże Arosha – przyjemna forma utraty centymetrów.

Bandaże Arosha wykonane są z delikatnej bawełny, nasączonej wysoce skoncentrowanymi aktywnymi składnikami. Przed zabiegiem szczotkuje się ciało aby pobudzić mikrocyrkulację i złuszczyć delikatnie skórę co poprawia penetrowanie cennych składników z bandaża w głąb skóry.

Po szczotkowaniu, bandażuje się wskazany obszar, owija pacjenta folią i kocem, pod którym może się relaksować około 45 minut. Specjalnie dobrane formuły zostały skomponowane tak, aby odpowiadać na specyficzne potrzeby skóry. Dzięki czemu jesteśmy w stanie walczyć z różnorodnymi niedoskonałościami skóry indywidualnie, precyzyjnie.

Każdy z zabiegów jest inny ale formuła samego zabiegu pozostaje niezmienna. Ponieważ w metodzie Arosha nie stosuje się ucisku, zabiegi idealnie sprawdzają się również u osób z problemami naczyniowymi.

Podczas gdy bandaże będą robić swoje, porozmawiamy z Tobą, zaparzymy pyszną kawę lub zostawimy ze świetną lekturą. Jeśli dasz radę (czasem skóra swędzi – oznaka pozytywnego działania), zaśnij i zregeneruj się na resztę dnia.

Czy refleksologia jest dla mnie?

Jeśli prowadzisz bardzo aktywny tryb życia, masz stresującą pracę i natłok myśli w głowie. Zmęczone mięśnie przypominają o sobie każdego poranka a głowa boli czasem bez powodu? Jeśli czujesz się zmęczony, rozdrażniony refleksologia jest dla Ciebie.

Ból spowodowany stresem…

Często o tym zapominamy ale stres i związany z nim bezpośrednio wysoki poziom kortyzolu we krwi stanowi ryzyko rozwoju poważnych chorób. Pozostawanie w ciągłym napięciu szkodzi naszemu zdrowiu. Organizm często komunikuje nam przeciążenie bólami głowy, karku, pleców. Problemami z układem pokarmowym, przemianą materii, a także typowo skórnie. Ile razy po sytuacji stresogennej „wysypało” Cię na twarzy lub ciele?

Masaże są nieinwazyjną metodą zmniejszenia napięcia mięśniowego, kojące zapachy olejków i kremów wykorzystywanych podczas terapii są ukojeniem dla zmysłów. Na pewno wiesz, że aromaterapia potrafi zdziałać cuda. Pozwól o siebie zadbać. Denerwuj się mniej. 😉

Synergiczne działanie.

Fale akustyczne „rozbijają” tkankę tłuszczową i cellulit, a fale radiowe przywracają skórze jędrność i elastyczność. Masaże i bandaże stanowią świetne uzupełnienie tych technik gwarantując najlepsze efekty terapeutyczne.

Jakie efekty można uzyskać?

 • poprawić elastyczność i jędrność skóry na całym ciele,
 • zredukować cellulit i trudną do „spalenia” tkankę tłuszczową,
 • zredukować obwody nawet do kilkunastu centymetrów!,
 • poprawić ukrwienie i zapobiec powstawaniu złogów,
 • poprawić detoksykację organizmu,
 • oraz sprawić sobie dużą przyjemność. 🙂

Jakie masaże wykonujemy?

 • Masaż pleców,
 • Masaż twarzy, szyi i dekoltu,
 • Masaż klasyczny,
 • Masaż relaksacyjny,
 • Masaż wyszczuplający (antycellulitowy),
 • Masaż dla kobiet w ciąży,
 • Masaż świecą aromatyczną,
 • Masaż hawajski,
 • Drenaż limfatyczny.

Masz pytania? Wątpliwości? Wyjaśnimy wszystko!

Jeśli nie uzyskałeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na naszej stronie – zadzwoń lub napisz do nas.

– „Czy bandaże Arosha zabieg odchudzający?”

I tak i nie. Bandaże Arosha pomogą Ci rozbić tkankę tłuszczową i cellulit oraz przywrócić sprężystość i jędrność skórze, ale nie zastąpią odwiecznego duetu odchudzania, czyli diety i ćwiczeń. To zabieg wspomagający i jako wspomaganie daje świetne rezultaty.

Dla przykładu – zabieg świetnie sobie radzi z z różnego rodzaju cellulitem i obrzękami na udach, czy brzuchu. Dzięki niemu możecie poczuć się lżejsi w niecałą godzinę!

Jest też świetnym zabiegiem koktajlowym, tuż przed wielkim wyjściem.

– „To znaczy, że muszę ćwiczyć? Same zabiegi nie wystarczą?”

Bardzo byśmy chcieli ale niestety nie. Efekty samych zabiegów są rewelacyjne ale zawsze powtarzamy, że podejście holistyczne jest dla organizmu najlepsze.

Dieta + ćwiczenia + zabiegi = trwałe efekty

Możemy pomóc w ułożeniu diety i wspomaganiu zabiegami, ćwiczenia zostawiamy Wam :D.

– „Dlaczego zabiegi trzeba łączyć, żeby zobaczyć efekty?”

Z bardzo prostej przyczyny – dla lepszych i trwalszych efektów.

Należy jednak pamiętać, że najlepsze efekty uzyskamy łącząc zabiegi z odpowiednio zbilansowaną dietą oraz ćwiczeniami.

– „W Internecie napisali, że…”

Nie czytaj niepotwierdzonych informacji na forach. Pamiętaj, że rzadko kiedy piszą osoby, które są zadowolone. Większość opinii to opinie osób, które miały złe doświadczenia, więc obraz medycyny estetycznej jest zakłamany. Nie oczekuj też informacji naukowych od zwykłych użytkowników Internetu. Od tego jest kadra podmiotu leczniczego albo podręczniki medyczne.

– „Są tańsze miejsca.”

Tak. Radzimy jednak uważać na te miejsca. Utrzymanie placówki na najwyższym poziomie kosztuje, podobnie jak praca lekarza, czy kosmetologa oraz najwyższej klasy preparat. Jeżeli zabieg o średniej rynkowej cenie 800 zł kosztuje w jakimś miejscu 200 zł, to na czymś to miejsce oszczędza. W ostatecznym rozrachunku wychodzi na to, że oszczędza na zdrowiu klienta.

– „Nie mogę sobie pozwolić w tej chwili na zabieg.”

Oferujemy liczne rabaty, także indywidualne ceny oraz MediRaty. Jesteśmy elastyczni.Poznaj 4 powody, dla których bandaże Arosha są idealne właśnie dla Ciebie.

Poznaj 4 powody, dla których masaże i bandaże Arosha są idealne właśnie dla Ciebie.

 1. Dbasz o swoje ciało i potrzebujesz wsparcia w jego modelowaniu.
 2. Chcesz wspomóc efekty diety i treningów i podkręcić tempo spalania tkanki tłuszczowej.
 3. Zmagasz się z uporczywym cellulitem a kremy z drogerii nie działają.
 4. Chcesz poprawić przepływ limfy oraz stan tkanki podskórnej.

Dlaczego warto zainwestować w siebie i wykonać któryś z wyżej wymienionych zabiegów?

Jeżeli chociaż jeden z wymienionych powyżej powodów dotyczy Ciebie, zastanów się nad bezkonkurencyjnymi korzyściami:

 1. Oczyścisz organizm z toksyn, dzięki pobudzeniu przepływu limfy.
 2. Cellulit przestanie być Twoją zmorą, pozbędziesz się kompleksów.
 3. Pozbędziesz się uciążliwych obrzęków i nawet do kilkunastu centymetrów w obwodach..

Dołącz do grona zadowolonych pacjentów. Zrób kolejne selfie ze spektakularnym wyglądem.

Nie zwlekaj z pozytywnymi zmianami. Życie jest krótkie.

Uważaj na zagrożenia!

Bezwzględnie unikaj placówek, które budzą w Tobie jakiekolwiek wątpliwości, np. dotyczące czystości lub przestrzegania procedur medycznych. Sprawdź, czy kadra wykonuje zabiegi w rękawiczkach i sterylizuje narzędzia. Nie daj się także nabrać na nierealne promocje. Pamiętaj, że nawet promocja „-99%” musi się opłacać. Być może placówka chce pozbyć się przeterminowanego preparatu.

Zastanów się również, czy na pewno chcesz wykonać zabieg w większej „klinice”. Ich minusem jest tzw. „masowy przerób”, gdzie każdy pacjent traktowany jest bezosobowo jako np. „zabieg na 15:00”. U nas będziesz VIP’em.

Zabieg powinien wykonać tylko przeszkolony terapeuta. Unikaj kosmetyczek i pseudo specjalistów po kursach weekendowych.

Pamiętaj, że każdy zabieg niesie ze sobą zagrożenia. Kosmetyczki czy osoby po kursach weekendowych mają o wiele niższe kwalifikacje i wiedzę. Może nigdy nikt Ci tego nie powiedział, ale źle wykonanym zabiegiem można wyrządzić poważną krzywdę. Wybieraj tylko osoby wykształcone, specjalistów w swojej dziedzinie, pracujących w podmiotach leczniczych z całym zapleczem medycznym.

Wystrzegaj się pseudo-klinik!

Podejmując decyzję o wyborze miejsca, w którym wykonamy zabieg, warto zwrócić uwagę na kilka czynników:

 1. Czy zabiegi inwazyjne wykonują lekarze? Nikt inny nie ma uprawnień i odpowiedniego ubezpieczenia. Tutaj możesz sprawdzić lekarza: Centralny Rejestr Lekarzy RP.
 2. Czy zabiegi nieinwazyjne wykonują magistrzy kosmetologii z odpowiednim przeszkoleniem i doświadczeniem?
 3. Czy lekarze i kosmetolodzy wykonują zabiegi w placówkach będących podmiotami leczniczymi. Każdy podmiot leczniczy ma nadany nr księgi rejestrowej podmiotu leczniczego, po którym można go zweryfikować. Nasz to: 000000165700. Podmioty lecznicze są przygotowane medycznie na każdą ewentualność, posiadają zestawy ratunkowe i antywstrząsowe, przestrzegają rygorystycznych norm i procedur oraz są ubezpieczone. Tutaj możesz sprawdzić placówkę: Rejestr Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą.
 4. Czy urządzenie laserowe jest renomowanej marki?
 5. Czy preparat zabiegowy jest renomowanej marki?
 6. Czy ktoś proponuje Ci dziwne zabiegi np. połączenie silnych kwasów i mikrodermabrazji? Nigdy nie decyduj się na takie hybrydy! Grożą one poważnymi powikłaniami i poszkodowani trafiają później do nas, by ich ratować.

 

uwazaj-na-niebezpieczne-pseudokliniki

 

Wybierz nas i uśmiechnij się. Jesteś w dobrych rękach.

Bejda Medical to przedsiębiorstwo medyczne, ale i podmiot leczniczy. Oznacza to, że podlegamy takim samym surowym rygorom, jak szpitale. . Dla pacjenta oznacza to, że niezależnie od tego czy przyszedł na zabieg chirurgiczny, czy na maseczkę, zawsze może oczekiwać takiego samego, najwyższego standardu. Nie wszystkie „kliniki” są podmiotami leczniczymi.

Naszą filozofią jest zastosowanie nowoczesnej medycyny w najmniej inwazyjny dla pacjenta sposób, w kameralnym zaciszu oraz bezpieczeństwie godnym VIP’a. Pacjent jest dla nas najważniejszy, a usługi zawsze „szyte na miarę”. Możecie czuć się bezpiecznie i pewnie, że efekt zabiegów estetycznych będzie zawsze najbardziej zbliżony do naturalnego, jak tylko jest to możliwe.

Od wielu lat skutecznie pomagamy Wam z walce z problemami, które odciskają piętno na wyglądzie. Jednocześnie kultywujemy nową jakość w polskiej medycynie estetycznej, pokazując że nie musicie wybierać między zacofanymi i niebezpiecznymi przychodniami a’la PRL, a „modnymi klinikami”, których lekarze-celebryci odgrywają medialnych błaznów i zdradzają Wasze sekrety w telewizji.

Poznaj naszą kadrę – Twoich osobistych doradców w dziedzinie zdrowia.

Zabiegi Arosha oraz masaże wykonują u nas specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, eksperci w swoich dziedzinach oraz esteci. Każdy pacjent jest otoczony indywidualną opieką. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i razem zaplanujemy zabieg pod kątem oczekiwanych efektów.  Nie pozwolimy na brak zadowolenia.

Poznaliśmy temat na własnej skórze. Dosłownie.

Tworzenie najlepszej placówki medycznej zaczęliśmy od znalezienia najlepszych metod na rynku i wprowadzenia ich do naszego Centrum. W jaki sposób oceniliśmy, które metody są skuteczne? Testując je na sobie – od powstania Centrum, każdy członek naszej kadry miał wykonany na sobie niemal każdy zabieg, więc znakomicie wiemy o czym mówimy.

Oferujemy tylko to, co najlepsze. Nie wykonujemy nieskutecznych zabiegów. Dane na temat naszych metod i urządzeń mówią same za siebie. W grę wchodzi jedynie najwyższa jakość usług i najlepszy możliwy efekt.

Sprawdzona technologia jest gwarancją satysfakcji.

Pracujemy tylko na najlepszym sprzęcie medycznym. W zależności od oczekiwanych efektów możemy zastosować technologie, ale możesz być pewna jednego – urządzenie będzie najwyższej jakości.

Zaplanujmy razem nowy etap w Twoim życiu.

W naszym centrum medycznym profesjonalna kadra zaplanuje z Tobą plan poprawy jakości skóry, podniesienia tkanek, likwidacji uporczywego cellulitu czy obrzęków wodnych. Jesteś w najlepszych rękach.

Podczas rozmowy z przedstawicielem naszej kadry, telefonicznej lub na miejscu w Centrum, zostaniesz poinformowany o wszystkich wskazaniach, przeciwwskazaniach, etapach zabiegu, zaleceniach pozabiegowych itd..

>Zadzwoń do nas: +48 22 370 29 60

Możesz pokazać nam jakich zmian oczekujesz, przesyłając swoje zdjęcie mailem lub u nas – w gabinecie. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy system, dzięki któremu możesz w domu samodzielnie wstępnie wycenić zabieg. Umówimy Cię na dogodny termin i poinstruujemy, jak przygotować się na dzień zabiegowy.

>Wyślij nam maila: centrum@bejda.pl

Tuż przed zabiegiem zaoferujemy Ci dobrą kawę, herbatę lub coś zimnego do picia i będziemy gotowi na wszystkie pytania, które zadasz, wypełniając dokumenty. Nie przejmuj się – słyszeliśmy już wszystko. Następnie przygotujemy Twoją skórę do zabiegu.

Terapeuta poprosi Cię o przebranie w strój zabiegowy, zbada Twoją skórę i rozpocznie wskazany zabieg dopasowany indywidualnie do Twoich potrzeb. Do zabiegów wykorzystujemy tylko i wyłącznie oryginalne produkty Arosha o świetnych składach, wspomagające działanie zabiegów. Możesz również kupić linię do kontynuacji pielęgnacji w domu. Znajdujemy się na oficjalnej liście autoryzowanych salonów Arosha w Polsce.

Podczas zabiegu relaksuj się, rozmawiaj, śmiej, o wszystko pytaj lub zaśnij. Tak, zdarza się to bardzo często przy zabiegach Arosha lub masażach. Po zakończeniu poinformujemy Cię, jak postępować w drodze do i w domu.

Tuż po zabiegu Twoja skóra w miejscach poddanych zabiegowi może być lekko nabrzmiała i wrażliwa, ale możesz spokojnie od razu wrócić do codziennych czynności. Efekty zobaczysz już po pierwszym zabiegu, ale pamiętaj, że najlepiej wykonać serię. Nie zapominaj o piciu dużych ilości wody mineralnej (około 2 litrów dziennie) i aktywności fizycznej.

Wytrwałość i systematyczność to Twoje najważniejsze zalecenia pozabiegowe. 😉

 

Nadal się wahasz?

Przyjdź na bezpłatną konsultację kosmetologiczną.

Jeśli masz dodatkowe pytania – przyjdź do nas. Nasi kosmetolodzy widzieli i asystowali przy niezliczonej ilości zabiegów. Doradzą i poinformują Cię o wszystkim, co dotyczy zabiegu. Przy okazji mogą wykonać bezpłatną analizę stanu skóry i doradzić pielęgnację.

>Zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną: +48 22 370 29 60

 

bejda-medical-bezplatne-konsultacje-kosmetologiczne

 

Sprawdź opinie o nas w Google!

Zobacz więcej opinii (50+) ->

 

W dzisiejszych czasach wiedza jest na wagę złota.

My dzielimy się nią z Tobą za darmo.

 

bejda-medical-poradnik-estetyczny-demo-01

Podejmij decyzję, a resztę zostaw nam.

Jesteśmy Twoim najlepszym wyborem, bo wiemy jak ważny jest dla Ciebie bezkompromisowy profesjonalizm, ale również niepowtarzalna atmosfera. U nas poczujesz, że technologia w połączeniu ze wspaniałymi ludźmi to przyszłość medycyny.

Gwarantujemy, że przekonasz się do medycyny estetyczniej i wrócisz do nas na zabiegi jeszcze nie raz.

Z nami jesteś w dobrych rękach!

Pomożemy Ci zmienić Twoje życie. Decydując się na zabieg u nas, inwestujesz w siebie i swoją przyszłość. Szkoda życia na kompleksy i ciągłe kompromisy.

Oferujemy najlepszą kadrę i najlepszą technologię do zlikwidowania Twojego problemu.

Nie ma czasu do stracenia

Wiemy – zawsze jest coś innego do zrobienia, zawsze są inne wydatki, zawsze jest jakieś „ale”, brak pewności, czy pełnej wiedzy.

Ale czy na pewno? Czy jest coś pilniejszego niż Twoje zdrowie? Mówimy o zdrowiu zarówno fizycznym, jak i psychicznym oraz związanym z nimi komforcie życia.

Wystarczy, że wykonasz pierwszy krok i nam zaufasz. Skutecznie zajmiemy się Twoim przypadkiem.

Dlaczego jesteśmy liderami?

Dlatego, że poprawiamy po innych. Jeżeli miałeś zabieg w innej klinice bez efektów, przyjdź do nas. Jeżeli zgodzisz się opowiedzieć Twoją historię, zaoferujemy Ci zabiegi w indywidualnej, bardzo korzystnej promocji.

 

Masz pytania? Zadzwoń do nas lub wyślij nam maila!

 

>Zadzwoń do nas: +48 22 370 29 60

>Wyślij nam maila: centrum@bejda.pl

 

Przetestuj nas. Umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną!

Nadal nie wiesz, jaki zabieg byłby najlepszy dla Ciebie? Potrzebujesz diagnozy stanu skóry? Nie możesz dobrać dla siebie kosmetyków? Może chcesz po prostu dowiedzieć się więcej o pielęgnacji?

Zadzwoń do nas lub przyjdź i zapisz się na konsultację u profesjonalisty. Wizyta jest całkowicie bezpłatna. Nawet jeśli nie wykonasz zabiegu, wyjdziesz od nas z kompleksową wiedzą i informacjami z zakresu interesujących Cię tematów.

>Zadzwoń do nas: +48 22 370 29 60

 

bejda-medical-bezplatne-konsultacje-kosmetologiczne

 

Sprawdź opinie o nas w Google!

Zobacz więcej opinii (50+) ->

 

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Wybierają nas pacjenci z całej północnej półkuli.

Nasi pacjenci przyjeżdżają do nas z całej Polski, krajów UE, Bliskiego Wschodu. Wykonaliśmy już tysiące zabiegów na wszystkich fototypach.

Jesteśmy najlepsi w medycynie estetycznej.

 • do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie,
 • nasze terapie są kompleksowe,
 • zapewniamy realistyczne efekty, nie wykonamy zabiegu jeśli nie jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom pacjenta,
 • oferujemy bezkompromisowy, najwyższy standard usług,
 • pracujemy tylko na profesjonalnym sprzęcie i preparatach,
 • zabieg wykonują mgr kosmetologii,
 • nasi pacjenci są zadowoleni z efektów, wracają na kolejne zabiegi i polecają nas swoim bliskim i znajomym.

Organizujemy liczne akcje promocyjne:

 • promocje tematyczne,
 • zniżki na hasło,
 • zniżki happy hours,
 • zniżki dla stałych pacjentów,
 • złotówki na zabiegi za przyprowadzenie przyjaciół/kolegów/znajomych,
 • zniżki grupowe.

 

Nie pozwól, by wątpliwości hamowały Twój rozwój. Nie zwlekaj. Zadzwoń teraz. Czas zacząć zmiany.

Umów się na bezpłatną konsultację lub od razu na zabieg!

+48 22 370 29 60

 

Zaprenumeruj nasz newsletter!

Otrzymasz nasz bezpłatny Profesjonalny Poradnik Estetyczny i już nigdy nie przegapisz specjalnych promocji na zabiegi z wykorzystaniem masaży i bandaży Arosha.

 

Polub nas na Facebooku i bierz udział w konkursach!

Obserwuj nas na Instagramie i poznawaj nowości, jako pierwszy!

Instagram

 

Zobacz naszą galerię
NIE PRZEGAP!

Poleć nas swoim znajomym i otrzymaj
złotówki na zabiegi

kliknij i dowiedz się więcej

Obdaruj bliską Ci osobę naszą
kartą prezentową

kliknij i dowiedz się więcej

W grupie taniej
przyprowadź znajomych i zgarnij zniżki

kliknij i dowiedz się więcej

Masz firmę? Nagradzaj pracowników
zabiegami SPA

kliknij i dowiedz się więcej

Zaufaj specjalistom,
nie forom internetowym

Odpowiadamy
rzetelnie na pytania

Umów się na wizytę bezpośrednio

Zadzwoń do nas:

Napisz do nas:

Odwiedź nas:

ul. Sokołowska 9
lokal U28,
01-142 Warszawa
zapraszamy
od poniedziałku do soboty
w godzinach 10:00 - 20:00

Napisz szybką wiadomość:

tło trójkątne pod guzikiem - bejdamedical
Umów się na wizytę przez naszych partnerów

Znany lekarz

Bejda Medical

Tourmedica

Tourmedica - Medycyna Estetyczna Warszawa - Bejda Medical
Opinie pacjentów o nas
Znajdź nas na mapie
Bestsellery w sklepie
Nasz Instagram
Mediraty - Medycyna Estetyczna Warszawa - Bejda Medical

instagram logo /bejdamedical

Centrum Dermatologii, Laseroterapii i Medycyny Estetycznej "Bejda Medical sp. z o.o." sp. k.

wróć na górę
umów się na wizytę
Potwierdzenie zapisu na newsletter - bejdamedical