PON. - SOB. 10:00 - 20:00 +48 22 370 29 60

Wycięcie zmiany

Czy wiesz, że tę zmianę na skórze, która irytuje Cię od zawsze, można łatwo i szybko usunąć?

Tłuszczaki, kaszaki, znamiona czy brodawki zwykle nie stanowią zagrożenia dla naszego zdrowia i ich usunięcie nie jest konieczne ze względów leczniczych. Zmiany te są jednak są źródłem kompleksów i frustracji wielu osób na całym świecie, niezależnie od rasy czy fototypu. Pojawiają się z różnych powodów, zawsze jednak szpecą i ujmują urody. Niektóre z nich świadczą o chorobach i niezdrowym trybie życia inne są wskaźnikiem upływającego czasu. Większości nawet mocno kryjący podkład nie jest w stanie zamaskować. Obecnie każdy ma chociaż jedną taką zmianę.

Różne zmiany mogą pojawić się na policzkach, czole i nosie, a także na dekolcie, plecach, dłoniach, tak naprawdę – na całym ciele. Przybierają różne kształty, mogą być ciemniejsze lub jaśniejsze. Towarzyszą Ci od urodzenia lub nabywasz je w trakcie swojego życia. Są utrapieniem wszystkich, który zależy na pięknej skórze i perfekcyjnym wyglądzie.

Obecnie istnieje kilka metod niwelowania takich defektów kosmetycznych. Niektóre są bardziej skuteczne, inne mniej. Najszybszym sposobem jest wycięcie.

Medycyna estetyczna dla wszystkich!

Medycyna estetyczna, jeszcze do niedawna, była tematem tabu, unikanym przez nawet zwykle bardzo ekshibicjonistycznych celebrytów. Czasy się jednak szybko zmieniają i niegdyś kuluarowe rozmowy szeptem o poprawianiu urody wśród znanych tego świata stały głównym tematem wywiadów mainstreamowych mediów. Gdy celebryci zaczęli mówić otwarcie o swoich metamorfozach, zabiegi medycyny estetycznej trafiły pod strzechy. Już nie były czymś niezręcznym i niepotrzebnie intymnym i  stały się rutyną osób dbających o zdrowie i wygląd, zupełnie jak wizyta u stomatologa czy trening na siłowni.

Sięgnij gwiazd. Lub weź z nich przykład.

Nikogo już nie dziwi, że gwiazdy inwestują w siebie. Nawet najdroższe markowe ubrania nie zastąpią piękna ludzkiego ciała. Medycyna estetyczna stała się sposobem na uwolnienie się od kompleksów i rozwój osobisty. Zabiegi kiedyś prestiżowe, stały się zabiegami podstawowymi, z których po prostu trzeba korzystać, by zachować młody wygląd. A w młodym ciele, mieszka młody duch.

W dzisiejszym świecie, z powszechnym dostępem do najnowszych technologii, nie ma już żadnej wymówki na zaniedbywanie swojego wyglądu.

Uwaga na groźne znamiona.

Obowiązkowo badaj dermatoskopowo wszystkie znamiona o nieregularnym kształcie, lub takie, które zmieniły barwę lub rozmiar w ostatnim czasie. Szczególnie w okresie letnim i po wyjazdach wakacyjnych.

Pamiętajmy, że słoneczko jest naszym przyjacielem tylko 15 minut dziennie.

Potrzebujemy tylko 15 minut bezpośredniej ekspozycji na słońce by zainicjować procesy wytwarzania witaminy D. Reszta czasu spędzonego na słońcu bez wysokiego filtra niszczy kolagen, elastynę i fibroblasty oraz przyczynia się do powstawania zmian nowotworowych na skórze. Jeśli musisz przebywać na słońcu, stosuj wysokie filtry.

Opalanie jest dla nas zabójcze.

Nie ma żadnych pozytywnych stron opalania. Długotrwała ekspozycja na słońce czy lampy solarium nie tylko niszczy skórę, ale i zdrowie. Pamiętaj, że 70-80% zmarszczek to wina promieniowania UV.

Dołącz do grona zadowolonych pacjentów. Zrób kolejne selfie z idealną cerą.

Nie zwlekaj z pozytywnymi zmianami. Życie jest krótkie.

Poznaj wszystkie fakty i nie daj się już nigdy więcej nabrać na niską jakość.

Być może chcesz podjąć decyzję i wykonać wycięcia zmiany, ale masz mnóstwo pytań i wątpliwości. Nie wiesz jaka jest najlepsza i czy zostanie blizna metoda. Nie wiesz czy to zabieg dla Ciebie, rozważasz różne miejsca i procedury. Głowa Cię boli od nadmiaru informacji w Internecie, a wszystkie placówki piszą niezrozumiałym, technicznym językiem. Wypowiedzi na forach straszą bliznami albo nieskutecznością. Czujesz zagubienie.

Uważaj na zagrożenia!

Bezwzględnie unikaj placówek, które budzą w Tobie jakiekolwiek wątpliwości, np. dotyczące czystości lub przestrzegania procedur medycznych. Sprawdź, czy kadra wykonuje zabiegi w rękawiczkach i sterylizuje narzędzia. Nie daj się także nabrać na nierealne promocje. Pamiętaj, że nawet promocja „-99%” musi się opłacać. Być może placówka chce pozbyć się przeterminowanego preparatu albo urządzenie jest nieskuteczne i bez promocji nikt nie chce wykonać zabiegu.

Zastanów się również, czy na pewno chcesz wykonać zabieg w większej „klinice”. Ich minusem jest tzw. „masowy przerób”, gdzie każdy pacjent traktowany jest bezosobowo jako np. „zabieg na 15:00”. U nas będziesz VIP’em.

uwazaj-na-niebezpieczne-pseudokliniki

 

Wystrzegaj się pseudo-klinik!

Podejmując decyzję o wyborze miejsca, w którym wykonamy zabieg, warto zwrócić uwagę na kilka czynników:

 1. Czy zabiegi inwazyjne wykonują lekarze? Nikt inny nie ma uprawnień i odpowiedniego ubezpieczenia. Tutaj możesz sprawdzić lekarza: Centralny Rejestr Lekarzy RP.
 2. Czy zabiegi nieinwazyjne wykonują magistrzy kosmetologii z odpowiednim przeszkoleniem i doświadczeniem?
 3. Czy lekarze i kosmetolodzy wykonują zabiegi w placówkach będących podmiotami leczniczymi. Każdy podmiot leczniczy ma nadany nr księgi rejestrowej podmiotu leczniczego, po którym można go zweryfikować. Nasz to: 000000165700. Podmioty lecznicze są przygotowane medycznie na każdą ewentualność, posiadają zestawy ratunkowe i antywstrząsowe, przestrzegają rygorystycznych norm i procedur oraz są ubezpieczone. Tutaj możesz sprawdzić placówkę: Rejestr Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą.
 4. Czy urządzenie laserowe jest renomowanej marki?
 5. Czy preparat zabiegowy jest renomowanej marki?
 6. Czy ktoś proponuje Ci dziwne zabiegi np. połączenie silnych kwasów i mikrodermabrazji? Nigdy nie decyduj się na takie hybrydy! Grożą one poważnymi powikłaniami i poszkodowani trafiają później do nas, by ich ratować.

Zacznij z nami od nowa. Z czystą kartą.

Odwiedzasz naszą stronę, ponieważ pragniesz zmiany. Tak wiemy, czasami zmiany budzą niepokój, ale obiecujemy, że przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy, krok po kroku. Wyjaśnimy wątpliwości i odpowiemy na pytania.

Pomożemy Ci zmienić Twoje życie. Decydując się na zabieg u nas, inwestujesz w siebie i swoją przyszłość. Szkoda życia na kompleksy i ciągłe kompromisy.

Oferujemy najlepszą kadrę i najlepszą technologię do zlikwidowania Twojego problemu.

Wybierz nas i uśmiechnij się. Jesteś w dobrych rękach.

Bejda Medical to przedsiębiorstwo medyczne, ale i podmiot leczniczy. Oznacza to, że podlegamy takim samym surowym rygorom, jak szpitale. Dla pacjenta oznacza to, że niezależnie od tego czy przyszedł na zabieg chirurgiczny, czy na maseczkę, zawsze może oczekiwać takiego samego, najwyższego standardu. Nie wszystkie „kliniki” są podmiotami leczniczymi.

Naszą filozofią jest zastosowanie nowoczesnej medycyny w najmniej inwazyjny dla pacjenta sposób, w kameralnym zaciszu oraz bezpieczeństwie godnym VIP’a. Pacjent jest dla nas najważniejszy, a usługi zawsze „szyte na miarę”. Możecie czuć się bezpiecznie i pewnie, że efekt zabiegów estetycznych będzie zawsze najbardziej zbliżony do naturalnego, jak tylko jest to możliwe.

Od wielu lat skutecznie pomagamy Wam z walce z problemami, które odciskają piętno na wyglądzie. Jednocześnie kultywujemy nową jakość w polskiej medycynie estetycznej, pokazując że nie musicie wybierać między zacofanymi i niebezpiecznymi przychodniami a’la PRL, a „modnymi klinikami”, których lekarze-celebryci odgrywają medialnych błaznów i zdradzają Wasze sekrety w telewizji.

Poznaj naszą kadrę – Twoich osobistych doradców w dziedzinie zdrowia.

Zabiegi usuwania przebarwień wykonują u nas lekarze dermatolodzy z wieloletnim doświadczeniem, eksperci w swoich dziedzinach oraz esteci. Każdy pacjent jest otoczony indywidualną opieką. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i razem zaplanujemy zabieg pod kątem oczekiwanych efektów. Nie pozwolimy na brak zadowolenia.

Poznaliśmy temat na własnej skórze. Dosłownie.

Tworzenie najlepszej placówki medycznej zaczęliśmy od znalezienia najlepszych metod na rynku i wprowadzenia ich do naszego Centrum. W jaki sposób oceniliśmy, które metody są skuteczne? Testując je na sobie – od powstania Centrum, każdy członek naszej kadry miał wykonany na sobie niemal każdy zabieg, więc znakomicie wiemy o czym mówimy.

Oferujemy tylko to, co najlepsze. Nie wykonujemy nieskutecznych zabiegów. Dane na temat naszych metod i urządzeń mówią same za siebie. W grę wchodzi jedynie najwyższa jakość usług i najlepszy możliwy efekt.

Zaplanujmy razem nowy etap w Twoim życiu.

W naszym centrum medycznym profesjonalna kadra specjalistów umożliwi Ci pozbycie się szpecących zmian dzięki zabiegowi wycięcia chirurgicznego.

>Kliknij tutaj i sprawdź efekty w naszej galerii „przed i po”

Podczas rozmowy z przedstawicielem naszej kadry, telefonicznej lub na miejscu w Centrum, zostaniesz poinformowany o wszystkich wskazaniach, przeciwwskazaniach, etapach zabiegu, zaleceniach pozabiegowych itd..

>Zadzwoń do nas: +48 22 370 29 60

Możesz pokazać nam swoje zmiany, przesyłając zdjęcie mailem lub u nas – w gabinecie. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy system, dzięki któremu możesz w domu samodzielnie wstępnie wycenić zabieg. Umówimy Cię na dogodny termin i poinstruujemy, jak przygotować się na dzień zabiegowy.

>Wyślij nam maila: centrum@bejda.pl

Przed zabiegiem niezbędna może być konsultacja dermatologiczna, być może z badaniem dermatoskopowym. Nie zawsze będzie możliwe wykonanie zabiegu tego samego dnia, więc prosimy o wyrozumiałość.

Po wypełnieniu dokumentacji medycznej, udasz się do gabinetu zabiegowego, w którym przygotujemy Cię do zabiegu. Następnie podamy się znieczulenie miejscowe, które pozwala na wykonanie zabiegu całkowicie bezboleśnie dla pacjenta. Zabieg trwa od 30 minut do 1,5 godziny.

Po wycięciu tkanki, założymy szwy, które należy usunąć we wskazanym przez lekarza czasie. Przed wyjściem z gabinetu otrzymasz wszystkie wskazania pozabiegowe.

 

Nadal się wahasz?

Przyjdź na bezpłatną konsultację kosmetologiczną.

Jeśli masz dodatkowe pytania – przyjdź do nas. Nasi kosmetolodzy widzieli i asystowali przy niezliczonej ilości zabiegów. Doradzą i poinformują Cię o wszystkim, co dotyczy zabiegu. Przy okazji mogą wykonać bezpłatną analizę stanu skóry i doradzić pielęgnację.

>Zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną: +48 22 370 29 60

 

bejda-medical-bezplatne-konsultacje-kosmetologiczne

 

Sprawdź opinie o nas w Google!

Zobacz więcej opinii (50+) ->

 

W dzisiejszych czasach wiedza jest na wagę złota.

My dzielimy się nią z Tobą za darmo.

 

bejda-medical-poradnik-estetyczny-demo-01

 

Podejmij decyzję, a resztę zostaw nam.

Jesteśmy Twoim najlepszym wyborem, bo wiemy jak ważny jest dla Ciebie bezkompromisowy profesjonalizm, ale również niepowtarzalna atmosfera. U nas poczujesz, że technologia w połączeniu ze wspaniałymi ludźmi to przyszłość medycyny.

Gwarantujemy, że przekonasz się do medycyny estetyczniej i wrócisz do nas na zabiegi jeszcze nie raz.

Z nami jesteś w dobrych rękach!

Pomożemy Ci zmienić Twoje życie. Decydując się na zabieg u nas, inwestujesz w siebie i swoją przyszłość. Szkoda życia na kompleksy i ciągłe kompromisy.

Oferujemy najlepszą kadrę i najlepszą technologię do zlikwidowania Twojego problemu.

Pomożemy Ci stać się najlepszą wersją Ciebie.

Z przyjemnością doradzimy najlepsze zabiegi dla Ciebie. Działamy kompleksowo z zakresu dermatologii, laseroterapii, medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i kosmetologii. Oddajesz się w opiekę najwyższej klasy specjalistów, pracujących na najlepszych dostępnych urządzeniach i preparatach.

Nie ma czasu do stracenia

Wiemy – zawsze jest coś innego do zrobienia, zawsze są inne wydatki, zawsze jest jakieś „ale”, brak pewności, czy pełnej wiedzy.

Ale czy na pewno? Czy jest coś pilniejszego niż Twoje zdrowie? Mówimy o zdrowiu zarówno fizycznym, jak i psychicznym oraz związanym z nimi komforcie życia.

Wystarczy, że wykonasz pierwszy krok i nam zaufasz. Skutecznie zajmiemy się Twoim przypadkiem.

Dlaczego jesteśmy liderami?

Dlatego, że poprawiamy po innych. Jeżeli miałeś zabieg w innej klinice bez efektów, przyjdź do nas. Jeżeli zgodzisz się opowiedzieć Twoją historię, zaoferujemy Ci zabiegi w indywidualnej, bardzo korzystnej promocji.

 

Masz pytania? Zadzwoń do nas lub wyślij nam maila!

 

>Zadzwoń do nas: +48 22 370 29 60

>Wyślij nam maila: centrum@bejda.pl

 

Przetestuj nas. Umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną!

Nadal nie wiesz, jaki zabieg byłby najlepszy dla Ciebie? Potrzebujesz diagnozy stanu skóry? Nie możesz dobrać dla siebie kosmetyków? Może chcesz po prostu dowiedzieć się więcej o pielęgnacji?

Zadzwoń do nas lub przyjdź i zapisz się na konsultację u profesjonalisty. Wizyta jest całkowicie bezpłatna. Nawet jeśli nie wykonasz zabiegu, wyjdziesz od nas z kompleksową wiedzą i informacjami z zakresu interesujących Cię tematów.

>Zadzwoń do nas: +48 22 370 29 60

 

bejda-medical-bezplatne-konsultacje-kosmetologiczne

 

Sprawdź opinie o nas w Google!

Zobacz więcej opinii (50+) ->

 

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Wybierają nas pacjenci z całej północnej półkuli.

Nasi pacjenci przyjeżdżają do nas z całej Polski, krajów UE, Bliskiego Wschodu. Wykonaliśmy już tysiące zabiegów
na wszystkich fototypach.

Jesteśmy najlepsi w medycynie estetycznej.

 • do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie,
 • nasze terapie są kompleksowe,
 • zapewniamy realistyczne efekty, nie wykonamy zabiegu jeśli nie jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom pacjenta,
 • oferujemy bezkompromisowy, najwyższy standard usług,
 • pracujemy tylko na profesjonalnym sprzęcie i preparatach,
 • zabiegi wykonują lekarze oraz kosmetolodzy z wieloletnim doświadczeniem,
 • nasi pacjenci są zadowoleni z efektów, wracają na kolejne zabiegi i polecają nas swoim bliskim i znajomym.

Organizujemy liczne akcje promocyjne:

 • promocje tematyczne,
 • zniżki na hasło,
 • zniżki happy hours,
 • zniżki dla stałych pacjentów,
 • złotówki na zabiegi za przyprowadzenie przyjaciół/kolegów/znajomych,
 • zniżki grupowe.

 

Nie pozwól, by wątpliwości hamowały Twój rozwój. Nie zwlekaj. Zadzwoń teraz. Czas zacząć zmiany.

Umów się na zabieg już dziś!

+48 22 370 29 60

 

Zaprenumeruj nasz newsletter!

Otrzymasz nasz bezpłatny Profesjonalny Poradnik Estetyczny i już nigdy nie przegapisz specjalnych promocji na zabiegi chirurgicznego wycięcia zmian.

 

Polub nas na Facebooku i bierz udział w konkursach!

Obserwuj nas na Instagramie i poznawaj nowości, jako pierwszy!

Instagram

 

Wskazania Wskazania

Pacjenci decydujący się na zabiegi chirurgiczne, decydują się na nie z 2 zasadniczych przyczyn: leczniczych lub estetycznych.

Do pierwszej kategorii należą:

 • zmiany łagodne, różnego pochodzenia,
 • zmiany chorobowe, kwalifikowane do usunięcia,
 • korekta rozerwanego płatka ucha.

Do kategorii drugiej należą:

 • usunięcie zmian barwnikowych ze względów wizerunkowych,
 • korekta płatka ucha,
 • usunięcie różnego rodzaju zmian tylko i wyłącznie z przyczyn estetycznych, nie zagrażających zdrowiu ani życiu.
Przeciwskazania Przeciwskazania
 • aktywne infekcje miejscowe,
 • choroby i schorzenia ogólnoustrojowe: bakteryjne, wirusowe, grzybicze, posożytnicze, autoimmunologiczne, genetyczne, psychiczne, neurologiczne, nowotworowe,
 • przebyte w niedalekim odstępie czasu zabiegi, operacje itp.,
 • zaburzenia krzepnięcia krwi,
 • zaburzenia czucia,
 • zaburzenia krążenia,
 • skłonność do bliznowacenia,
 • skłonność do stanów zapalnych,
 • uczulenie na środki znieczulające,
 • wszelkie uszkodzenia tkanek (złamania, zwichnięcia, otarcia, oparzenia, skaleczenia),
 • ciąża oraz okres laktacji,
 • niektóre implanty (poinformować lekarza).
Czy zabieg jest bolesny? Czy zabieg jest bolesny?

Wszystkie zabiegi chirurgii ambulatoryjnej odbywają się w znieczuleniu miejscowym. Zabieg jest całkowicie bezbolesny dla pacjenta.

Jak długo trwa zabieg? Jak długo trwa zabieg?

W zależności od rodzaju zabiegu oraz okolicy od 30 minut do 1,5 godziny.

Przygotowanie do zabiegu Przygotowanie do zabiegu

W zależności od wykonywanego zabiegu pacjent może być poproszony o wykonanie dodatkowych badań wskazanych przez specjalistę.

Przez zabiegiem chirurgicznym nie należy:

 • spożywać alkoholu 24h przed zabiegiem,
 • leków rozrzedzających krew, takich jak: aspiryna 24h przed zabiegiem,
 • opalać miejsca zabiegowego,
 • podrażniać miejsca zabiegowego,
 • zażywać leków przeciwbólowych 24h przed zabiegiem.

Jeśli chorujesz lub przyjmujesz jakiekolwiek leki, nawet witaminy, poinformuj o tym lekarza.

Należy również tak zaplanować najbliższe kilka dni, aby unikać wysiłku fizycznego, schylania oraz przeciążania organizmu.

Opis zabiegu Opis zabiegu

Po wypełnieniu dokumentacji medycznej, pacjent udaje się do gabinetu, w którym jest przygotowywany do zabiegu. Następnie podaje się znieczulenie miejscowe, które pozwala na wykonanie zabiegu całkowicie bezboleśnie dla pacjenta.

Po wycięciu tkanki, pacjentowi zostają założone szwy, które należy usunąć we wskazanym przez lekarza czasie. Istnieje możliwość oddania wycinka do badania histopatologicznego. W szczególnych przypadkach lekarz może zlecić wykonanie takiego badania, jeśli zmiana budzi jego podejrzenia.

Efekty zabiegu Efekty zabiegu

Po wycięciu zmiany i wygojeniu miejsca zabiegowego, powstaje estetyczna blizna, którą można poddać zabiegom frakcyjnym laserem CO2.

Zdjęcia przed i po Zdjęcia przed i po

wkrótce…

Ile zabiegów jest potrzebnych? Ile zabiegów jest potrzebnych?

Wycięcie zmiany to zwykle jeden zabieg. Jeśli wynik badania histopatologicznego wzbudzi niepokój, może okazać się konieczne usunięcie dodatkowej tkanki tzw. „marginesu”. Zniwelowanie nowo powstałej blizny wymaga minimum trzech zabiegów frakcyjnym laserem CO2.

Zalecenia pozabiegowe Zalecenia pozabiegowe
 • po zabiegu zostaje założony opatrunek, należy go zmieniać według zaleceń lekarza,
 • jeśli zabieg został wykonany w okolicy twarzy, śpij przez 3 noce na 3 świeżych poduszkach. Poszewki można wyprasować w wysokiej temperaturze, celem zmniejszenia ryzyka zakażeń,
 • w przypadku zabiegu ucha unikaj długich rozmów telefonicznych, przez co najmniej 10-14 dni,
 • w przypadku wycięcia zmiany na twarzy podczas mycia włosów osłoń miejsce zabiegowe,
 • w przypadku wycięcia zmiany na głowie, możesz myć swoją twarz nie dotykając opatrunku. Myj się pod prysznicem, unikaj długich, gorących kąpieli,
 • unikaj intensywnych ćwiczeń fizycznych przez około tygodnie. Unikaj pływania 1 miesiąc,
 • całkowicie unikaj słońca oraz solarium przez 6 tygodni po zabiegu. Wysoka temperatura może spowodować obrzęk, a promienie UV — przebarwienia.
Występujące skutki uboczne Występujące skutki uboczne
 • zasinienia,
 • obrzęki,
 • przedłużone gojenie,
 • łuszczenie skóry po zdjęciu szwów,
 • infekcje.
Możliwe efekty niepożądane Możliwe efekty niepożądane

Każde leczenie zabiegowe obejmuje pewną ilość czynników ryzyka. Bardzo ważnym jest zrozumienie ryzyka związanego z zabiegiem chirurgicznego wycięcia zmiany:

 • krwawienie,
 • infekcja,
 • zaburzenia czucia skóry,
 • urazy miejsca zabiegowego,
 • powikłania po znieczuleniu,
 • nierówności skóry,
 • przedłużone gojenie,
 • reakcje alergiczne,
 • wstrząs,
 • przeczulica skóry,
 • uszkodzenia głębiej położonych struktur.
Zobacz naszą galerię
NIE PRZEGAP!

Poleć nas swoim znajomym i otrzymaj
złotówki na zabiegi

kliknij i dowiedz się więcej

Obdaruj bliską Ci osobę naszą
kartą prezentową

kliknij i dowiedz się więcej

W grupie taniej
przyprowadź znajomych i zgarnij zniżki

kliknij i dowiedz się więcej

Masz firmę? Nagradzaj pracowników
zabiegami SPA

kliknij i dowiedz się więcej

Zaufaj specjalistom,
nie forom internetowym

Odpowiadamy
rzetelnie na pytania

Umów się na wizytę bezpośrednio

Zadzwoń do nas:

Napisz do nas:

Odwiedź nas:

ul. Sokołowska 9
lokal U28,
01-142 Warszawa
zapraszamy
od poniedziałku do soboty
w godzinach 10:00 - 20:00

Napisz szybką wiadomość:

tło trójkątne pod guzikiem - bejdamedical
Umów się na wizytę przez naszych partnerów

Znany lekarz

Bejda Medical

Tourmedica

Tourmedica - Medycyna Estetyczna Warszawa - Bejda Medical
Opinie pacjentów o nas
Znajdź nas na mapie
Bestsellery w sklepie
Nasz Instagram
Mediraty - Medycyna Estetyczna Warszawa - Bejda Medical

instagram logo /bejdamedical

Centrum Dermatologii, Laseroterapii i Medycyny Estetycznej "Bejda Medical sp. z o.o." sp. k.

wróć na górę
umów się na wizytę
Potwierdzenie zapisu na newsletter - bejdamedical